proszę o pomoc... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-19, 11:49   #1
psikuskus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12

proszę o pomoc... :(


Witam, więc jestem bliska załamania, moje włosy są dość długie tzn. za łopatki ale to nie problem. Moim problemem są rzadkie i bardzo bardzo łamliwe włosy, ciągle wypadają. Przy każdym myciu włosów i przy czesaniu ich tracę paręnaście włosów.Zaczęłam się tym bardzo martwić, czesze włosy parę razy dziennie więc to bardzo duża ilość moich włosów na grzebieniu... Prosze o pomoc może ktoś wie jakim szamponem mam je myć dodam że od paru dni mam łupież (myje je szamponem head&shoulders ale już powoli znika) proszę o konkretne nazwy jakiś szamponów albo domowe sposoby w jakich dawkach itp. Może ktoś wie co mam jeść albo czego nie. Nigdy nie farbowałam włosów... Proszę o pomoc...
psikuskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:51   #2
psikuskus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: proszę o pomoc... :(

zapomniałam dodać ze czesze włosy grzebieniem, który ma gęsto usadzone ząbki, czy to jest odpowiedni dla mnie ? Moze mam wykonywać jakiś masaż skóry głowy albo coś...??
psikuskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:52   #3
olenkaaa18
Przyczajenie
 
Avatar olenkaaa18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc... :(

po pierwsze idź do dermatologa on zrobi Ci badanie krwi, TSH i takie inne, sprawdzi skórę głowy i uzna co z Tobą jest nie tak.

domowych sposobów polecam picie pokrzywy, ale nic na własną rękę. Lepiej iść do lekarza a on zadziała w odpowiedni sposób


Pozdrawiam
olenkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:54   #4
olenkaaa18
Przyczajenie
 
Avatar olenkaaa18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc... :(

Cytat:
Napisane przez psikuskus Pokaż wiadomość
zapomniałam dodać ze czesze włosy grzebieniem, który ma gęsto usadzone ząbki, czy to jest odpowiedni dla mnie ? Moze mam wykonywać jakiś masaż skóry głowy albo coś...??
Lepiej czesać 'rzadkim' grzebieniem nie naruszasz w ten sposób słabych, łamliwych włosów

A co do masażu to jestem na tak

Ale jak już wcześniej pisałam wybierz się do dobrego lekarza
olenkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:55   #5
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: proszę o pomoc... :(

tak picie pokrzywy jest dobre poza tym moje sposoby to wax w aptece za ok 20zl , olejek rycynowy takze w aptece za ok 2 zl żółtko z jajka.. sprawdź w wyszukiwarce jest wiele sposobow na wizazu na wzmocnienie i zregenerowanie włosów
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 12:01   #6
olenkaaa18
Przyczajenie
 
Avatar olenkaaa18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc... :(

np.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nie+w%B3os%F3w
olenkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 09:30   #7
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: proszę o pomoc... :(

tak idż do dermatologa. może coś ci doradzi . jak ja byłam i powiedziałam, że włosy mi wypadają dużymi ilościami to on podszedł zobaczył, że nie mam łysych placków i powiedział, że wszystko w porządku . no ale twój pewnie będzie inny. na własną rękę możesz pić pokrzywę, skrzyp i wcierać sobie ampułki z sokiem z rzepy. mi pomogło
trzymam kciuki
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 10:55   #8
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: proszę o pomoc... :(

Cytat:
Napisane przez psikuskus Pokaż wiadomość
Witam, więc jestem bliska załamania, moje włosy są dość długie tzn. za łopatki ale to nie problem. Moim problemem są rzadkie i bardzo bardzo łamliwe włosy, ciągle wypadają. Przy każdym myciu włosów i przy czesaniu ich tracę paręnaście włosów.Zaczęłam się tym bardzo martwić, czesze włosy parę razy dziennie więc to bardzo duża ilość moich włosów na grzebieniu... Prosze o pomoc może ktoś wie jakim szamponem mam je myć dodam że od paru dni mam łupież (myje je szamponem head&shoulders ale już powoli znika) proszę o konkretne nazwy jakiś szamponów albo domowe sposoby w jakich dawkach itp. Może ktoś wie co mam jeść albo czego nie. Nigdy nie farbowałam włosów... Proszę o pomoc...
\

Odstaw to dziadostwo zwane Head&Shoulders i zainwestuj w Nizoral. Nie dosc, ze skutecznie wyeliminuje Twoj lupiez, to jeszcze o ile dobrze pamietam, wplywa albo na porost wlosow, albo przeciwdziala wypadaniu Jest caly watek o wypadajacych wlosach, wiec zajrzyj w wyszukiwarke. Warto by bylo rowniez zajrzec do "walka o zdrowe i piękne włosy".
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 13:08   #9
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: proszę o pomoc... :(

ja na twoim miejscu poszłabym do dermatologa moze stan twoich wlosów ma jakieś podłoże zdrowotne .Puki co to jak moje poprzedniczki powiedzialy używaj olejków rycynowych pij pokrzywę no i kup sobie jakieś witaminki typu centrum
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.