Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-03, 16:34   #151
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Kupiłam też kiedyś córce w ciuchu wełniany sweter, 100 procent, męski, ona takie lubi trochę dużo za duże. Rzuciłam do kosza na pranie i akurat ona wstawiła pranie na 40 stopni i wyszedł obcisły sweterek idealny dla mnie mięciutka wełna, bardzo przyjemna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 17:19   #152
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Historie z welnianymi swetrami powoduja, ze jestem nienowoczesna i piore je tylko recznie.

Chociaz zaczynam sie zastanawiac czy nie polowac w lumpkach na za duze welniane swetry i pozniej prac z premedytacja w za cieplej wodzie kurde bylby niezly sposob.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 18:14   #153
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja mojego merynosa za 4zl z lumpa tak załatwiłam niestety
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 18:34   #154
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Wychodzi na to, że nie mam biustu Może powinnam dodać że mieszkam w UK i tu (głównie na ciuchach i w Primarku) kupuję ciuchy a głównie chodziło mi o sukienki typu sweetheart, bez góry - zawsze mają komory jak na messerschmidty

Rzadko chodzę w koszulach i rzeczywiście te się nie dopinają na biuście. Co za bezsens.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 18:45   #155
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ciesz sie, ze on byl za 4, a nie za 150. Tzn. wiem, ze trudno sie tak pocieszac, ale to zawsze cos

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:01   #156
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wytłumacz to takiej osobie, jak ja, która przy 1,74m wzrostu ma w pasie trochę więcej, niż 70 cm Jak dotąd idealne (pod względem wymiarów, bo jakość materiału przemilczę) spodnie znalazłem we Wranglerze (mają chyba wszystkie kombinacje długości z szerokością)

Przecudny był



Uwielbiam wszelkie bojówki i biodrówki Ogółem lubię chodzić z dupą na wierzchu

Mój się zraził do Wranglera odkąd w spodniach za 400zł zrobiły się przetarcia takie, że całą dłoń można było przełożyć przez te dziury w ciągu nawet nie półtora roku od zakupu


A na przetarcia dają gwarancję rok
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:07   #157
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Mój się zraził do Wranglera odkąd w spodniach za 400zł zrobiły się przetarcia takie, że całą dłoń można było przełożyć przez te dziury w ciągu nawet nie półtora roku od zakupu
O moich pisałem już gdzieś tutaj, że kolor mi się sprał po dwóch praniach, z niemalże czarnego do zwykłego granatu (kolana też się wypychają, mimo jakiegoś dodatku "elastycznego"). Z sentymentem wspominam swoje Levisy sprzed lat, to były spodnie nie do zdarcia
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 20:56   #158
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Te spodnie to chyba na mnie robią - nawet nie 90 cm w tyłku, wąskie biodra, nogi szczupłe, bez okazałych ud. Większość mogę brać bez mierzenia. Ale szczerze mało znam kobiet o takiej figurze :P Za to koszule odpadają, bluzki tylko rozciągliwe, a zaznaczenie talii + mieszczące się cycki to dla mnie tylko w legendach
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 22:49   #159
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mój były z upodobaniem kupuje Lee za tyle, że aż mi żal, a te spodnie się tak szybko wycierają na szwach l, że naprawdę szkoda tych pieniędzy, on ma tak, że kupuje kilka par naraz swoich ulubionych, ale i tak wychodzę na tym lepiej kupując spodnie za 6 dych, które nie blakną. To chyba przyzwyczajenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 00:12   #160
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie zachwycają mnie suche szampony. Pewnie to siedzi w mojej głowie, ale jeśli mam przetłuszczone włosy i spsikam je suchym szamponem, to dalej się czuję, jakbym wyszła z brudnymi włosami. Wolę przełożyć spotkanie na późniejszą godzinę i umyć włosy niż użyć suchego szamponu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez nie widze jakiejs szczegolnej roznicy miedzy wlosami przed spryskaniem suchym szamponem i po.

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86558888]Albo sukienki w rozmiarze xs z miseczkami na piersi co najmniej DD, no na stówkę takie drobniutkie dziewczyny mają biust Pameli. W talii ledwie zapnę a w stanik można melony włożyć.
Co się uklnę w przymierzalniach to moje [/QUOTE]

Ja mam odwrotny problem, figure mam przecietna, ok. rozmiaru 38, cycki niby 75E, ale jak sie na nie spojrzy, to tez wygladaja bardzo przecietnie rozmiarowo, a wiekszosc sukienek jest za mala w biuscie.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
I często mnie zastanawia na jaki wzrost oni to robią. Ja mam "raptem" 170 cm i wszystkie sa tak do polowy uda. Jak człowiek się nachyli to du.pa na wierzchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 165 i spodnice i sukienki jesli maja byc mini, to sa ok, jesli maja byc midi albo maxi, to sa za dlugie, a kupno spodni, ktorych nie musialabym skracac to mission impossible, wiec nie nosze spodni

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwielbiam wszelkie bojówki i biodrówki Ogółem lubię chodzić z dupą na wierzchu
Poprawiles mi humor z rana

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Historie z welnianymi swetrami powoduja, ze jestem nienowoczesna i piore je tylko recznie.

Chociaz zaczynam sie zastanawiac czy nie polowac w lumpkach na za duze welniane swetry i pozniej prac z premedytacja w za cieplej wodzie kurde bylby niezly sposob.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Jedyne rzeczy, ktore piore recznie, to sukienki z nadrukami na ciemnym tle, juz kilka zrujnowalam wrzucajac je do pralki, niestety kolor tla strasznie farbuje nadruk i okropnie to wyglada.

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86560073]Wychodzi na to, że nie mam biustu Może powinnam dodać że mieszkam w UK i tu (głównie na ciuchach i w Primarku) kupuję ciuchy a głównie chodziło mi o sukienki typu sweetheart, bez góry - zawsze mają komory jak na messerschmidty

Rzadko chodzę w koszulach i rzeczywiście te się nie dopinają na biuście. Co za bezsens.[/QUOTE]

Na mnie tego typu sukienki sa przewaznie za male w biuscie.
Jesli stoje prosto, to sa ok, ale wystarczy tylko usiasc, a obciskaja mi cycki bez litosci.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 00:42   #161
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Poprawiles mi humor z rana
Matko, u Ciebie rano, a tutaj środek nocy Świat jest... dziwny
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 01:02   #162
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Matko, u Ciebie rano, a tutaj środek nocy Świat jest... dziwny
Rano to w sumie niekoniecznie, teraz jest poludnie, ale wstalam ok. 11, wiec dla mnie to rano
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 01:32   #163
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie zachwycają mnie suche szampony. Pewnie to siedzi w mojej głowie, ale jeśli mam przetłuszczone włosy i spsikam je suchym szamponem, to dalej się czuję, jakbym wyszła z brudnymi włosami. Wolę przełożyć spotkanie na późniejszą godzinę i umyć włosy niż użyć suchego szamponu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne uczucia w stosunku do suchych szamponów w aerozolu, ale ostatnio fryzjer polecił mi suchy szampon w paście. I zakochałam się. Zwykle muszę myć włosy codziennie (są cienkie, więc po nocy są bardzo "oklapnięte", chociaż nie są brudne). A ten szampon jest genialny, z jakimiś glinkami - nie wiem jak, ale włosy po nim są naprawdę świeże. I kolor nie matowieje, a po aerozolowych szamponach jednak widać było trochę nalotu.

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86558888]
Przyłączam się do pytania, na kogo oni szyjo te spodnie? Ja mam normalną jak na kobietę talię i biodra i wiecznie wszystko odstaje, tyłek spłaszczony na maksa a w talii wielka dziura.[/QUOTE]

Jako wąskotaliowy wielkodupiec - łączę się z tobą w bólu
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 07:04   #164
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ha! Ale nas tutaj niewymiarowych "ludziow" sie zebralo. Az chce sie powiedziec " O wow! Nie jestem z tym sama".

Serio zaliczam co chwile zdziwka zycia kiedy slysze o kupowaniu przez net tych czesci garderoby, ktore jednak potrzebuja porzadnego dopasowania, np. spodni. Koszulki, swetry, bluzy mnie nie dziewia.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 07:12   #165
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86558888]Suchy szampon, tak samo jak mycie twarzy samym mleczkiem do demakijażu - neva eva. Chyba bym się zadrapała.

Przyłączam się do pytania, na kogo oni szyjo te spodnie? Ja mam normalną jak na kobietę talię i biodra i wiecznie wszystko odstaje, tyłek spłaszczony na maksa a w talii wielka dziura.

Albo sukienki w rozmiarze xs z miseczkami na piersi co najmniej DD, no na stówkę takie drobniutkie dziewczyny mają biust Pameli. W talii ledwie zapnę a w stanik można melony włożyć.
Co się uklnę w przymierzalniach to moje [/QUOTE]Chyba na mnie chociaż też nie do końca bo ubolewam nad brakiem zróżnicowania długości. Wcale wysoka nie jestem (170) a wszystkie spodnie kończą się tak 5cm za wcześnie. Nie ogarniam.

Co do tego dlaczego nie ma krojów na bardziej okrągłe kobiety - wieszaki z wybiegów bez bioder uważane są ciągle za główny typ sylwetki. Niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 07:37   #166
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Dziewczyny ze wzrostem 170 cm i problemami z dlugoscia spodni, sukienek itp. Czy Wy po prostu nie macie bardzo dlugich nog?

Takze mam 170 cm i nogi raczej proporcjonalnie dlugie do tego wzrostu i nie miewam problemow.

Podpowiem, ze dluzsze spodnie zdarzaja sie w Zarze. Moja sis ma 180cm i od lat kupuje tam. No i oni teraz maja takze spodnie o normalnej dlugosci, a nie te modne przed kostke.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 07:43   #167
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Chyba na mnie chociaż też nie do końca bo ubolewam nad brakiem zróżnicowania długości. Wcale wysoka nie jestem (170) a wszystkie spodnie kończą się tak 5cm za wcześnie. Nie ogarniam.

Co do tego dlaczego nie ma krojów na bardziej okrągłe kobiety - wieszaki z wybiegów bez bioder uważane są ciągle za główny typ sylwetki. Niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamietam ze z 15 lat temu wszystkie spodnie kupowane przeze mnie i moja rodzine na targu byly za dlugie i to tak sporo, ok 10 cm. A juz wtedy mialam te 170. Teraz sa albo w sam raz albo przykrotkie tak ze 3 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:13   #168
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze wzrostem 170 cm i problemami z dlugoscia spodni, sukienek itp. Czy Wy po prostu nie macie bardzo dlugich nog?

Takze mam 170 cm i nogi raczej proporcjonalnie dlugie do tego wzrostu i nie miewam problemow.

Podpowiem, ze dluzsze spodnie zdarzaja sie w Zarze. Moja sis ma 180cm i od lat kupuje tam. No i oni teraz maja takze spodnie o normalnej dlugosci, a nie te modne przed kostke.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Mam podobne spostrzeżenia, to chyba jest kwestia proporcji.

Zdarza się, że mierzę spodnie, które są ewidentnie za krótkie, ale raczej nie mam problemu, żeby dostać takie odpowiedniej długości (niektóre mogę jeszcze zawinąć), a mam 172 cm. Przy rozmiarówce typu 34, 36, 38 raczej się zastanawiam, czy niższe osoby nie mają problemu z długością.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:29   #169
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ciri pamietaj ze te 10 lat temu spodnie mialy normalna dlugosc. Teraz trendy modowe znacznie je skrocily.

Ja pamietam jeszcze lata 2000-2004 kiedy modne byly bardzo dlugie dzwony i pamietam dziewczyny brnace przez rozchlapany snieg z tymi przemoczonymi nogawkami. A po wyschnieciu slady od soli na nogawkach do polowy lydek.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 08:39   #170
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ciri pamietaj ze te 10 lat temu spodnie mialy normalna dlugosc. Teraz trendy modowe znacznie je skrocily.
To ja poproszę jeszcze krócej
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:53   #171
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Niektore sklepy jak np Topshop maja te same modele jeansow w 3 opcjach - normalne, tall i petite. Zwykle zaopatruje sie w petite, ale przy trendzie na przykrotkie spodnie “regular” jest dla mnie w sam raz. Akurat szerokie i krotkie jeansy z sylwetka niewysokiej osoby robia masakre. W Zarze juz daaaawno nie znalazlam jeansow, ktore by pasowaly.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:04   #172
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Niektore sklepy jak np Topshop maja te same modele jeansow w 3 opcjach - normalne, tall i petite. Zwykle zaopatruje sie w petite, ale przy trendzie na przykrotkie spodnie “regular” jest dla mnie w sam raz. Akurat szerokie i krotkie jeansy z sylwetka niewysokiej osoby robia masakre. W Zarze juz daaaawno nie znalazlam jeansow, ktore by pasowaly.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie niestety nie ma takiej rozmiarówki a nie chce mi się już bawić w zamawianie przez internet i odsyłanie. Kiedyś nawet zamówiłam jakieś typu 7/8 myśląc, że może będą dobre ale układały się na mnie tak, że lepiej nie mówić
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:22   #173
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja pamietam jeszcze lata 2000-2004 kiedy modne byly bardzo dlugie dzwony i pamietam dziewczyny brnace przez rozchlapany snieg z tymi przemoczonymi nogawkami. A po wyschnieciu slady od soli na nogawkach do polowy lydek.
Jezu, moja licealna trauma
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:48   #174
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ciri pamietaj ze te 10 lat temu spodnie mialy normalna dlugosc. Teraz trendy modowe znacznie je skrocily.

Ja pamietam jeszcze lata 2000-2004 kiedy modne byly bardzo dlugie dzwony i pamietam dziewczyny brnace przez rozchlapany snieg z tymi przemoczonymi nogawkami. A po wyschnieciu slady od soli na nogawkach do polowy lydek.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
O tak a pozniej weszla moda na waskie spodnie i oficerki i myslalam jakie to genialne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:58   #175
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

A ja kochałam dzwony i nienawidziłam rurek
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 10:04   #176
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

o ludu dzwony, jak sobie to przypomne i tę moja czystkę w szafie potem, że ja to nosiłam

Teraz tylko dopasowane kocham
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:00   #177
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Mam podobne uczucia w stosunku do suchych szamponów w aerozolu, ale ostatnio fryzjer polecił mi suchy szampon w paście. I zakochałam się. Zwykle muszę myć włosy codziennie (są cienkie, więc po nocy są bardzo "oklapnięte", chociaż nie są brudne). A ten szampon jest genialny, z jakimiś glinkami - nie wiem jak, ale włosy po nim są naprawdę świeże. I kolor nie matowieje, a po aerozolowych szamponach jednak widać było trochę nalotu.



Jako wąskotaliowy wielkodupiec - łączę się z tobą w bólu
Co to za szampon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:09   #178
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Rano to w sumie niekoniecznie, teraz jest poludnie, ale wstalam ok. 11, wiec dla mnie to rano
Racja, przed południem, więc rano
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja pamietam jeszcze lata 2000-2004 kiedy modne byly bardzo dlugie dzwony i pamietam dziewczyny brnace przez rozchlapany snieg z tymi przemoczonymi nogawkami
Ja to pamiętam z lat 2000-2001 (ale koszmar, fakt)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 12:17   #179
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Co to za szampon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
R+Co Badlands.

https://www.randco.com/badlands-dry-shampoo-paste.html
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 12:23   #180
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

największy koszmarek modowy z młodości to chyba dzwony z beżowego sztruksu, no wszystkie to miały
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 15:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.