Krem pod oczy dla kobiet 50+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 15:49   #1
aleksandrija_n
Raczkowanie
 
Avatar aleksandrija_n
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 39

Krem pod oczy dla kobiet 50+


Witajcie!
Chciałabym kupić mamie krem pod oczy, niestety trudno mi znaleźć jakiekolwiek recezje takich produktów a nie chciałabym kupić kota w worku. Niestety trudno mi znaleźć jakiekolwiek informacje na internecie, prócz tego, co obiecują producenci i co znajduje się na opakowaniach kosmetyków. Moja mama ma cerę wrażliwą, skłonną do wyprysków. Czy w Rossmannie znalazłabym jakiś dobry krem? A może któraś z Was używała Lirene Folacyna + pro TELOMER 50+ ? Taki wpadł mi w oko.
Mam nadzieję, ze któraś z Pań pomoże mi w wyborze kremu
Z góry serdecznie dziękuję!
aleksandrija_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 08:05   #2
lalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 56
Dot.: Krem pod oczy dla kobiet 50+

Cytat:
Napisane przez aleksandrija_n Pokaż wiadomość
Witajcie!
Chciałabym kupić mamie krem pod oczy, niestety trudno mi znaleźć jakiekolwiek recezje takich produktów a nie chciałabym kupić kota w worku. Niestety trudno mi znaleźć jakiekolwiek informacje na internecie, prócz tego, co obiecują producenci i co znajduje się na opakowaniach kosmetyków. Moja mama ma cerę wrażliwą, skłonną do wyprysków. Czy w Rossmannie znalazłabym jakiś dobry krem? A może któraś z Was używała Lirene Folacyna + pro TELOMER 50+ ? Taki wpadł mi w oko.
Mam nadzieję, ze któraś z Pań pomoże mi w wyborze kremu
Z góry serdecznie dziękuję!
W Rossmanie dostaniesz pełno kremów 50+.Podejdz do pani pracującej i popytaj co poleca co sie sprzedaje.No błagam żaden problem
lalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:03   #3
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Krem pod oczy dla kobiet 50+

Cytat:
Napisane przez lalutka Pokaż wiadomość
W Rossmanie dostaniesz pełno kremów 50+.Podejdz do pani pracującej i popytaj co poleca co sie sprzedaje.No błagam żaden problem
Ja również błagam. Ekspedientki to nie ekspertki. W 90% przypadków z jakimi się spotkałem, panie w rossie czy naturze nie były zbytnio obyte ze składami czy działaniem. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale jest.
A prawda taka, że mało jest pań w okolicach 50 roku zycia, które kupują kremy pod oczy. To inne pokolenie, gdzie problemy rozwiązywało szare mydło i krem Nivea( co czasem było lepsze niż dzisiejsze latanie po dermatologach)
Moja mama, co prawda nieco młodsza, bo niecałe 40 wiosen liczy, chwali sobie czyste masło shea
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 20:03:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.