Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-14, 09:38   #4531
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Rozumiem będę się chyba musiała przełamać, bo mam chyba barierę w głowie, po prostu nie dopuszczam do siebie myśli że mogę być chora i nie chce być a co z tym okresem jak spóźnia mi się niby 3 dzień, bazuje tylko na wyliczeniach apki. Choć w sumie w tamtym roku miałam taki miesiąc że okres w ogóle nie przyszedł, tylko pojawił się po kilkunastu dniach w nowym już miesiącu ale wtedy tak nie schizowalam mimo że miałam już chłopaka i w ogóle. Po prostu schizuje że gdzieś mi coś samo dalej popłynęło albo chłopak tak głęboko wsadził palce wiem, jesteście już zmęczeni takim moim pisaniem ale to jedyne miejsce gdzie mogę się wygadać
Nie chcesz byc chora - lecz sie, proste. Ja sama w wieku 20 lat mialam zaburzenia lekowe i najwazniejsze to zrobic pierwszy krok, potem lekarz juz toba pokieruje.

Sama mowisz ze mialas kiedys opoznienie kilkunastu dni, a teraz 3 dni wg apki to mowisz ze duzo, jak norma jest do 14 dni.

Umow sie dzisiaj, bedziesz spokojniejsza. A co do zaburzen psychicznych, sadze ze z 80 albo wiecej % spoleczenstwa jakies ma, tylko nie wszystkie utrudniaja zycie w znaczacy sposob

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 10:15   #4532
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No tak ale to było w tamtym roku a teraz świruje😔 nie wiem czy mam się o co martwić czy też już nieracjonalnie myślę 😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 14:55   #4533
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Serio wiem że już was męczę ale czy powinnam się uspokoić i okres powinien przyjść normalnie ? Nie wiem co ze sobą już zrobić 😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 15:02   #4534
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Serio wiem że już was męczę ale czy powinnam się uspokoić i okres powinien przyjść normalnie ? Nie wiem co ze sobą już zrobić 😔
Zgłosić się po leki do psychiatry.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 06:42   #4535
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nadal się martwię bo nadal go nie mam 😔😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 08:33   #4536
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Nadal się martwię bo nadal go nie mam 😔😔
No to skoro kolejny raz cykl masz o kilka dni dłuższy, to może należałoby uznać, że lekko zmienia Ci się długość cyklu (cykle są po prostu dłuższe) a nie "okres się spóźnia"?
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 08:42   #4537
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Nadal się martwię bo nadal go nie mam 😔😔

Nie masz powodu aby się martwić. A jak się masz uspokoić na szybko do apteka i test to nie jest jakieś problematyczne do ogarnięcia. Jak nie apteka to zwykła drogeria tam też testy są dostępne.
Cykl Ci się może wydłużyć np. przez wyjazd, stres itp.

Wiele razy już od nas słyszałaś, że przesunięcie do 14 dni to nie spóźnienie.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-15, 14:32   #4538
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No ostatnio miałam dłuższy cykl tak jakby o 3 dni. Ale to włączyłam sobie że może mi się owulacja przesunęła albo coś. Teraz niby dni płodne miałam w połowie cyklu ale to był atylko obserwacja śluzu na bieliźnie że się rozciągał i też w środku cyklu wyjeżdżałam z kraju i zaczynałam nową pracę co mnie trochę stresowało ale nie aż tak żebym się zamartwiała tylko normalny lekki stres. Teraz już mi się spóźnia niby 4 dzień. Schizuje na prawdę że coś mi się dzieje i cały czas się obserwuje jak tylko mogę a w pracy praktycznie cały czas myślę o tym 😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 16:25   #4539
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
No ostatnio miałam dłuższy cykl tak jakby o 3 dni. Ale to włączyłam sobie że może mi się owulacja przesunęła albo coś. Teraz niby dni płodne miałam w połowie cyklu ale to był atylko obserwacja śluzu na bieliźnie że się rozciągał i też w środku cyklu wyjeżdżałam z kraju i zaczynałam nową pracę co mnie trochę stresowało ale nie aż tak żebym się zamartwiała tylko normalny lekki stres. Teraz już mi się spóźnia niby 4 dzień. Schizuje na prawdę że coś mi się dzieje i cały czas się obserwuje jak tylko mogę a w pracy praktycznie cały czas myślę o tym
W zupełności wystarczy, żeby się cykl rozjechał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 16:52   #4540
lollol00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Wiem że nie istnieje możliwość (a przynajmniej jest bardzo niska) przeniesienia spermy z moich ust (wytrysk nastąpił w ustach) do ust partnera poprzez całowanie a później do pochwy oraz zapłodnienie mnie. Ale od kilku dni czuję się strasznie zmęczona, oraz piersi bardzo bolą mnie ( zawsze przed okresem mnie bolą ), a do niego zostało 2/3 dni, oraz śluz jest taki sam jak przed okresem ( biały, gęsty, lepki i nie ciągnący się ). Więc schizuje z możliwością ciąży czy faktycznie coś jest nie tak?
lollol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 16:55   #4541
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lollol00 Pokaż wiadomość
Wiem że nie istnieje możliwość (a przynajmniej jest bardzo niska) przeniesienia spermy z moich ust (wytrysk nastąpił w ustach) do ust partnera poprzez całowanie a później do pochwy oraz zapłodnienie mnie. Ale od kilku dni czuję się strasznie zmęczona, oraz piersi bardzo bolą mnie ( zawsze przed okresem mnie bolą ), a do niego zostało 2/3 dni, oraz śluz jest taki sam jak przed okresem ( biały, gęsty, lepki i nie ciągnący się ). Więc schizuje z możliwością ciąży czy faktycznie coś jest nie tak?
Schizujesz. W pogrubiony sposób nie da się zajść w ciąże. Takie objawy to może być efekt jakichkolwiek zmian hormonalnych. W twoim przypadku prawdopodobnie nadchodzącego krwawienia menstruacyjnego.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-15, 19:57   #4542
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No rozumiem ale kolejny dzień bez okresu i bardzo się stresuje i bardzo zamartwiam😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 04:59   #4543
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
No rozumiem ale kolejny dzień bez okresu i bardzo się stresuje i bardzo zamartwiam
Zamiast sie martwic, to lec na szybko po test ciazowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 06:44   #4544
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ale mam powód żeby go robić? Jest jakieś ryzyko czy jak ? Czy dla swojego spokoju ? Bo już nie wiem ? 😔😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 06:55   #4545
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Ale mam powód żeby go robić? Jest jakieś ryzyko czy jak ? Czy dla swojego spokoju ? Bo już nie wiem ?
Ciagle mowisz, ze boisz sie ze jestes w ciazy, wiec taki test nawet dla swietego spokoju zrob. Koszt nieduzy, jak w niemczech siedzisz to mysle ze max kilka euro, a powinno ci to dac nieco spkoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 07:10   #4546
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No rozumiem, wiem że tak ciągle pytam was o rady i w ogóle ale opisałam wam sytuację itp i wiem że piszecie że nie mam się czym martwić ale no jednak kilka dni spóźnia mi się ten okres i nie wiem dlaczego tak jest więc bardzo mnie to stresuje i chce was wypytać czy mam się czym martwić bo miałam dni płodne, owulację itp. Czy to tylko moje schizy i tym podobne. Wiem że trudno to zrozumieć ale już tak mam że bardzo się stresuje a tu przynajmniej mogę się wygadać 😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 07:13   #4547
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Od kilku miesięcy piszesz że okres spóźnia Ci się kilka dni. A on się wcale nie spóźnia, po prostu wydłużył Co się cykl i tyle. Aplikacja też to pokaże, ale dopiero za kilka miesięcy bo tak działa jej algorytm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 07:16   #4548
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ciri
weź se piwo wypij i wyluzuj kobieto
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 07:17   #4549
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Ale mam powód żeby go robić? Jest jakieś ryzyko czy jak ? Czy dla swojego spokoju ? Bo już nie wiem ?
Zapisalas się w końcu do psychiatry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-16, 08:31   #4550
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
No rozumiem, wiem że tak ciągle pytam was o rady i w ogóle ale opisałam wam sytuację itp i wiem że piszecie że nie mam się czym martwić ale no jednak kilka dni spóźnia mi się ten okres i nie wiem dlaczego tak jest więc bardzo mnie to stresuje i chce was wypytać czy mam się czym martwić bo miałam dni płodne, owulację itp. Czy to tylko moje schizy i tym podobne. Wiem że trudno to zrozumieć ale już tak mam że bardzo się stresuje a tu przynajmniej mogę się wygadać 😔
Smutne jest to że pytasz się nas o rady. My piszmy Ci co warto zrobić w takim przypadku i jak grochem o ścianę.
Proponujemy wykonanie testu bo masz takie schizy że masz przesunięcie okresu, że jego wykonanie powinno Ci zapewnić spokój.
Proponujemy wizytę u specjalisty bo to co opisujesz przez kilka miesięcy i to jak panikujesz że możesz być w ciąży bez stosunku to nie jest normalne zachowanie, czy normalne emocje.
Proponujemy abyś porozmawiała na ten temat z najbliższymi, partnerem tak abyś mogła się z kimś bliskim podzielić tym co siedzi Ci w głowie.
Z naszych porad nie wyniosłaś nic i co miesiąc powtarza się to samo
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 19:48   #4551
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Wiem opisujecie mi to tyle razy ale nie mogę się jakoś otworzyć przed innymi jedynie tutaj na forum wylewam wszystkie swoje myśli. Jeszcze teraz zauważyłam na bieliźnie trochę krwi normalnego koloru a po podtarciu na papierze było jej troszkę i taka jasno różowa/czerwona. O teraz tym bardziej się stresuje no bo nie wiem czy to okres czy jakieś plamienie implantacyjne bo nie boli mnie jakoś bardzo brzuch, może delikatnie ale też nie wiem czy to tak jak na okres czy też nie z tego stresu. W ostatnim miesiącu co prawda brzuch też mnie nie bolał bardzo przy okresie ale teraz jestem tak zestresowana że to szok i od razu zaczęłam wszystko wyliczać i sprawdzać co się dzieje 😔😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 19:55   #4552
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Weź się dziewczyno ogarnij, bo aż mam ochotę rzucić kilkoma soczystymi słowami. Robisz sobie krzywdę na własne życzenie a potem przychodzisz tu płakać. Zaczyna Ci się okres i tyle, nie jesteś wiatropylna żeby mieć krwawienie implantacyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 21:22   #4553
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak ciężko iść i wydać 10 zł na test?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 21:34   #4554
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Weź się dziewczyno ogarnij, bo aż mam ochotę rzucić kilkoma soczystymi słowami. Robisz sobie krzywdę na własne życzenie a potem przychodzisz tu płakać. Zaczyna Ci się okres i tyle, nie jesteś wiatropylna żeby mieć krwawienie implantacyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 06:32   #4555
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Mieliście rację to tylko moje schizy dostałam normalnego okresu to tylko ja mam nie po kolei w głowie..🙃
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 08:35   #4556
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Mieliście rację to tylko moje schizy dostałam normalnego okresu to tylko ja mam nie po kolei w głowie..
Przede wszystkim nie zakladaj ze cykl ma np 28 dni, bo bywa ze sie naturalnie wydluza i moze regulrnie miec po jakims czasie np 30.

Z tym testem ciazowym, to serio, kwestia uspokojenia jak ci sie "spoznia" Ten jeden dzien.

A przede wszystkim zrobilas JAKIKOLWIEK krok w strone zdrowia psychicznego i umowilas sie w koncu do lekarza? Bo wylewanie swoich smutkow i schiz na forum to zadna metoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 08:41   #4557
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Mieliście rację to tylko moje schizy dostałam normalnego okresu to tylko ja mam nie po kolei w głowie..🙃
Fajnie, że dostałaś okres, ale wciąż powinnaś się umówić do psychiatry, bo możliwe, że w następnym cyklu natrętne myśli zaczną się od nowa.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 10:21   #4558
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dajcie spokój Dziewczyny, za miesiąc Ciri i tak będzie tu wylewać żale że okres się spóźnia (mimo że po prostu ma dłuższy cykl) a potem odstawiać heheszki że już jest ok a ona ma coś z głową. Szkoda męczyć palce odpisywaniem w kółko tego samego komuś kto nie słucha.
I tak Ciri, coś jest z Tobą wyraźnie nie tak bo na własne życzenie skazujesz się na cierpienie w sytuacji kiedy proste rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Tak jak reszta Dziewczyn chciałam pomóc, bo od tego jest ten wątek, ale albo jesteś masochistką albo masz gdzieś swoje zdrowie więc tym bardziej obce osoby nie powinny się przejmować Twoim problemami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 19:29   #4559
olabyola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jak myślicie można zajść w ciążę uprawiając seks w pierwszy dzień miesiączki ? W sobotę nad ranem dostałam okresu. Jako,że u mnie pierwszy dzień krwawienia nie jest obfity kilka godzin później uprawiałam seks z chłopakiem, ale pękła nam gumka i całe nasienie zostało w środku :-( Moje ostatnie cykle miały długość 26-25 dni , choć w marcu dostałam w 22 dniu cyklu okres. Ale patrząc na przestrzeni roku cykle mam regularne co 25-26 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zajdę w ciążę? W sobotę spanikowałam i chciałam przyjąć tabletkę "po",ale lekarz nie chciał mi jej przepisać :-( Chciałam szukać innego lekarza, ale koleżanka i chłopak przekonywali mnie, że zajście w ciąże uprawiając seks w pierwszy dzień okresu jest niemożliwe, a tabletka "po" namiesza mi w organizmie.Nie wiem, czy to prawda, czy po prostu próbowali mnie pocieszyć. Ogólnie nie mogę przestać o tym myśleć. Mam 30 lat, stabilną sytuację finansową i chłopaka, który by był przy mnie i wiem,że by, sobie poradziła,ale ja po prostu nie chce mieć dzieci na razie :-( Boję się, że sfiksuje do kolejnego okresu, test mogę najwcześniej z dwa tygodnie zrobić, by był wiarygodny. Nie ma godziny bym o tym nie myślała. Całe życie się zabezpieczałam i uprawiałam seks odpowiedzialnie, nigdy mi nie pękła gumka, a tu taka wpadka. Czy znacie taki przypadek by ktoś zaszedł w pierwszy dzień okresu w ciążę ?Czy plemniki mogą przetrwać do kolejnej owulacji, zakładając, że byłaby ona wcześniej niż zazwyczaj
olabyola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 20:43   #4560
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ja nie znam takiego przypadku aby ktos podczas niezabezpieczonego stosunku w pierwszym dniu miesiaczki zaszedl a w twoim przypadku przy takiej długości cyklu nie ma możliwości aby plemniki tyle przetrwały. Nawet jeśli weźmiesz pod uwagę ten najkrótszy 22 dniowy cykl.
Plemniki maksymalnie przetrwają przyjmuje się średnio do 3 dni góra 5 dni.
Tabletkę dzień po możesz dostać przez e-recepte ale faktycznie może namieszać w cyklu wiec lepiej tym uważać.
Jeśli masz się uspokoić to po 10-14 dniach zrób sobie test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.