Karta Payback_ korzystacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 15:51   #1
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380

Payback


hej
Wczoraj mój TŻ dał mi kartę do zbierania PAYBACK z allegro. A niestety zaraz potem wyjechał i nie mam jak go się spytać a jestem kompletnie zielona co mam z tym zrobić

Numer tej karty mam wpisać na allegro i będę dostawać punkty jak coś kupię?

Czy mimo że jest to karta z allegro kupując np. na stacji BP, czy płacąc rachunek Orange mogę dostać tez punkty?
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 16:54   #2
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: Payback

Cytat:
Numer tej karty mam wpisać na allegro i będę dostawać punkty jak coś kupię?
Jezeli juz wszystko zrobilas, nr.karty zatwierdzono w systemie allegro.pl, to punkty bedziesz dostawac przy zakupie. W kazdej aukcji- o ile sprzedawca korzysta z paybacku, mozesz zobaczyc ile pkt, za zakup mozna dostac.
Warto tez pamietac, ze pkt. nie sa od razu naliczane, a dopiero po pewnym czasie- jest to uzaleznione od regulaminu allegro.pl.

Cytat:
Czy mimo że jest to karta z allegro kupując np. na stacji BP, czy płacąc rachunek Orange mogę dostać tez punkty?
Tak, tutaj masz wszystkie punkty, gdzie robiac zakupy mozesz je zdobywac:
http://www.payback.pl/pb/id/9244/index.html

Zreszta wszystko masz tutaj napisane:
http://allegro.pl/country_pages/1/0/marketing/payback/
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."
napoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 17:42   #3
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: Payback

Cytat:
Napisane przez li_lia Pokaż wiadomość
Ok, ale jest coś jeszcze. Po każdej transakcji mam opcję ,,wpisz kod payback"- jaki kod? Wcześniej zarejestrowałam kartę, wpisałam jej nr, ale żaden kod mi nie wyskakuje...
Raz na jakis czas payback posyla w kopercie swoje nowosci, dodajac bonusowe kupony, np 2xpkt gratis za tankowanie, czy ostatnio byly kupony w allegro w kategorii bizuteria i gry z czyms tam. Wtedy majac taki kod- wpisujesz i masz dodatkowe pkt.
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."
napoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:55   #4
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Karta Payback_ korzystacie?

Hej dziewczyny!

Dałam się namówić koleżance i zapisałam sie do programu Payback Zaczynam zbierać punkty, sporo maja tych partnerow zwłaszcza onlinowych wiec chyba szybko mi pojdzie

Czy ktoraś z Was korzysta? Macie jakies doswiadczenia?
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:15   #5
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

korzystam, ale widząc ilość punktów, które trzeba uzbierać na sensowne nagrody to mnie to przeraża, bo ja korzystam głównie z allegro, rzadko z reala i mam ok. 1500pkt, niby sporo ale porządne nagrody są za pare tysięcy punktów jak nie lepiej ale cóż.... zbieram dalej - może kiedyś uzbieram... Ostatnio była w "promocji" torba na kółkach za ok. 1000 coś pkt i dopłatę ok. 60zł (zależy ile kto ma pkt na koncie, im więcej tym mniej dopłacasz, chyba że masz cała wymaganą ilość pkt.) podobała mi się, ale wtedy nie miałam tyle kasy akurat i przeszło bokiem..... Ogólnie jak masz gdzie to czemu nie - dostaniesz 2 karty payback - jedną możesz dać komuś bliskiemu, który kupuje u partnerów payback to może pomoże Ci ustukać trochę punktów. Myślę, że lepiej zbierać cokolwiek niż nic - zawsze to kiedyś może się przydać
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:19   #6
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Też mam kartę Payback, zazwyczaj korzystam z niej na all, rzadziej w Realu. No, ale jak wspomniała koleżanka wyżej zanim nazbieram na sensowną nagrodę to sporo czasu minie i kasy też sporo będę musiała wydać. No, ale i tak będę robiła zakupy na all, więc lepiej zbierać.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:37   #7
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

No właśnie Smynio Pomyślałam, że zbierać można bo jak program ma tylu partnerów to zawsze się gdzieś te punkty nazbiera i trwa to szybciej niż w programach z jedna firmą... Jak sie rejestrowalam na ich stronie to sie okazalo ze kilka sklepów online z ktorych korzystam jest w Paybacku - Tagomago, Szkla.com ( tu to sporo zostawiam kasy wiec punkty poleca he he), Intymna, e-cyfrowe (pare miesiecy temu kupowalam u nich aparat wiec punkty przepadly he he) no i allegro

W ogole jak sie juz ma karte to czlowiek zaczyna dostrzegac sklepy, w ktorych wczesniej nei robil zakupow a teraz bedzie
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 13:40   #8
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez betty8080 Pokaż wiadomość
W ogole jak sie juz ma karte to czlowiek zaczyna dostrzegac sklepy, w ktorych wczesniej nei robil zakupow a teraz bedzie
no i własnie o to chodziło autorom pomysłu
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:47   #9
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

witam
Również korzystam z tej karty. Co prawda stosunkowo niedawno zaczęłam jej używać i jeszcze daleka droga do kilku tys punktów
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:51   #10
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Polecam zajrzeć od czasu do czasu na stronę Payback'u, są tam czasem kupony do wydrukowania na zasadzie, np. "Z tym kuponem robiąc zakupy w sklepie X za min. 000zł dostaniesz 0 000pkt".
Taki kupon ma określoną terminowość ale warto Co jakiś czas wysyłają też pliczek takich kuponów pocztą razem z ofertą nagród.
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:05   #11
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

a ja mam takie pytanie. Zalogowałam się na str Payback'u i w zakładce "stan mojego konta" mam podane punkty- ok. Pod spodem mam napisane ile punktów mam dostępnych. I te zablokowane punkty pochodzą z Allegro. I właśnie tego nie rozumiem- "Punkty zostaną odblokowane po weryfikacji transkacji przez Partnera PAYBACK. Po odblokowaniu punkty staną się dostępne. " Na dzień dzisiejszy nie mam otwartego żadnego zamówienia. Więc z czym te zablokowane punkty są związane ?
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 15:06   #12
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie. Zalogowałam się na str Payback'u i w zakładce "stan mojego konta" mam podane punkty- ok. Pod spodem mam napisane ile punktów mam dostępnych. I te zablokowane punkty pochodzą z Allegro. I właśnie tego nie rozumiem- "Punkty zostaną odblokowane po weryfikacji transkacji przez Partnera PAYBACK. Po odblokowaniu punkty staną się dostępne. " Na dzień dzisiejszy nie mam otwartego żadnego zamówienia. Więc z czym te zablokowane punkty są związane ?
Z tego, co pamiętam to musi minąć miesiąc albo dwa, żeby punkty z Allegro były dostępne.
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 15:37   #13
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Dokładnie - na odblokowanie punktów z Allegro dość długo się czeka. Ja zbieram punkty głównie z Orange ( faktury, doładowania ) i allegro. Jako szczęśliwa posiadaczka prawa jazdy od trzech tygodni będę też zbierać punkty za tankowanie na stacjach BP ( jak nauczę się tankować). A ostatnio odkryłam, że właściwie wszystko w partnerskich salonikach kolportera też jest punktowane. Prasy nie kupuję tak znów mega dużo, ale papieroski owszem - i za zakup papierosow też są punkty.

Mimo wielu miejsc gdzie można zbierać punkty, droga do jakiejś sensownej nagrody jest baaaardzo długa
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:03   #14
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Ja mam kartę, ale punkty zbieram jak się nawinie, nie lecę specjalnie do tego i tego sklepu bo tam jest payback Szału wg mnie nie ma, kiedyś chyba zerknęłam na tą stronę i wyszło mi jakoś tak, że 100 pkt w tym programie to równowartość złotówki w nagrodach Więc chyba średnio się to opłaca jak weźmiemy pod uwagę, że taki 1000 pkt to dopiero dycha
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:09   #15
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Przyznam szczerze, że nie wiedziałam, że musi minąć aż tyle czasu na odblokowanie punktów z Allegro.
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:03   #16
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Punkty z Allegro są przyznawane w ciągu 60 dni
http://allegro.pl/payback/index.php?...allegro_points
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 22:33   #17
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Polecam zajrzeć od czasu do czasu na stronę Payback'u, są tam czasem kupony do wydrukowania na zasadzie, np. "Z tym kuponem robiąc zakupy w sklepie X za min. 000zł dostaniesz 0 000pkt".
Taki kupon ma określoną terminowość ale warto Co jakiś czas wysyłają też pliczek takich kuponów pocztą razem z ofertą nagród.
Tak własnie dziś zrobilam i wydrukowałam punkty do Reala
Odkryłam też ze parterem internetowym Paybacka jest Groupon.pl, który bardzo mi się ostatnio spodobał

A z tym opóźnieniem na allegro to się dowiedziałam że oni po prostu raz na jakiś czas przesyłają do Paybaca informacje o pnktach naliczonych uzytkownikom i dlatego to trwa dość dlugo, ale w końcu i tak trzeba troszkę poczekać by nazbierać sporą sumkę punktow
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 23:36   #18
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Razem z TŻtem założyliśmy sobie tę kartę, bo często jeździliśmy do Reala. Na koncie mamy 4500 punktów, ale taką sumę można wymienić na same 'pierdoły', więc nic z tym nie robimy. Generalnie w niczym mi ta karta nie przeszkadza - jest, niech będzie, z czasem na coś się odłoży
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 07:44   #19
marios27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 37
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

a mnie denerwuje to,że jesli weźmiesz sobie fakturę w punkcie obsługi klienta, to odejmą ci punkty z programu

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
marios27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 07:58   #20
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Mam, zbieram punkty, karta się już przydała - miałam nagłą potrzebę zaopatrzenia się w suszarkę do włosów i z punktami Payback kupiłam suszarkę Philipsa Salon Dry kosztującą normalnie ~120 zł za niewiele ponad 60,00
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 16:58   #21
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez chrzescijanka Pokaż wiadomość
Punkty z Allegro są przyznawane w ciągu 60 dni
http://allegro.pl/payback/index.php?...allegro_points
Dzięki
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:03   #22
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

[QUOTE=marios27;21208892]a mnie denerwuje to,że jesli weźmiesz sobie fakturę w punkcie obsługi klienta, to odejmą ci punkty z program

/QUOTE]

Payback to jest program dla konsumentow, a nie firm. Zatem jesli bierzesz fakture to logiczne ze punkty nie sa naliczane

Ja mam kartę jakies trzy miesiące i najbardziej ciesza mnie sklepy online bo tak sie sklada ze sporo z nich, tych w Paybaku, to takie w ktorych ja kupuje kosmetyki, ksiazki bielizne Fajne są te zte dodatkowe ksiazeczki z kuponami na podbicie punktow.
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:22   #23
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Widziałyście na stronie www paybacka ze sa nowe sklepy online w programie? Swietnie ze są ciagle nowe miejsca do zbierania punktow. Ja juz obejrzalam oferte na Krainaherbaty.pl i Merg.pl z butami

Euro-tax.pl tez ciekawostka
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:22   #24
KlaudynaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

korzystam z tego programu od kilku miesięcy Fajnie, ze dołączają nowe sklepy internetowe, bo uwielbiam robic zakupy online. Mogę się już pochwalić pierwszą bardzo fajną zdobyczą, otrzymaną za punkty - blender kuchenny Zbieram dalej, bo widzę, ze się to opłaca
KlaudynaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:08   #25
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

widzialyscie reklame w TV, ze 15 września rusza promocja Paybacka - "5 razy więcej punktów" - z okazji pierwszych urodzin programu?

szykuje sie na zyski
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:50   #26
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Ja też używam, ale punkty mam w zasadzie tylko za zakupy na allegro i płacenie rachunków w Orange, więc na razie średnio mi idzie zbieranie
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 23:02   #27
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Kompletnie od niedawna używam karty świadomie - gdyż,"blondynka" nie zarejestrowała się w necie na poczatku i nie wiedziała, że inaczej nic nie wie o nagrodach ewentualnych - ale teraz zatankowałam ostro i zakupy w realu konkret...jutro sprawdzam ile mam punktow zbilansowanych w ichniejszej promocji 5x wiecej punktow (only do 21.09)
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:54   #28
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Razem z TŻtem założyliśmy sobie tę kartę, bo często jeździliśmy do Reala. Na koncie mamy 4500 punktów, ale taką sumę można wymienić na same 'pierdoły', więc nic z tym nie robimy. Generalnie w niczym mi ta karta nie przeszkadza - jest, niech będzie, z czasem na coś się odłoży

ja miałam ok. 5800pkt- chyba 2 tygodnie temu była akcja wymiany punktów na bony -wymieniłam 5000pkt na bon 75zł
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:27   #29
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Karta Payback_ korzystacie?

Anna znajomi mieli podobnie - wzieli karte na BP albo w realu i tak sobie nosili.... bo malo komu sie chce czytac te wszystkie informacje na ulotkach ktore sie dostaje z kartami... mnie to kolezanka wyedukowala zeby zaczac od rejestracji na www paybacka wiec jestem na biezaco z informacjami. Faktem jest ze wcale wcale nie jest to uciazliwe - newslettery chyba raz na kwartal i czasem o jakiejs specjalnej akcji

Tez skorzystalam z urodzinowj promocji - wczoraj zrobilismy mega zakupy w Realu i przekopuje sie przez allegro w poszukiwaniu fajnych rzeczy
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 12:00   #30
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Payback

dziewczyny skorzystajcie sobie z urodzinowej promocji
zawsze to dodatkowe punkty na koncie, info o promocji znajdziecie na payback.pl
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-23 16:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.