Mamy luty 2020 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-22, 17:43   #1261
marta_igna
Przyczajenie
 
Avatar marta_igna
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 18
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez _marzenie Pokaż wiadomość
Na szczęście po badaniach wszyysko jest w porządku i będzie synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje synka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta_igna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 17:57   #1262
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez _marzenie Pokaż wiadomość
Na szczęście po badaniach wszyysko jest w porządku i będzie synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne wieści! Gratulacje Masz może zdjęcia synka?
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 18:17   #1263
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy luty 2020

Gratulacje
A mi dziś pęka głowa. Nie chciałam nic brać ale nie przechodzi nic więc wzięłam paracetamol. Mam nadzieję że minie ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:27   #1264
GreenyYogini
Raczkowanie
 
Avatar GreenyYogini
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy luty 2020

harmattan okej czyli nie ja jedna mam ten problem, bez wkładek się nie ruszam
_marzenie Gratulacje!

A jak u was ze zwolnieniem? Jesteście już na zwolnieniu czy nadal latacie do pracy? Ja jestem trochę szarpana, miesiąc chodziłam, teraz już 2 tygodnie jestem na trzecim zwolnieniu od czerwca i się zastanawiam kiedy w końcu dadzą spokój i wyślą mnie na stałe

Edytowane przez GreenyYogini
Czas edycji: 2019-08-23 o 10:28
GreenyYogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:31   #1265
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez GreenyYogini Pokaż wiadomość
harmattan okej czyli nie ja jedna mam ten problem, bez wkładek się nie ruszam
_marzenie Gratulacje!

A jak u was ze zwolnieniem? Jesteście już na zwolnieniu czy nadal latacie do pracy? Ja jestem trochę szarpana, miesiąc chodziłam, teraz już 2 tygodnie jestem na trzecim zwolnieniu od czerwca i się zastanawiam kiedy w końcu dadzą spokój i wyślą mnie na stałe
Ja jeszcze pracuje. Chciałam procowac do porodu, ale zobaczę czy wystarczy mi siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:32   #1266
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Ja też pracuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:17   #1267
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez GreenyYogini Pokaż wiadomość
harmattan okej czyli nie ja jedna mam ten problem, bez wkładek się nie ruszam
_marzenie Gratulacje!

A jak u was ze zwolnieniem? Jesteście już na zwolnieniu czy nadal latacie do pracy? Ja jestem trochę szarpana, miesiąc chodziłam, teraz już 2 tygodnie jestem na trzecim zwolnieniu od czerwca i się zastanawiam kiedy w końcu dadzą spokój i wyślą mnie na stałe
Słyszałam kiedyś opinię, że lepiej nie używać wkładek (ja zawsze zabezpieczałam się nimi tylko w czasie okresu, w komplecie z kubeczkiem menstruacyjnym), bo właśnie wtedy można nabawić się infekcji A w ciąży to już wiadomo - bardziej jesteśmy na nie narażone, więc powiem Wam, że osobiście śpię w koszuli nocnej bez bielizny A już wiem...mama ginekolog o tym pisała! I tak w temacie infekcji to, chociaż nigdy nie miałam, boję się trochę zapalenia dróg moczowych, więc piję codziennie sok żurawinowy, kupiłam w aptece

Na zwolnieniu jestem właściwie już od czasu z przed ciąży nawet, więc już zdążyłam o pracy zapomnieć Wczoraj odwiedziłam moje przedszkolaki i było mi niezwykle miło jak przyszły się przywitać, przytulić. Ale nie dałabym rady wrócić, nawet gdyby zdrowie na to pozwoliło - wystarczyło, że weszłam tam na chwilę, a już ktoś we mnie wbiegł. Jednak kiepskie to miejsce na pracę w ciąży, przedszkole.
A Wy, dziewczyny pracujące, co robicie zawodowo?

Muszę Wam się przyznać dziewczyny...zrobiłam pierwsze ciążowe zakupy Miałam się powstrzymać chociaż do kolejnego USG, ale moja mama namówiła mnie na komplet pajacyków i body z długim rękawem w Tesco. Plus w H&M jest spora promocja na zimową parkę dla mam i dżisnowe ogrodniczki, które są moim "pregnancy goal" Wy uległyście już jakimś ciążowym pragnieniom?
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 11:55   #1268
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Ja jeszcze nic nie kupiłam ale oglądam ciuszki dla dziewczynki mam. Jak będzie chłopiec to będę szaleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:58   #1269
marta_igna
Przyczajenie
 
Avatar marta_igna
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 18
Dot.: Mamy luty 2020

Ja pracuje w kuchni w szpitalu akurat nie w Polsce I mam nadzieje pracowac jak najdluzej, choc plany sa takie zeby odejsc na maciezynske przed swietami w grudniu.

No I oczewiscie ze juz co nie co kupilam primark mial kubusia puchatka kolekcje niemoglam sie powstrzymac no I aldi swietne promocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta_igna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:26   #1270
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Ja pracuje w transporcie więc wogole nie w swoim zawodzie, ale praca biurowa siedząca głównie na telefonie i laptopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 06:26   #1271
Gosia02061980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 166
Dot.: Mamy luty 2020

Dziewczyny ja byłam za urlopie wychowawczym bezpłatnym na synka, napisałam podanie o przywrócenie się do pracy z 21 dniowym wyprzedzeniem teraz z niem 26 sierpnia, lecz z pracy nie dostałam żadnego pisma i trochę się martwię, lekarz właśnie z tym dniem 26 ma mi wypisać pierwsze zwolnienie. To raczej trochę dziwne, że nie ma odpowiedzi z zakładu pracy. Gratuluję udanych wizyt i fajnie, że już znacie płeć mój lekarz jest uparty i nie chce mi powiedzieć, mówi że na połówkowym się dowiem, a mnie zżera ciekawość.
Gosia02061980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-24, 10:48   #1272
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Ja pracuje w szpitalu weterynaryjnym, nie ma polskiego odpowiednika moje stanowiska, ale jestem troche mniej niz pielegniarka wet, ale wiecej niz technikiem. Uwielbiam swoja prace, ciezko pracowalam, zeby dojsc do tego stanowiska. Nie wyobrazam sobie isc na jakiekoleiek zwolnienie, nawet gdyby bylo platne 120%. Tak, moja praca niesie zwiekszone ryzyko dla ciazy, niz inne i balam sie, ze mi utna wiecej obowiazkow, ale na szczescie nie jest tak zle.
Mam zamiar pracowac do samego konca, a potem wrocic dosc szybko spowrotem, wiecej dzieci nie planuje

Teraz 3 dni wolnego! Planuje nie robic absolutnie nic! Tzn kolorowac, dokonczyc liste niezbednych sprzetow dla dziecka i rozplanowac rozwieszenie zdjec na scianie. Przy akompaniamacie 4 serii Veroniki Mars!
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 12:04   #1273
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Ja pracuje w szpitalu weterynaryjnym, nie ma polskiego odpowiednika moje stanowiska, ale jestem troche mniej niz pielegniarka wet, ale wiecej niz technikiem. Uwielbiam swoja prace, ciezko pracowalam, zeby dojsc do tego stanowiska. Nie wyobrazam sobie isc na jakiekoleiek zwolnienie, nawet gdyby bylo platne 120%. Tak, moja praca niesie zwiekszone ryzyko dla ciazy, niz inne i balam sie, ze mi utna wiecej obowiazkow, ale na szczescie nie jest tak zle.
Mam zamiar pracowac do samego konca, a potem wrocic dosc szybko spowrotem, wiecej dzieci nie planuje

Teraz 3 dni wolnego! Planuje nie robic absolutnie nic! Tzn kolorowac, dokonczyc liste niezbednych sprzetow dla dziecka i rozplanowac rozwieszenie zdjec na scianie. Przy akompaniamacie 4 serii Veroniki Mars!
Wow! To musi być świetna praca! Podziwiam bardzo i zazdroszczę

Nawiązując do listy sprzętów...śniło mi się dzisiaj, że maluch pojawił się na świecie, a ja nie miałam kompletnie nic! Zero ubranek, zero pieluch, pamiętam, że chodziłam i szukałam miejsca w domu, w którym mogę przebrać dziecko. Położyłam je do wózka (chociaż tyle!) i jak spojrzałam na nie drugi raz, było zasypane torbami z ubraniami! I pamiętam, że myślałam tylko o tym, że są one nie wyprane i nie wyprasowane...Chyba mam już lekkiego świra
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 12:12   #1274
Selena_62442
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 96
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Gosia02061980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja byłam za urlopie wychowawczym bezpłatnym na synka, napisałam podanie o przywrócenie się do pracy z 21 dniowym wyprzedzeniem teraz z niem 26 sierpnia, lecz z pracy nie dostałam żadnego pisma i trochę się martwię, lekarz właśnie z tym dniem 26 ma mi wypisać pierwsze zwolnienie. To raczej trochę dziwne, że nie ma odpowiedzi z zakładu pracy. Gratuluję udanych wizyt i fajnie, że już znacie płeć mój lekarz jest uparty i nie chce mi powiedzieć, mówi że na połówkowym się dowiem, a mnie zżera ciekawość.
Gosia lepiej zadzwoń do nich, też właśnie zmieniłam wychowawczy na zwolnienie i potrzebne było np. zaświadczenie o ciąży.
Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Wow! To musi być świetna praca! Podziwiam bardzo i zazdroszczę

Nawiązując do listy sprzętów...śniło mi się dzisiaj, że maluch pojawił się na świecie, a ja nie miałam kompletnie nic! Zero ubranek, zero pieluch, pamiętam, że chodziłam i szukałam miejsca w domu, w którym mogę przebrać dziecko. Położyłam je do wózka (chociaż tyle!) i jak spojrzałam na nie drugi raz, było zasypane torbami z ubraniami! I pamiętam, że myślałam tylko o tym, że są one nie wyprane i nie wyprasowane...Chyba mam już lekkiego świra
Ale koszmar może coś już kup, uspokoi Cię to trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selena_62442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 20:54   #1275
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Harmattan mi się ostatnio śniło,że widy mi odeszły i ledwo ci do łazienki zdążyłam siku 😂😂
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 08:39   #1276
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Harmattan mi się ostatnio śniło,że widy mi odeszły i ledwo ci do łazienki zdążyłam siku 😂😂
Hahaha! Ale nam głowa płata figle

Selena_62442, właśnie w tym rzecz, że już coś małego kupiłam i może zbyt przeżywam to, że jest na to za wcześnie W każdym razie w tym tygodniu spróbuję usiąść do moich planów związanych z przyjściem maluszka na świat. Zacznę od zaplanowania końca remontu, bo to jest teraz priorytetem.

Dziewczyny, zapisałyście się do szkoły rodzenia, planujecie? Wypada, że pod koniec września można już zacząć uczęszczać na zajęcia. I zastanawiam się. Mam w sumie dobrą położną, ale chciałabym zaangażować trochę męża w przygotowania, a szkoła to chyba tego rodzaju sytuacja. Póki co zapisałam się we Wrocławiu na darmowy warsztat z położną o przygotowaniu do porodu i wrocławskich szpitalach (mam ten wielki dylemat, gdzie rodzić...). Polecam! Darmowe warsztaty bywają bardzo wartościowe
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 08:52   #1277
Selena_62442
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 96
Dot.: Mamy luty 2020

Chodziłam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży, polecam, można się dużo dowiedzieć. Szczególnie mąż się dużo dowiedział

Jeśli chodzi o bezpłatne warsztaty to byłam na bezpieczny maluch i też dużo wiedzy stamtąd wyniosłam. Muszę sprawdzić czy jeszcze je organizują i wam podeślę link.

Edit
Tak, są, https://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Selena_62442
Czas edycji: 2019-08-25 o 08:54
Selena_62442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 09:12   #1278
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Hahaha! Ale nam głowa płata figle

Selena_62442, właśnie w tym rzecz, że już coś małego kupiłam i może zbyt przeżywam to, że jest na to za wcześnie W każdym razie w tym tygodniu spróbuję usiąść do moich planów związanych z przyjściem maluszka na świat. Zacznę od zaplanowania końca remontu, bo to jest teraz priorytetem.

Dziewczyny, zapisałyście się do szkoły rodzenia, planujecie? Wypada, że pod koniec września można już zacząć uczęszczać na zajęcia. I zastanawiam się. Mam w sumie dobrą położną, ale chciałabym zaangażować trochę męża w przygotowania, a szkoła to chyba tego rodzaju sytuacja. Póki co zapisałam się we Wrocławiu na darmowy warsztat z położną o przygotowaniu do porodu i wrocławskich szpitalach (mam ten wielki dylemat, gdzie rodzić...). Polecam! Darmowe warsztaty bywają bardzo wartościowe
Szkola rodzenia - nie chodziłam i chodzić nie będę. Szkoda mi czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 14:03   #1279
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia bo miałam pierwsza cesarkę,druga tez miała byc cesarka ale musiałam urodzić naturalnie bo bali się zakażenia. Teraz żałuję,że nie chodziłam do szkoły rodzenia podczas porodu nie wiedziałam co mam robić, położna niby mówi co i jak ale jak wcześniej nie przećwiczysz to jest naprawdę ciężko. Podczas partych nie potrafiłam tchu złapać...
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 14:25   #1280
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia bo miałam pierwsza cesarkę,druga tez miała byc cesarka ale musiałam urodzić naturalnie bo bali się zakażenia. Teraz żałuję,że nie chodziłam do szkoły rodzenia podczas porodu nie wiedziałam co mam robić, położna niby mówi co i jak ale jak wcześniej nie przećwiczysz to jest naprawdę ciężko. Podczas partych nie potrafiłam tchu złapać...
Ile osób tyle opinii Póki co w moim otoczeniu jeszcze nikomu wiedza z tej szkoły się nie przydała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 14:28   #1281
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Ja jakbym rodziła SN to na pewno bym poszła. W poprzedniej ciąży pomimo cc też próbowałam się dostać do szkoły rodzenia ale nie udało mi się załapać. Moim zdaniem też to fajna i przydatna wiedza. U w trakcie porodu może się to przydać i zaraz po tym bardziej jak ma się styczność z takim malutkim dzieckiem pierwszy raz. Ja serio nie wiedziałam nawet jak ja wziąć więc myślę, że nawet po to warto iść


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 17:28   #1282
GreenyYogini
Raczkowanie
 
Avatar GreenyYogini
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Wow! To musi być świetna praca! Podziwiam bardzo i zazdroszczę

Nawiązując do listy sprzętów...śniło mi się dzisiaj, że maluch pojawił się na świecie, a ja nie miałam kompletnie nic! Zero ubranek, zero pieluch, pamiętam, że chodziłam i szukałam miejsca w domu, w którym mogę przebrać dziecko. Położyłam je do wózka (chociaż tyle!) i jak spojrzałam na nie drugi raz, było zasypane torbami z ubraniami! I pamiętam, że myślałam tylko o tym, że są one nie wyprane i nie wyprasowane...Chyba mam już lekkiego świra
Hahaha ja kilka tygodni temu miałam bardzo podobny sen! albo koszmar w sumie

Ale zakupy zostawiam na październik / listopad. Jestem przesądna i wolę nie kupować za wcześnie... i tak zdążę, w sklepach masa jest rzeczy. Jedyne co robię to mały research co się przyda, co do wyprawki, co warto mieć, ale zakupy późną jesienią

Do szkoły rodzenia planuję pójść, jako że to moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona, więc jakakolwiek wiedza basic się przyda a czasu wolnego mam masę!

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Selena_62442 Pokaż wiadomość
Chodziłam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży, polecam, można się dużo dowiedzieć. Szczególnie mąż się dużo dowiedział

Jeśli chodzi o bezpłatne warsztaty to byłam na bezpieczny maluch i też dużo wiedzy stamtąd wyniosłam. Muszę sprawdzić czy jeszcze je organizują i wam podeślę link.

Edit
Tak, są, https://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selena_62442 dzięki za informację o warsztatach! Zapisałam się właśnie , super

Edytowane przez GreenyYogini
Czas edycji: 2019-08-25 o 17:49
GreenyYogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 18:05   #1283
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

My robimy risercz produktow, ale jeszcze nic nie kupujemy, ale juz mam pomysl na pokoik wiec zaczniemy od malowania
Wole tez byc przygotowana (lista i konkretne produkty), zeby sledzic rozne strony i odsprzedajacych znajomych.
Mysle, ze kupie poduszke do spania w najblizszym czasie, a jakies pierwsze ubranka, gdy poznamy plec.
Do szkoly rodzenia sie nie wybieram, poszlabym na taki kurs ‘obslugi niemowlecia’, ale nie wiem, czy w ogole takie tutaj organizuja, dowiem sie u poloznej przy najblizszej wizycie.

Pytanie a propos sterylizatorow do butelek: sa dostepne elektryczne i takie do mikrofali, w czym jest roznica? Tzn czy te do mikrofali sa gorsze? I jesli elektryczne to co znaczy 2w1 lub 3w1 (np philipsa)? Czy chodzi o rozmiar/ilosc butelek ktore do niego wchodza?
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 18:57   #1284
GreenyYogini
Raczkowanie
 
Avatar GreenyYogini
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy luty 2020

Może podzielimy się takimi listami? Może to być fajny pomysł, odhaczyć u siebie lub dodać !
Poduszkę do spania też mam w planach
Nie mam pojęcia co do tych sterylizatorów...
GreenyYogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 19:28   #1285
OlaWesola93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 10
Dot.: Mamy luty 2020

Witam Was wszystkie serdecznie, jestem tu nowa, można dołączyć?
To moja pierwsza ciąża, mam 26 lat, termin prawdopodobnie na 25 luty jeszcze nie znamy płci, maleństwo skutecznie się ukrywało na badaniach prenatalnych 😂 a ja już oczywiście nie mogę doczekać się, aby poznać płeć dzidziusia... Chociaż wiadomo, że najważniejsze aby maleństwo było zdrowe
Do tej pory tylko Was podczytywałam, nadrobiłam wszystkie pisane przez Was wiadomości ale teraz stwierdziłam że fajnie się przełamać i odezwać i wymienić doświadczeniami z osobami w podobnej sytuacji 😀
OlaWesola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 19:51   #1286
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez OlaWesola93 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie, jestem tu nowa, można dołączyć?
To moja pierwsza ciąża, mam 26 lat, termin prawdopodobnie na 25 luty jeszcze nie znamy płci, maleństwo skutecznie się ukrywało na badaniach prenatalnych 😂 a ja już oczywiście nie mogę doczekać się, aby poznać płeć dzidziusia... Chociaż wiadomo, że najważniejsze aby maleństwo było zdrowe
Do tej pory tylko Was podczytywałam, nadrobiłam wszystkie pisane przez Was wiadomości ale teraz stwierdziłam że fajnie się przełamać i odezwać i wymienić doświadczeniami z osobami w podobnej sytuacji 😀
Cześć, witaj! Rozgość się

Koleżanka podesłała mi dzisiaj też warsztaty organizowane przez magazyn Mamo to ja. Sprawdźcie, może będą w Waszym mieście: https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsz...-bedziemy.html
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 08:02   #1287
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez OlaWesola93 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie, jestem tu nowa, można dołączyć?
To moja pierwsza ciąża, mam 26 lat, termin prawdopodobnie na 25 luty jeszcze nie znamy płci, maleństwo skutecznie się ukrywało na badaniach prenatalnych a ja już oczywiście nie mogę doczekać się, aby poznać płeć dzidziusia... Chociaż wiadomo, że najważniejsze aby maleństwo było zdrowe
Do tej pory tylko Was podczytywałam, nadrobiłam wszystkie pisane przez Was wiadomości ale teraz stwierdziłam że fajnie się przełamać i odezwać i wymienić doświadczeniami z osobami w podobnej sytuacji
Hej coraz nas więcej


Ja chodziłam na szkołę rodzenia i przydała mi się do pielęgnacji noworodka. W oddychaniu przy porodzie mi nic nie pomogło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 09:49   #1288
OlaWesola93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 10
Dot.: Mamy luty 2020

Dobrze że pisałyście o tych warsztatach, właśnie się na nie zapisałam fajna sprawa, szczególnie ta pierwsza pomoc dla niemowląt jest ważna. Ja co prawda znam zasady z racji wykonywanego zawodu, ale wiadomo, im częściej się powtarza tym lepiej, a dla Męża to będzie na pewno coś nowego
Do szkoły rodzenia też chciałabym się zapisać, mam nadzieję że nam się przyda. Szczególnie jestem ciekawa zajęć z chustowania, mam nadzieję że jedno takie spotkanie się odbędzie bo chciałabym spróbować chustować ale jednak fajnie jakby ktoś profesjonalnie pokazał wszystko, wyjaśnił, doradził jaka chusta najlepsza itd. Czy któraś z Was chustowała i ma jakieś doświadczenia?
OlaWesola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 09:52   #1289
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez OlaWesola93 Pokaż wiadomość
Dobrze że pisałyście o tych warsztatach, właśnie się na nie zapisałam fajna sprawa, szczególnie ta pierwsza pomoc dla niemowląt jest ważna. Ja co prawda znam zasady z racji wykonywanego zawodu, ale wiadomo, im częściej się powtarza tym lepiej, a dla Męża to będzie na pewno coś nowego

Do szkoły rodzenia też chciałabym się zapisać, mam nadzieję że nam się przyda. Szczególnie jestem ciekawa zajęć z chustowania, mam nadzieję że jedno takie spotkanie się odbędzie bo chciałabym spróbować chustować ale jednak fajnie jakby ktoś profesjonalnie pokazał wszystko, wyjaśnił, doradził jaka chusta najlepsza itd. Czy któraś z Was chustowała i ma jakieś doświadczenia?


Ja używalam chusty, na początku często później coraz rzadziej przy malutkim dziecku chusta była baaardzo pomocna. Często po prostu po domu motalam żeby móc cokolwiek zrobić. Teraz pewnie będzie podobnie plus spacery - jedno w spacerówce drugie w chuscie
Ja nie byłam na kursie, uczyłam się z yt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 10:48   #1290
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy luty 2020

Ej dobry pomysł z tymi wyprawkami!
Ja bazowałam na tym, co jest w aplikacji PregLife, trochę wyrzuciłam trochę dopisałam.
Moja przyjaciółka zaraz rodzi (dzisiaj odeszły wody O.o) więc będę miała też na żywo kogo podejrzeć co się przydaje co nie. Częściowo listę mam właśnie od niej.
IMG_3885.jpg
IMG_3893.jpgIMG_3892.jpgIMG_3891.jpgIMG_3890.jpgIMG_3889.jpgIMG_3888.jpgIMG_3887.jpgIMG_3886.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.