wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 14:30   #2911
PyzaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Dębicy
Wiadomości: 13
Smile Gdzie znajdę ładne, niskie buty na słupku? (pierwszy obcas) do 100 zł

Hej.
Od zawsze byłam wysoka i nie chodziłam na obcasach, ale ostatnio postanowiłam kupić sobie jakieś czarne szpilki. Noszę rozmiar 40, chociaż z opisu wkładek wynika niby że 41..

Szukam butów:
- z obcasem 7-8 cm
- na słupku (na zwykłej szpilce czuję się wybitnie niepewnie, nawet w sklepie nie umiem się kilka kroków przejść ;D albo były za wysokie..)
- z okrągłym czubkiem (w szpicu boli mnie mały palec :/)
Najlepiej jak by to był zwykły czarny zamsz bez ozdób, bo wydaje mi się się, że skórę podrapię po pierwszym lepszym przejściu się ;p

Widziałyście coś ciekawego w sieciówkach do 100 zł?
Np. na stronie CCC nie znalazłam za wiele (pomijając to że nie podają wysokości obcasa :/) ale będąc dziś w ich sklepie znalazłam w sumie tylko jedną wygodną parę z kokardką (może uda mi się dodać zdjęcie).

PS. Taak, dokształciłam się, że to czego szukam w zasadzie nie zwie się szpilkami a czółenkami i teraz to w Deichmannie jest wybór całkiem spory.. ehh..

Edytowane przez PyzaP
Czas edycji: 2015-11-23 o 14:45 Powód: złe nazewnictwo butów
PyzaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 11:48   #2912
Grazia31
Raczkowanie
 
Avatar Grazia31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Jakie waszym zdaniem są najlepsze buty do Slubu do sukienki do ziemi? Chodzi mi o kolor. Koniecznie muszą byc białe? Zastanawiam się nad bezowymi, bo jeśli mam wydać ok. 200zł na wygodne skórzane buty, to chciałabym je jeszcze później przenosić, a biały kolor w codziennych stylizacjach jakoś mnie nie przekonuje ;p
__________________
odliczam dni do Świąt!
Grazia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 15:45   #2913
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

zdecydowanie nude.
albo wszelkie złote/srebrne/pastelowe

przede wszystkim - niezwykle ciężko dobrać kolor białej sukienki i białego buta (biel bieli nie równa). poza tym kupowanie butów na tylko 1 okazję to w skali wszystkich ślubnych wydatków dość duży koszt (a białe raczej są tylko na ślubną okazję).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:00   #2914
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Eh, temat rzeka...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Generalnie ja tam nie zwracam uwagi na to, kto co na ulicy nosi. Jak byłam nastolatka też zimę potrafiłam przechodzić w jakiś sportowych butach no ale byłam wtedy młoda i głupia. Teraz bardziej sobie cenię wygodę i ciepło.
Zgadzam się. Przede wszystkim ma być ciepło! Niestety ale z eleganckich butów nie trafiłam nigdy na takie, które by nie przemakały i takie, w których noga by zimą nie marzła. Więc człowiek chyba jest skazany na te obrzydliwe (moja prywatna opinia), śniegowe, olbrzymie obuwie dedykowane tej porze roku.

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
a wg mnie człowiek chodzący zimą w butach sportowych wygląda głupio. w ogóle uważam, że tego rodzaju obuwie nosi się przede wszystkim na sali sportowej, ale nawet jeśli poza nią - to z pewnością nie na śniegu, plusze czy deszczu.
mam jedno skojarzenie (bez urazy) - sportowe obuwie (...) przez cały rok nosi (...) osoba nie umiejąca dostosować stroju do żadnej okazji i okoliczności, i dla uzasadnienia swojego braku zainteresowania tłumacząca swój wybór "wygodą". każdy inny strój też może być wygodny.
(...)
moja alternatywa dla emu, ktore nie nadaja się na mokrą pogodę są rubberducki oraz moonbooty.
Zgadzam się. Niestety za cholerę nie mogę znaleźć eleganckich butów, w których byłoby mi ciepło w nogę.

Zastanawiam się co wybrać; wygodne, eleganckie buty, które przemokną i w których zmarznę, czy może brzydkie śniegowce.

Od roku jestem posiadaczką kaloszy, gdzie teraz jesienią zakładam do nich grubą skarpetę i tak w nich śmigam, nie przejmując się niczym. Ale wiadomo, że guma przy niskich temperaturach to nie najlepszy pomysł. Szukam zatem kozaków, które były by szersze w kostce, i w których zmieściłabym grubą skarpetę. Niestety nie mogę na takie trafić. Mam dwie pary oficerek, do których nie wcisnę nogi z grubszą skarpetą. Plus jest jedynie taki, że nie przemakają.

Mam też eleganckie zamszowe buty, w których środek jest z futerka, ale zimą i tak marznie w nich noga.

Nie wiem jak będzie tej zimy, w duże mrozy zakładam trapery górskie i się nie przejmuję, ale bardzo chciałabym w końcu trafić na ciepłe kozaczki.

Pozdrawiam!
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:22   #2915
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Eh, temat rzeka...



Zgadzam się. Przede wszystkim ma być ciepło! Niestety ale z eleganckich butów nie trafiłam nigdy na takie, które by nie przemakały i takie, w których noga by zimą nie marzła. Więc człowiek chyba jest skazany na te obrzydliwe (moja prywatna opinia), śniegowe, olbrzymie obuwie dedykowane tej porze roku.



Zgadzam się. Niestety za cholerę nie mogę znaleźć eleganckich butów, w których byłoby mi ciepło w nogę.

Zastanawiam się co wybrać; wygodne, eleganckie buty, które przemokną i w których zmarznę, czy może brzydkie śniegowce.

Od roku jestem posiadaczką kaloszy, gdzie teraz jesienią zakładam do nich grubą skarpetę i tak w nich śmigam, nie przejmując się niczym. Ale wiadomo, że guma przy niskich temperaturach to nie najlepszy pomysł. Szukam zatem kozaków, które były by szersze w kostce, i w których zmieściłabym grubą skarpetę. Niestety nie mogę na takie trafić. Mam dwie pary oficerek, do których nie wcisnę nogi z grubszą skarpetą. Plus jest jedynie taki, że nie przemakają.

Mam też eleganckie zamszowe buty, w których środek jest z futerka, ale zimą i tak marznie w nich noga.

Nie wiem jak będzie tej zimy, w duże mrozy zakładam trapery górskie i się nie przejmuję, ale bardzo chciałabym w końcu trafić na ciepłe kozaczki.

Pozdrawiam!
Ja z kolei to szukam bardzo wąskich kozaków i niestety wszystkie co mi się podobają odstaja na górze -_-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:44   #2916
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyny jak szukacie kozaków na szeroką lydke to polecam filmik radzki na youtube
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-11-26 o 21:45
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 09:56   #2917
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

ja mam całą baterię zimowych butów - emu, rubberducki, huntery, botki na szpilce, sztyblety, bikery, 2 x oficerki, 2x muszkieterki i do tego jeszcze 2x eleganckie kozaki na obcasie.
wybór uzależniam od stroju i okazji.

niestety nie wymyślono obuwia idealnego, dlatego wydaje mi się, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest skompletowanie co najmniej kilkuelementowej kolekcji na różne okazje. ważne jest jednak to, aby była to kolekcja złożona z elementów dobrej jakości - takie rzeczywiście przeżyją kilka sezonów i przy prawidłowej konserwacji będą wyglądały jak nowe mimo że nosimy je przy najgorszej pogodzie. (najstarsze w mojej kolekcji są oficerki z marelli - mają 6 lat i nic im nie dolega)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 10:29   #2918
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
a wg mnie człowiek chodzący zimą w butach sportowych wygląda głupio. w ogóle uważam, że tego rodzaju obuwie nosi się przede wszystkim na sali sportowej, ale nawet jeśli poza nią - to z pewnością nie na śniegu, plusze czy deszczu.
Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ja mam całą baterię zimowych butów - emu, rubberducki, huntery, botki na szpilce, sztyblety, bikery, 2 x oficerki, 2x muszkieterki i do tego jeszcze 2x eleganckie kozaki na obcasie.
wybór uzależniam od stroju i okazji.
Masz trochę racji ale nie do końca. Owszem może Air maxy wyglądają kretyńsko na zimowym spacerze w lesie, kiedy śniegu jest po kolana. Ale jeśli zima jest łaskawa a właścicielka owych air maxów porusza się samochodem na trasie dom-praca-klub-zakupy a nie biega radośnie po polach z psem i nie porusza się komunikacją miejską to ja nie widzę problemu. I wcale mi się to dresiarsko nie kojarzy jakoś.

Obuwie się dobiera nie tylko do okazji i stroju ale też do swojego trybu życia. Mój mąż nie ma żadnych śniegowców, żadnych butów zimowych ale on jeździ samochodem, nie lubi zimowych spacerów a większość czasu siedzi w biurze. I po co mu śniegowce? Dla zasady?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 11:36   #2919
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

kategorycznie wypowiedziałam się w kwestii noszenia sportowego obuwia na mrozie, śniegu, plusze itd.
co nie zmienia mojego stanowiska, że adidasy to buty na siłownię lub do uprawiania sportu. nikomu nie bronie bycia tym przysłowiowym dresiarzem jeśli ma taki kaprys.

ja też mam w domu facetów chodzących non stop w graniakach i to bardzo eleganckich i nie mogę się zgodzić z tym, że te same buty nosi się latem, co zimą. nawet jeśli wszyscy trzej pokonują trasę dom-hala garażowa-hala garażowa-biuro nie ma czegoś takiego jak uniwersalny but.
może rzeczywiście śniegowce się takim facetom nie przydają (mój ojciec i facet wolą workery zamiast typowych śniegowców, ale my ruszamy tyłki z kanapy i weekendy spędzamy je aktywnie, więc śniegowce noszą chyba tylko na apres ski), ale lekki letni półbut do garnituru z grubszym wełnianym zimowym garniturem wygląda bardzo słabo. o ile pasuje do prochowca, to z grubym wełnianym płaszczem? heh nie... żaden facet, dla którego ważny jest profesjonalny wizerunek, sobie na to nie pozwoli (rozumując tym tropem - klasyczne szpilki z podeszwa z cielęcej skórki do grubych rajstop i w środku śnieżnej zimy teoretycznie tez ujdą... nawet jeśli to tylko 4 kroki do samochodu)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2015-11-27 o 11:38
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 11:43   #2920
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
kategorycznie wypowiedziałam się w kwestii noszenia sportowego obuwia na mrozie, śniegu, plusze itd.
co nie zmienia mojego stanowiska, że adidasy to buty na siłownię lub do uprawiania sportu. nikomu nie bronie bycia tym przysłowiowym dresiarzem jeśli ma taki kaprys.
Nie wiem dlaczego uważasz, że obuwie sportowe jest tylko na siłownię. Ok, może masz inny styl ale obuwie sportowe-miejskie dawno przestało być stricte do uprawiania sportu a jest obuwiem po prostu do łażenia po mieście. Nie każdy lubi eleganckie pantofle czy szpilki. Oczywiście nie jest to obuwie biurowe czy do teatru ale do zwykłego luźnego stylu i chodzenia po mieście jak najbardziej pasuje i bynajmniej dresiarskie nie jest.

Co do reszty to nie chce mi się już dyskutować. Każdy ma inaczej i tyle, nie chce mi się rozkładać na czynniki pierwsze obuwia oraz ubioru mojego męża czy mojego.

Po prostu uważam, że jak ktoś nie odczuwa potrzeby kupowania jakiegoś obuwia to nie musi tego robić o ile to co ma i to co nosi mu się sprawdza.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 16:28   #2921
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Buty sportowe były kojarzone jedynie z siłownią może jakieś 15 lat temu,teraz to jest po prostu część mody,czyjegoś stylu,no i lans jak masz model za kilka stów.
Dziś przyszła mi przesyłka z adidasami do kostek,kolor bladoróżowy. Bardzo pasują mi do pikowanej kurtki,no i mogę włożyć do tego większość swoich spodni(legginsy sportowe lub dresy średnio pasują do standardowych zimowych butów). Jak jest taka pogoda jak teraz,to takie buty są idealne,ciepłe,masywne,do tego dokupię sobie kilka par grubszych skarpetek. Z zimowych butów kompletnie nic mi się nie podobało,tzn może i podobało,ale nie mam gdzie tego nosić ani do czego. Większość czasu spędzam w domu,do sklepów mam niedaleko,dalej wszędzie jadę autem

Co do butów ślubnych-odpuść sobie białe. Kwestia gustu,ale jak dla mnie białe buty to wiocha,i tyle. Po pierwsze że wydasz więcej,bo białe są zawsze kojarzone jako ,,ślubne" i będą kosztowały więcej niż identyczne,ale w innym kolorze. Po drugie,potem takie buty tylko leżą niepotrzebne. Ja kupiłam sobie cieliste o mniej standardowym fasonie,chociaż sukienka też nie była typowo ślubna. Mam je do tej pory,pasują mi do wielu ciuchów i często je zakładam
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 17:06   #2922
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja z kolei to szukam bardzo wąskich kozaków i niestety wszystkie co mi się podobają odstaja na górze -_-
Moja jedyna rada to przymierzać i przymierzać!
Nie mogę sobie wyobrazić tego, że nie ma wąskich kozaków. Ja mam małą stopę, rozm. 36, jestem dość drobna, i dziś byłam na zakupach, gdzie wszystkie buty na mnie były dobre. Natomiast problem ma zawsze moja mama, która ma dużą łydkę, ale widziałam dziś buty z taką wstawką z tyłu na łydce, która się rozciąga, to powinno rozwiązać problem kobiet, które tę łydkę mają trochę większą i ciężko im dopiąć zamek.

W razie gdyby kogoś interesowało, to największy wybór dziś był w Venezi.
Pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 19:05   #2923
lijo1703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Jeśli chodzi o buty ślubne to też uważam, że najlepszym wyborem będą nude. A jaką masz suknię? Albo biżuterię? Koleżanka miała suknię zdobioną kryształkami swarovskiego i buty srebrne wzięła i super to wyglądało. Może takie buty nie są super praktyczne, ale na imprezy czy choćby sylwka w sam raz

A buty sportowe... Wg mnie to nie tylko buty na siłkę czy fitness Szczególnie modne teraz sneakersy czy kultowe trampki. Wiele firm robi jesienno - zimowe wersje takich sneakerso- botków i wg mnie to jest spoko Wbrew pozorom buty te pasują do wielu ubrań wg mnie.

Edytowane przez lijo1703
Czas edycji: 2015-11-27 o 19:10
lijo1703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 19:16   #2924
carmazeen
Raczkowanie
 
Avatar carmazeen
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 49
kozaczki

Szukam jakichs fajnych kozakow w rozmiarze 42 albo 43, najlepiej takie na obcasie 8cm w gore, co mi polecicie?
carmazeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 20:04   #2925
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: kozaczki

Idz do Deichmanna z tego co wiem maja dużą rozmiarówkę
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 09:03   #2926
modenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: kozaczki

I słabą jakość gratis.
modenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 01:34   #2927
carmazeen
Raczkowanie
 
Avatar carmazeen
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 49
Dot.: kozaczki

a z tych trzech ktore byscie wybraly? ktore sa godne polecenia?

1) https://www.zalando.pl/anna-field-ko...1ma0n-q11.html
2) https://www.zalando.pl/anna-field-ko...1ma1f-q11.html
3) https://www.zalando.pl/tamaris-kozak...1m04c-q11.html

bo ja sie zastanawiam ktore kupic... pomozcie mi
carmazeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:25   #2928
sylwka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez lijo1703 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o buty ślubne to też uważam, że najlepszym wyborem będą nude. A jaką masz suknię? Albo biżuterię? Koleżanka miała suknię zdobioną kryształkami swarovskiego i buty srebrne wzięła i super to wyglądało. Może takie buty nie są super praktyczne, ale na imprezy czy choćby sylwka w sam raz

A buty sportowe... Wg mnie to nie tylko buty na siłkę czy fitness Szczególnie modne teraz sneakersy czy kultowe trampki. Wiele firm robi jesienno - zimowe wersje takich sneakerso- botków i wg mnie to jest spoko Wbrew pozorom buty te pasują do wielu ubrań wg mnie.
Zgadzam się
sylwka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 15:48   #2929
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomości: 220
Dot.: kozaczki

Cytat:
Napisane przez carmazeen Pokaż wiadomość
a z tych trzech ktore byscie wybraly? ktore sa godne polecenia?

1) https://www.zalando.pl/anna-field-ko...1ma0n-q11.html
2) https://www.zalando.pl/anna-field-ko...1ma1f-q11.html
3) https://www.zalando.pl/tamaris-kozak...1m04c-q11.html

bo ja sie zastanawiam ktore kupic... pomozcie mi
2. najbardziej praktyczne mi się wydają
emillyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 19:17   #2930
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyny, gdzie znajdę takie buty jak w załączniku ?
Jakieś pół roku temu były w ofercie Zary, ale teraz juz nie ma

http://static.zara.net/photos//2015/...=1423851718743
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 14:47   #2931
Shinelikediamonds
Raczkowanie
 
Avatar Shinelikediamonds
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny mam problem. Szukam czarnych, zamszowych kozaków, typ muszkieterek. za kolano . Wkładane, a nie na suwak.
Widziałyście może takie w jakiejś sieciówce?
Mierzyłam dzisiaj wymarzone w małym osiedlowym sklepie, ale dziwnym trafem nie przeszły mi przez łydkę..
mimo, że łydki mam dość szczupłe.
Kupiłabym online , ale boję się, że sytuacja się powtórzy.
Jakieś sugestie?

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Zakochałam się w trzecich <3
Shinelikediamonds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 11:51   #2932
lijo1703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Madzia87 a może takie

http://www.intershoe.com.pl/czolenka-4340003d

Ja je mam i są boskie <3 Ale ja mam ogólnie słabość do bucików nude

A zastanawiałam się jeszcze nad podobnymi:

http://www.intershoe.com.pl/czolenka-0230355d

http://www.intershoe.com.pl/szpilki-3680111d

Edytowane przez lijo1703
Czas edycji: 2015-12-08 o 11:54
lijo1703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:08   #2933
nuka1236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Co myślicie

Hej wszystkim.
Mam pytanie zwłaszcza do kobietek...od dłuższego czasu próbuję kupić zwykłe klasyczne buty nike. Niestety nic mi się nie spodobało ani na Allegro ani na zelando i innych stronach jak i w sklepach stacjonarnych. Jak dla mnie wszystkie te buty teraz są mocno przesadzone...nie mój styl
Znalazłam jedne które bardzo mi się spodobały. Sęk w tym że są to męskie buty. I tu pytanie do Was kobietki czy nie będzie głupio jak ja jako kobieta będę w nich chodzić? Moim zdaniem nie widać że to męskie, ale może jednak czegoś nie zauważam. Model: NIKE SON OF FORCE MID 616281-104
Proszę o szybką radę bo nie mam w czym chodzić

Edytowane przez nuka1236
Czas edycji: 2015-12-08 o 12:09
nuka1236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 15:12   #2934
Anna_Hawdziejuk
Raczkowanie
 
Avatar Anna_Hawdziejuk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Co myślicie

Gdybyś nie pisała że to są męskie buty, to nigdy bym tak nie pomyślała, że może być inaczej.
Moim zdaniem mają wygląd uniwersalny, pasują zarówno kobiecie jak i mężczyźnie
Anna_Hawdziejuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 16:44   #2935
Shinelikediamonds
Raczkowanie
 
Avatar Shinelikediamonds
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Madzia87 a w szpic mogą być opcjonalnie ?
Do mnie przyszła wczoraj przesyłka i jestem zakochana w tych butach

http://allegro.pl/lakierowane-szpilk...179751083.html

Opcjonalnie znalazłam jeszcze takie :
1. http://suzana.pl/buty_damskie/szpilk...ampaign=allani

2.
https://www.zalando.pl/even-odd-szpi...1b03g-j11.html
Shinelikediamonds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 17:53   #2936
nuka1236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Co myślicie

Cytat:
Napisane przez Anna_Hawdziejuk Pokaż wiadomość
Gdybyś nie pisała że to są męskie buty, to nigdy bym tak nie pomyślała, że może być inaczej.
Moim zdaniem mają wygląd uniwersalny, pasują zarówno kobiecie jak i mężczyźnie
Dzięki No to kupuję
nuka1236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:53   #2937
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej dziewczyny Przychodzę z pytaniem odnośnie farbowania butów. Któraś z Was robiła coś takiego? Chodzi mi konkretnie o farbowanie butów satynowych, model thora Badgleya Mischki.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 13:58   #2938
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Witajcie dziewczęta! Mam ogromną prośbę do wszystkich posiadaczek kaloszy marki Hunter - spójrzcie proszę na zdjęcia moich kaloszy. Mam je od dwóch lat, kupiłam je używane od babeczki na allegro, za ok. 300zł. Kalosze dostałam w pudełku, z paragonem, jakimś certyfikatem autentyczności itp - oczywiście mój tż pozbył się tego pod moją nieobecność, ale mniejsza o to. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że buty są oryginalne. Są mega wygodne. Ostatnio robiłam im fotki, a konkretnie ocieplaczom do Hunterów i zauważyłam niepokojącą rzecz - moje kalosze są krzywe! Szlag by to... O co chodzi? Wcześniej tego nie dostrzegłam. Mój luby twierdzi, ze jak stoją sobie luzem to po prostu guma się wykrzywia - więc spięłam je spinaczem i faktycznie po tym zabiegu na fotce wyglądają na równe. Ale zwróćcie uwagę na zdj z linijką - pół centymetra różnicy... ejj no. To niemożliwe aby były nieoryginalne, ale zastanawia mnie czy w innych kaloszach Hunter też występują takie defekty. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg huntery-w-1.jpg (65,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huntery-w-2.jpg (55,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huntery-w-3.jpg (82,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huntery-w-4.jpg (68,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huntery-wtf-3.jpg (56,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huntery-wtf-2.jpg (45,3 KB, 2 załadowań)
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:12   #2939
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej ;-) Czy któraś z was kupowała dla siebie nike z rozmiarówki dziecięcej? Najcześciej kupuje buty o długości wkładki 23,5 i w tabeli rozmiar 4.5y i 5y ma taką samą długość wkładki a na europejski to niby 36,5 a drugi to 37,5 i teraz jestem w kropce.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 09:02   #2940
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Przewinęło się pytanie o huntery,to i ja spytam :jak wypada rozmiarówka?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.