Ponowne starania po T. cz. II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-14, 22:24   #4771
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Tak Platynowa..wlasnie z tamtej strony mam info ze dolnoslaskie będzie dopiero mialo SMA pobierane na NFZ w szpitalach od kwietnia 2022.
Ja już po wizycie... o Twojej jutrzejszej pamietam Platynowa I pojutrze tez kolejne kciuki
U mnie ginekolog uznal sytuacje za „stabilną”....czyli Dzidzia nadal mega mała ale nie wykazuje tendencji spadkowej w tempie przyrostu. Dzis była na 23 centylu wzgledem wieku ciazowego (28t +1)
Czyli w ostatnich wizytach wygladalo to tak: 25 centyl, 18 centyl, 23 centyl
Jesli dziś wyszlo by ponizej 18 centyla to oznaczaloby to ze tempo wzrostu które spada....i wtedy szpital, ktg, dumanie nad wydolnoscia lozyska itp. Ale wyszlo ze to 23 centyl....wiec Dzidzia rosnie „w swoim tempie” ale nie zwalnia.
Lekarz zmienil mi tez żelazo.... bo mimo ze mi je wlączyl to krwinki czerwone niedosc ze nie podniosly się to jeszcze spadly...wiec podejrzewa ze za slabo je wchlaniam...teraz będę miala do picia zelazo.
Platynowa ja tez jutro mam pierwsze zajecia typu oddechowe, rozluzniajace...bo wczesniej bylam tylko na teori...a teraz przed teorią będzie jeszcze godzina cwiczen

Mi rok temu rosla 8ka...tylko o tym nie wiedzialam...wychodzila pod ukosem...i zaczela wbijac się w 7ke...skutek taki ze 7ka pękła do korzenia...musialam usunac 7ke.....ósema potem wyszla...ale nie przesunela się na miejsce 7ki...tylko mam ją właśnie pod skosem...

28+1
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 14:21   #4772
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Co do tego badania na SMA to ja jestem w zachodniopomorskim, niby program miał działać od czerwca i póki co z tego co się dowiadywałam nie działa :/ ciekawe czy do sierpnia się wyrobią
Mnie w tym najbardziej wkurza już nawet nie fakt dodatkowego płacenia ale ze to kolejna rzecz którą należy sobie samemu zorganizować i przynieść do szpitala. Podkłady, majtki poporodowe, podpaski, wszystko dla dziecka, ewentualnie pudło do bankowania krwi pępowinowej, butelki z wodą do picia, a teraz jeszcze pakiecik do pobrania tego badania, serio? Uważam że te wszystkie podstawowe rzeczy każda kobieta powinna mieć zagwarantowane na miejscu bez względu na rodzaj szpitala, który wybiera...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 15:07   #4773
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cześć! Po wizycie musiałam chyba trochę odespac towarzyszący jej stres, ale już się melduję, że wszystko jest w porządku. Dziecko nadal jest dziewczynką, a poza tym waży 2197 gramów i dała sobie nawet zrobić zdjęcie 3D, chociaz trochę się zasłaniała. W trakcie badania bardzo intensywnie się ruszała i kopała, ale to chyba przez moje zdenerwowanie. Dodam, że jest ułożona glowkowo, a jeśli chodzi o wymiary to wszystko w normie, chociaż jest trochę kluska, bo wychodzi o niecały tydzień więcej wagowo, ale my z mężem też nie jesteśmy ani najniżsi ani najchudsi. Dodam jeszcze, że szyjka ma 3.35 cm. Dziękuję za kciuki!

32+2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Platynowa91
Czas edycji: 2021-06-15 o 15:32
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 15:38   #4774
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa super wieści 🥰

Wynn ja byłam przerażona jak pakowałam walizkę do szpitala i żałowałam, że nie kupiłam tej największej . Tyyyle tego wszystkiego trzeba zabrać, że masakra.

Moja siostra dostała zielone światło żeby dokupić rzeczy Polci i popłynęła chyba będzie 1 ciuch na każdy dzień i ciekawe czy ubierze ponownie.

Aaa i byłam dziś u fizjoterapeutki urogenitalnej ogólnie z blizna wszystko ok muszę mobilizować i ćwiczenia głównie oddechowe za 2 tyg zrobi mi to badanie bo znów zaczęłam krwawić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 16:58   #4775
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa super wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 23:35   #4776
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa..ty tylko 3 tygodnie przede mna a dzidzie maja roznice 1 kg(moja z wczoraj 1110 g)..:/ co ja bym dala zaby mojej dodac tak z 500g. Moja szyjka ma 37mm..i się nie skraca na razie.
Bylam dzis znow na szkole rodzenia...na cwiczeniach...podobalo mi sie. Dostalismy tez probke kremu kojacego przeciw odparzeniom dla malucha z Nivea baby
No i zaszczepilam sie przeciwko covid o 13 godzinie....teraz czuje tylko bol miesnia w ramieniu...wiec moze goraczka mnie ominie...a moze przyjdzie w nocy lub jutro. Poczekam 2 tygodnie i szczepie sie przeciwko krztuscowi...potem znowu dwa tygodnie i druga dwaka przeciw covid

28+2

Edytowane przez zwyklylogin
Czas edycji: 2021-06-15 o 23:36
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 08:25   #4777
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Heja
Melduje, że moje Małe ma już 1.5 cm i możecie mi wpisać TP na 30.01.2022.
Jaaaaak to strasznie dłuuuugo brzmi!
W zeszły weekend miałam trochę brudny śluz, ale ustal to przestałam trochę panikować. Wczoraj na wizycie pani gin dopatrzyła się minimalnego krwiaka, więc to z tego mogło coś polecieć. Chyba taki już mój urok z tymi krwiakami, bo w tamtych ciążach też były.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-16, 08:43   #4778
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Alekz20 nic nie dzieje się bez przyczyny, nie przejmuj się głupim szefem. Rozumiem Cię również miałam nie fajna sytuacje w pracy po powrocie..

Platynowa, Tulipanowyslonecznik super wieści ❤️ Twój. bobasek będzie zaraz po moim )

Powiem Wam dziewczyny, że wczoraj wreszcie odetchnęłam z mężem z ulgą. Dostaliśmy wynik badania WES po ponad pół roku czekania i okazało się, że mutacja była tylko u naszej córeczki, a my jesteśmy zdrowi 😍 Niestety czysty przypadek.



11+1
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 09:08   #4779
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

A jeszcze Wam napiszę, że jak przyszłam do domu to oczywiście zaczęłam się bardziej wgłębiać w opis USG i znalazłam informację, że mam sporo tych wód płodowych (indeks AFI), ale w internecie są podobne różne normy. Wizytę u prowadzącego mam 23 czerwca i wtedy dokładnie o to dokładnie zapytam. Rozmawiałam już o tym z zaufaną położna i ona mówiła, żeby się nie martwić, ale wiecie jak to jest w naszej sytuacji...czy da się nie martwić jeśli cokolwiek nie wychodzi idealnie? Doczytałam w internecie, że zwiększona ilość płynu owodniowego może być związana z cukrzycą, ale badam cukier i jest okay, chociaż przyznaje, że w tej ciąży mam straszną ochotę na słodkie - postanowiłam, że mega ograniczę słodycze.

Zwyklylogin dostałam wydruk tych siatek centylowych to we wszystkim mała jest jakby idealnie po środku poza obwodem brzuszka i waga (tutaj jest do przodu).

Jakzycpoterminacji super wieści z tym badaniem WES.

32+3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 11:33   #4780
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dzień dobry,
tylko napiszę, że po ktg zostawiają mnie już na oddziale. Jutro zaczną wywoływać.
Będę wdzięczna za kciuki, żeby szybko poszło.

39+3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 12:34   #4781
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 ogólne kciuki! Daj znać jak poszło czekamy na relacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-16, 18:41   #4782
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 055
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja dziewczyny tez was czytam na biezaco, tylko tyle tych postow że nie dam rady wszytskich skomentowac. Czytam tez tak troche zawsze na półsennie, przeczytam i zapominam co czytalam

Za wszystkie trzymam kciuki!

Moszka oby szybko poszlo

Ja ze Stasiem próbujemy wypracowac jakis rytm dnia. Narazie to ma tak że spi od 1-2 w nocy do 9-10 rano (z jedna lub dwoma przerwami na karmienie) czyli spi dokładnie tak jak ja chodzilam spac w ciazy

Ogolnie jestem starsznie nie wyspana, bo jak go poloze to zanim zasne (a budzi mnie jego kazde stękniecie) to juz musze wstawac. A w dzien kiepsko mi sie polozyc bo wole pranie zrobić czy zmywarke wstawic z mezem robimy tak że ja ide spac o 20 do polnocy a on sie zajmuję mlodym. Te 4 godziny nieprzerwanego snu to minimum przy ktorych funkcjonuje jakos.

Ogolnie juz troche lepiej jest niz na poczatku. Juz sie troche przyzwyczialam do nowej rzeczywistości i staram sie nie zwariować ze strachu o wszystko.

Teraz rozumiem te wkurzajace komentarze jak bylam w ciazy ,,spij poki mozesz"




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 20:07   #4783
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny jeśli lekarz nie zwrócił uwagi podczas usg (a mscoe zaufanego) myślę, że nie warto świrować i trzeba zaufac🙂 stres przynosi tylko szkody, pamiętajcie!

Platynowa cieszę się bardzo że wszystko ok a Młoda się Wam pokazała 🙂 macie już imię?

Zwyklylogin jeśli lekarz mówił że jest ok to spróbuj się dla Maleństwa nie denerwować 🙂 jeśli lekarz mówi że już jest ok to znaczy że tak jest 🙂

W szpitalu widziałam że jeśli dzidziuś jest za Mały przed porodem to dostaje sterydy na wzrost (przede wszystkim płucka) i potem wszystko jest w porządku. Spróbuj być optymistka 🙂

I tak jak pisała chyba Iskierka - nie bójcie się badań słuchu, jeśli nie wyjdzie dobrze - wiele dzieci ma przytkane uszy po porodzie przez wody płodowe, widziałam 3 przypadki co ponowne badanie wychodziło dobrze.

Plusy długiego pobytu w szpitalu 😉



Gratulacje wszystkim nowo zaciazonym 😉 widzę, że szykuje się następna fala terminów porodu 😁

I kciuki za wszystkie nasze staaraczki! ✊



Oskar 12 dni
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 20:27   #4784
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki 🥰
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 21:30   #4785
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sosna ️ ja się tego niedospania właśnie mega boję dla mnie 6h to już masakra ale najważniejsze, że u Was wszystko dobrze

Maciejka buziaki dla Oskara

Moszka trzymam bardzo mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 23:13   #4786
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sosnanieradosna fajnie ze sie odezwalas

Platynowa mi tez oceniaja ilosc plynu owodniowego na wizytach i podaja w AFI. Na przedostatniej mialam 12, a na ostatniej 14. Lekarz mowi ze ok.
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 00:19   #4787
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja też się obawiam tego niedospania, należę do śpiochów i nie wiem jak będę funkcjonować z takim noworodkiem, mam nadzieję że hormony mnie trochę napędzą ale też liczę, że mąż stanie na wysokości zadania i będziemy w tym wszystkim razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 05:15   #4788
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zwyklylogin a mi właśnie ostatnio AFI wyniosło 21. W Internecie są różne normy, ale większość podaje, że jest to max 20 (wtedy to jest powyżej 95 centyla) albo powyżej 25 (powyżej 97 centyla) i sama nie wiem jak to interpretować. Mój prowadzący jest aktualnie na urlopie. Mega mnie to niepokoi. Wizytę w poradni mam 23 czerwca i może wtedy dowiem się czegoś więcej. Chyba bardziej niż sam fakt tej ilości wod wkurzyło mnie, że lekarz robiący USG zbagatelizował i nie zalecił kontroli za jakiś czas żeby sprawdzić czy AFI rośnie czy spada...

32+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 09:53   #4789
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Rozpakowane mamuśki takie info mam jeśli wasze dzieciątka są jeszcze przed pierwszym szczepieniem, a były szczepione przeciw WZW engerix em i chcecie podać szczepienie 6w1 to jest problem z dostępnością :/ nie wiem czy dotyczy to wszystkich 6w1 czy tylko z engerixem, ale są duże braki w hurtowniach przynajmniej w Wlkp. Niby rząd nie zamówił...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 15:02   #4790
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny ja się witam z balonikiem.
Wczoraj przeżyłam mały koszmar, kiedy na usg przy przyjęciu na oddział okazało się, że Iga od 36+2 tc urosła raptem 50 g. Obecnie w 39+3 waży 2800g (-/+400 g) i z 37 centyla spadła na 12 z czego brzuszek w 2 centylu. Nie chce już wracać do tego co działo się ze mną chwilę po tym, jak usłyszałam, że mała (pomimo dobrych przepływów, lozysku w 2 stopniu, odpowiedniej ilości wód) przestała rosnąć. Zresztą chyba nie muszę Wam tlumaczyc. Trzymam się tego co usłyszałam dziś od lekarzy, że Iga jest zdrowa, wszystkie badania ma w normie, nie wiedzą dlaczego przestała rosnąć. Czasem tak się dzieje. Mamy się tym nie przejmować i na tym skupiam dziś swoje myśli (wczoraj już swoje się naplakalam).
Mam założony balonik, staram się spacerowac po korytarzu (chociaż przy tej temperaturze i w maseczce na dziobie łatwo nie jest) i skupiać nad czekającym mnie porodem.
Oczywiście zakładanie balonika bolało mnie w cholerę bo ta moja szyjka jest wyjątkowo mocno unerwiona i specyficznie zbudowana Stresuje sie przez to porodem, czy sobie z tym bólem poradze i liczę na to, że nie będzie problemów ze znieczuleniem.
Jutro z rana będą ściągać balonik i jeśli szyjka ruszy () to przenoszą mnie na porodowa i będą przebijali pęcherz. Potem poczekamy czy skurcze rusza (tak 3-4h), jak nie to wjedzie oxytocyna. Tyle co do planów.
Dziękujemy za kciuki

39+4


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 15:42   #4791
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka jak czytałam sobie co napisałaś to serio, domyslam się co czułaś i bardzo współczuję tych nerwów na końcówce. Ale skoro lekarze mówią, że jest zdrowa i jest dobrze to tak jest. My sobie za dużo dopowiadamy..
Trzymam bardzo kciuki za Ciebie i Igę, jesteście dzielne dziewczyny i razem sobie poradzicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 19:03   #4792
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 055
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka rowniez trzymam kciuki za szybki porod!
Napewno dasz rade, tylko musisz sie nastawić że ból bedzie ale kazdy skurcz przybliza do urodzenia dziecka, wiec skup sie na oddechu, wykorzystaj wszytsko co ci proponuja, moze maja tam TENS? Bierz prysznic, bujaj sie na pilce, rob wszystko co bedziesz miala dostepne, a miedzy skurczami odpoczywaj.

A jesli chodzi o te ich pomiary w usg to zawsze moga tez sie troche mylic. Najwazniejsze że Iga zdrowa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 21:29   #4793
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Właśnie, te pomiary to często są z błędami. Trzymajmy się tego, że Iga jest zdrowa! I taka też będzie już za x godzin w twoich ramionach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 23:44   #4794
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa tez czytalam ze max 20 AFI..ale nie wiedzialam ze to sie odnosi do centyli...myśl pozytywnie ...do 23czerwca juz blisko

Moszka co za stres przechodzisz....ale wazne tez ze zyskala już bezpieczna wage urodzeniowa..wiec i wszystkie narzady zdarzyly się wyksztalcic...moze już jej po prostu ciasno i postanowila ze starczy jej cialka ;P
Moja mała byla na 18stym centylu...teraz na 23cim...marze o kazdym gramie jaki moglaby urosnac...

A kojarzycie temat szczepienia noworodkow przeciwko krztuscowi? Bo podobno się je szczepi w pierwszych tygodniach....a jak ja się w ciazy zaszczepie to ma to jakieś znaczenie dla tych pozniejszych szczepien dziecka na krztusiec? Bo niby przekazuje się przeciwciala które po porodzie jakiś czas dzialaja...
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 10:14   #4795
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale ja mocno trzymam kciuki i z całego serca wierzę, że już za moment będziesz tulić w ramionach zdrowiutka Ige!

Zwyklylogin doczytałam, że FMF, czyli ta fundacja medycyny prenatalnej, która nadzoruje badania, pappe itd twierdzi, że samo AFI jest mało miarodajne i trzeba to rozpatrywać też w kontekście wielkości największego zbiornika plynowego (MVP), który u mnie jest w normie. Trochę się uspokoiłam. Poza tym nie mam żadnych dolegliwości, ale mimo to pójdę jeszcze prywtanie do jakiegoś innego, niezależnego lekarza na USG.

32+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 14:30   #4796
iskiereczka_mruga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 68
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka, a może po prostu tak się ułożyła i stąd takie wyniki pomiarów? U mnie tak było a po tygodniu pomiary w normie. Ja przy baloniku chodziłam po schodach i pomogło bo poszło szybko, nawet nie zauważyłam że ten balonik wypadł
iskiereczka_mruga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 17:32   #4797
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 668
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka trzymamy kciuki, na pewno z Igą wszystko w porządku, czekamy na Twoją relację
Dziewczyny a jak u Waszych maluchów wygląda rączka po szczepieniu na gruźlicę? Wiem, że gdy pojawia się strupek to jest to całkiem normalne i powinien odpaść po 8-10 tygodniach, jednak nie wiem czy przy przebieraniu jej odpadł czy jak spała na lewym boczku jakimś cudem się zawadził i odpadł i jestem już przerażona, bo nie za ciekawie to wygląda, właśnie zauważyłam jego brak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 19:25   #4798
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka mocne kciuki! ✊✊ Nastraszyli Cie, ale ważne że jest ok! A Iga zdrowa 🙂

Oby poród poszedł szybko 🙂

Zazwyczaj waga wychodzi większa niż z usg z moich obserwacji



Co do szczepień, słyszałam że jest czasami problem z dostępnoscia 5w1 i 6w1,als z tego co slyszalam od kumpel nie ma już 5w1 w użyciu, w mojej przychodni też nie ma. Nadal nie podjęłam decyzji odnośnie szczepień...
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 00:31   #4799
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

O 20:45, po prawie 13h, finalnie przez cc przywitaliśmy Igę . 10/10, waga 3620g (!!!) i 52 cm szczęścia 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 01:20   #4800
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa gratulacje. Strasznie cie wymęczyli ale najważniejsze że jest wszystko w porządku. Odpoczywajcie, cieszcie się sobą. 🤗🤗🤗🤗🥰
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.