Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-13, 16:18   #511
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

aktogimka ile tam kosztuje karnet/wej¶cie?
zaciekawi³a¶ mnie .
__________________

aako jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 16:53   #512
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Maryannka Poka¿ wiadomo¶æ
Parê dni temu widzia³am informacjê o tym klubie na Gazecie Wroc³awskiej. Umówi³am siê na po ¶wiêtach na - jak to pani okre¶li³a - analizê kondycji. Oj, maaaarnie bêdzie....
Najbardziej mnie martwi, ¿e - jak piszesz - trzeba chodziæ 2-3 razy w tygodniu. Ja tyle nie dam rady.....
Analiza kondycji polega tam na pogawêdce o tym, czy uprawiasz jakie¶ sporty, do tego pomiar tkanki t³uszczowej, wa¿enie, mierzenie, obja¶nienie na czym polega program i jak siê æwiczy na kole.
Cytat:
Napisane przez aako Poka¿ wiadomo¶æ
aktogimka ile tam kosztuje karnet/wej¶cie?
zaciekawi³a¶ mnie .
Pojedynczych wej¶æ nie ma, s± tylko karnety, ale nie wiem ile kosztuj±. Mi proponowano studencki na 3 miesi±ce za 300 z³, nielimitowana ilo¶æ wej¶æ w miesi±cu.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 16:56   #513
moniczorek
Podró¿niczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 826
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Takie obwodowe zajêcia s± w wielu fitnessach i w wielu mozna korzystac np na karte multisport jesli ktos ma
moniczorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 17:36   #514
siffon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu



---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anka.d Poka¿ wiadomo¶æ
niestety nie
wlasnie dzwonilam i kupony sa wazne do 29 kwietnia - czyli 29 - ostatnie wejscie do klubu
ooooj, to nie dobrze, czyli mi sie uda³o dos³ownie w ostatnim momencie. Wiesz co, zadzwoñ do Groupona i zapytaj sie, czy przez przypadek w takich sytuacjach to jest okres na wykorzystanie karnetu, czy tylko jego wykupienie. Szczerze mówi±c, planowa³am go wykorzystaæ zaraz po swiêtach, bo te¿ to tak zinterpretowa³am, ale jako¶ mnie wziê³o i zapisa³am siê w marcu. powodzenia!
siffon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 18:02   #515
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez klajdla Poka¿ wiadomo¶æ
To ja sie chyba skusze Mam silownie pod samym nosem (100 m od mojego domu), ale tam rowniez ceny sa zabojcze. 19 zl za jednorazowe wejscie. To juz wole troche podjechac i placic 2 razy mniej Poza tym i tak wracam Mickiewicza z uczelni, wiec w sumie mam po drodze
A nie wiesz, czy ta promocje studencka wprowadzili na stale, czy tylko na jakis czas?
Jak promocja to pewnie na przyci±gniêcie ludzi, bo to raczej nowy klub jest. A co do ceny to jest faktycznie tanio, ale jak popatrzeæ na ofertê innych klubów, to w sumie niekoniecznie. Np. w WroxGym karnet open dla studenta kosztuje 65 z³ i chodzisz ile chcesz. My¶lê, ¿e w wiêkszo¶ci wyjdzie taniej na takiej zasadzie, ale ja np i tak mogê chodziæ max 2 razy na si³owniê, wiêc wszystko mi jedno.

Cytat:
Napisane przez francuzzka Poka¿ wiadomo¶æ
a jak± dobr± si³owniê mo¿ecie poleciæ ? Szukam miejsca gdzie bêdzie du¿o bie¿ni, rowerków i przyrz±dów do aerobów.
By³am ostatnio w WroxGym i powiem, ¿e jest tam naprawdê profesjonalnie. Du¿o sprzêtów, s± aeroby, czysto, pachn±co i ³adnie. Niestety je¶li nie masz samochodu to dojazd tramwajem jest straaaasznie uci±¿liwy. Mo¿e sam tramwaj nie, ale 30 minut z buta z przystanku ju¿ tak.


Kto¶ co¶ mo¿e s³ysza³ o Future Body Fitness ul. Czarnieckiego 15. Na Mydeal.pl jest karnet open za 59 z³ zamiast 120. Maj± tam przede wszystkim zajêcia, co¶ w style opisywanych tu wcze¶niej, które trwaj± 30 minut i spory wycisk. Kto¶ mo¿e poleciæ albo odradziæ?
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"

Edytowane przez alikatena
Czas edycji: 2011-04-13 o 18:30
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 18:34   #516
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez alikatena Poka¿ wiadomo¶æ
Jak promocja to pewnie na przyci±gniêcie ludzi, bo to raczej nowy klub jest. A co do ceny to jest faktycznie tanio, ale jak popatrzeæ na ofertê innych klubów, to w sumie niekoniecznie. Np. w WroxGym karnet open dla studenta kosztuje 65 z³ i chodzisz ile chcesz. My¶lê, ¿e w wiêkszo¶ci wyjdzie taniej na takiej zasadzie, ale ja np i tak mogê chodziæ max 2 razy na si³owniê, wiêc wszystko mi jedno.



By³am ostatnio w WroxGym i powiem, ¿e jest tam naprawdê profesjonalnie. Du¿o sprzêtów, s± aeroby, czysto, pachn±co i ³adnie. Niestety je¶li nie masz samochodu to dojazd tramwajem jest straaaasznie uci±¿liwy. Mo¿e sam tramwaj nie, ale 30 minut z buta z przystanku ju¿ tak.
O WroxGym slyszlam rowniez Na szczescie ja tam mam rowniez po drodze jak i do GymPoint. Ale skusze sie chyba wlasnie na GymPoint na Mickiewicza Ja planuje chodzic tylko 1 raz w tyg na silownie (oprocz tego chodze na fitness 2 x tyg, biegam 2 x tyg) i za bardzo nie mialabym kiedy a poza tym dla mnie to tylko delikatne uzupelnienie diety i treningu aerobowego Takze bardziej oplaca mi sie 4 x 9 z³ w GymPoint, niz karnet Open we WroxGym
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 19:11   #517
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez klajdla Poka¿ wiadomo¶æ
O WroxGym slyszlam rowniez Na szczescie ja tam mam rowniez po drodze jak i do GymPoint. Ale skusze sie chyba wlasnie na GymPoint na Mickiewicza Ja planuje chodzic tylko 1 raz w tyg na silownie (oprocz tego chodze na fitness 2 x tyg, biegam 2 x tyg) i za bardzo nie mialabym kiedy a poza tym dla mnie to tylko delikatne uzupelnienie diety i treningu aerobowego Takze bardziej oplaca mi sie 4 x 9 z³ w GymPoint, niz karnet Open we WroxGym
No w³a¶nie ja te¿ chodzê na fitness - 3 razy w tygodniu, wiêc ciê¿ko bêdzie jeszcze z si³owni±, bo po prostu nie mam ju¿ wolnego czasu Nie wiem czy 1 raz w tygodniu co¶ da, ale ja pewnie te¿ tak zrobiê - no i równie¿ zdecydowa³am siê na GymPoint.
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 16:38   #518
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc³aw/D³ugo³êka
Wiadomo¶ci: 558
GG do Kallla
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez alikatena Poka¿ wiadomo¶æ
Równie¿ siê tam wybieram Ale z racji tego, ¿e narazie mam karnet do Willi Parkowej, nie mam za wiele czasu.
Czy mog³aby¶ mi powiedzieæ jak wygl±daj± te pierwsze zajêcia? No i skoro ka¿de æwiczenie jest na czas, to muszê mieæ ze sob± stoper czy jak to wygl±da? Aaa, podobno mieszanka æwiczeñ si³owych i aerobowych to najlepszy sposób na schudniêcie, ale czy powiedzieli Ci ile razy w tygodniu powinna¶ tak æwiczyæ ¿eby schudn±æ, ile razy tam chodzisz i czy widzisz rezultaty? No i ostatnie pytanie: jest tam du¿y t³ok?? By³abym wdziêczna za odpowiedz
W trakcie pierwszych zajêæ instruktor jest przy Tobie, opowiada o ca³y treningu takie podstawowe rzeczy np têtno pyta o to po co przysz³a¶ tzn czy chcesz schudn±æ, czy æwiczyæ na masê czy jak wiêkszo¶æ poprostu byæ w formie. W trakcie drugich zajêæ jest test wydolno¶ciowy po ktorym zaczyna siê w³a¶ciwy trening. Dostajesz do wype³nienia ankietê i regulamin do poczytania do domu.
Cwiczenia na czas s± na czê¶ci si³owej gdzie przyrz±dy ustawione s± w ko³o. na ¶cianie jest zegar który odmierza ka¿d± seriê æwiczeñ, wy¶wietla siê kiedy odpoczywasz i kiedy zmieniasz urz±dzenie.
Ja chodzê 3 razy w tygodniu i jako¶ schodzi mi tam 1,5 godziny a nie tak jak jest za³o¿one (10, 30, 20 min)
Czy widzê rezultaty ? Æwiczê regularnie, wcze¶niej chodzi³am du¿o na spinning, biaga³am tak¿e jestem w formie. Mam zakwasy po bie¿ni i po pokazanych æwiczenieach na brzuch wiêc chyba dzia³a.
Mi siê tam podoba. Pan £ukasz jest naprawdê profesjonalnie przygotowany do prowadzenia treningu, zawsze mo¿esz prosiæ o pomoc a co najwa¿niejsze jest zawsze w pobli¿u i ewentualnie koryguje b³êdy.
Co do t³oku. Zale¿y które godziny. Wczoraj by³am o 14 i æwiczy³am sama , z rana te¿ jest spoko a np moja kole¿anka by³± o 16 i mówi³a, ¿e by³o du¿o pañ.
Tyle odemnie.
__________________
Bóg stworzy³ kota, ¿eby cz³owiek móg³ pog³askaæ tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 18:32   #519
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 069
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witam, szukam duzego, schludnego fitnessu w ktorym jest duzo urzadzen do cwiczen, w ktorym sa organizowane rozne zajecia i jeszcze fajnie by bylo gdyby byly tam tez sauny. Fitness tylko dla kobiet.
Ewunia_1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 20:43   #520
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, szukam duzego, schludnego fitnessu w ktorym jest duzo urzadzen do cwiczen, w ktorym sa organizowane rozne zajecia i jeszcze fajnie by bylo gdyby byly tam tez sauny. Fitness tylko dla kobiet.
Podaj chocia¿ w jakiej okolicy szukasz tego fitnessu, bo tak ciê¿ko rzucaæ nazwami z ca³ego Wroc³awia

Z mojego w³asnego do¶wiadczenia, do Twojego opisu pasuje - Bellissima ul. Wawrzyniaka (Krzyki). Maj± tam fitness, si³owniê, saunê na podczerwieñ, maszyny body space i w miarê tanio.
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 15:35   #521
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 069
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

W sumie najbardziej to by mnie interesowa³o Sródmiescie, ewentualnie stare miasto. Chodzi mi o taki fitness, jak by to nazwac, na wysokim poziomie. Cena moze byc wysoka, ale zebym wiedziala za co place. Tak jak wyzej: schludnie, duzo sprzetu, rozne zajecia, sauna (choc niekoniecznie)
Ewunia_1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 16:35   #522
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dzisiaj na Gruperze kupon na Czarneckiego.
Dzwoni³am i pyta³am, zajêcia teoretycznie trwaj± 30 minut, ale trzeba doliczyæ rozci±ganie, rozgrzewkê, itd. wiêc wychodzi ok 40-60 minut.

Chyba siê skuszê, choæ nie podoba mi siê to, ¿e dla studentów maj± zni¿kê tylko na si³owniê. Co prawda mo¿na kupiæ kilka kuponów, ale co - je¶li mi siê nie spodoba... :/

Je¶li która¶ z Was jest zdecydowana - napiszcie na PW, wy¶lê zaproszenie i dostanê profita
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 18:43   #523
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Arta Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj na Gruperze kupon na Czarneckiego.
Dzwoni³am i pyta³am, zajêcia teoretycznie trwaj± 30 minut, ale trzeba doliczyæ rozci±ganie, rozgrzewkê, itd. wiêc wychodzi ok 40-60 minut.

Chyba siê skuszê, choæ nie podoba mi siê to, ¿e dla studentów maj± zni¿kê tylko na si³owniê. Co prawda mo¿na kupiæ kilka kuponów, ale co - je¶li mi siê nie spodoba... :/

Je¶li która¶ z Was jest zdecydowana - napiszcie na PW, wy¶lê zaproszenie i dostanê profita
Ostatnio na Gruperze by³a te¿ oferta do tego klubu, ale za 59 z³ karnet open (wa¿ny miesi±c). Wiêc wtedy bardziej siê op³aca³o
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-22, 23:08   #524
Czarniuszkowa
Raczkowanie
 
Avatar Czarniuszkowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

czy chodzi która¶ z Was na fitness w galerii dominikañskiej lub do renomy ??? bo planujê kupiæ karnet tylko nie wiem gdzie.
__________________
jestem g³osem tych,którzy nie potrafi± mówiæ.

i animals-kochaj-pomagaj-nie porzucaj
Czarniuszkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-23, 09:54   #525
magdamargines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja chodzi³am do dominikañskiej, zap³aci³am za karnet miesiêczny 115 z³ (by³a jaka¶ promocja studencka), mog³am chodziæ na fitnessy na godzinê 9 i 15, do tego si³ownia od 8 do 16 chyba. Sala jest trochê ma³a, ale na porannych zajêciach zazwyczaj by³o kilka osób, wiêc nie by³o t³oku Instruktorki ca³kiem fajne, sposób prowadzenia zajêæ bez zarzutu. Ale ja chodzi³am w styczniu, teraz tam jest dro¿ej, bo siê rozbudowali i pewnie zwiêkszy³ siê te¿ wybór zajêæ.
magdamargines jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-23, 17:40   #526
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Czarniuszkowa Poka¿ wiadomo¶æ
czy chodzi która¶ z Was na fitness w galerii dominikañskiej lub do renomy ??? bo planujê kupiæ karnet tylko nie wiem gdzie.
O si³owni w Renomie ju¿ kilka razy by³a dyskusja.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-23, 21:08   #527
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 528
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja po przerwie zaczê³am znowu chodziæ do Bellissimy na Krzykach. Bardzo fajnie, ¿e wreszcie zrobili parkiet. Te ¶mierdz±ce, zielone maty to by³ najwiêkszy minus tego zgo³a sympatycznego, i naprawdê fajnego klubu. Teraz ju¿ polecam bez ¿adnego "ale".
Rilla82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-09, 08:21   #528
aniaOle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja chodzê na Czarnieckiego na zajêcia slim line i musze powiedziec ze rewelacja
Instruktor który prowadzi zajêcia patrzy czy wykonujesz dobrze ka¿de cwiczenie,a w ferio np musia³am grubo placic za instruktoraosobiscie polecam ten klub
aniaOle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-10, 05:39   #529
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

te¿ tam chodzê muszê przyznaæ, ¿e wycisk niez³y, ale zajêcia s± super. Z reszt± pan £ukasz Ka¼mierczak to legenda (mo¿na sobie poczytaæ o nim na necie), wiêc mam bezgraniczne zaufanie do tego co mi ka¿e robiæ Szkoda tylko, ¿e duuu¿o osób pokupowa³o grupony i inne karnety, wiêc zrobi³o siê trochê t³oczno i jest problem z zapisami np. na nastêpny dzieñ.
Ale ogólnie polecam Slim Line System!
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 09:59   #530
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny a jakie zajêcia polecacie dla osoby zupe³nie pocz±tkuj±cej w fitnessie? Nie mam zbyt dobrej kontycji, jak narazie to æwiczy³am tylko na si³owni i na vacu, a chcê pój¶æ na fitness ale obawiam siê ¿e nie dam rady... co¶ ³atwego, mo¿e pilates? co polecacie? a mo¿e joga na pocz±tek ?

Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2011-05-12 o 10:00 Powód: literówki
agaa125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-13, 11:05   #531
xwisienka90x
Raczkowanie
 
Avatar xwisienka90x
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja polecam Spartan na trzebnickiej
karnet open -175 zl(za pierwszy miesiac) pozniej 165zl w tym silownia, spinning, fitness bez ograniczen (we wszystkich spartanach!)
__________________
Zajêta Ja:
studentka Górnictwa i Geologii
nauka nowogreckiego
praca
do wakacji szczup³e cia³ko!
zakochana w Elladzie


xwisienka90x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-13, 14:36   #532
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Aga, na ka¿dych zajêciach bêdzie Ci ciê¿ko na pocz±tku (to normalne!). Ja po Slim Line System mia³am wszêdzie zakwasy i ba³am siê, ¿e zrezygnujê, bo nie jestem wystarczaj±co silna, a teraz po jaki¶ 3 tygodniach ju¿ zwiêkszam obci±¿enie i jest super. Ale nie ka¿dy musi lubiæ taki "si³owy wycisk". Wiêc mo¿e zastanów siê nad Zumb±? To po³±czenie tañca, podskoków i aerobiku - baaardzo przyjemne. Gdy spróbowa³am, zdziwi³am siê, ¿e po 5 minutach by³a ju¿ godzina! Nie czuje siê zmêczenia, a wychodzi siê mokrym - super opcja.
Inn± opcj± jest Spinning (np. w Spartanie). Tam je¼dzisz na rowerze i æwiczysz kondycjê, nie musisz mieæ super umiejêtno¶ci, bo gdy nie dajesz rady wstawaæ i siadaæ, to po prostu siedzisz a godzinkê na rowerze na pewno dasz radê zrobiæ!
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-16, 07:57   #533
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 1 039
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

dziewczyny czy warto kupiæ ten karnet, który jest dzi¶ na grouponie do B³êkitnej Laguny? Gdybym mia³a blizej do tego klubu to bym siê pewnie nie zastanawia³a, ale tak to nie wiem czy warto? Jak tam jest- czy nie jest ciasno, jakie szatnie, sala, czy nie ¶mierdzi? która lepsza na horbaczewskiego czy s³owiañskiej?
__________________
robiê bi¿u https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-16, 12:50   #534
francuzzka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 419
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez franio Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy warto kupiæ ten karnet, który jest dzi¶ na grouponie do B³êkitnej Laguny? Gdybym mia³a blizej do tego klubu to bym siê pewnie nie zastanawia³a, ale tak to nie wiem czy warto? Jak tam jest- czy nie jest ciasno, jakie szatnie, sala, czy nie ¶mierdzi? która lepsza na horbaczewskiego czy s³owiañskiej?

te¿ na to patrzy³am i jak dla mnie trochê za daleko

zastanawiam siê nad karnetem na si³ownie w arkadach bo tam maj± duzo sprzetu (bie¿nie, orbitki) tylko przera¿a mnie fakt ze umowe trzeba podpisaæ na rok
francuzzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-16, 19:05   #535
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez franio Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy warto kupiæ ten karnet, który jest dzi¶ na grouponie do B³êkitnej Laguny? Gdybym mia³a blizej do tego klubu to bym siê pewnie nie zastanawia³a, ale tak to nie wiem czy warto? Jak tam jest- czy nie jest ciasno, jakie szatnie, sala, czy nie ¶mierdzi? która lepsza na horbaczewskiego czy s³owiañskiej?
Czêsto przeje¿d¿am obok Laguny na Chorbaczewskiego wieczorem i z tego co zaobserwowa³am to zawsze jest du¿o ludzi, tym bardziej ¿e jakis czas temu by³ miesiêczny karnet open za grosze- ok 60 z³ wiec pewnie jeszcze Panie z groupona chodz±. Jest tam ma³a si³ownia i ma³a sauna - na 4 osoby - tak s³yszalam.

Ja by³am zapisana gdzie indziej na swoje pierwsze zajêcia fitness ale nie æwiczy³am bo nie by³o miejsca - ale pech
agaa125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-17, 21:04   #536
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 069
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ponawiam pytanie. Zna ktos fitness dla pañ, du¿y,schludny, z roznymi grupowymi zajeciami, moze tez byc sauna i moze byc drogi. Najlepiej w okolicach Starego Miasta lub Sródmiescia.
Ewunia_1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-18, 13:51   #537
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 198
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez gramofonedzia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja polecam kolejny raz SOFÊ na Rondzie Powstañców ¦l.-jest super, teraz odkry³am zajêcia Portdebras...Fantastyczne i kobiece
Chodzê ju¿ tam 3 miesi±ce i ci±gle odkrywam kolejne plusy tego miejsca...
na czym polegaja te zajecia ?
__________________

aako jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-19, 09:34   #538
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja chyba siê wybiorê do Fitness Planet na psim polu. Fajne zajecia maj± , klub tylko dla Pañ. Mo¿e która¶ wiza¿anka tam chodzi i napisze opinie..
agaa125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-24, 16:54   #539
dymix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A ja na Psim Polu chodze do Twojej Strefy vacu fitness. Klub kameralny tylko dla kobiet i super obs³uga. Polecam!!!
dymix jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-27, 21:05   #540
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez dymix Poka¿ wiadomo¶æ
A ja na Psim Polu chodze do Twojej Strefy vacu fitness. Klub kameralny tylko dla kobiet i super obs³uga. Polecam!!!
Trochê chodzi³am na vacu (do innego klubu) i ju¿ mi siê znudzi³o. Dlatego chcê spróbowaæ pój¶æ na fitness bo nigdy nie by³am Muszê siê wybraæ w przysz³ym tygodniu.
agaa125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.