Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-20, 11:12   #3811
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, ja muszę przyznać do tej pory nie zwracałam na to uwagi, czekałam na darmową dostawę i zawsze brałam w Gemini. Muszę jeszcze z DOZ porównać ale zaraz sprawdzę tą Melissę czy jest to co chcę i najwyżej stamtąd zamówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tam darmowa dostawa jest od 279 zł. Patrząc na to że chce tam zamówić laktator za 179 to z innymi rzeczami spokojnie na tą dostawę się załapie. Ale jeszcze muszę poczekać bo teraz laktator niedostępny akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:20   #3812
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dobrze wiedzieć, nie znałam nawet Melissy, zamawiałam do tej pory jedynie w gemini Dziewczyny, a jakie bierzecie teraz witaminy?
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:22   #3813
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

ja też lubię melissę często tam zamawiam


chyba się zdecyduję na ten szlafrok, tym bardziej że ja w domu też używam a ten na suwak to w sumie i bez bielizny po powrocie będzie można używać

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, nie znałam nawet Melissy, zamawiałam do tej pory jedynie w gemini Dziewczyny, a jakie bierzecie teraz witaminy?
ja cały czas prenatal duo
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:24   #3814
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, nie znałam nawet Melissy, zamawiałam do tej pory jedynie w gemini Dziewczyny, a jakie bierzecie teraz witaminy?
Ja od 24 tygodnia nie biorę już witamin, tylko kwas foliowy będę brać tak do 30 tygodnia gdzieś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:26   #3815
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, nie znałam nawet Melissy, zamawiałam do tej pory jedynie w gemini Dziewczyny, a jakie bierzecie teraz witaminy?
Composita mama dha. Od samego początku ciąży to biorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:37   #3816
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja cały czas prenatal duo biorę. Rzeczy apteczne warto też sprawdzać na allegro. Ja np. wczoraj zamawiałam podkłady na przewijak Babyono, paczek 6, bo zapas robiłam. Na allegro po 8,90 zł paczka, w gemini 15,99 zł. Tak samo sól fizjologiczna na allegro 22 zł z groszami, gemini 24,99 zł. Na niektórych rzeczach to różnica tylko złotówki lub dwóch, ale patrząc ile rzeczy będziemy potrzebować, to już niezła suma się uzbiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:41   #3817
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja cały czas prenatal duo biorę. Rzeczy apteczne warto też sprawdzać na allegro. Ja np. wczoraj zamawiałam podkłady na przewijak Babyono, paczek 6, bo zapas robiłam. Na allegro po 8,90 zł paczka, w gemini 15,99 zł. Tak samo sól fizjologiczna na allegro 22 zł z groszami, gemini 24,99 zł. Na niektórych rzeczach to różnica tylko złotówki lub dwóch, ale patrząc ile rzeczy będziemy potrzebować, to już niezła suma się uzbiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie- tylko faktycznie warto porównywać jeśli ma się czas.
Waciki np. na allegro znalazłam po 3.90 a w aptece 5 zl
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 12:05   #3818
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Dzień dobry
dziś zaczynamy 26 tc


co do wagi u mnie już też koło +9. Muszę sie ogarnąć, bo ostatnio co chwila coś przegryzam, a niestety ja z tych z tendencją do tycia :/ przed ciążą schudłam 30 kg i wolałabym tego nie odzyskiwać


zastanawiam się czy kupować szlafrok czy nie. mam niby w domu, ale taki bardzo ciepły. Myślę nad tym
Ja kupiłam właśnie taki na suwak doctor nap. My że się przydać w szpitalu. A jakby co to spokojnie można później nosić jako bluzę;-)
W domu mam swój ulubiony, też taki jakby dresowy więc nie za gruby, ale bardzo go lubię i to prezent od męża więc wolałabym nie brać go do szpitala i nie testować później praniem w 90 stopniach;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 12:25   #3819
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam porównanie cen w aptekach rzeczy które chce kupić dla siebie i dla Małej. Porównałam aptekę Gemini, melisse i smyka. Ogólnie zdecydowanie wieksza liczba rzeczy taniej jest w aptece melissa, niekiedy taniej nawet o 5 zł za sztukę. W nielicznych przypadkach ceny są takie same jak w Gemini. Nie wspomnę o smyku bo tam wszystko wychodzi najdrożej. Piszę ponieważ wiem że też zabieracie się do takich zakupów a warto porównać ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki za informacje ! to wazna wiedzia

Dentysta wyrwal mi 8. Twierdzi ,ze jest pewien ze to jej wina. Ja mam tylki nadzieje ze ma racje ... Krew tryskala ,a portfel lzejszy o 900 zl . Ale jak ten bol ustapi to uznam ze bylo warto



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 12:38   #3820
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzieki za informacje ! to wazna wiedzia

Dentysta wyrwal mi 8. Twierdzi ,ze jest pewien ze to jej wina. Ja mam tylki nadzieje ze ma racje ... Krew tryskala ,a portfel lzejszy o 900 zl . Ale jak ten bol ustapi to uznam ze bylo warto



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
900 zł za wyrwanie zęba?

Ja myślałam, że w 2 trymestrze pójdę do dentysty na NFZ i wyleczę zęby, wydaje mi się że jeden muszę wyleczyć kanałowo, a to już spory koszt. W ciąży można by zrobić to za darmo. A tu jak na złość gabinety pozamykane. No nic, odłożę to na czas po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 12:42   #3821
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ósemka mnie nie dziwi. Miałam wyrywane dwa zawiązki, jedną wyrośniętą w poprzek i wszystko to była chirurgia, więc wymaga szczególnej wiedzy. Chociaż też od lat chodzę do dość taniej dentystki, więc nie mam porównania. Miałam iść na przegląd i czyszczenie, ale jeszcze przed epidemią stwierdziłam, że czyszczenie mnie boli i stresuje, to pójdę po ciąży Czegoś z czyszczenia też nie można, ale nie mam pewności, czy tam w ogóle to robią.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 12:49   #3822
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Tak to bylo skomplikowane wyranie i kwalifikowalo sie jako zabieg chirurgiczny juz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 12:55   #3823
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja szczęście skończyłam leczyć zęby tuż przed epidemia.
Od wczoraj mam dużo silniejsze bóle podbrzusza niż zawsze. Cały dzień leżałam i dziś też od rana ale nie przechodzi a jest tyle nie przyjemne ze zaczęłam się już stresować. Niby wizytę mam za tydzień ale pisałam do mojej ginekolog i kazała przyjść dziś. Jeszcze w dodatku mam leukocyty w moczu wysokie. Mam nadzieję że z Mała dobrze (a kopie mocno jak kopała) a taki ból nie oznacza że skraca się szyjka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 13:01   #3824
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja biorę cały czas pragne plus.
Fajny ten szlafrok z suwakiem, ja mam jeden taki bardzo ciepły więc raczej na sierpień nie bardzo, muszę też jakiś kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 13:39   #3825
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja biorę femibion.

Ja chciałam wyrywać ósemki w styczniu i się okazało, że jestem w ciąży. O ile nie zaczną mnie boleć to mam się zgłosić jak skończę karmić piersią. Miałam wtedy też robiony przegląd i miałam się zgłosić na czyszczenie około 5-6 miesiące a tu pandemia. Miałam też iść do dermatologa ale to też przesunięte.

Enilis, mam nadzieję, że te bóle to nic złego ale dobrze jak ginekolog na to spojrzy. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Ja też mam czasami mocne bóle brzucha, ale u mnie to przez opiekę nad starszym synkiem. On chce być noszony albo czasami mnie przypadkiem uderzy. A jako, że on jak na 15 miesięczne dziecko jest duży i ciężki to może dać w kość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2020-04-20 o 13:42
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 13:47   #3826
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja od początku ciąży biorę pregne plus.
Kiedyś cos zamawiałam z apteki melissa i faktycznie mają dobre ceny.
Ja ma 3 ósemki do usunięcia ale wlasnie chirurgicznie bo nawet nie wyszły i nie wyjdą bo nie maja jak. Póki nic sie nie dzieje to jest dobrze. Gorzej jak ruszą i zrobi sie stan zapalny to na szybko bede musiała kogos szukać ..chyba sie zapisze po porodzie na usunięcie i tak stopniowo po jednym bede działać.
Tez nie mam szlafroka i sie zastanawiam czy kupować i jaki.
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 14:07   #3827
Nikaa1987
Raczkowanie
 
Avatar Nikaa1987
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 448
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Nie w każdym szpitalu jest fatalne jedzenie. Ja leżałam w grudniu na samym początku ciąży w takim małym szpitalu w moim mieście rodzinnym i jedzenie było pycha. Tym bardziej że ja celiak więc kucharki musiały się napracować ale wszystko było jak powinno i w dodatku bardzo dobre. Teraz przeraża mnie to jedzenie w szpitalu bo niestety nie wiem jak wygląda sytuacja z taką dieta tam gdzie chce rodzic. Myślałam że mąż będzie gotował i przywoził a tak to kiepsko widzę. A tez nie wezmę na tyle jedzenia żeby przetrwać tam po porodzie nadzieją tylko w tym że teściowa pracuje w tym szpitalu więc przez zmianami może będzie mogła mi coś podrzucić.

I jak by się zastanowić większym plusem będzie dla mnie możliwość porodu z mężem niż jego późniejsze odwiedziny. Cały czas mam nadzieję że to powróci do sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jestem celiak i właśnie już od tygodnia zastanawiam się co z dietą w szpitalu może jednak wyjątkowo pozwolą rodzinie przywozic jedzenie jeżeli wirus trochę odpuści.
Ja właśnie jestem po zakupach dla siebie do szpitala bo może mnie tam czekać dłuższy pobyt przed rozwiązaniem. Zamówiłam 3 koszule i jedną pizame ciążowa, szlafrok i biustonosz z mumtobe do leżenia. Wszystko ze strony szykowna mama, zobaczymy co przyjdzie i jakiej jakości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 14:30   #3828
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Tak to bylo skomplikowane wyranie i kwalifikowalo sie jako zabieg chirurgiczny juz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam ósemkę, która nie mogła się wyrżnąć, do tego rosła w poprzek bijąc w 7 i jeszcze była już popsuta i się kruszyła więc ciężko było w ogóle złapać. Ale mam tak doświadczoną dentystkę, że udało jej się bez nacinania dziąsła i zapłaciłam 200 zł Ale męczyła się prawie dwie godziny a jak jej się udało to z wysiłku jej się tak ręce trzęsły że nie mogła narzędzi utrzymać, sama widziałam. Ogólnie czyni cuda na zębach 900 zł nawet za chirurgiczne wyrwanie wydaje mi się kosmosem Tak czy siak najważniejsze że już po wszystkim i nie będzie Cię bolało Ja mam 6 do wyrwania, miałam to zrobić w drugim trymestrze ale obecnie u mnie dentyści też wstrzymują przyjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2020-04-20 o 14:33
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 14:32   #3829
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Ja szczęście skończyłam leczyć zęby tuż przed epidemia.
Od wczoraj mam dużo silniejsze bóle podbrzusza niż zawsze. Cały dzień leżałam i dziś też od rana ale nie przechodzi a jest tyle nie przyjemne ze zaczęłam się już stresować. Niby wizytę mam za tydzień ale pisałam do mojej ginekolog i kazała przyjść dziś. Jeszcze w dodatku mam leukocyty w moczu wysokie. Mam nadzieję że z Mała dobrze (a kopie mocno jak kopała) a taki ból nie oznacza że skraca się szyjka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że idziesz do gin, oby Cię uspokoiła U mnie te bóle to były rozciągające się więzadła a ostatnio boli mnie pępek i mam taką gulajlę jakby, wg. internetu to może być przepuklina pępkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 14:35   #3830
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja biorę prenatal duo na przemian z mamma dha, od 2 lat ale gdybym nie karmiła i miałabym ok wyniki, to chyba bym brała tylko kwas foliowy. W pierwszej ciąży brałam kwas foliowy i później żelazo, bo miałam lekką anemię. Tak szczerze mówiąc, nie za bardzo wierzę we wchlanialnosc tych wszystkich witamin i minerałów w tabletkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 14:53   #3831
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja brałam Falvit mama, ale źle się po nim czułam, miałam okropne mdłości. Przerzuciłam się na Prenatal Duo i wszystko przeszło, jak ręką odjął. Cena jest dość wysoka, ale cóż poradzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 14:59   #3832
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja sugerowalam sie panem tabletka i biore symvital mama


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 15:05   #3833
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja biorę Omegamed Optima, ale nie biorę codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 15:08   #3834
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja biorę ciągle Dupavit pregna - ginekolog zalecił, to nie szukam nic innego. Zresztą wyjątkowo dobrze go toleruję, nawet na początku nie miałam problemów. Normalnie multiwinaminy różnie znoszę, kiedyś nie byłam w stanie brać nie po dużym posiłku.

Nie wiem, jak jest z resztą, żelazo z suplementów rzeczywiście się słabo przyswaja. Brałam przez chwilę jeszcze dodatkowo, ale inny ginekolog kazał przerwać a przy ostatniej rozmowie nie miałam świeżej morfologii.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 15:18   #3835
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Miałam ósemkę, która nie mogła się wyrżnąć, do tego rosła w poprzek bijąc w 7 i jeszcze była już popsuta i się kruszyła więc ciężko było w ogóle złapać. Ale mam tak doświadczoną dentystkę, że udało jej się bez nacinania dziąsła i zapłaciłam 200 zł Ale męczyła się prawie dwie godziny a jak jej się udało to z wysiłku jej się tak ręce trzęsły że nie mogła narzędzi utrzymać, sama widziałam. Ogólnie czyni cuda na zębach 900 zł nawet za chirurgiczne wyrwanie wydaje mi się kosmosem Tak czy siak najważniejsze że już po wszystkim i nie będzie Cię bolało Ja mam 6 do wyrwania, miałam to zrobić w drugim trymestrze ale obecnie u mnie dentyści też wstrzymują przyjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo no 200 a 900 to ogromna roznica ...
Jeszcze ten koles twierdzil ze powinien wziac wiecej ,ale juz bedzie laskawy xd

No ale jezeli przestanie mnie to bolec to nie powiem zlego slowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 15:53   #3836
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Dzień dobry

zastanawiam się czy kupować szlafrok czy nie. mam niby w domu, ale taki bardzo ciepły. Myślę nad tym
Mi się właśnie bardzo podoba opcja za zamek, szybko do karmienia ;-)

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam porównanie cen w aptekach rzeczy które chce kupić dla siebie i dla Małej. Porównałam aptekę Gemini, melisse i smyka. Ogólnie zdecydowanie wieksza liczba rzeczy taniej jest w aptece melissa, niekiedy taniej nawet o 5 zł za sztukę. W nielicznych przypadkach ceny są takie same jak w Gemini. Nie wspomnę o smyku bo tam wszystko wychodzi najdrożej. Piszę ponieważ wiem że też zabieracie się do takich zakupów a warto porównać ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze wiedzieć, chociaż ja chyba tak wielkiego zamówienia nie zrobię, podkłady właśnie dostałam od koleżanki bo jej się po cc prawie wogole nie przydały

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzieki za informacje ! to wazna wiedzia

Dentysta wyrwal mi 8. Twierdzi ,ze jest pewien ze to jej wina. Ja mam tylki nadzieje ze ma racje ... Krew tryskala ,a portfel lzejszy o 900 zl . Ale jak ten bol ustapi to uznam ze bylo warto


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że już po, pewnie boli.... ja mam wyrwane dwie górne, za dolne pewnie zapłacę tyle co Ty bo rosną w poziomie ... będzie hardcore...

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, nie znałam nawet Melissy, zamawiałam do tej pory jedynie w gemini Dziewczyny, a jakie bierzecie teraz witaminy?
Mama dha premium, ale nie mają żelaza

Jestem po wizycie u ginekologa, młoda leży na razie pupą, zaczyna mnie to martwić bo Agata już wtedy główką w dół, waży 600 gram, podobno troszkę za mało o jakiś tydzień. Na twardniejący brzuch mam brać aspargin. Ważę 63, na początku ciąży wg książeczki 59, ale pewnie startowałam z 58. W końcu wyszłam z domu sama i trochę rzeczy przytargałam ;-) pierwszy śpioch dla młodej i przy okazji zamówienia w księgarni też jakieś książeczki dla niej bo mam na tym punkcie fioła ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8CA1DF41-EAC3-4975-82C5-DA1E409D02FB.jpg (191,4 KB, 63 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 17:58   #3837
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

W nas już po wizycie. Wszystko dobrze, szyjka jest taka jak powinna być a ból prawdopodobnie wynikał z kopniaków Małej bo ma tam nóżki. Tym bardziej że jej kopniaki nie należą do najlżejszych i już zapisałam się na usg 3 trymestru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 18:15   #3838
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
W nas już po wizycie. Wszystko dobrze, szyjka jest taka jak powinna być a ból prawdopodobnie wynikał z kopniaków Małej bo ma tam nóżki. Tym bardziej że jej kopniaki nie należą do najlżejszych i już zapisałam się na usg 3 trymestru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Supeer!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 18:29   #3839
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
W nas już po wizycie. Wszystko dobrze, szyjka jest taka jak powinna być a ból prawdopodobnie wynikał z kopniaków Małej bo ma tam nóżki. Tym bardziej że jej kopniaki nie należą do najlżejszych i już zapisałam się na usg 3 trymestru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super <3
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 18:39   #3840
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Jeśli nadal nie będzie porodów rodzinnych i odwiedzin to ja serio do szpitala zabiorę ogromną, metrową walizkę, w którą pakuję się na 2 tygodnie urlopu. Poprzednio miałam torbę dla siebie i mąż mi 2 torby z rzeczami dla malucha przyniósł. No rożek i kocyki zajmują sporo miejsca. Systematycznie oddawałam mu to co noszone lub zbędne. I zamierzam również swój suchy prowiant zabrać. Jeszcze nie spotkałam się ze smacznym jedzeniem w szpitalu. To co podają to ani wyglądu nie ma, nie mówiąc o smaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja i tak planuje wziąć dużą walizkę na kółkach nawet sobie specjalnie kupiłam nową z tej okazji. 8 lat temu miałam mała torbę na porodowke i druga duża na salę. Ciężko się ogarnąć z dwoma torbami, więc teraz będę miała jedna solidną na kółkach wtedy też nie musiałam brać kubka, sztuccow itp teraz muszę wziąć pół domu ze sobą... Ja marzę o tym, żeby wszystko było normalnie i żeby mąż był ze mną...

Też miałam wyrywane dwie ósemki górne, bo rosły mi w bok i ranily policzek od środka. Na szczęście miałam krótkie i proste korzenie, więc to była szybka akcja.

Łącze się z tymi co w bólach... Mi mała wlazla z prawej strony, bolą mnie całe żebra, aż w plecach pod łopatką. Ani siedzieć, ani stać, ani leżeć. Chyba naciska mi na jakieś nerwy w pierwszej ciąży rwa kulszowa, a teraz to.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.