Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 15:26   #151
Zurawinka2
Przyczajenie
 
Avatar Zurawinka2
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Cytat:
Napisane przez stylowakomentatorka Pokaż wiadomość
przede wszystkim odradzam aliexpres i firmy zagraniczne które na potęgę reklamują tanią sprzedaż i transport 2 miesiące - najczęściej jakościowo po prostu niedomagają... duże ryzyko

najczęściej zaś robię zakupy w czymś pokroju domodi albo jak chcę mieć pewność że ciuch jest z polskich materiałów i w polsce szyty to www.cosmosmoda.pl
a kupowałaś coś na aliekspres? Czy tak po prostu sądzisz?
Zurawinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 22:18   #152
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Potwierdzam, że spodnie AMISU (w New Yorker) są nie do zdarcia i spokojnie wytrzymująâ˜â˜â˜â˜â˜â˜☠ja k Wranglery i Lee czy Big Star - a kosztują 80 zł a nie 250-300 zł (lee,warngler) czy 150-200 zł (big star). Ja już od dłuższego czasu co 3 lata kupuje sobie te same AMISU granatowe rurki bo są tak świetnym modelem - a dodam, że w nich chodzę praktycznie codziennie. Lee rozpycha tyłek, Wranglery są o wiele lepsze. Big Star też się robi luźny i dopiero po praniu wraca do formy. Polecam też spodnie ze Stradivariusa(do 100 zł spoko spodnie).

Dziewczyny a jak oceniacie spodnie z H&M? Robią się luźniejsze po 2-3 założeniach czy trzymają fason? Po praniu mocno się kurczą czy ok? Jak z ich ścieralnością? Będę wdzięczna za info bo zastanawiałam się nad kupieniem tam jednych rurek, ale nie jestem do końca pewna czy warto.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2015-11-19 o 22:24
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 23:09   #153
anit777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

No niestety za jakość się płaci. Jak wy wolicie kupować ubrań dużo, ale słabej jakości czy jednak odczekać i kupić coś droższego?
anit777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 09:43   #154
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Cytat:
Napisane przez anit777 Pokaż wiadomość
No niestety za jakość się płaci. Jak wy wolicie kupować ubrań dużo, ale słabej jakości czy jednak odczekać i kupić coś droższego?
Nie kupuję drogo ubrań, ale ja po prostu kupuję na przecenach i za levisy nie daję 300zł, a 150 W Polsce polecam sieć P&C, mają ubrania różnych marek, lepszej jakości, zawsze coś jest na przecenie i do tego w pełnej rozmiarówce.
Spodnie z sieciówek typu Lindex, H&M czy Kappahl to się szybko niszczą, przecierają u mnie,a i mam wrażenie, że zrobione są z trochę innego materiału, nie oddychającego i ja się w tym strasznie pociłam.

Stradivarius, Mango, Mohito, Orsay, Reserved, Cropp, House to nie wiem na kogo te ciuchy, bo mi się nigdy nie udało tam znaleźć nic dla siebie, ani rozmiaru ani kroju.

Raz miałam spodnie z Zara i dobrze leżały no i jak na sieciówki to nawet miały niezłą żywotność.
Wzorniczo podoba mi się Vero Moda i jakieś bluzki/swetry od czasu do czasu tam kupię, ale te ubrania szybko się niszczą.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 10:24   #155
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Jakie polecacie i odradzacie firmy odzieżowe jeśli idzie o jakość

Cytat:
Napisane przez anit777 Pokaż wiadomość
No niestety za jakość się płaci. Jak wy wolicie kupować ubrań dużo, ale słabej jakości czy jednak odczekać i kupić coś droższego?
ja kupuję mniej ale lepszej jakości

niestety teraz ciężko jeśli chodzi jakość w sieciówkach, Zara teraz to porażka, te koszule i sukienki z szorstkiego poliestru, już pomijając dziwne kroje i wzory, wszystko aseksualne.. masakra, ale lubię jeansy od nich.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 11:24:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.