Poużalajmy Się Nad Sobą.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 19:41   #1
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Lightbulb

Poużalajmy Się Nad Sobą....


mam pomysła.... nie wiem czy taki wątek jest... ale odczułam potrzebę założenia go....
Wpadłam na ideę założźenia wątku w którym będziemy mogły się nad sobą poużalać.... i każda która będzie chciała będzie pisać co jej leży na wątrobie a inne jeśli będą miały cheć mogą ją podciągać na duchu.....

Może ja zacznę: mam 14 lat.... jestem gruba.... brzydka a chłopak który mi się podoba (i wie o tym) chyba nic do mnie nie czuje (no, może mnie lubi.... ale ni c pozatym).... teraz kolej na was.... POUŻALAJMY SIĘ RAZEM..... PRZECIEŻ KAŻDA Z NAS MA CZASEM DOŁA!!!!!
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 19:44   #2
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Mam dziś fatalny dzień, za sobą beznadziejny weekend, ale nawet nie chce mi się o tym pisać
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 19:45   #3
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

O, super temat, dla mnie bardzo na czasie
Więc:
- mam anginę, boli mnie głowa, szczęka, oczy, nos, zatoki i węzły chłonne
- muszę przesiedzieć ten tydzień w domu i boję się zaległości na uczelni
- strasznie chce mi się coś słodkiego, a w domu nic nie ma i nikt mi już dziś nie kupi

To by było na tyle....Poużalałam się, to teraz lecę coś ze sobą zrobić by nie użalać się dalej
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 19:45   #4
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Ja jestem chora - znowu Tym razem gorączka i okropny katar. Beznadzieja.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 19:55   #5
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Dostałam dzisiaj 2- z angielskiego, a jutro zapowiada się dwugodzinny sprawdzian z matematyki, z której nie dość, że jestem kompletną nogą, to nawet nie wiem z czego on jest i nawet nie tknęłam książek
Do tego wyglądam dzisiaj dość grubo i brzydko I co najważniejsze kolega odkrył dzisiaj w szkole bardzo niepochlebny napis pod moim adresem
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 19:56   #6
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

przy ustach znów mi coś wyskoczyło i boli !! i brzydko wygląda!
znów zjadłam dziś mnóstwo ciastek mimo że wczoraj znów sobie obiecałam, że "od jutra się odchudzam"...
mam w czwartek zaliczenie i jeszcze nic nie umiem
znów muszę jutro wcześnie wstać!!
grr
mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 19:59   #7
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

A ja jestem na 3 miesiecznym stazu w sklepie gdzie inne panny mnie mecza na maxa!!!!! Jestem od sprzatania, mycia czyszczenia, a dostaje 400 zl za miesiac! Te panny codziennie dostaja dodatoko 15 zl premii za utarg, a to ja obsluguje ludzi i namaiwam do kupowania... za to nie fdostaje ani grosza, tylko ochrzan od nich....Pracuje codziennie do 20.00 +tyle czasu ile trzeba zebym posprzatala 200 m kw powierzchni sklepu Jestem na ten staz skazana nie moge zrezygnowac az mnie szlag trafia
xre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 20:04   #8
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

A ja dziś kolejny raz usłyszałam na rozmowie o prace że bardzo dobrze że mam pokończone kursy i że jestem dla nich idealną kandydatką ale... nie uczę się a to praktycznie mnie przekreśla bo przecież nie mieliby na mnie zniżek do Zus-u paranoja
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:05   #9
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Ehhh ja dzis mam taki humorek podły bo ucze sie i ucze a normalnie nic zapamietac nie moge TŻ daleko na studiach i co ja biedna mam zrobić nic mi sie nie układa no sory , włosy dzis mi sie ładnie ułozyły chociaz raz
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:07   #10
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

a ja jestem gruba mam brzuch jak bym byla w 8mc ciazy a nie jestem i wcale duzo nie jem ;(
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:09   #11
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

A ja nie mam kasy na nowe ciuchy i szkag mnie trafia gdy wychodzę na miasto i widze tłumy pieknych, zadbanych i świetnie ubranych kobiet. Czuję się jak Kopciuszek
Poza tym wybrałam sobie dziwny temat pracy licencjackiej i nic nie jest w stanie mnie zmotywować do pisania jej
Jak ja jestem biedna i nieszczęśliwa ((
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 20:18   #12
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

a mnie swiat staje na głowie...i musiałam sie dziś powstrzymywac żeby sie nie żucic z utesknienia na mojego ex. I włosy mi się nie chca ładnie pokręcić odkąd obciełam ;/
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:18   #13
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

A mnie ząb boli i mam okres
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:20   #14
asikus07
Raczkowanie
 
Avatar asikus07
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

A ja mam dziś dosyć po prostu wszystkiego, bez żadnego wiekszego powodu
asikus07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:37   #15
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

mam w tym roku mature!!!!!nikt mnie nie kocha!!!!!!!! facet ktory mi sie podoba jest daleko...bo w krk... poza tym z matmy mam rachunek prawdopodobienstwa ktorego totalnie nie jarze!!! zarywa do mnie zareczony facet!!! i ogolnie nie mam na nic czasu, tylko nauka i nauka:/ ale nie narzekam
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:40   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

A ja mam straszliwy katar i boli mnie glowa
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:41   #17
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Mimo ze mialam dzis dobry dzien, to powody do narzekan zawsze sie znajda .
Po pierwsze - zaczynam szukac pracy. I juz wiem jak bedzie ciezko .
Mam wieksze wymagania ... Nie finansowe (te akurat sie zmniejszyly) ale dotyczace atmosfery, szefostwa itp. Nie chce znów przeżywac tego co w ostatnich miejscach pracy. Wiec jesli wroce z rozmowy kwalifikacyjnej z wrazeniem, że szef jest bufonem i pewnie bedzie sie na mnie wyżywał to chocby mnie błagali nie podejme tam pracy.
Jest to myslenie bardzo nie pasujace do dzisiejszych czasow - niestety. Ludzie walcza o prace a ja mysle tylko o swoim komforcie psychicznym.
Dopoki jednak moge sobie pozwolic na ten egoizm to bede z tego korzystac. Tyle tylko, ze wiem ze czekaja mnie trudne poszukiwania. I to mnie dołuje. Bo pracy potrzebuje, nie mam juz w ogole pieniedzy... Od nikogo ich nie dostaje... I jeszcze dzisiaj zrobilo mi sie strasznie przykro bo ja nie moge wybłagać od mamy nawet 20 zł na karte do komorki (mam juz zablokowane konto i moge stracic numer) a przychodzi moj (pracujacy) brat i prosi o "pozyczke" a mama wyciaga 50 zł i mu je tak po prostu daje (chociaz doskonale wie, ze wszystkie jego pozyczki sa bezzwrotne a on wszystkie pieniadze zostawia u buckmachera).
To takie dwa moje dzisiejsze smutki
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:42   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

a mnie ciagle boli górna warga po tym jak zemdlałam i uderzylam głowa w komode
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:47   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Musze sie pakowac i sprzatac a wcale niemam na to sily,boli mnie glowa i jakos mi tak teskno sama niewiem za czym-chyba tesknota emigracyjna znowu mnie dopada.

A i kac mnie jeszcze trzyma(3 dni temu wypilam za duzo piw i sie za bardzo wydzieralam spiewajac karaoke i teraz cierpie.....)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 20:50   #20
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Ja jestem chora - znowu Tym razem gorączka i okropny katar. Beznadzieja.
Mnie cos w gardle rosnie, siedze i cierpie. To raz. Dwa, nie potrafie wprowadzic samodyscypliny, przez co mam problemy z klientami (chodzi o tlumaczenia). Caly czas sie dekoncentruje. A poza tym obsypalo mnie na twarzy i zlazi mi naskorek (to przez retinoidy). Juz nie wspominam jak sie ostatnio odzywiam i ile sie ruszam BUUUUU!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:52   #21
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Nie odezwał sie do mnie koleś na ktorym mi zalezy...był na gg , byłam dostepna a on nic...nawet emaila nie napisal...kompletna olewka...zapomnial;((wiem ze to głupkoawte no ale...) Mam jakas depreche, nic mi sie nie kce, ludzie mnie denerwuja, za tydzien mam zaliczenia z takich przedmiotów ze łeb peka...nic nie czaje....zarywa do mnie koles którego jakby tu delikatnie powiedziec natura zbyt wielka uroda nie obdarzyla....przyczepil sie jak rzep do ogona a ja nie mam najmniejszego pomyslu by mu jakos dac do zrozumienia by se poszedl...nie chce robic sobie wrogów ...bede miala z nim kontakt przez najblizsze 4 lata...no wlasnie jak se pomysle ze mam zostac na tej uczelni tyle czasu to mi ryczec sie chce ....he i jeszcze jedno..widziałam ostatnio swego ex i of korse wszytko co było do mnie wróciło....oo...i jeszcze mam nie najlepszy kontakt z mama...bosz ile tego jest a mysle ze i jeszcze wiecej....
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:52   #22
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

a mi przez cały dzień jest niedobrze, czuję się osłabiona i lekki schiz ciążowy mnie dopadł. i słabo mi się robi na myśl, że jutro o 6.55 wyjdę na uczelnię a o 19.50 wrócę z niej do domu.
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 20:54   #23
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

mam 2 kilo nadwagi które próbuje zrzucić
tęsknie za moim TŻ który jest w innym miescie na studiach
nie mam sie do kogo przytulić
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 21:01   #24
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Mam zmarchy pod oczami, gęba mi na wiór wyschła, bo się zrobiło zimno i zachciało mi się "nowości kosmetycznej" , troll domowy oddalił się i się świetnie bawi w towarzystwie kolegów, a ja jakaś półzdechła jestem. Wyszłam z psami, ale zaraz uciekłam bo ziąb jak pod Stalingradem, przez co jamnik Stefan nie zdążył załatwić wszystkich swoich spraw i zanieczyścił kuchnię akurat jak jadłam kolację...
Znowu wydałam pieniądze na kolejne kosmetyki. Jak następny krem okaże się niedobry to mnie coś trafi. Zima idzie...
nan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 21:08   #25
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

Cytat:
Napisane przez nan
Wyszłam z psami, ale zaraz uciekłam bo ziąb jak pod Stalingradem, przez co jamnik Stefan nie zdążył załatwić wszystkich swoich spraw i zanieczyścił kuchnię akurat jak jadłam kolację...
Rozbawilas mnie .

Przepraszam, nie powinnam sie śmiać z twoich smutko-złości

__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 21:08   #26
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

A mnie moje dziecko zwleczejutro z wyra pewnie koło 5.30... Od 9ciu miesięcy przespałam dokładnie całe 2 noce bez wstawania. Wyszło mi coś na języku i mnie boli od dwóch dni. Mam debet na koncie który się nie zmniejsza, a żeby poprawić sobie humor w związku z wyżej wymienionymi zaopatruję się w coraz to nowe kosmetyki, próbki, szmatki, co jeszcze debet mi zwiększa Paradoksalna paranoja. A może paranoiczny paradoks???
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 21:13   #27
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

ale fantastyczny wątek
okres nadchodzi i jestem w bardzo dziwnym nastroju. płaczę, śmieję się i takie tam pochodne.
jutro mam rosyjski na 8 rano i nie wiem jak poradzę sobie ze wstaniem. poza tym na ten właśnie ruski miałam się przygotować i coś nie bardzo mi wyszło.
ciągle i nieustannie szukam pracy i pieniędzy, ale jakoś w ogóle mi to nie wychodzi.
jestem bardzo wrażliwa (zbyt - bym nawet powiedziała)
nie mam pieniędzy na kozaczki, ani inne buty, w których mogłoby mi być ciepło
nie grzeją u mnie kaloryfery
X jest tak daleko że pewnie zobaczymy się za parę miesięcy
mój kolega dobry ma focha bo nie miałam dziś czasu (ani ochoty) się z nim zobaczyć
jest mi zimno w dłonie
przetłuszają mi się bardzo włosy (rano umyję, popołudniu już są fe)
boli mnie w prawym boku
mam nowych kolegów na twarzy (ich pojawienie się wiaże się zapewne ściśle z okresem, świetnie)
buuuuuuuuuuuuuuuu i tak bez końca dziś mogę
poza tym Judka i Jaszmurka mnie olewają
całe szczęście jest Paris Paris i inne miłe wizażanki
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 21:15   #28
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

musiałam dziś napisać kupe ściąg zaczyna mnie bole gardło znów) miałam dziś klasówke z matmy, poszłam na nią kompletnie nieprzygotowana pierwszy raz od miesiąca pokłóciłam się z mamą jest mo okropnie zimno

konieć użalania, idę spać....
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 21:17   #29
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

1. Nie mam czasu dla siebie, nie mówiąc o chłopaku
2. Codziennie mam jakieś zajęcia: to prywatny WOS, to historia, a to kurs na prawo jazdy. Do domu wracam o 18-19, wtedy mam się uczyć na następny dzień na sprawdziany, karktówki, próbne matury...
3. Nie nadążam z historią, na prywatnych zajęciach jestem na Średniowieczu, w klasie na Polsce Ludowej, oraz na powtórce w klasie na Starozytności.
4. Mam mnóstwo kartkówek z matmy- będąc w klasie humanistycznej
5. Jadę w sobotę na 2-dniową pielgrzymkę, ale niestety bez mojego Misia i tak oto nie spotkamy się nawet na chwilkę w weekend
6. Muszę przepisać wielką pracę "Wspomnienia z PRLu mojego taty", a nie mam na to czasu
7. Mam w środe kartkówkę z przedsiębiorczości z rysowania krzywej popytu i podaży, oraz z przesuwania tej krzywej.
8. Powinnam zająć się prezentacją, a nie mam na to czasu, ochoty, ani pomysłu
9. Nie wysypiam się.

Po zastanowieniu, dochodze do wniosku, że wszystkie moje problemy wiążą się ze szkołą, nauką, maturą. A tak chciałoby się powiedzieć "matura to bzdura" i dać sobie spokój z nauką i pójść na imprezę, do ukochanego, albo do łóżka spać
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 21:19   #30
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Poużalajmy Się Nad Sobą....

O jesu chętnie sobie ponarzekam z Wam. TO taki wdzięczny, niekończący się motyw.

Nie mam kasy, dziś zapłaciłam należność Sprzedawcy z Allegro. KUtfa, znowu chciałabym coś kupić, a tu trza się powstrzymać.
Mam rozterki duchowo-emocjonalne, sama nie wiem co robić... Ehh wypada się decydować, a tu brak decyzji. Zawsze mi to przychodzi z ogromnym trudem! Niezdecydowana-to idealne słowo na określenie mojej osoby. Poważna sprawa...
Robi się zimno, nie przeżyje tej zimy, tak czuję.
Muszę [chcę] się zabrać za naukę, a tu mi się nie chcę jak diabli... Szlak mnie bierze, jak popatrzę na knigi. Jak się zmobilizować, kiedy nie muszę, a chcę?

W ogóle jest do kitu... co się tu będziemy czarować!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.