Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-09, 15:15   #3271
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

nie chwalilam się, ale wpadlan na (mam nadzieję) genialny pomysł na biznes, mąz po przedstawieniu mu mojej wizji przyznał mi rację. Na razie myślimy jak podejac do tego prawnie, ale serio jestem pozytywnie nakręcona. Nie dziś, nie jutro, ale mam nadzieję ze zbierzemy sie na to.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

juka - super! Gratulacje. Zosia ma fazy, kilka dni sciaga pampersa albo lata w majtkach i tylko do nocnika sika, a potem caly dzien pod siebie jak juz jestem prwna ze sie udalo. Chociaz na 2jke musi byc pampers
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 18:19   #3272
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Nam do odpieluchowania daleko. Udało nam się za to (chyba) odstawienie od piersi. Boję się trochę dzisiejszej nocy, bo był pierwszy raz w żłobku w nowej grupie, z innymi dziećmi i paniami.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 18:32   #3273
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Nam też daleko, jakoś nawet się za to nie zabierałam póki co. Tzn. jak się go posadzi i powie: sikaj! To się wysika Obowiązkowo rano i wieczorem. Ale to tyle póki co, nawet nie mamy jeszcze żadnych majtek, jedne "treningowe" tylko, ale to jakaś porażka wg mnie.
Niemniej gratuluję odpieluchowanym i odstawionym od piersi. Ja nie karmię już równe 5 miesięcy - a Jurek wciąż dobiera się do piersi!! Zresztą nie tylko mojej - kojarzycie te memy, gdzie dziecko dobiera się do biustu manekina, czy tam do staników na wieszaku? To Jurek ostatnio sprawdzał, czy aby "syrenka ustecka" nie ma aktywnej laktacji - ku uciesze grupy niemieckich emerytek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 19:55   #3274
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Juka brawo! Od razu na dwór zdjęłas też? Długo już jest bez pieluszki?

Jaś od czerwca bez pieluchy. Spacery, sen też spokojnie daje radę. Szybko poszło.

Marta jaki biznes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 22:11   #3275
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

madziek -

madzialenka - nie chce na razie nic zbytnio mowic, w styczniu/lutym chcialabym puscic ze tak powiem pierwsza serie zeby zobaczyc czy w ogóle moj pomysl sie sprzedaje, bo na razie priorytetem finansowym jest wprowadzenie do domu
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 08:13   #3276
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta to nam ciekawostkę zostawiłaś ciekawa jestem co to jest


Aaaa co do kp. To ja nadal. Raz dziennie przed snem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 15:26   #3277
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Juka Gratuluję odpieluchowania. U nas mąż też się za to zabrał w sobotę no i jakoś leci, nawet mówi, że chce siusiu i nie ma wpadek za każdym razem jak poprzednio. Po cichu liczę na sukces.

Aga, dzięki za info. Możliwe, że będzie zjadl, bo on z tych co lubią próbować

Marta, trzymam kciuki.

A co do kp to super nam z Ada idzie, w tydzień przybrała 300g, wróciła do wagi urodzeniowej. Pięknie je. Ale ja też jestem wyluzowana, a przy Stasiu to była wielka spina. Wagę urodzeniowa odzyskiwal prawie miesiąc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 19:58   #3278
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Poli brawo! Bo luz i opanowanie wiele dają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:40   #3279
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Kreatywne zabawy wymysla mi zlobek. Mala umie robic wyklejanki - male kawalki papieru przykleja na kolorowa kartke, bardzo to lubi. Co trzeci kawalek uda sie jej przykleic. I malowac farbami, ale tego w domu nie probuje.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 20:05   #3280
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Pamiętam nasze ostatnie malowanie farbami. Zagadałam się z Mają i Jaś wszedł stopą w farbę , którą właśnie pomalował obrazek. Ja w nogi, aby go złapać i umyć, a on mial mega frajdę uciekając i zostawiać niebieskie ślady na panelach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 12:44   #3281
ostatni_dzien_lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Hej dziewczyny,
Antoś kończy dziś 2 latka a ja chodzę i wyć mi się chce. Nie wiem kiedy to zleciało, dopiero był taki malutki. Roczku tak nie przeżywałam jak dziś. Od jego urodzenia tyle się zmieniło...
Ponieważ mąż ma druga zmianę to tort i prezenty jutro. Nie robimy imprezy, z wielu powodów. Kto będzie chciał ten będzie pamiętał, niewielu takich będzie... Do żłobka dzieciakom zanioslam Misie Lubisie, podobno różne rzeczy rodzice przynoszą a ten pomysł wydał mi się najbardziej praktyczny. Każde dziecko dostanie swoje ciacho do łapki, sprawiedliwie, może nie bio, eko i zdrowe ale to w końcu urodziny i raczej dzieci lubią te biszkopty. Z prezentami oczywiście był problem to bo dziecko wszystko już ma. Jeździk ma, rowerek biegowy ma (bardzo chce na nim jeździć ale jeszcze jest za mały) samochód na akumulator męczy od wczesnej wiosny nie wspominając nawet o ilości zabawek różnej wielkości zalegających w domu. Kupiłam ostatnio namiot z domkiem i tunelem z piłkami ale znikome zainteresowanie. Może w zimie jak się skończy bieganie po podwórku to go odkryje. Chciałam zwykłe klocki drewniane ale jak na złość stacjonarnie nigdzie nie znalazłam więc kupiłam traktor safari że zwierzątkami (swoją drogą kolejne grające okropieństwo które będzie nas do szału doprowadzać ) a mąż oczywiście wielki wóz strażacki, nie wiem gdzie ja to upchnę. Na wiosnę chyba zainwestujemy w trampolinę.
W kwestii mowy idziemy do przodu, co dzień jakieś nowe słowo, Antoś zaczyna nawet składać proste zdania (podmiot, orzeczenie i jakiś dodatek) ale 90% wciąż po chińsku
W żłobku się skarżą że nie słucha, nie sprząta zabawek po sobie itd.. W domu to samo, nie wiem jak to zmienić, nic nie działa, czekam aż przejdzie.
Jak był czas że trzeba było pić mleko inne niż mamy to moje dziecko gardzilo a teraz ma manię picia mleka. Zwykłe krowie z lodówki lekko pogdrzane pije jak smok. Co ciekawe kakao jest bleeee.
Wkurza mnie za to że nie mam na nic czasu. Rano biegiem do żłobka i pracy, nawet śniadania już nie jem, po południu w drugą stronę, w domu zawsze coś nie zrobione, bałagan, syf, kiła i mogiła, czekam aż karaluchy zaczną z zakamarków wyłazić. A będzie jeszcze gorzej bo będę robić kurs na samodzielną księgową więc weekendy też będę zajęte, w grudniu mam 3 weekendy kursu, do tego 3 dni kursu z pracy, świąt chyba nie będzie w tym roku...
ostatni_dzien_lata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 07:41   #3282
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ostatni, ja tez biegam do zlobka bez sniadania, ale tylko co drugi dzien, bo zmieniamy sie z mezem. Tobie nikt nie pomaga?
Jesli masz teraz dodatkowo weekendy zajete, nie myslalas np o pani do sprzatania na kilka miesiecy, zeby troche czasu wykroic?

Sama np. kupilam odkurzacz automatyczny, przynajmniej te 10-15 minut odkurzania mniej (odkurzam codziennie).

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:52   #3283
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ostatni a ktoś ci pomaga?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 19:21   #3284
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

zapytalam szwagierkw co potrzebuja dla syna na roczek, powiedziala ze mysla jedynie o kupnie chodzika lub skoczka, a poza tym wszystko inne mają, myslicie ze przemadrzale bylo napisanie ze odchodzi sie od tego i ma to same negatywne skutki?

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

bo nie wytrzymalam i napisalam....
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 20:01   #3285
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta jeśli są spoko, to dobrze że napisałaś. Napisali coś?

Jaś byl dziś na szczepieniu 5w1. W końcu

I od razu miał bilans dwulatka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 20:17   #3286
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

tak, ze slyszala cos o tym ale nie wglebiala sie w temat, ale poczyta o tym. Takie delikatne spławienie.

Ja to nie rozumiem czasem ludzi, wiem ze niewiedza to jedno, ale takie kompletne lekcewazenie tematu u mlodych ludzi, w dobie Internetu, gdzie wiedza jest tak powszechna.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 21:01   #3287
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Dokładnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 21:19   #3288
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta, chciałaś dobrze, może akurat poczytaja i zrozumieją. No i ja bym powiedziała podobnie i chodziła nie kupiła.

Ostatni, dużo siły życzę i przesyłam wirtualne uściski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 21:32   #3289
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

podejrzewam ze nie poczytają, ale przynajmniej wiedzą że ja tego nie kupie
myślę o kupnie np 3 pierwszych czesci Pucia, co myslicie? Czy słaby pomysł?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

generalnie rodzina mojego męża odkąd mam dzieci nazbierało dużo punktów minusowych i w zasadzie szczerze mowiac zwisa mi czy prezent przypadnie im do gustu, a najchetniej nieposzlabym tam wcale.
Mam przynajmniej nadzieje ze tesciow nie bedzie, a nie mam jak sie dowiedziec bo moj maz sie tak z nimi pozarl ze nie rozmawia z nimi.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 22:10   #3290
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ostatni trzymaj się. Dasz radę, kto jak nie Ty😉Temat teściów.. Moi widzieli Małą ostatni raz na początku czerwca. Co lepsze, teściowa dzwoniła ostatnio prosić o pomoc w czymś tam.Dodam,ze nie dzwoniła wcześniej w ogóle, dopiero sobie przypomnieli, że mają syna gdy chcą pomocy. Nie pojechal. I o ile ja do tej pory nie miałam im niczego za złe, tak teraz powiedziałam że prędko tam nie pojadę. Nas mogą olewac, nie ma problemu.Moje dziecko zna tylko jednych dziadków. I gdy się ją zapyta jak mają na imię to mówi imiona moich rodziców. Trudno...
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 22:17   #3291
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Ostatni trzymaj się. Dasz radę, kto jak nie Ty😉Temat teściów.. Moi widzieli Małą ostatni raz na początku czerwca. Co lepsze, teściowa dzwoniła ostatnio prosić o pomoc w czymś tam.Dodam,ze nie dzwoniła wcześniej w ogóle, dopiero sobie przypomnieli, że mają syna gdy chcą pomocy. Nie pojechal. I o ile ja do tej pory nie miałam im niczego za złe, tak teraz powiedziałam że prędko tam nie pojadę. Nas mogą olewac, nie ma problemu.Moje dziecko zna tylko jednych dziadków. I gdy się ją zapyta jak mają na imię to mówi imiona moich rodziców. Trudno...
tak u nas to samo jest jedna babcia i dziadek, jakbym jej powiedziała na drugich dziadkow tak to by sie kłócic zaczela ze to nie Jola(do mojej mamy mowi po imieniu albo babcia Jola) i Dziadek. w tym ze widzieli Zosie poczatkiem lipca. Potem już nie, do tego potem urodzil sie A. (ktorego nie widzieli) i Zosia miala 2 urodziny. (nawet zyczen nie dostala, a byli w Pl i w dniu jej urodzin wyjezdzali do Niemczech.
Generalnie u mojego meza cała rodzina jest masakryczna. Nie będę opisywać, bo litanie bym zrobiła.
Na szczęście nie jest to moje widzimisie i maz tez to widzi, z rodzicami sie pożarł i nie rozmawia.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 23:37   #3292
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta Pucio górą! Kupuj.

Juka, Marta u nas to samo. Jaś to chyba nawet nie zna drugiej babci. Na urodzinach też jej nie będzie. Teścia zresztą chyba też. Mówił, że na ryby jedzie.

Teść w ogóle dziadek roku. U Jasia na urodzinach nie był ani razu. U Mai raz! Na 7 lat.

Mogłam dzieci w zimę rodzić, nie byłyby konkurencją dla ryb i wędkowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 09:51   #3293
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Widzę, że u Was niestety podobnie 🙄Mój mąż nie jest na nich zły, mówi że tacy byli zawsze i go to nie dziwi. Mimo to wie, że to nie są normalne stosunki. Dlatego też nie jedzie tam sam. W ogóle, w mojej rodzinie też się sypie. Siostra się nie odzywa do mamy już prawie trzy miesiące. O dziwo do nas też? 🤔Nie wiem o co jej chodzi i szczerze mam to gdzieś. Ogólnie dałam na luz, mamy swoją rodzinę i na niej się skupiamy. Mąż zaczyna nowa prace od października 😁Szef poszedł na rękę i skrócil wypowiedzenie. Powiedział, że gdyby kiedyś zmienil zdanie to może wrócić w każdej chwili.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 10:52   #3294
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U nas jest o tyle inaczej że teście non stop zabierają inne wnuki na wycieczki, biora na noc do siebie, zabieraja na spacery, lody, obiady itp. Dlatego mąz ma taki żal do nich. Generalnie niby zwisa to, ale jakos przy dzieciach jednak to dotyka. Chociaz mysle ze lepiej ze Zosia nie traktuje ich jak dziadków bo chyba byłobu gorzej gdybg tak nagle ja olali i gdybalaby o co chodzi, tak to dla niej to obcy ludzie

juka - to super!
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 12:29   #3295
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Juka, świetnie, że się udało

Marta, myślę, że to dobry pomysł z Puciem, bo coś mi się wydaje, że oni raczej z tych, których dziecko używa głównie grających i świecących zabawek? więc książki jak najbardziej się sprawdza wg mnie.

Skoro o treściach mowa. Stasiek w ogóle nie trawi teściowej. Jak przychodzi to ucieka, nie chce się z nią bawić, powtarza cały czas "babcia nie, babcia nie, idź sobie". Nie wiem dlaczego... Ale chyba musiała mu jakoś podpasc, może krzyczała na niego, albo go uderzyła gdy się nim zajmowała? Teraz nawet już go z nią nie zostawię. A dla kontrastu, dziadek też przychodzi tak samo często jak ona, a za nim świata nie widzi. Tak samo za moją mamą. Druga sprawa, że teściowa to głównie siada na kanapie, pije kawę i o sobie opowiada, z nim rzadko się bawi, no ale bawi. A dziadek to cały cAs zabawa, moja mamę też ciągnie się bawić. Kazalam mężowi z nią pogadać, bo mi jakoś niezręcznie. Wiecie, na pewno jej przykro jak on tak do niej mówi, ale nie wzięło się to bez powodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 16:07   #3296
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

poli - heh, albo wsadzic do chodaka i niech da dziecko spokój, a nie uwagi woła.
co do tesciowej może cos w tym być. Ja z moją juz dawno twmu obiecalam sobie ze nie zostawie z nią dzieci ( przynajmniej nie muszę nic mowic bo sami nie chca), ale bylam swiadkiem kilku nie miłych sytuacji wzgledem innych wnukow - czy to przy ich rodzicach czy też nie. Ja bym nie pozwoliła na takie zachowanie, bo raz ze sama mam inne metody wychowawcze, a dwa uwazam ze to rodzice są jak juz od takich reakcji, a nie pół rodziny bierze sie za wychowanie i potem dzieci maja metlik w glowie.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 19:44   #3297
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Juka brawo! To teraz będziesz miała męża na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 07:54   #3298
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Mój Jaś o 7.15 skończył 2 latka .

Czas tak szybko mija.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 09:12   #3299
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mój Jaś o 7.15 skończył 2 latka .

Czas tak szybko mija.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego dla Jasia 🎂🎂🎂
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 19:54   #3300
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Jasia
Dziękujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 11:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.