Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-26, 08:07   #301
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez klatka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja obecnie chodzê do Spartana na Spiskiej.

Ja mam tam niedaleko, wiec je¶li masz ochotê na towarzystwo to jestem chêtna... A chodzisz popo³udniami, wieczorem i w jakie dni?
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-26, 10:15   #302
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 528
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

To ja siê do³±czê - je¶li jaka¶ pani z Krzyków mia³aby ochotê pochodziæ na fitness, mogê u¿yczyæ karty rabatowej benefit, wtedy do klubu bellissima na wawrzyniaka jest zni¿ka. Zreszt± nawet bez niej jest tam taniej ni¿ w wiêkszo¶ci klubów. U mnie w grê wchodz± wtorki, ¶rody (raczej pó¼niejsze zajêcia), oraz pi±tki, soboty.
Rilla82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-26, 10:18   #303
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 889
GG do paulinka_22
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Dama_pikowa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Mam pytanie: ostatnio by³a oferta w City Deal na fittnes na Krzykach w 7Kontynencie. Czy mo¿e która¶ siê skusi³a na ni±?

Zastanawia³am siê nad Pretficza bo mam tam parê minut drogi, ale wydawa³o mi siê, ¿e ceny dla studentów s± wy¿sze?
ja bym by³a chêtna na wspólny fitness w 7kontynencie,w ogole jesli ktos jest z krzyków (ja dokladnie z osiedla przyja¼ni) i bylby chetny na wspolny fitness to dajcie mi znac,musze ruszyc tylek a samej mi sie nie chce :P
__________________
Nie ma rzeczy niemo¿liwych!!!

paulinka_22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-26, 11:08   #304
Dama_pikowa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 257
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Wiêc tak ja jestem z Krzyków, ale u mnie wchodzi w grê Bodyfit na Pretficza i do tego mam ten karnet do 7kontynentu. Tak¿e Paulinka22- musimy siê zgadaæ!
bo moja tez siê domaga ruszenia i tez nie chce sama

EDIT: Rilla82 jakie s± tam ceny? jest jaki¶ karnet studencki?

Edytowane przez Dama_pikowa
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:10
Dama_pikowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-26, 16:16   #305
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Dama_pikowa Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc tak ja jestem z Krzyków, ale u mnie wchodzi w grê Bodyfit na Pretficza i do tego mam ten karnet do 7kontynentu. Tak¿e Paulinka22- musimy siê zgadaæ!
bo moja tez siê domaga ruszenia i tez nie chce sama

EDIT: Rilla82 jakie s± tam ceny? jest jaki¶ karnet studencki?

Ja w³a¶ciwie moge chodziæ i na krzyki i do bodyfit, dajcie znaæ, która jest zainteresowana to chêtnie siê do³±czê, bo jako¶ siedzenie na kanapie wpêdza mnie w pod³y nastrój.....
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-26, 22:03   #306
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 528
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ceny w bellissima to np. 149 z³. za open fitness, od tego -15% z kart± rabatow±, ja za 4 wej¶cia ze zni¿k± zap³aci³am ok. 43 z³., za 8 wej¶æ ok. 80 z³. wyjdzie. Chyba studenckich nie ma. S± te¿ jakie¶ karnety po³±czone z vacu i masa¿ami czy te¿ si³owni±, ale to ju¿ sobie sprawd¼ na ich stronie, maj± cennik.
Rilla82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-28, 11:54   #307
marta11040
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ te¿ jestem zainteresowana fitnessem. Mieszkam na Placu Grunwaldzkim, znacie jaki¶ dobry klub w pobli¿u (najlepiej z jakimi¶ zni¿kami dla studentów).
marta11040 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 11:42   #308
moniczorek
Podró¿niczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 826
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A ja polecam fajny , maly i kameralny fitnessik na Bia³owieskiej - Finezja Bardzo fajne instruktorki...niektore daja porz±dny wycisk Teraz niestety trzeba sie zapisaywac na zajecia, bo bardzo czesto jest kompelt, a sala niewielka.
moniczorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-30, 04:31   #309
Martiiiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ, rozgl±dam siê za jakim¶ fitnessem, bo w koñcu muszê siê rozruszac i stracic co nieco. Wypatrzy³am sobie trzy kluby: Finezja fitness na bia³owieskiej, Classic fitness na dominikañskiej, Fitness Academy na arkadach oraz Pure w renomie (aczkolwiek nie wiem ile tam karnet kosztuje). Przeczyta³am Wasze opinie, jednak¿e wci±¿ zdecydowac siê nie mogê, a chcia³abym zacz±c od 3 listopada. Zale¿y mi na dosc tanim karnetem (najlepiej ze studenckimi zni¿kami :P), i z takimi porannymi zajêciami (9 rano), gdy¿ ogranicza mnie praca :/. Mieszkam przy Bia³owieskiej, wiêc teoretycznie powinnam skusic siê na tamtejszy fitness, jednak¿e dojazdy nie s± mi straszne Chcia³abym co¶ fajnego...przyjaznego.. (wymagania mam straszne :P) Wiêc który klub z wymienionych polecacie najbardziej? I mo¿e która¶ by³aby chêtna ¿eby chodzic razem? Bo póki co kole¿anki nie namówi³am ¿adnej, a samej czasami brakuje motywacji do dzia³ania :p (same wiecie jak to jest ;D)
Martiiiina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-30, 08:44   #310
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Martiiiina Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, rozgl±dam siê za jakim¶ fitnessem, bo w koñcu muszê siê rozruszac i stracic co nieco. Wypatrzy³am sobie trzy kluby: Finezja fitness na bia³owieskiej, Classic fitness na dominikañskiej, Fitness Academy na arkadach oraz Pure w renomie (aczkolwiek nie wiem ile tam karnet kosztuje). Przeczyta³am Wasze opinie, jednak¿e wci±¿ zdecydowac siê nie mogê, a chcia³abym zacz±c od 3 listopada. Zale¿y mi na dosc tanim karnetem (najlepiej ze studenckimi zni¿kami :P), i z takimi porannymi zajêciami (9 rano), gdy¿ ogranicza mnie praca :/. Mieszkam przy Bia³owieskiej, wiêc teoretycznie powinnam skusic siê na tamtejszy fitness, jednak¿e dojazdy nie s± mi straszne Chcia³abym co¶ fajnego...przyjaznego.. (wymagania mam straszne :P) Wiêc który klub z wymienionych polecacie najbardziej? I mo¿e która¶ by³aby chêtna ¿eby chodzic razem? Bo póki co kole¿anki nie namówi³am ¿adnej, a samej czasami brakuje motywacji do dzia³ania :p (same wiecie jak to jest ;D)
w pure karnet kosztuje 125 z³ msc + jednorazowo 150 z³ oplaty czlonkowskiej w ktoym masz 2 treningi personalne.
Ja ebde chodzic od 2 listopada wiec moze sie przylaczysz?

Najlepiej jedz tam i panie Ci wszystko pokaz±.
__________________

aako jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-30, 17:29   #311
Martiiiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Niby te 125z³ to nie tak du¿o.. zw³aszcza ¿e korzysta siê bez ograniczeñ z si³owni i fitness, tak? A w jakich godzinach chodzi³aby¶?
Martiiiina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 17:33   #312
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Martiiiina Poka¿ wiadomo¶æ
Niby te 125z³ to nie tak du¿o.. zw³aszcza ¿e korzysta siê bez ograniczeñ z si³owni i fitness, tak? A w jakich godzinach chodzi³aby¶?
tak bez ograniczen.
Ja róznie bede chodziæ, jeszcze nie wiem.
kwestia dogadania
__________________

aako jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 21:07   #313
luna920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ, jeste¶ nadal zainteresowana wybraniem siê wspólnie na fitness?
Jak tak to daj znaæ to mój mail: perelka1608@o2.pl
luna920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 22:47   #314
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

a kto chce razem chodziæ na aerobik do ladyfitness? to jest na pl. solidarno¶ci (jana paw³a) ? ja dzi¶ by³am rano na porannym odchudzaniu i super zaczê³am dzieñ czekam na chêtnych
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 17:00   #315
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Martiiiina Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, rozgl±dam siê za jakim¶ fitnessem, bo w koñcu muszê siê rozruszac i stracic co nieco. Wypatrzy³am sobie trzy kluby: Finezja fitness na bia³owieskiej, Classic fitness na dominikañskiej, Fitness Academy na arkadach oraz Pure w renomie (aczkolwiek nie wiem ile tam karnet kosztuje). Przeczyta³am Wasze opinie, jednak¿e wci±¿ zdecydowac siê nie mogê, a chcia³abym zacz±c od 3 listopada. Zale¿y mi na dosc tanim karnetem (najlepiej ze studenckimi zni¿kami :P), i z takimi porannymi zajêciami (9 rano), gdy¿ ogranicza mnie praca :/. Mieszkam przy Bia³owieskiej, wiêc teoretycznie powinnam skusic siê na tamtejszy fitness, jednak¿e dojazdy nie s± mi straszne Chcia³abym co¶ fajnego...przyjaznego.. (wymagania mam straszne :P) Wiêc który klub z wymienionych polecacie najbardziej? I mo¿e która¶ by³aby chêtna ¿eby chodzic razem? Bo póki co kole¿anki nie namówi³am ¿adnej, a samej czasami brakuje motywacji do dzia³ania :p (same wiecie jak to jest ;D)
mnie na innym w±tki aako przekona³a do Pure w renomie obczai³am sobie ich stronkê i mam zamiar siê tam zapisaæ i chodziæ z aako, dlatego dawaj decyduj siê i bêdziemy chodzi³y w trójkê. im nas wiêcej tym weselej no i motywacja wiêksza
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 01:49   #316
Martiiiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Okej Wiêc jestem chêtna i ja! Teraz tylko muszê wybrac siê tam i zapisac :P
Martiiiina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 08:43   #317
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Martiiiina Poka¿ wiadomo¶æ
Okej Wiêc jestem chêtna i ja! Teraz tylko muszê wybrac siê tam i zapisac :P
ja wype³ni³am wczoraj po po³udniu ten formularz zg³oszeniowy co maj± na stronie, i wieczorem dzwoni³a do mnie babka. zaprosi³a mnie na darmowy dzieñ æwiczeñ. jestem umówiona na jutro na 18 na jukari. po fitnessie babka powiedzia³a, ¿e bêdziemy gadaæ, przedstawi mi wtedy ofertê, wyt³umaczy wszystko o co chodzi z tym cz³onkostwem, karnetem itd.
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 08:59   #318
Martiiiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

No patrz, a jak ja to wype³ni³am to nikt do mnie nie zadzwoni³ :/ A¿ normalnie zaraz znów to zrobiê! Bo mo¿e co¶ nie dosz³o do nich... :p A chyba pracuj± w niedzielê to mo¿e zadzwoni jeszcze dzi¶ )
Martiiiina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 09:02   #319
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Martiiiina Poka¿ wiadomo¶æ
No patrz, a jak ja to wype³ni³am to nikt do mnie nie zadzwoni³ :/ A¿ normalnie zaraz znów to zrobiê! Bo mo¿e co¶ nie dosz³o do nich... :p A chyba pracuj± w niedzielê to mo¿e zadzwoni jeszcze dzi¶ )
ja wype³ni³am dok³adnie to http://purepoland.com/content/cz%C5%...wo-pure-renoma

mo¿e faktycznie jako¶ przeoczyli przez przypadek. dzisiaj te¿ pracuj± to jak wype³nisz to powinni do Ciebie zadzwoniæ ! jakby¶ mia³a mo¿liwo¶æ wyboru to dawaj jutro na 18 na jukari to siê spotkamy
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 09:10   #320
Martiiiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

W³a¶nie wype³ni³am ten formularz Zobaczymy czy kto¶ zadzwoni do mnie. Bardzo chêtnie posz³abym na to, ale niestety pracujê od 9 do 21 :/
Martiiiina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 16:42   #321
luna920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ dziewczyny!!!

Szukam kole¿anki na fitness, czas zrobiæ co¶ dla siebie! Mieszkam w ok. Grabiszyñkiej, mogê chodziæ na zajêcia zarówno z rana jak i wieczorami, studiujê zaocznie i pracujê. Chcia³abym zapisaæ siê nied³ugo, po co marnowaæ czas? My¶la³am o Activ fitnes (Fat). Zainteresowane kole¿anki proszê o kontakt, gg: 566 20 11

Pozdrawiam
B.
luna920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 17:43   #322
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez luna920 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!!!

Szukam kole¿anki na fitness, czas zrobiæ co¶ dla siebie! Mieszkam w ok. Grabiszyñkiej, mogê chodziæ na zajêcia zarówno z rana jak i wieczorami, studiujê zaocznie i pracujê. Chcia³abym zapisaæ siê nied³ugo, po co marnowaæ czas? My¶la³am o Activ fitnes (Fat). Zainteresowane kole¿anki proszê o kontakt, gg: 566 20 11

Pozdrawiam
B.
ja te¿ jestem z Grabiszyñskiej zapisujê siê jutro do Pure w renomie z dziewczynami z wiza¿u. mo¿e do³±czysz do nas ? maj± fajne zajêcia i taniej ni¿ na facie. na facie karnet open kosztuje 196 z³ a w renomie tylko 125 ( to tak na zachêtê :P ) co Ty na to ? ja te¿ bêdê chodzi³a i rano i po po³udniu
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 07:57   #323
luna920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez ilkas Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ jestem z Grabiszyñskiej zapisujê siê jutro do Pure w renomie z dziewczynami z wiza¿u. mo¿e do³±czysz do nas ? maj± fajne zajêcia i taniej ni¿ na facie. na facie karnet open kosztuje 196 z³ a w renomie tylko 125 ( to tak na zachêtê :P ) co Ty na to ? ja te¿ bêdê chodzi³a i rano i po po³udniu


Hey,
Jak masz mo¿liwo¶æ to napisz do mnie na gg, tak bêdzie nam najlepiej siê dogadaæ jestem za!!! moje gg, 566 20 11. lub mail: perelka1608@o2.pl Pozdrawiam
B.
luna920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-11, 15:52   #324
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 4 365
GG do martina@
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

dziewczyny, a moze chodzi ktoras z Was, lub slyszala cos o Woman World na Powstañców ¦l±skich 58a, nowo otwarta si³ownia i fitness dla Pañ ?
__________________
¯YCIE, KOCHAM CIÊ NAD ¯YCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-13, 07:35   #325
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 435
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Wczoraj wype³ni³am formularz do Pure w Renomie i w ci±gu trzech godzin do mnie zadzwonili We wtorek idê na bezp³atne zajêcia i zobaczyæ co i jak.

Czy cena to dalej 125zl/mc? Wiem ¿e bede musia³a op³aciæ te¿ czlonkostwo (150z³?). Czy jesli ju¿ siê na to zdecydujê to bêdê musia³a podpisaæ umowê na rok? Czy cena mo¿e wówczas wzrosn±æ czy taka cena bêdzie ju¿ obowi±zywa³a przez ca³y okres cz³onkostwa? Na zajêcia trzeba siê wcze¶niej zapisywaæ? Czy nie jest tam t³oczno?

Wybaczcie ¿e tyle pytañ, ale je¶li ju¿ mam wydaæ tyle pieniêdzy to musze byæ pewna Najbardziej przera¿a mnie to ROCZNE zobowi±zanie
__________________
razem od 10.06.2002
¶lub 02.08.2014

Edytowane przez fascinata
Czas edycji: 2010-11-13 o 07:36
fascinata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-13, 18:55   #326
Martiiiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dobre pytanie zada³a¶! Ciekawe jak jest z t± cen±.. czy mo¿e ona wzrosn±c w ci±gu tego roku czy te¿ nie? Bo ja siê zapisa³am a nawet o takie wa¿ne szczegó³y nie zapyta³am By³am pod takim wra¿eniem tego miejsca, ¿e...pustkê w g³owie mia³am o jakie¶ "podstêpy"
Martiiiina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 10:33   #327
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cena nie mo¿e wzrosn±æ. Je¶li wzro¶nie to dla nowych cz³onków którzy do³±cz± do klubu.ale dla tych co maja ju¿ umowê cena obowi±zuje przez ca³y rok niezmiennie czyli te 125 z³
na fitness nie musisz siê zapisywaæ, poza jednymi zajêciami Jukari. tam trzeba zapisaæ siê telefonicznie ze wzglêdu na to, ¿e to jest na linach i maj± tylko 25 stanowisk. na reszte chodzisz jak chcesz
t³oczno jest na si³owni wieczorami, a tak poza tym to standardowo tak jak wszêdzie. rano jest oczywi¶cie najmniej ludzi i na fitnessie i na si³owni
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 10:38   #328
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Martiiiina Poka¿ wiadomo¶æ
Dobre pytanie zada³a¶! Ciekawe jak jest z t± cen±.. czy mo¿e ona wzrosn±c w ci±gu tego roku czy te¿ nie? Bo ja siê zapisa³am a nawet o takie wa¿ne szczegó³y nie zapyta³am By³am pod takim wra¿eniem tego miejsca, ¿e...pustkê w g³owie mia³am o jakie¶ "podstêpy"
jak juz sie zapisa³a¶ to moze do³±czysz do mnie i do ilkas?
__________________

aako jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 11:30   #329
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A czy która¶ z Was chodzi³a mo¿e do Wroc³awskiego Centrum SPA przy pl. Teratralnym na fitness? Bo cena konkurencyjna.
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-14, 11:38   #330
ilkas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 236
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez aniamik Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z Was chodzi³a mo¿e do Wroc³awskiego Centrum SPA przy pl. Teratralnym na fitness? Bo cena konkurencyjna.
nie mia³am przyjemno¶ci tam byæ a ile kosztuje ?
ilkas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.