Plamienie w połowie cyklu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 17:05   #1
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308

Plamienie w połowie cyklu


17 dzień cyklu, miesiączka skończyła się 7 dnia. Wczoraj czułam pobolewanie w prawym jajniku, przedwczoraj śluz był perłowo różowy, wczoraj i dzisiaj jest już brązowawy. Gdzieś przeczytałam, że może to być spowodowane nadchodzącą owulacją, czy to prawda?
Zazwyczaj takie objawy mam przed nadejściem okresu, ale nigdy w życiu nie zdarzył mi się cykl krótszy niż 25 dni.
Na środę mam umówioną wizytę do ginekologa, jeśli, odpukać, nadal by to trwało to mogę iść bez problemu na wizytę? Będzie to moja pierwsza wizyta, więc sporo się denerwuję na nią, a teraz coś takiego mi wyskoczyło :c
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 18:56   #2
kurpinka
Przyczajenie
 
Avatar kurpinka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Plamienie w połowie cyklu

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
17 dzień cyklu, miesiączka skończyła się 7 dnia. Wczoraj czułam pobolewanie w prawym jajniku, przedwczoraj śluz był perłowo różowy, wczoraj i dzisiaj jest już brązowawy. Gdzieś przeczytałam, że może to być spowodowane nadchodzącą owulacją, czy to prawda?
Zazwyczaj takie objawy mam przed nadejściem okresu, ale nigdy w życiu nie zdarzył mi się cykl krótszy niż 25 dni.
Na środę mam umówioną wizytę do ginekologa, jeśli, odpukać, nadal by to trwało to mogę iść bez problemu na wizytę? Będzie to moja pierwsza wizyta, więc sporo się denerwuję na nią, a teraz coś takiego mi wyskoczyło :c
Plamienia zdarzają się w trakcie cyklu przy owulacji, a jeśli czujesz też ból jajnika, to jest to tym bardziej prawdopodobne. Myślę, że na razie nie masz się czym martwić, a jeśli do wizyty ginekologicznej dalej tak będzie, to i tak idź, powiedz o tym i spytaj się, co to może oznaczać. Może to być cenna informacja dla ginekologa, szczególnie, jeśli będzie dłużej trwało, bo może to wtedy oznaczać, ze jednak nie wszystko jest w porządku. Jeśli będzie to jakiś problem w przeprowadzeniu zwykłej wizyty, to po prostu umówisz wtedy kolejną, ale przynajmniej będziesz spokojna, znając opinię fachowca. A jeśli skończy się wcześniej, to myślę, ze możesz być spokojna chyba że przy okazji zauważysz jeszcze jakieś inne niepokojące objawy...

ja mam w tym miesiącu plamienia codziennie od zakończenia okresu, ale w moim przypadku to wina antykoncepcji...
kurpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 14:00   #3
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Plamienie w połowie cyklu

Może to być owulacja, a może być też tak, że dostaniesz wcześniejszą miesiączkę. Kiedyś miałam 14 dniowy cykl, a ostatnio wizażanka na wątku pisała, że miała 11 dni, także takie coś niestety się zdarza :/
Dobrze, że idziesz do lekarza, koniecznie mu o tym powiedz.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 19:09   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Plamienie w połowie cyklu

Może być owulacja
Chociaż ja miałam jeden raz w życiu cykl 14-dniowy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 20:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.