Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-07, 23:41   #61
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cześć! Może i mi pomożecie

Mam pod biustem 71/72cm, w biuście 88 cm.
Póki co noszę biustonosze w rozmiarze 70C (głównie krój balkonetki), ale prawdę mówiąc nie prezentują się one na mnie najlepiej.
Biust nie jest odpowiednio "ściśnięty", jakby zbyt rozwalony po bokach, nie wygląda to atrakcyjnie... Niestety mam dosyć szeroko rozstawione piersi. Dodatkowo w niektórych modelach miseczka wydaje się być zbyt mała, część górna biustu wylewa się :/ Co najgorsze nie stać mnie na zbyt drogie biustonosze, bo jeszcze na siebie nie zarabiam (mam 19 lat). Gdzie polecacie zaopatrzyć się w biustonosz? Jak myślicie - celować w 65d, 65dd?

Chciałabym, żeby ładnie podkreślał mój biust , bo na ten moment mam wrażenie, że żaden ze staników, jakie posiadam tego nie robi...

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2013-11-07 o 23:45
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:03   #62
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Mi własnie ciężko kupić biustonosz, mam 85 D ale nie zawsze pasuje, czasem za ciasny albo miseczka za duza/ mała
Jeśli będziesz się trzymać jednej firmy i jednego modelu to rozmiar powinien być ten sam, jeśli zmieniasz firmy/kroje biustonoszy to rozmiar może wypadać różnie, najważniejsze to wiedzieć jak ma leżeć i do tego dążyć.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Cześć! Może i mi pomożecie

Mam pod biustem 71/72cm, w biuście 88 cm.
Póki co noszę biustonosze w rozmiarze 70C (głównie krój balkonetki), ale prawdę mówiąc nie prezentują się one na mnie najlepiej.
Biust nie jest odpowiednio "ściśnięty", jakby zbyt rozwalony po bokach, nie wygląda to atrakcyjnie... Niestety mam dosyć szeroko rozstawione piersi. Dodatkowo w niektórych modelach miseczka wydaje się być zbyt mała, część górna biustu wylewa się :/ Co najgorsze nie stać mnie na zbyt drogie biustonosze, bo jeszcze na siebie nie zarabiam (mam 19 lat). Gdzie polecacie zaopatrzyć się w biustonosz? Jak myślicie - celować w 65d, 65dd?

Chciałabym, żeby ładnie podkreślał mój biust , bo na ten moment mam wrażenie, że żaden ze staników, jakie posiadam tego nie robi...
Potrzebowałabyś kroju plunge, zbiera z boku i wypycha do środka. Radziłabym obwody 65, przy Twoich wymiarach pod 70 są zbyt luźne. Miseczka DD/E. Co do kupowania... Jaka jest górna granica cenowa dla Ciebie?


slomka,
do polecanych blogów:
http://www.theartofbrafitting.com/
http://na-ostatnia-haftke.blogspot.com/
do gdzie kupić:
http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html (bezpośrednie wejście do Stanikowej Mapy)
i jak wspomniała Wampierz, do sklepów z odzieżą:
http://urkye.pl/

Edytowane przez Elessar
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:06
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:10   #63
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
slomka,
do polecanych blogów:
http://www.theartofbrafitting.com/
http://na-ostatnia-haftke.blogspot.com/
do gdzie kupić:
http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html (bezpośrednie wejście do Stanikowej Mapy)
i jak wspomniała Wampierz, do sklepów z odzieżą:
http://urkye.pl/
podpięte mam nadzieję, że w dobrych miejscach wszystko
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:33   #64
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
podpięte mam nadzieję, że w dobrych miejscach wszystko
Urkye tam gdzie BiuBiu

Dzięki
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:29   #65
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość

Potrzebowałabyś kroju plunge, zbiera z boku i wypycha do środka. Radziłabym obwody 65, przy Twoich wymiarach pod 70 są zbyt luźne. Miseczka DD/E. Co do kupowania... Jaka jest górna granica cenowa dla Ciebie?
Dziękuję za rady Nie wiem dlaczego dotychczas tak kurczowo trzymałam się tych balkonetek, ładne to one może i są, ale chyba faktycznie nie dla mnie.

Co do ceny, hmm, zależałoby mi żeby oczywiście kupić biustonosz jak najtaniej , ale zdaję sobie sprawę, że tanio jeśli chodzi o porządne biustonosze to i tak niezła sumka niekiedy Polecasz jakieś konkretne marki, gdzie znajdę biustonosze plunge w takim rozmiarze?
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:47   #66
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady Nie wiem dlaczego dotychczas tak kurczowo trzymałam się tych balkonetek, ładne to one może i są, ale chyba faktycznie nie dla mnie.

Co do ceny, hmm, zależałoby mi żeby oczywiście kupić biustonosz jak najtaniej , ale zdaję sobie sprawę, że tanio jeśli chodzi o porządne biustonosze to i tak niezła sumka niekiedy Polecasz jakieś konkretne marki, gdzie znajdę biustonosze plunge w takim rozmiarze?
Ogólnie to większość push upów będzie podchodziła pod ten krój. Ja pracuję na plunge z Ewy Michalak, OnlyHer i Comeximu plus Agio (push up). Ceny są w nich powyżej 100 zł, w większości do 150 zł.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:37   #67
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witam

Mam pytanie do obecnych tu Wizażanek. Zgodnie z Waszą radą poszłam po bardziej dopasowany stanik, ale niestety w sklepie nie mieli biustonoszy firmy gaia i awa. Kupiłam więc biustonosz firmy kinga. I to pojawia się pytanie. Czy któraś z pań użytkuje lub użytkowała staniki tej firmy? Co o niej sądzicie?
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 11:54   #68
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie do obecnych tu Wizażanek. Zgodnie z Waszą radą poszłam po bardziej dopasowany stanik, ale niestety w sklepie nie mieli biustonoszy firmy gaia i awa. Kupiłam więc biustonosz firmy kinga. I to pojawia się pytanie. Czy któraś z pań użytkuje lub użytkowała staniki tej firmy? Co o niej sądzicie?
Nosiłam za czasów nieuświadomienia, oczywiście za luźną. Opinie są różne, będziesz musiała sama stwierdzić, czy zakup był udany. Bo firma mogła się zmienić od mojego ostatniego kontaktu z nią.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 10:23   #69
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie do obecnych tu Wizażanek. Zgodnie z Waszą radą poszłam po bardziej dopasowany stanik, ale niestety w sklepie nie mieli biustonoszy firmy gaia i awa. Kupiłam więc biustonosz firmy kinga. I to pojawia się pytanie. Czy któraś z pań użytkuje lub użytkowała staniki tej firmy? Co o niej sądzicie?
Też sobie kupiłam Kingę, w sumie to od niej zaczęłam hmm jak dla mnie jest ok, mam ją kilka miesięcy i jeszcze się nie rozciąga, tylko piersi mi urosły i jest troszkę za mała, bo mi coś wypływa..
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:58   #70
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

W pierwszym poście nie ma nic o sklepach e-lady oraz e-bielizna, macie jakies opinie? Chcialabym w ktoryms z tych dokonac zakupu
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 10:33   #71
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

W e-lady kupowałam wieeeeki temu i od strony sklepowej wszystko było w porządku (3/4 zamówienia do odesłania, ale to nie ich wina). Teraz będę kupować polską bieliznę raczej w kontri, bo ma najlepsze ceny, ale z kolei ograniczony wybór (chyba tylko firmy zrzeszone w PKB).
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 19:50   #72
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mam taki dylemat, mam pod biustem 74-75 cm
teoretycznie odejmując 5cm mam 70cm, ale zazwyczaj każą zaokrąglać w dół, i w sumie nie wiem czy mam szukać 70 czy 65 obwodu?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Schudłam i zgłupiałam, na prawdę..
chciałam sobie zrobić prezent na święta, a nie lubię przymierzać staników, wolę wiedzieć mniej więcej jaki mam rozmiar.

Pod biustem 75 cm ( odejmuję 5, mam 70 cm)

W biuście mam 85 cm (+/- 2 cm, bo przed okresem gromadzi mi się woda) to różnica jest 15-17 cm - co odpowiada C/D

No, ale mierzyłam taki i był w sumie za mały w biuście i troszkę luźny, ja zejdę w dół, to będzie różnica między 85/87 a 65 = 20-22 cm to jest DD/E


I już nie wiem - 70 D czy 65 E?
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:03   #73
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Mam taki dylemat, mam pod biustem 74-75 cm
teoretycznie odejmując 5cm mam 70cm, ale zazwyczaj każą zaokrąglać w dół, i w sumie nie wiem czy mam szukać 70 czy 65 obwodu?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Schudłam i zgłupiałam, na prawdę..
chciałam sobie zrobić prezent na święta, a nie lubię przymierzać staników, wolę wiedzieć mniej więcej jaki mam rozmiar.

Pod biustem 75 cm ( odejmuję 5, mam 70 cm)

W biuście mam 85 cm (+/- 2 cm, bo przed okresem gromadzi mi się woda) to różnica jest 15-17 cm - co odpowiada C/D

No, ale mierzyłam taki i był w sumie za mały w biuście i troszkę luźny, ja zejdę w dół, to będzie różnica między 85/87 a 65 = 20-22 cm to jest DD/E


I już nie wiem - 70 D czy 65 E?
Ja bym wolała jednak przymierzyć parę modeli. Z doświadczenia wiem, że inne rozmiary wychodzą na angielskich modelach a co innego np na polskiej Dalii.
Raz się poświęcisz, żeby przymierzyć, a będziesz mieć pewność, że rozmiar jest ok.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Ja mam pytanie bardzo szczegółowe

Czy którejś z Was rzucił się może ostatnio w oczy Panache Sport Red w dobrej cenie, albo jakieś kupony zniżkowe.

Znam rozmiar, wyszukałam na ebay'u to co chcę, ale mam problem z cookies przy rejestracji :/
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:26   #74
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
chciałam sobie zrobić prezent na święta, a nie lubię przymierzać staników, wolę wiedzieć mniej więcej jaki mam rozmiar.
Tak by było super, ale niestety - w grę wchodzi zbyt wiele czynników. Nie tylko firmy różnią się między sobą rozmiarówką, ale też i poszczególne modele jednej firmy potrafią różnie wypadać. I to nie jest koniecznie wina błędu producenta - po prostu kobiety mają różną budowę, w związku z tym potrzebują różnych modeli staników. Ktoś moze mieć takie same wymiary jak ty, ale będzie jej pasować inny rozmiar niż tobie. I tak samo nie będzie ci pasować każdy model, tylko jedne bardziej, inne mniej.

Zwykle potrzeba trochę czasu i eksperymentów, żeby znaleźć najlepsze modele, ale można to przyspieszyć biorąc pod uwagę różne rzeczy:
- Kształt biustu - na ile jest wystający a na ile "przyczepiony do klatki", czy mamy więcej tkanki na dole czy górze piersi.
-Czy biust jest jędrny czy ma miękką konsystencję.
-Czy można wyciągnąć jakieś wnioski z dotychczas noszonych staników (szerokość fiszbin, wysokość mostka, ogólnie ulubione fasony).
I.t.d. Oglądając strony jak balkonetka czy bratabase można spróbować znaleźć osoby o podobnych okolicach rozmiarowych i podobnej budowie lub preferencjach stanikowych.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 10:13   #75
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dzięki Wampierz!

Po prostu kiedyś zaczęłam interesować się braffitingiem i za pierwszym razem, po obliczeniach w domu, wyliczyłam dobry rozmiar i taki ów kupiłam - był również zgodny z zasadami stanikowymi (nigdzie nie odstawał, nie wylewał się). A teraz chudnę, i się pogubiłam.

Pooglądam te stronki!
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 11:10   #76
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Ja bym wolała jednak przymierzyć parę modeli. Z doświadczenia wiem, że inne rozmiary wychodzą na angielskich modelach a co innego np na polskiej Dalii.
Raz się poświęcisz, żeby przymierzyć, a będziesz mieć pewność, że rozmiar jest ok.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Ja mam pytanie bardzo szczegółowe

Czy którejś z Was rzucił się może ostatnio w oczy Panache Sport Red w dobrej cenie, albo jakieś kupony zniżkowe.

Znam rozmiar, wyszukałam na ebay'u to co chcę, ale mam problem z cookies przy rejestracji :/
Widziałam OnlyHer na grouponie, ale nie wiem jak to rozegrałabyś, bo tyczy się salonu we Wrocławiu.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Dzięki Wampierz!

Po prostu kiedyś zaczęłam interesować się braffitingiem i za pierwszym razem, po obliczeniach w domu, wyliczyłam dobry rozmiar i taki ów kupiłam - był również zgodny z zasadami stanikowymi (nigdzie nie odstawał, nie wylewał się). A teraz chudnę, i się pogubiłam.

Pooglądam te stronki!
A co możesz powiedzieć o swoich starych stanikach? Jak z ich obwodami, miseczkami? Bo jak wspomniała Wampierz, kalkulator/tabelka nie uwzględnia wielu czynników. Ja np. mam biust nadtabelkowy. A każda firma ma swoją rozmiarówkę, modele mogą się różnić ze względu na użyty materiał.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:50   #77
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Widziałam OnlyHer na grouponie, ale nie wiem jak to rozegrałabyś, bo tyczy się salonu we Wrocławiu.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



A co możesz powiedzieć o swoich starych stanikach? Jak z ich obwodami, miseczkami? Bo jak wspomniała Wampierz, kalkulator/tabelka nie uwzględnia wielu czynników. Ja np. mam biust nadtabelkowy. A każda firma ma swoją rozmiarówkę, modele mogą się różnić ze względu na użyty materiał.
Wiesz kiedyś wyliczyłam sobie 70F i takie nosiłam, zawsze jak wzięłam taki rozmiar to pasował idealnie (ja kupuję w La Vantil), potem przytyłam, miałam 70G, obecnie stanik leży bezużyteczny.

Ostatnio kupiłam 70E i noszę je,chociaż do końca nie jestem przekonana, mierzyłam sobie 65 i 70, przy 70 lekki luz, a przy 65 nie mogłam się dopiąć... dla mnie byłoby najlepsze coś po środku :P

Dlatego kompletnie nie wiem, co robić. Bo jak kupię 65 to będzie mi się zdawać, że mi żebra łamie, a jak mierzę 70 to czuję lekki luz, który nie jest wskazany.
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:09   #78
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Wiesz kiedyś wyliczyłam sobie 70F i takie nosiłam, zawsze jak wzięłam taki rozmiar to pasował idealnie (ja kupuję w La Vantil), potem przytyłam, miałam 70G, obecnie stanik leży bezużyteczny.

Ostatnio kupiłam 70E i noszę je,chociaż do końca nie jestem przekonana, mierzyłam sobie 65 i 70, przy 70 lekki luz, a przy 65 nie mogłam się dopiąć... dla mnie byłoby najlepsze coś po środku :P

Dlatego kompletnie nie wiem, co robić. Bo jak kupię 65 to będzie mi się zdawać, że mi żebra łamie, a jak mierzę 70 to czuję lekki luz, który nie jest wskazany.
Ale to masz w jednym modelu, prawda? Czy w kilku różnych z różnych firm?
Jak mam wątpliwości co do luźności obwodu to staję w biustonoszu przed lustrem i podnoszę ręce do góry i obserwuję co się dzieje, jeśli nie najeżdża na biust jest dobrze. Ruszam chwilę i sprawdzam jak się zachowuje. Bo nie każdy lubi się ściskać. Zresztą, różne partie szycia danego modelu potrafią się różnić ciasnością. Ewentualnie do 65 przedłużka - jedno, dwa oczka, bądź 70 zapięta ciut ciaśniej, nie na zewnętrzną tylko na którąś ze środkowych (ale nie na najciaśniejszą) haftkę.
Szukałaś na Stanikowej Mapie sklepu stacjonarnego blisko Ciebie?
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:50   #79
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Ale to masz w jednym modelu, prawda? Czy w kilku różnych z różnych firm?
Jak mam wątpliwości co do luźności obwodu to staję w biustonoszu przed lustrem i podnoszę ręce do góry i obserwuję co się dzieje, jeśli nie najeżdża na biust jest dobrze. Ruszam chwilę i sprawdzam jak się zachowuje. Bo nie każdy lubi się ściskać. Zresztą, różne partie szycia danego modelu potrafią się różnić ciasnością. Ewentualnie do 65 przedłużka - jedno, dwa oczka, bądź 70 zapięta ciut ciaśniej, nie na zewnętrzną tylko na którąś ze środkowych (ale nie na najciaśniejszą) haftkę.
Szukałaś na Stanikowej Mapie sklepu stacjonarnego blisko Ciebie?
Przepraszam, że tak późno odpisuję.
Tak, mam jednej firmy, jeden rozmiar (tzn. miałam).

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Tak szukałam na tej mapie, kiedyś nawet byłam w tym sklepie, ale ceny były z kosmosu i wyszłam - od 150 zł w górę.
Ja kupuję też w sklepie, gdzie mają duży wybór rozmiarów, ale ceny są przystępne, od 30 do 70zł. No i naprawdę długo służą
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 11:25   #80
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak późno odpisuję.
Tak, mam jednej firmy, jeden rozmiar (tzn. miałam).

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Tak szukałam na tej mapie, kiedyś nawet byłam w tym sklepie, ale ceny były z kosmosu i wyszłam - od 150 zł w górę.
Ja kupuję też w sklepie, gdzie mają duży wybór rozmiarów, ale ceny są przystępne, od 30 do 70zł. No i naprawdę długo służą
A możesz mi zdradzić na priv co to za firma? Bo ceny są zachęcające.
To co mogę Ci doradzić to to co pisałam wcześniej, bądź inne firmy, bo w tej może być tak, że wypadasz między obwodami (patrząc na Twoje problemy).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 15:43   #81
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

to La Vantil, ale nie we wszystkich wojewódźtwach jest ten sklep.
Poszukaj w google
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 15:59   #82
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
to La Vantil, ale nie we wszystkich wojewódźtwach jest ten sklep.
Poszukaj w google
Poszukałam. To sieć sklepów, a nie marka biustonoszy. Zostaje mi szukać dalej.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 17:41   #83
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Poszukałam. To sieć sklepów, a nie marka biustonoszy. Zostaje mi szukać dalej.
marka: Kinga
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 17:45   #84
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
marka: Kinga
Dzięki
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:26   #85
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
to La Vantil, ale nie we wszystkich wojewódźtwach jest ten sklep.
Poszukaj w google
Sprawdziłam stronę. Wielki napis "wszystkie rozmiary" mojego jak zwykle nie ma.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 23:15   #86
Erishkigal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 367
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej, ja też chciałabym prosić o pomoc w dobraniu
Zawsze nosiłam targowe staniki z push upem, biust wyglądał bardzo ładnie pod zabudowanymi bluzkami, z profilu, ale nie w tych z dekoltem - nie miałam tej upragnionej 'kreseczki' mimo że piersi mocno wylewały się po bokach miseczek Po wygarnięciu piersi spod pach miałam spory rowek, ale co z tego, skoro jakimś magicznym sposobem znikał po 2 minutach. I w ten sposób nabawiłam się strasznych kompleksów na tym punkcie, w końcu dla większości rowek jest wyznacznikiem wielkości piersi.
Ostatnio postanowiłam kupić sobie trochę lepszy stanik - kupiłam dwa, jeden H&M 70 C, drugi New Yorker 70D (chociaż wiem, że pewnie dla was to wcale nie są lepsze staniki, no ale chyba lepsze niż targowe ). I jestem w szoku, to już wolałam moje targowe pushupki, biust w ogóle nie jest wyeksponowany, tylko maksymalnie spłaszczony, co z tego, że miseczki wydają się duuże jak biust robi się jajko sadzone. Piersi bardzo wylewają się bokami misek, a na środku, zamiast rowka - pustka.
A wydaje mi się, że nie mam bardzo małego biustu choć taki się wydaje w tych stanikach - w biuście mam 90 cm, pod 66. Jest raczej średni. Tylko kompletnie nie wiem jak go wyeksponować I do tego mam wrażenie, że już trochę stracił jędrność, mimo że mam dopiero niecałe 20 lat i nie jest taki duży...

Przepraszam, nie sądziłam, że to będzie brzmiało tak rozpaczliwie
Erishkigal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 23:26   #87
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Sprawdziłam stronę. Wielki napis "wszystkie rozmiary" mojego jak zwykle nie ma.
a jaki nosisz? bo może na stronie tego nie pisze, ale ja w sklepie widziałam wszystko od 65 w górę, aż do miseczki bodajże J

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Erishkigal Pokaż wiadomość
Hej, ja też chciałabym prosić o pomoc w dobraniu
Zawsze nosiłam targowe staniki z push upem, biust wyglądał bardzo ładnie pod zabudowanymi bluzkami, z profilu, ale nie w tych z dekoltem - nie miałam tej upragnionej 'kreseczki' mimo że piersi mocno wylewały się po bokach miseczek Po wygarnięciu piersi spod pach miałam spory rowek, ale co z tego, skoro jakimś magicznym sposobem znikał po 2 minutach. I w ten sposób nabawiłam się strasznych kompleksów na tym punkcie, w końcu dla większości rowek jest wyznacznikiem wielkości piersi.
Ostatnio postanowiłam kupić sobie trochę lepszy stanik - kupiłam dwa, jeden H&M 70 C, drugi New Yorker 70D (chociaż wiem, że pewnie dla was to wcale nie są lepsze staniki, no ale chyba lepsze niż targowe ). I jestem w szoku, to już wolałam moje targowe pushupki, biust w ogóle nie jest wyeksponowany, tylko maksymalnie spłaszczony, co z tego, że miseczki wydają się duuże jak biust robi się jajko sadzone. Piersi bardzo wylewają się bokami misek, a na środku, zamiast rowka - pustka.
A wydaje mi się, że nie mam bardzo małego biustu choć taki się wydaje w tych stanikach - w biuście mam 90 cm, pod 66. Jest raczej średni. Tylko kompletnie nie wiem jak go wyeksponować I do tego mam wrażenie, że już trochę stracił jędrność, mimo że mam dopiero niecałe 20 lat i nie jest taki duży...

Przepraszam, nie sądziłam, że to będzie brzmiało tak rozpaczliwie
Kotku, nosisz 70 przy 66 pod biustem? Wiem, że rzadko można spotkać 60 w obwodzie, ale taki powinnaś nosić i widzę, że masz spory biust - przy obwodzie 65 powinnaś nosić F, albo jeśli znajdziesz 60 to FF/G

Także 60FF/G (poprzymierzaj) lub 65 F

Nie psuj biustu w staniku 70 C/D, błagam!
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:13   #88
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
a jaki nosisz? Bo może na stronie tego nie pisze, ale ja w sklepie widziałam wszystko od 65 w górę, aż do miseczki bodajże j
60 f/ff

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Erishkigal Pokaż wiadomość
Hej, ja też chciałabym prosić o pomoc w dobraniu
Zawsze nosiłam targowe staniki z push upem, biust wyglądał bardzo ładnie pod zabudowanymi bluzkami, z profilu, ale nie w tych z dekoltem - nie miałam tej upragnionej 'kreseczki' mimo że piersi mocno wylewały się po bokach miseczek Po wygarnięciu piersi spod pach miałam spory rowek, ale co z tego, skoro jakimś magicznym sposobem znikał po 2 minutach. I w ten sposób nabawiłam się strasznych kompleksów na tym punkcie, w końcu dla większości rowek jest wyznacznikiem wielkości piersi.
Ostatnio postanowiłam kupić sobie trochę lepszy stanik - kupiłam dwa, jeden H&M 70 C, drugi New Yorker 70D (chociaż wiem, że pewnie dla was to wcale nie są lepsze staniki, no ale chyba lepsze niż targowe ). I jestem w szoku, to już wolałam moje targowe pushupki, biust w ogóle nie jest wyeksponowany, tylko maksymalnie spłaszczony, co z tego, że miseczki wydają się duuże jak biust robi się jajko sadzone. Piersi bardzo wylewają się bokami misek, a na środku, zamiast rowka - pustka.
A wydaje mi się, że nie mam bardzo małego biustu choć taki się wydaje w tych stanikach - w biuście mam 90 cm, pod 66. Jest raczej średni. Tylko kompletnie nie wiem jak go wyeksponować I do tego mam wrażenie, że już trochę stracił jędrność, mimo że mam dopiero niecałe 20 lat i nie jest taki duży...

Przepraszam, nie sądziłam, że to będzie brzmiało tak rozpaczliwie
Chyba ładniejszy i droższy, bo niekoniecznie lepszy. Jaka jest różnica między 70C z bazaru a 70C z HM? Chyba tylko cena, bo jest tak samo niedopasowany. Musisz mieć ciaśniejszy obwód, na pewno 65, może nawet 60. Ja pod mam 63-64cm i nie wyobrażam sobie założyć 65...
Zadbaj o biust, kup dopasowany stanik. Odpowiednia pielegnacja (kremy, ujędranianie masaże) i możesz się zdziwić
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:40   #89
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Erishkigal Pokaż wiadomość
Hej, ja też chciałabym prosić o pomoc w dobraniu
Zawsze nosiłam targowe staniki z push upem, biust wyglądał bardzo ładnie pod zabudowanymi bluzkami, z profilu, ale nie w tych z dekoltem - nie miałam tej upragnionej 'kreseczki' mimo że piersi mocno wylewały się po bokach miseczek Po wygarnięciu piersi spod pach miałam spory rowek, ale co z tego, skoro jakimś magicznym sposobem znikał po 2 minutach. I w ten sposób nabawiłam się strasznych kompleksów na tym punkcie, w końcu dla większości rowek jest wyznacznikiem wielkości piersi.
Ostatnio postanowiłam kupić sobie trochę lepszy stanik - kupiłam dwa, jeden H&M 70 C, drugi New Yorker 70D (chociaż wiem, że pewnie dla was to wcale nie są lepsze staniki, no ale chyba lepsze niż targowe ). I jestem w szoku, to już wolałam moje targowe pushupki, biust w ogóle nie jest wyeksponowany, tylko maksymalnie spłaszczony, co z tego, że miseczki wydają się duuże jak biust robi się jajko sadzone. Piersi bardzo wylewają się bokami misek, a na środku, zamiast rowka - pustka.
A wydaje mi się, że nie mam bardzo małego biustu choć taki się wydaje w tych stanikach - w biuście mam 90 cm, pod 66. Jest raczej średni. Tylko kompletnie nie wiem jak go wyeksponować I do tego mam wrażenie, że już trochę stracił jędrność, mimo że mam dopiero niecałe 20 lat i nie jest taki duży...

Przepraszam, nie sądziłam, że to będzie brzmiało tak rozpaczliwie
65G polskie, 30F/65F brytyjskie, bądź 60I polskie, 28G/60G brytyjskie. Przynajmniej od nich bym spróbowała.
I jeśli chcesz efekt z kreską to kroje w V, do głębokich dekoltów (tzw. plunge), musi zebrać biust z boku i wypchnąć do środka.
Bo to co obserwujesz ze swoim biustem w tych stanikach z sieciówek to rozsmarowanie biustu przez za małą miskę i za luźny obwód.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:46   #90
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
60 f/ff

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


Chyba ładniejszy i droższy, bo niekoniecznie lepszy. Jaka jest różnica między 70C z bazaru a 70C z HM? Chyba tylko cena, bo jest tak samo niedopasowany. Musisz mieć ciaśniejszy obwód, na pewno 65, może nawet 60. Ja pod mam 63-64cm i nie wyobrażam sobie założyć 65...
Zadbaj o biust, kup dopasowany stanik. Odpowiednia pielegnacja (kremy, ujędranianie masaże) i możesz się zdziwić
a no rzeczywiście. 60 nie ma tam
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.