Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-20, 07:12   #391
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziewczyny, jakiego pędzla używacie do nakładania podkładu? Ja do tej pory radziłam sobie jakimś chińskim starym ale zaczyna drapać i tym razem mam zamiar zainwestować w coś porządnego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 08:05   #392
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiego pędzla używacie do nakładania podkładu? Ja do tej pory radziłam sobie jakimś chińskim starym ale zaczyna drapać i tym razem mam zamiar zainwestować w coś porządnego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam całe dzikie mnóstwo pędzli do podkładu.

Neauty flat top oraz kabuki- lubię je, szczególnie flata, jeden z moich ulubionych.
Amilie flat top i kabuki- nie lubię, włosie jest szorstkie, jakby porowate, nie polecam.
Pixie flat top- drogi bardzo, włosie jakby pluszowe i bardzo zbite, daje chyba najmocniejsze krycie z nich wszystkich, długo schnie, jak dla mnie coś nie tak wyważona ta rączka, ale sięgam dosyć często.
Hakuro h50 lub h51- sięgam po niego najrzadziej, mi nie przypadł do gustu.
Zoeva 102 silk finish i 2014 buffer- lubię bardzo, ale to już droższe pędzle (nie tak drogie, jak pixie, ale droższe od neauty).
Annabelle Minerals short top- nie przepadam, włosie jest króciutkie i zbite, mam wrażenie, że miziam się po twarzy trzonkiem, a nie pędzlem. Ale kryje, że ho-ho.

Flat topa albo kabuki z AM nie miałam jeszcze, ale jeśli mają takie samo włosie jak ich pędzelek do różu, to powinny być fajne.

Generalnie to, po jaki pędzel sięgnę, zależy głównie od podkładu. Są takie, których używanie bardziej leży mi z pędzlem neauty (choćby ich podkłady albo podkłady z pixie), a są takie, że sięgam po pędzel pixie (podkłady neauty i AM).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 08:37   #393
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja mam całe dzikie mnóstwo pędzli do podkładu.

Neauty flat top oraz kabuki- lubię je, szczególnie flata, jeden z moich ulubionych.
Amilie flat top i kabuki- nie lubię, włosie jest szorstkie, jakby porowate, nie polecam.
Pixie flat top- drogi bardzo, włosie jakby pluszowe i bardzo zbite, daje chyba najmocniejsze krycie z nich wszystkich, długo schnie, jak dla mnie coś nie tak wyważona ta rączka, ale sięgam dosyć często.
Hakuro h50 lub h51- sięgam po niego najrzadziej, mi nie przypadł do gustu.
Zoeva 102 silk finish i 2014 buffer- lubię bardzo, ale to już droższe pędzle (nie tak drogie, jak pixie, ale droższe od neauty).
Annabelle Minerals short top- nie przepadam, włosie jest króciutkie i zbite, mam wrażenie, że miziam się po twarzy trzonkiem, a nie pędzlem. Ale kryje, że ho-ho.

Flat topa albo kabuki z AM nie miałam jeszcze, ale jeśli mają takie samo włosie jak ich pędzelek do różu, to powinny być fajne.

Generalnie to, po jaki pędzel sięgnę, zależy głównie od podkładu. Są takie, których używanie bardziej leży mi z pędzlem neauty (choćby ich podkłady albo podkłady z pixie), a są takie, że sięgam po pędzel pixie (podkłady neauty i AM).
Ja używam AM, neuty próbowałam ale mi nie podszedł. AM wygląda jednak u mnie najlepiej, tylko właśnie pędzel by się przydał. Oglądałam te pędzle od AM ale ciężko coś kupić bez sprawdzenia czy jest miękki i nie będzie drapał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 15:20   #394
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiego pędzla używacie do nakładania podkładu? Ja do tej pory radziłam sobie jakimś chińskim starym ale zaczyna drapać i tym razem mam zamiar zainwestować w coś porządnego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja używam kabuki od annabelle własnie i sprawdza się dobrze
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 15:26   #395
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

nie wiem czy widziałyście, ale niektóre kosmetyki annabelle dostępne są w hebe. Widziałam kilka odcieni podkładów, róże i pudry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 15:53   #396
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

AM coś wspominało o sprzedaży stacjonarnej, ale nie wiedziałam, że się dogadali z Hebe. Ciekawa jestem czy ze wszystkimi, czy jakieś wybrane. U mnie np. sprzedają to w drogerii Jaśmin, ale tylko w jednej.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 15:03   #397
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

ooo byłoby super! na stronie nie widzę info o dostępności produktów w hebe, ale podjadę dziś sprawdzić
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 20:11   #398
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
nie wiem czy widziałyście, ale niektóre kosmetyki annabelle dostępne są w hebe. Widziałam kilka odcieni podkładów, róże i pudry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i teraz są w promocji zapłaciłam za podkład matujący Golden Light 26 zł
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:12   #399
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
i teraz są w promocji zapłaciłam za podkład matujący Golden Light 26 zł
o kurcze muszę się przejść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 22:51   #400
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Też lkupiłam 4g za 26,99 zł, dostępne były tylko kolory z serii Golden
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 06:43   #401
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Też lkupiłam 4g za 26,99 zł, dostępne były tylko kolory z serii Golden
u mnie chyba tez były tylko golden ( matujące, kryjące i jakieś rozświetlacze ) ja się zastanawiam czy dzisiaj nie podjeść do Hebe po drugie opakowanie ja akurat golden lubię idealny kolor dla mojej cery
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 08:10   #402
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiego pędzla używacie do nakładania podkładu? Ja do tej pory radziłam sobie jakimś chińskim starym ale zaczyna drapać i tym razem mam zamiar zainwestować w coś porządnego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam flat top AM, flat kabuki AM, flat top z Hebe Professional, kabuki z Hebe Professional, flat top z pixie. Polecam wszystkie
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 11:37   #403
polova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Przymierzam się do tych podkładów mineralnych od dłuższego czasu, chyba jutro się przejdę do mydlarni i coś wybiorę, boję się tylko że wybiorę nieodpowiedni odcień.
polova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 13:23   #404
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Zaszłam dzisiaj do Hebe i jestem trochę rozczarowana. Podkłady- tylko gama golden. Korektorów nie ma, cieni nie ma, były róże, primer glinkowy i puder matujący. Może tylko w mojej Hebe nie było akurat tego, co chciałam (podkład neutral i korektor), ale mam nadzieję, że z czasem asortyment się powiększy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 15:43   #405
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zaszłam dzisiaj do Hebe i jestem trochę rozczarowana. Podkłady- tylko gama golden. Korektorów nie ma, cieni nie ma, były róże, primer glinkowy i puder matujący. Może tylko w mojej Hebe nie było akurat tego, co chciałam (podkład neutral i korektor), ale mam nadzieję, że z czasem asortyment się powiększy.
Może jeszcze dołożą
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 20:13   #406
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

wszędzie tak jest, tylko gama golden chyba też nie cała, cztery róże i dwa pudry. Jedynie kupiłam puder na promce.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 21:11   #407
Haniahella
Raczkowanie
 
Avatar Haniahella
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

moge polecic super
Haniahella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 12:45   #408
natttka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Kupiłam ostatnio podkład mineralny am, jednak nie umiem go nałożyć, żeby dobrze wyglądał na twarzy. Jakiego pędzla używacie?
natttka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 14:04   #409
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez natttka0 Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio podkład mineralny am, jednak nie umiem go nałożyć, żeby dobrze wyglądał na twarzy. Jakiego pędzla używacie?
Pytanie pojawiło się już tutaj i jest na górze strony nawet

Napisz czym i jak nakładałaś. Może to kwestia techniki i wprawy, a nie pędzla.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 17:46   #410
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez natttka0 Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio podkład mineralny am, jednak nie umiem go nałożyć, żeby dobrze wyglądał na twarzy. Jakiego pędzla używacie?
Częstym błędem początkujących jest nakładanie zbyt dużej ilości podkładu, może tu jest problem?
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 21:45   #411
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

czy opakowania podkladow z AM mozna jakos otworzyc ? zbrylila mi sie resztka, a szkoda wyrzucic. odkrecilam wieczko, kolejna pokrywke podwazylam i wyciagnelam, ale dalej nie moge rozbroic. czyzby te opakowanie bylo odlewane w calosci ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 05:45   #412
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Można się do niego dostać od spodu, ale nie ma gwarancji, że się dobrze zatrzaśnie z powrotem. Ja nigdy tego nie robiłam, ale wiem, że dziewczyny tu z powodzeniem jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:59   #413
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Podważ cienkim nożem spód, tam gdzie naklejka
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 18:02   #414
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;84861061]Można się do niego dostać od spodu, ale nie ma gwarancji, że się dobrze zatrzaśnie z powrotem. Ja nigdy tego nie robiłam, ale wiem, że dziewczyny tu z powodzeniem jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Podważ cienkim nożem spód, tam gdzie naklejka

dzieki dziewczyny, fatycznie tam mozna sie dostac tamta droga .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 13:53   #415
aa1e0a7d2a6f81aa095297b32a2321c6021b86a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Jak na razie jest to moja ulubiona marka mineralna, ale wielu jeszcze nie znam, więc wszystko przede mną.

Podkład matujący jest przyjemny, krycie od słabego do średniego można budować. Nie matuje zbyt dobrze, ale bibułki co jakiś czas ratują sytuację. Nie wchodzi w pory i wygląda bardzo naturalnie. Nadaje się także pod oczy i na powieki, chociaż tam lubi się zebrać.

Korektor ma największe krycie ze wszystkich (także niemineralnych), jakich kiedykolwiek używałam, wypryski po prostu znikają.

Gdzieś kiedyś przeczytałam, że minerały to Photoshop w proszku i muszę się zgodzić. Twarz jest bardzo ładnie wygładzona, nie ma na niej matu-betonu, jest delikatny mat, z połyskiem.

Ich pędzle są dla mnie najmilsze i najlepsze ze wszystkich, polecam flat top, a jeszcze bardziej short top.
aa1e0a7d2a6f81aa095297b32a2321c6021b86a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 10:03   #416
afryga
Raczkowanie
 
Avatar afryga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 231
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziewczyny, a czy któraś z was używała kryjącej wersji podkładu jako korektora? Używam matującego golden fair i do tej krycie mnie zadowalało, ale ostatnio mam problemy z cerą i przydałoby się coś do punktowego zakrycia niedoskonałości i zaczerwienień. Na stronie AM nie można dostać próbki jednego korektora, a nie uśmiecha mi się kupowanie pełnego produktu lub zestawu, wiec myślałam czy może próbka kryjącego podkładu nie sprawdziła by się w takiej sytuacji. Co o tym myślicie?
afryga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 17:43   #417
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Oczywiście, że się sprawdzi. Ja uwielbiam ten sposób na niedoskonałości na twarzy, o wiele bardziej od jakichkolwiek korektorów płynnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 17:46   #418
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez afryga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z was używała kryjącej wersji podkładu jako korektora? Używam matującego golden fair i do tej krycie mnie zadowalało, ale ostatnio mam problemy z cerą i przydałoby się coś do punktowego zakrycia niedoskonałości i zaczerwienień. Na stronie AM nie można dostać próbki jednego korektora, a nie uśmiecha mi się kupowanie pełnego produktu lub zestawu, wiec myślałam czy może próbka kryjącego podkładu nie sprawdziła by się w takiej sytuacji. Co o tym myślicie?
Czasem jak mi czoło wypryszczy, to wolę użyć jedną warstwę kryjącego podkładu niż punktowo korektora Formula podkładu bardziej mi odpowiada. Tak, że tak, podkład czasami lepiej mi się sprawdza niż korektor Tylko pamiętaj, że kryjący jest jednak dużo cięższy, ja mam suchą cerę, więc nie robi mi to wielkiej różnicy. Ale mówisz, że chcesz go bardziej punktowo używać, to myślę, że będzie spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 15:22   #419
eufrat1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Mam pytanie nie wiem czy dobrze wybrałam wątek. Czy kosmetyki mineralne bardzo podkreślają suche skórki? Jestem w czasie terapii trądzikowej i chciałabym jednocześnie zasłonić wypryski i nie mieć tony podkładu. Czy takie kosmetyki mi się sprawdzą?
eufrat1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 19:20   #420
036cc093ac5b98298d6b9ca6131b17ba5b2c010f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez eufrat1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie nie wiem czy dobrze wybrałam wątek. Czy kosmetyki mineralne bardzo podkreślają suche skórki? Jestem w czasie terapii trądzikowej i chciałabym jednocześnie zasłonić wypryski i nie mieć tony podkładu. Czy takie kosmetyki mi się sprawdzą?
Jak najbardziej, sama mam akurat spory wysyp i zmieniłam kremy BB (akurat Paese DD i Fridge FF ) )na minerały, zawsze to robię jak mnie wysypuje. Jeśli chcesz wygląd naturalnie to pędzlem flat top polecam, ale sama wolę mokrą gąbkę, najchętniej Real Techniques, bo wtedy uzyskuję efekt Photoshopa, dosłownie, wypryski są pięknie zakryte. W moim przypadku minerały leczą wypryski i goją się szybciej. Minerały mi nie podkreślają suchych skórek, a jakieś tam mam. Właśnie AM używam, matującego wcześniej, teraz kryjącego + wcześniej korektora, a teraz mi się skończył i nie kupiłam w sumie nowego.
036cc093ac5b98298d6b9ca6131b17ba5b2c010f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.