top5 produktów do manicure - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 23:26   #1
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29

top5 produktów do manicure


dziewczyny, chce skorzystać z waszego doświadczenia i skompletować porządne produkty do wykonania manicure:
1. produkt do usuwania skórek
2. baza
3. lakier
4. top
5. nawilżanie skórek

co polecacie?

póki co mam tylko sally hansen instant cuticle remover.
wiem, że na pewno kupię wysuszacz do lakieru seche vite, lakier opi i essie. co sądzicie o olejku z nail tek??? chodzi mi o coś w kropelkach co się zapuszcza na koniec malowania i co nawilża skórki wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26717 &next=1

czy możecie polecić jakiś jeden sklep internetowy / sprawdzonego allegrowicza gdzie kupię wszystkie produkty w jednym miejscu?
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:51   #2
czternastka
Rozeznanie
 
Avatar czternastka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 945
Dot.: top5 produktów do manicure

Co do utwardzacza - zdecydowanie Opi RapiDry. Używam drugiej buteleczki, obie kupowałam na Allegro. Cena w perfumeriach stacjonarnych odstrasza. Na Allegro są teraz dostępne miniaturki, możesz kupić na spróbowanie za niewielkie pieniądze.
Baz używam różnych. Niezła jest ta z Paese, choć szybko gęstnieje i jest przez to niewydajna. Obecnie mam Seche Clear. Polecam, jest rzadka, bardzo szybko wysycha, a lakier dobrze się na niej rozprowadza.
Skórkami się nie zajmuję zanadto, odsuwam je tylko delikatnie patyczkiem.
czternastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:52   #3
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: top5 produktów do manicure

Wejdź na mojego bloga tam znajdziesz kilka notek o pielęgnacji. Jest też link do allegro, użytkowniczka Imageeg - u niej znajdziejsz interesujące Cię rzeczy w bardzo przystępnych cenach. Sprzedająca bardzo solidna.

Mój blog: http://polishgirllovesnailpolish.blogspot.com/
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 14:43   #4
arkadia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: top5 produktów do manicure

1. produkt do usuwania skórek - Sally Hansen, Instant Cuticle Remover 2. baza - rzadko kiedy używam... zwykle jakaś odżywka jeśli już nie polecę więc niczego konkretnego
3. lakier - bardzo lubię lakiery Golden Rose z serii Paris, lubię również lakiery Flormar. Mam jakieś 7-8 lakierów Essie i u mnie nie zdały zupełnie egzaminu... jak dla mnie porażka. To samo z lakierami marki OPI, choć tu niektóre odcienie były warte uwagi
4. top - Golden Rose quick dry top coat naprawdę bardzo polecam. Testowałam OPI Rapi Dry, Essie Good to go, Sally Hansen i kilka innych... zdecydowanie wolę Golden Rose
5. nawilżanie skórek - oliwka do skórek każda mi pasuje no i krem do rąk - ja bardzo lubię ten z firmy Paloma Hand SPA

6. dorzuciłabym jeszcze peeling do dłoni też marki Paloma Hand SPA lub z Yves Rocher
arkadia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 15:43:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.