Parowka - za czy przeciw? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Parowka- za a anwet przeciw
polecam 9 56,25%
Odradzam 3 18,75%
Czy ja wiem... 4 25,00%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-02, 06:42   #1
bejbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chicago :|
Wiadomości: 16
GG do bejbik

Parowka - za czy przeciw? ;)


jest kilka watkow o parowkach w ktorych pojawiaja sie rozne glosy za i przeciw , dlatego postanowilam zalozyc ten watem polaczony z ankieta.. (ponoc ludzie bardziej wierza w statystyki :P)

do tego jescze opisze co dzisiaj anrozrabialam ;P mam cere tlusta..po kazdych kosmetykach do tejc ery wygladalam jakby mi ktos rozsmarowal kostke masla na twarzy :| dopiero mi pomoglo vichy -nie tlusci mi sie tak bardzo cera.ale niestety troche to drogie..uzywma jescze resztek kremu a zel mam jakis z st ives..ciagle mam jakies pryszcze.. dlatego o 2 tygodni pije duuzo drozdzy i witaminke B i skrzyp sobie lykam . wczoraj zobaczylam ze mam straaaaszne wagry wiec wpadlam na niezby genijalny w swej prostocie pomysl :P zrobilam peeling nastepnie parowke taka rumiankowa a anstepnie nos czolo i brode umylam mydlem..tak dokladnie (moze to i glupie bylo...ale wagry sa o 90%mniej widoczne! ) pozniej jakas meitowa amseczka na domkniecie porow i tym razem lekki nawilzajacy kremik (ccoby nie zbaic skory po pierwszym kontakcie z mydlem) krem zmieszany z olejkiem lawendowym.znajoma mi go polecila mowiac ze ponoc pomaga na pryszcze. co z tego wyjdzie zobaczymy w blizej (nie)okreslonym czasie :P (zamierzam tak mniej wiecje raz w tygodniu..jednak nie wiecje niz 2) ehh zachcialobyc sie piekna :P
a co wy dziewczeta myslicie o parowkach i tmy podobnych zabiegach ? o raz jaki jets wasz rytual "chce byc piekna" :P
bejbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 08:55   #2
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Parowka - za czy przeciw? ;)

Parówka to dobry sposób na oczyszczenie cery,ale żeby myć ja potem mydlem.Ciepa para rozpulchnia naszą twarz ,wiec po tym zabiegu możemy użyć głęboko oczyszczających maseczek,zeli do mycia twarzy,a nastepnie wklepać krem.Wszystkie składniki sie wtedy lepeij wchłoną.
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 10:16   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Parowka - za czy przeciw? ;)

ja jestem za pod warunkiem ze nie ma zmian naczynkowych
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.