Zestaw do paznokci żelowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-17, 16:13   #1
Choice543
Raczkowanie
 
Avatar Choice543
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 38
GG do Choice543

Zestaw do paznokci żelowych


Czy któraś z Was jest w stanie mi jakiś polecić? Co powinien zawierać taki zestaw?
Choice543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 10:47   #2
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Zestaw do paznokci żelowych

podstawa to lampa, frezarka, forma, albo tips, na którym będziesz przedłużać, primer, żel do budowania paznokci, żele kolorowe i żel nawierzchniowy. Zaopatrz się w cleaner, waciki bezpyłowe, pilnik o gradacji 100/180, szczoteczka do usuwania pyłu, gilotyna, ale to takie pierdułki, które wychodzą w praniu, ze trzeba mieć. Piszę ci po kolei bo podejrzewam, że dopiero zaczynasz swoją przygodę z żelami. Ja na początku właśnie w takie rzeczy się zaopatrywałam.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Choice543 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was jest w stanie mi jakiś polecić? Co powinien zawierać taki zestaw?
jak teraz czytam to chyba chodziło Ci o nazwę firmy? Ja mam EXFASHION do użytku domowego, powiem Ci, że jest bardzo dobry, przynajmniej u mnie się sprawdza
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 18:27   #3
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Zestaw do paznokci żelowych

Podpinam się do pytania autorki wątku.
Zaczynam przygodę z żelami i w maju będę robić kursy. Chciałabym jednak zaopatrzeć się w jakis fajny zestaw
Polecicie coś dziewczyny?Chodzi mi głownie o jakąś dobrą markę żeli UV.
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 17:39   #4
JustOneKiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Zestaw do paznokci żelowych

Jesli dopiero zaczynacie to polecam kupic jakikolwiek zestaw i wywalic zele "no name" i zakupic porzadniejsze. W tych zestawach zazwyczaj sa podstawowe rzeczy, na ktorych mozecie zaczac cwiczyc i ewentualnie potem wymieniac na produkty lepszej jakosci. W skrocie w zestawie powinny sie znalezc : formy i tipsy, gilotyna, patyczki do usuwania skorek, pilniki 100/180, pedzel, primer, cleaner, aceton (do zdejmowania tipsow), lampa UV oczywiscie, polerka... i chyba tyle z takicj podstaw. No i zele polecam geste na poczatek, uchronia was przed zalewaniem skorek.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!

JustOneKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 18:00   #5
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Zestaw do paznokci żelowych

dzięki za odpowiedź
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 19:55   #6
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Zestaw do paznokci żelowych

Co sądzicie o żelach IBD? chciałabym przedłużać na formie, więc dobrze by było gdyby żel był gęsty. znalazłam kilka aukcji http://allegro.pl/przezroczysty-zel-...145521191.html , http://allegro.pl/ibd-zel-clear-56g-...200370988.html , te żele są ok ? nie chciałabym trafić na podróbki ;/
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 18:52   #7
JustOneKiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Zestaw do paznokci żelowych

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o żelach IBD? chciałabym przedłużać na formie, więc dobrze by było gdyby żel był gęsty. znalazłam kilka aukcji http://allegro.pl/przezroczysty-zel-...145521191.html , http://allegro.pl/ibd-zel-clear-56g-...200370988.html , te żele są ok ? nie chciałabym trafić na podróbki ;/
Jesli nie chcesz trafic na podrobki kupuj od producenta najlepiej. Zazwyczaj ceny na allegro czy stronie firmy nie roznia sie, o ile oczywiscie mowa o oryginalnych produktach. Lepiej zainwestowac czasem wiecej i miec cos porzadnego, wiem z autopsji a strony firm mozesz znalezc przez wpisanie w wyszukiwarke nazwy firmy.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!

JustOneKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 19:52:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.