Indywidualistki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-02, 14:16   #1
alaba71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236

Indywidualistki


Lubię ubierać się inaczej .Mieć coś innego.Jedynego w swoim rodzaju.Gdzie, kiedy wyjdę na ulicę będę wiedziała , że nikt nie ma takiej torebki .Takiego swterka czy bluzeczki.Mam własną pracownię ,gdzie maluję na jedwabiu niedawno kupiłam maszynę Brother BN 27 dzięki,której mogędodawać sciegi ozdobne .Stąd każda zrobiona bluzka ma swój własny klimat mam swą oryginalną torebkę ,kosmetyczke czy etui na IPoda.Jestem indywidualistką lubię robić coś nowego czy jeść nowe potrawy
alaba71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 14:27   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Indywidualistki

Chwalisz sie czy żalisz?
i co z tego wynika?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 18:23   #3
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Indywidualistki

I co z tego wynika?
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 20:24   #4
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Indywidualistki

hm..dziwny watek, i co chciałaś przez to powiedzieć??
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 08:39   #5
alaba71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236
Dot.: Indywidualistki

W dzisiejszych czasach kiedy za modną sukienkę np. w van Grafie trzeba zapłacić mnóstwo kasy ja kupuje rzeczy w lumpeksie i przerabiam je w domu.Naszywam aplikacje odzieżowe przywieszki do zamków inne guziki Sama robię biżuterie .Kupuje półfabrykaty i oglądając w czasopismach kolekcje wzoruje się na nich .Uwalniam swoją wyobraźnię .Moje ubrania mają swój klimat .Są niepowtarzalne i niedrogie.Myślę ,iż to jest pewien sposób na zaistnienie na imprezie .Zwrócenie uwagi .Pewnie można pożyczyć na godzinę torebkę Chanela ,ale to kosztuję 100 złotych.Ja torebki robię sama.Gdy mi się znudzą wtedy je przerabiam.Odpowiednio dobrane dodatki podkreślają naszą sylwetkę.Mogę być zawsze ,,trendy''mając tak na prawdę te same sukienki .Czasem nowy haft ba nowy guzik zmienia charakter bluzki.Od zwykłej ,którą załorzymy po domu po elagencką , szykowną ,po której załorzeniu nie powstydzimy się przejść w żadnej sytuacji .
alaba71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 09:11   #6
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Indywidualistki

Cytat:
Napisane przez alaba71 Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach kiedy za modną sukienkę np. w van Grafie trzeba zapłacić mnóstwo kasy ja kupuje rzeczy w lumpeksie i przerabiam je w domu.Naszywam aplikacje odzieżowe przywieszki do zamków inne guziki Sama robię biżuterie .Kupuje półfabrykaty i oglądając w czasopismach kolekcje wzoruje się na nich .Uwalniam swoją wyobraźnię .Moje ubrania mają swój klimat .Są niepowtarzalne i niedrogie.Myślę ,iż to jest pewien sposób na zaistnienie na imprezie .Zwrócenie uwagi .Pewnie można pożyczyć na godzinę torebkę Chanela ,ale to kosztuję 100 złotych.Ja torebki robię sama.Gdy mi się znudzą wtedy je przerabiam.Odpowiednio dobrane dodatki podkreślają naszą sylwetkę.Mogę być zawsze ,,trendy''mając tak na prawdę te same sukienki .Czasem nowy haft ba nowy guzik zmienia charakter bluzki.Od zwykłej ,którą załorzymy po domu po elagencką , szykowną ,po której załorzeniu nie powstydzimy się przejść w żadnej sytuacji .
ok, gratuluję, załapałyśmy, ale dalej pozostaje pytanie... co z tego wynika?
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:12   #7
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Indywidualistki

ja też lubię tworzyć i chetnie zaglądam do lumpeksow lub sama szyje proste rzeczy.
Ubieram się w stylu nawiązującym do lat 40/50, więc często ktoś zwraca uwagę na moje sukienki, ale przyznam że jako osoba niesmiała nie lubię skupiać na sobie uwagi choć też jest to miłe.

na szczęście żyjemy w czasach, że każdy może się ubierać w dowolnym stylu, nie ma własciwie żadnych ograniczeń lubię oglądac ciekawie ubrane kobiety, zawsze przyciągaja mój wzrok na ulicy (nawet jesli ich gust nie odpowiada mojemu)
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 14:49   #8
tinka2222
Raczkowanie
 
Avatar tinka2222
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 180
Dot.: Indywidualistki

I super! Ja też zawsze staram się wyróżniać na wszelakie możliwe sposoby. Teraz również chcę zacząć przerabiać ubrania.
tinka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:53   #9
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Indywidualistki

Zazdroszczę tym, które potrafią zrobić coś z niczego - sama żadnych wielkich zdolności nie posiadam i niestety muszę bazować w pełni na tym co znajdę w sklepie czy wyszperam w internecie.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 13:37   #10
alaba71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236
Dot.: Indywidualistki

Ciesze się,że cię poznałam ponieważ mieszkam blisko Łodzi i często tam zaglądam.Lata 40-50 CZYLI PIĘKNE CZAPKI I KAPELUSZE .......ja niedawno zrobiłam sobie sukienkę w stylu XV WIEKU średniowiecze dodałam haft średniowieczny lamówkę itd.Dorobiłam sobie noski do butów .Delikatne połączenie kokardek i błyszczących korali uzupełniłam kasztanem.Tak wyglądała moja biżuteria.Brwi przyciemniłam korkiem tak jak to wtedy robiono

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

tinkaa222 a co powiesz o robieniu biżuterii@To fajna zabawa .Do takich elementów jak wstążki ,kokardki ,jety i koraliki można dodać muszle ,kasztany czy nawet liście .Tak jak kiedyś to robiono.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez marysia_co Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tym, które potrafią zrobić coś z niczego - sama żadnych wielkich zdolności nie posiadam i niestety muszę bazować w pełni na tym co znajdę w sklepie czy wyszperam w internecie.
marysia to wcale nie takie trudne fakt trochę pracochłonne ,ale ile daje radości choćby fakt posiadania jedynej na świecie torebki z liści otoczonych zieloną koronką pod którą mienią się diamenty(jety)w kolorze teczy do tego wielokolorowe frędzelki i kieszonki w kształcie ucha
alaba71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 14:14   #11
pssotkania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Indywidualistki

Cytat:
Napisane przez tinka2222 Pokaż wiadomość
I super! Ja też zawsze staram się wyróżniać na wszelakie możliwe sposoby. Teraz również chcę zacząć przerabiać ubrania.
Do odważnych świat należy !
pssotkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 15:14:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.