''ubierasz się jak facet!'' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 18:03   #1
sinuosity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101

''ubierasz się jak facet!''


Coś podobnego już tutaj wyczytałam, ale przejdę do sedna.

Mam 20 lat, w liceum nie spotkałam się nigdy z problemem, który chodzi za mną teraz. Na uczelni dostałam miano dziewczyny, która ubiera się jak facet. Słyszałam komplementy, że jestem ładna, mam fajną figurę itp., ale że moją wadą jest ubiór. Dlatego kieruję pytanie: czy dziewczyna w jeansach, koszuli/bluzie i trampkach to od razu coś strasznego?

Przyznam szczerze, że nigdy nie kręciły mnie spódniczki, ani różnego rodzaju sukienki, czasami jakaś mi się spodoba. Jednak nie chodzę w nich, bo po prostu nie lubię, to nie jest w moim stylu, uważam że nie każda kobieta to kieca i szpilki... Ostatnio jestem utwierdzana przez kolegów ze studiów, że jest inaczej. Kobieta ma wyglądać jak kobieta, to zrozumiałe, jednak czy to oznacza codzienne chodzenie w obcasach, mini, legginsach czy różnych innych obcisłych rzeczach, żeby pokazać wszystko co najlepsze? Maluję się, nie przesadnie, ale maluję, dbam o szczegóły, włosy... Sama uważam, że wyglądam dobrze a koszule nie są tylko dla facetów. Sukienki są dla mnie dobre, ale na jakąś wielką okazję (ostatnio studniówka), nie na zwykły dzień.

Powinnam dać się przekonać do zmian czy utrzymywać styl w jakim czuję się najlepiej i wygodnie? Dodam, że w dużej mierze jest to związane z moimi zainteresowaniami hip-hopem i sportem i nie wyobrażam sobie aktualnie siebie w innym wydaniu

Może któraś z Was potrafi doradzić jakiś element ubioru, który byłby na tyle neutralny, że nie kolidowałby z moimi upodobaniami, ale jednocześnie coś zmienił?

Edytowane przez sinuosity
Czas edycji: 2014-01-31 o 18:09
sinuosity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 18:12   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Pierwsze skojarzenie z koszulami, trampkami itp. to że lubisz rock lub coś podobnego.
Czy się zmieniać? Nie, nie warto bo to ty masz się czuć w ciuchach dobrze a nie ma być komuś innemu dobrze. Ewentualnie zawsze możesz się wybrać do jakiejś sieciówki i kupić jakiś sweter, bluzkę czy co tam jeszcze jest "bardziej kobiecego" jak to ci tak przeszkadza.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 18:13   #3
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez sinuosity Pokaż wiadomość
Coś podobnego już tutaj wyczytałam, ale przejdę do sedna.

Mam 20 lat, w liceum nie spotkałam się nigdy z problemem, który chodzi za mną teraz. Na uczelni dostałam miano dziewczyny, która ubiera się jak facet. Słyszałam komplementy, że jestem ładna, mam fajną figurę itp., ale że moją wadą jest ubiór. Dlatego kieruję pytanie: czy dziewczyna w jeansach, koszuli/bluzie i trampkach to od razu coś strasznego?

Przyznam szczerze, że nigdy nie kręciły mnie spódniczki, ani różnego rodzaju sukienki, czasami jakaś mi się spodoba. Jednak nie chodzę w nich, bo po prostu nie lubię, to nie jest w moim stylu, uważam że nie każda kobieta to kieca i szpilki... Ostatnio jestem utwierdzana przez kolegów ze studiów, że jest inaczej. Kobieta ma wyglądać jak kobieta, to zrozumiałe, jednak czy to oznacza codzienne chodzenie w obcasach, mini, legginsach czy różnych innych obcisłych rzeczach, żeby pokazać wszystko co najlepsze? Maluję się, nie przesadnie, ale maluję, dbam o szczegóły, włosy... Sama uważam, że wyglądam dobrze a koszule nie są tylko dla facetów. Sukienki są dla mnie dobre, ale na jakąś wielką okazję (ostatnio studniówka), nie na zwykły dzień.

Powinnam dać się przekonać do zmian czy utrzymywać styl w jakim czuję się najlepiej i wygodnie? Dodam, że w dużej mierze jest to związane z moimi zainteresowaniami hip-hopem i sportem i nie wyobrażam sobie aktualnie siebie w innym wydaniu

Może któraś z Was potrafi doradzić jakiś element ubioru, który byłby na tyle neutralny, że nie kolidowałby z moimi upodobaniami, ale jednocześnie coś zmienił?

Ja bym nawet nie myślała o tym by coś zmienić jakby ktoś to sugerował: mój styl to mój styl i tyle. Po co masz wprowadzać na siłę jakieś elementy garderoby?
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 18:18   #4
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Moi koledzy mówią, że jak dziewczyna zakłada flanelową koszulę to ubiera się jak facet. W tym przypadku rada jest prosta-zmienić materiał koszuli na bardziej elegantszy. Dla facetów kobiecy stroj to strój, który jest wyprasowany. Męski to taki, który łatwo się nie gniecie :P
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 18:21   #5
sinuosity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

rock również preferuję, czasami jakiś hard też uważam, że nie warto się zmieniać, bo liczy się to jak ja się czuję, a nie ktoś... po prostu wbijają mi do głowy, że jak będę wyglądać jak facet to zawsze będę sama i nikt mnie nie będzie chciał mówią, że dbają o mnie i chcą dla mnie jak najlepiej, jednak nie dostrzegam wad dotychczasowego noszenia się luźno, stąd moje zawahania
sinuosity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 18:34   #6
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Też to czasami słyszałam, nosiłam wówczas luźne bojówki, trampki/glany i wojskowe koszule/bluzy
Nie, olej, jeśli będziesz gotowa na zmiany przyjdą same bez presji.
Z perspektywy czasu stwierdzam, że faktycznie nie wyglądałam w tym dobrze (jak wór w kolorze khaki ) ale czułam się swobodnie i "sobą" co przekładało się na styl bycia.
Jeśli chcesz coś zmienić to proponuję obcisłe dżinsy, dopasowaną koszulę. Pełno też teraz sportowych ale całkiem kobiecych sukienek/tunik z dresowego materiału, z kapturami itp., obcisłych tu i ówdzie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 18:40   #7
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

ależ dziewczyna moze ubierac się na luźno ( hip-hop) i wyglądać mega seksi, ot przyklad:
http://www.google.pl/imgres?client=f...art=23&ndsp=30
http://www.google.pl/imgres?start=23...age=10&ndsp=25

dobra, nie znalazłam niczego, co mialam na mysli, ale dobre i to :P
ja tez nie ubieram się meeega kobieco, nie nosze szpilek, a najczesciej adidasy i czesto bluzy. Ale fakt, staram sie aby te bluzy były fajne, damskie
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤

Edytowane przez ana909
Czas edycji: 2014-01-31 o 18:41
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 18:46   #8
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
ależ dziewczyna moze ubierac się na luźno ( hip-hop) i wyglądać mega seksi, ot przyklad:
http://www.google.pl/imgres?client=f...art=23&ndsp=30
http://www.google.pl/imgres?start=23...age=10&ndsp=25

dobra, nie znalazłam niczego, co mialam na mysli, ale dobre i to :P
ja tez nie ubieram się meeega kobieco, nie nosze szpilek, a najczesciej adidasy i czesto bluzy. Ale fakt, staram sie aby te bluzy były fajne, damskie
Chcesz powiedzieć, ze dziewczyna, której widać stanik na plecach wygląda mega sexi? i wystarczy założyc do dresu japonki i okulary żeby to było mega sexi? ok, nie mam pytań
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:05   #9
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
ależ dziewczyna moze ubierac się na luźno ( hip-hop) i wyglądać mega seksi, ot przyklad:
http://www.google.pl/imgres?client=f...art=23&ndsp=30
http://www.google.pl/imgres?start=23...age=10&ndsp=25

dobra, nie znalazłam niczego, co mialam na mysli, ale dobre i to :P
ja tez nie ubieram się meeega kobieco, nie nosze szpilek, a najczesciej adidasy i czesto bluzy. Ale fakt, staram sie aby te bluzy były fajne, damskie
__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:06   #10
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Chcesz powiedzieć, ze dziewczyna, której widać stanik na plecach wygląda mega sexi? i wystarczy założyc do dresu japonki i okulary żeby to było mega sexi? ok, nie mam pytań
raczej mialam na mysli ze dres i zwykla sportowa bluzka mogą wyglądać seksi
ale fakt, na szczuplej wygląda to fajnie, a na 100kg... jak widac http://www.google.pl/imgres?client=f...tart=0&ndsp=18
chociaz ta zapomniala spodni zalozyc
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:15   #11
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
raczej mialam na mysli ze dres i zwykla sportowa bluzka mogą wyglądać seksi
ale fakt, na szczuplej wygląda to fajnie, a na 100kg... jak widac http://www.google.pl/imgres?client=f...tart=0&ndsp=18
chociaz ta zapomniala spodni zalozyc
Przecież ta Pani ma na sobie tylko bieliznę...Jak szukasz po internetach to szukaj na temat, a nie wklejaj wszystko co Ci w łąpki wpadnie...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 19:19   #12
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

A może to w takim razie wypośrodkować? Zamiast luźnych dżinsów i wystającej na nie flaneli - jakieś woskowane spodnie plus koszula włożona wewnątrz (wersja w stylu Jessici: http://1.bp.blogspot.com/-K5qbu9ymzc...0/DSC01401.jpg
Poza tym - fajne tuniki (ostatnio pikowane są modne - jak bluzy), jakaś kamizelka, szerokie swetry- peleryny czy nietoperze na top i jesteś modnie i mimo wszystko - kobieco ubrana
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:20   #13
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

chcialam zablysnac a nie wyszlo, nie tak łatwo jest znaleść to, o co mi chodzi.
Kajam się
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:33   #14
sinuosity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

dziewczyny - spokojnie

bardzo lubię połączenie rozpiętej koszuli z bokserką, czy to faktycznie jest tak bardzo męskie? spodnie noszę zazwyczaj z prostą nogawką, bo rurki ciężko jest mi znaleźć odpowiednie, z kolei takimi które mają krok w kolanach też raczej gardzę, wtedy dopiero byłabym jak facet chociaż czasami potrafi to świetnie wyglądać ;3

a to bluzy mojego ostatnio ulubionego typu http://img.szafa.pl/ubrania/0/009450...ura-damska.jpg
sinuosity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:38   #15
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

to cos w moim stylu nie nosze na codzien, ale mam taka żółtą bluze, ktora idealnie pasuje do czarnych legginsów czy zwyklych czarnych spodni. I moj Tż bardzo lubi to połączenie, a on z tych lubiących mini i sukienki (a tez nie nosze).
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 22:21   #16
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Bądź sobą!
Jeśli to otoczeniu przeszkadza jaka jesteś, to zmień je albo zastosuj jedną z taktyk
- zacznij krytykować tych, którzy krytykują Ciebie
- ignoruj ich słowa (chociaż z doświadczenia wiem, że ignorowanie to dla niektórych ciche pozwolenie na więcej "porad")
- zaatakuj i powiedz krytykującemu - to, że tobie się nie podobam jest tylko twoim problemem, a nie moim.
Na koniec - jeśli martwisz się o potencjalnego partnera, to pamiętaj, że powinien Cię doceniać taką jaka jesteś, bo udawanie kogoś kim się nie jest na dłuższą metę jest niezwykle męczące
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 22:44   #17
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''



czy ona wygląda jak chłopak?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 01:22   #18
sinuosity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

To właśnie jeden z tych 'potencjalnych partnerów' udziela mi różnych rad tego typu. Akceptuje mnie, ale chce LEKKO ulepszyć... Żeby było na co popatrzeć A ja się uparcie bronię, bo uważam że skoro taką mnie poznał i widział od początku jaka jestem to wiedział czego się może spodziewać ma też rzeszę kumpli, którzy mu wtórują i zgodnie twierdzą, że byłabym jeszcze fajniejsza, gdybym po prostu ubierała się jak kobieta, ech.
sinuosity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 08:25   #19
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

może te rzeczy które nosisz są po prostu "workowate" i sprawia to takie wrażenie. Przecież można sięubrać w jakieś baggy jeansy czy boyfriendy, air forsy na nogi jakaś fajna bardziej przylegająca góra, ale nie obcisłe bokserki tylko nawet taka bluza jak wkeliłaś ta niebieska (jeśli nie jest 10 rozmiarów za duza) i wcale nie wygląda się jak chłopak. Wielkie bluzy z kolei wyglądają fajnie z legginsami i często słyszałam opinie facetów że wygląda się w takim stroju "słodko". A nie męsko ;p
Tak jeszcze pomyślałam że może to też kwestia reszty rzeczy, tzn nie wiem czy się malujesz albo nosisz biżuterię ale to też dużo daje - z fajnym makijażem albo jakąś biżuterią nawet w za dużej bluzie i addidasach można wyglądać spoko. Dla mnie właśnie styl hip hopowy jest dość kobiecy o ile nie nosisz się jak jay-z. przecież buty timberlandy też są spoko, obcisłe spodnie + za duża koszulka, krótkie bluzy itd... a z twojego opisu to pomyślałam na początku że jesteś takim typem nirvanowca, flanela w kratę i conversy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4fd8f080c64ea_f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6.jpg (37,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg article-2496111-194FFD6C00000578-728_634x884.jpg (89,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg becky-g-clarity-outfit.jpg (33,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0622.jpg (105,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (50,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg look2b.jpg (18,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna-in-Trukfit-Camo-hat-Rodarte-for-Opening-Ceremony-Radarte-sweatshirt-Timberland-boots-Mel.jpg (69,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna-out-in-london-wearing-Givenchy-oversize-printed-t-shirt-black-timberland-boots.jpg (32,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wear-with-a-baseball-cap.jpg (53,4 KB, 35 załadowań)
__________________



Edytowane przez whoa
Czas edycji: 2014-02-01 o 08:32
whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 09:26   #20
paulaa1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez sinuosity Pokaż wiadomość
To właśnie jeden z tych 'potencjalnych partnerów' udziela mi różnych rad tego typu. Akceptuje mnie, ale chce LEKKO ulepszyć... Żeby było na co popatrzeć A ja się uparcie bronię, bo uważam że skoro taką mnie poznał i widział od początku jaka jestem to wiedział czego się może spodziewać ma też rzeszę kumpli, którzy mu wtórują i zgodnie twierdzą, że byłabym jeszcze fajniejsza, gdybym po prostu ubierała się jak kobieta, ech.
odrazu bym pogoniła faceta,który chce mnie zmieniać.Masz mu sie podobac taka jaka jestes.
paulaa1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 09:44   #21
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez sinuosity Pokaż wiadomość
Coś podobnego już tutaj wyczytałam, ale przejdę do sedna.

Mam 20 lat, w liceum nie spotkałam się nigdy z problemem, który chodzi za mną teraz. Na uczelni dostałam miano dziewczyny, która ubiera się jak facet. Słyszałam komplementy, że jestem ładna, mam fajną figurę itp., ale że moją wadą jest ubiór. Dlatego kieruję pytanie: czy dziewczyna w jeansach, koszuli/bluzie i trampkach to od razu coś strasznego?

Przyznam szczerze, że nigdy nie kręciły mnie spódniczki, ani różnego rodzaju sukienki, czasami jakaś mi się spodoba. Jednak nie chodzę w nich, bo po prostu nie lubię, to nie jest w moim stylu, uważam że nie każda kobieta to kieca i szpilki... Ostatnio jestem utwierdzana przez kolegów ze studiów, że jest inaczej. Kobieta ma wyglądać jak kobieta, to zrozumiałe, jednak czy to oznacza codzienne chodzenie w obcasach, mini, legginsach czy różnych innych obcisłych rzeczach, żeby pokazać wszystko co najlepsze? Maluję się, nie przesadnie, ale maluję, dbam o szczegóły, włosy... Sama uważam, że wyglądam dobrze a koszule nie są tylko dla facetów. Sukienki są dla mnie dobre, ale na jakąś wielką okazję (ostatnio studniówka), nie na zwykły dzień.

Powinnam dać się przekonać do zmian czy utrzymywać styl w jakim czuję się najlepiej i wygodnie? Dodam, że w dużej mierze jest to związane z moimi zainteresowaniami hip-hopem i sportem i nie wyobrażam sobie aktualnie siebie w innym wydaniu

Może któraś z Was potrafi doradzić jakiś element ubioru, który byłby na tyle neutralny, że nie kolidowałby z moimi upodobaniami, ale jednocześnie coś zmienił?

Nigdy tak nie chodziłam i nikt nigdy mi nie powiedział, że ubieram się jak facet. Myślę, że kwestia jest w stylu bycia moje koleżanki chodzą w bluzach trampkach i też nikt im nie mówił, że ubierają się jak facet
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 13:36   #22
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;44917973]
czy ona wygląda jak chłopak?[/QUOTE]
wygląda ja istota bez pępka i niestety z gołym brzuchem nie wejdzie się wszędzie, chociażby na zajęcia na uczelni...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 15:21   #23
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Moim zdaniem można wyglądać kobieco nie wciskając się jednocześnie w szpilki i sukienki. Piszesz że ubierasz się w bluzy i jeansy. Jakie? Np jeansy boyfriendy nie są za bardzo kobiece, tak samo jak bluzy-worki Możesz np ubierać rurki, a do tego dopasowana bluza albo jakiś ładny sweter.

Jaka masz fryzurę?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 15:25   #24
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
wygląda ja istota bez pępka i niestety z gołym brzuchem nie wejdzie się wszędzie, chociażby na zajęcia na uczelni...
ja też mam wysoko pępek i co z tego.. zreztą pod tą bluzę można założyć bluzkę i też będzie ok.. po co się czepiać od razu? :/
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 15:32   #25
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Kmentuję zdjęcie, a nie potencjalne możliwości. W ten sposób rozumując to przecież też można zalożyć dlugi płaszcz
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 15:34   #26
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kmentuję zdjęcie, a nie potencjalne możliwości. W ten sposób rozumując to przecież też można zalożyć dlugi płaszcz
pozwolisz że nie będę tego komentować
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:38   #27
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez sinuosity Pokaż wiadomość
To właśnie jeden z tych 'potencjalnych partnerów' udziela mi różnych rad tego typu. Akceptuje mnie, ale chce LEKKO ulepszyć... Żeby było na co popatrzeć A ja się uparcie bronię, bo uważam że skoro taką mnie poznał i widział od początku jaka jestem to wiedział czego się może spodziewać ma też rzeszę kumpli, którzy mu wtórują i zgodnie twierdzą, że byłabym jeszcze fajniejsza, gdybym po prostu ubierała się jak kobieta, ech.
Nie wyobrazam sobie tak dopasowywac sie pod faceta (a pod jego kumpli to juz w ogole... Ile oni maja lat?! Co to za wymagania, szantaze, ze ''bedziesz fajniejsza gdy bedziesz sie ubierala jak kobieta'', i co, wtedy Cie beda bardziej lubic???).
Ubieraj sie tak jak TY chcesz...
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 18:32   #28
sinuosity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Z zamieszczonych wyżej zdjęć zdecydowanie najbardziej bliski jest mi styl na zdjęciu 3 od początku i 3 od końca.

Co do fryzury, obecnie mam włosy już trochę za ramiona, pofalowane i gęste, broń Boże nie jestem ścięta na chłopaka :P wtedy bym się nie czepiała tego jak o mnie mówią

Styl bycia faktycznie mógłby mieć wpływ, bo nie jestem jakaś specjalnie grzeczna, ani słodka, lubię rozmawiać z facetami na różne tematy, bo to zazwyczaj oni mają bardziej podobny gust do mnie niż kobiety, mam tu na myśli np. muzykę, motoryzację itp.

Edytowane przez sinuosity
Czas edycji: 2014-02-01 o 18:37
sinuosity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 18:10   #29
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: ''ubierasz się jak facet!''

Cytat:
Napisane przez sinuosity Pokaż wiadomość
rock również preferuję, czasami jakiś hard też uważam, że nie warto się zmieniać, bo liczy się to jak ja się czuję, a nie ktoś... po prostu wbijają mi do głowy, że jak będę wyglądać jak facet to zawsze będę sama i nikt mnie nie będzie chciał mówią, że dbają o mnie i chcą dla mnie jak najlepiej, jednak nie dostrzegam wad dotychczasowego noszenia się luźno, stąd moje zawahania
Mi całe technikum wmawiano, że malując na powiekach smoky jestem zbyt mało kobieca (a kobieca = delikatna, no bo kto widział silną, pewną siebie kobietę :P) i nigdy nikogo nie znajdę. Obecnie ze swoim partnerem jestem 3,5 roku i uwielbia mnie w mocnym makijażu - nie tylko podoba mu się, ale i wspiera mnie w rozwijaniu mojego "mrocznego" (glany, czachy, kolce) stylu.

Cytat:
Napisane przez sinuosity Pokaż wiadomość
Styl bycia faktycznie mógłby mieć wpływ, bo nie jestem jakaś specjalnie grzeczna, ani słodka, lubię rozmawiać z facetami na różne tematy, bo to zazwyczaj oni mają bardziej podobny gust do mnie niż kobiety, mam tu na myśli np. muzykę, motoryzację itp.
To akurat nic strasznego - to oznacza, że w przeciwieństwie do "prawdziwych kobiet" (prawdziwa kobieta = tipsy, szpilki i różowa mini) masz swoje zdanie i zainteresowania

1. Nie zmieniaj się dla kogoś.
2. Twój styl ma wyrażać Ciebie, a nie innych.
3. Potencjalny chłopak powinien chcieć być z Tobą jaką jesteś, a nie swoim wyobrażeniem.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 19:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.