Imprezy integracyjne z partnerem czy bez? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-13, 17:28   #121
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

No ja to się nawet zgadzam, że kochankowie też są winni, ale np. mój związek to ja i mój mężczyzna i to od siebie wzajemnie oczekujemy uczciwości i wierności, a nie od obcych ludzi.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 17:34   #122
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Mnie w ogóle zastanawia to przekonanie, że okazja czyni złodzieja, że lepiej nie kusić losu i tak dalej. Takie dostawanie małpiego rozumu od zmiany otoczenia to mi się ze straszną gówniarzerią kojarzy. A gówniarz mentalny to mam wrażenie że nie tylko w takich momentach z człowieka wychodzi, więc można odpowiednio wcześniej zdecydować, czy się chce z nim w ogóle w związku być.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 17:49   #123
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No generalnie to Cię to powinno obchodzić, że Twoja tu postawiona teza nijak się ma do ogólnie panującego trendu w wypowiedziach na tym forum
Ja nie widzę sensu ani potrzeby. Ale fakt, wątek nie o tym
Może i masz racje ale człowiek nie raz może nie zapanować nad sobą.Jaki tu jest panujący trend?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 17:58   #124
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Może i masz racje ale człowiek nie raz może nie zapanować nad sobą.
No i akurat będzie to na imprezie firmowej. Tja. A przekonanie o tym, że akurat ten człowiek straci panowanie nad sobą na tej konkretnej imprezie to bierze się z czego?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jaki tu jest panujący trend?
Taki, że Wizażanki nie przepadają za podwójnymi standardami.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:02   #125
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No i akurat będzie to na imprezie firmowej. Tja. A przekonanie o tym, że akurat ten człowiek straci panowanie nad sobą na tej konkretnej imprezie to bierze się z czego?


Taki, że Wizażanki nie przepadają za podwójnymi standardami.
Ja pisałam to w odniesieniu kochanki a nie sprawy opisanej w wątku.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:04   #126
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ja pisałam to w odniesieniu kochanki a nie sprawy opisanej w wątku.
A tu też nie widzę sensu ani potrzeby, swój brak opanowania można doskonale wyładować na tym, który wierność obiecywał
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:09   #127
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A tu też nie widzę sensu ani potrzeby, swój brak opanowania można doskonale wyładować na tym, który wierność obiecywał
A ty jakie masz stanowisko w tej sprawie?Zdradzający tylko winny?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 18:16   #128
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak facet lub kobieta śpią z osobą, która ma rodzinę z pełną świadomością tego to jak najbardziej przyczyniają się do krzywdy innych.no sorry.



Ja bym takiej kudły wydarła z głowy jak bym wpadała w nerwy.Wątek jedna nie o tym.
Za co? Za to, że TWÓJ facet, olał SWOJĄ rodzinę? Za to, że TWÓJ facet, w pełni władz umysłowych, ŚWIADOMIE poszedł do łóżka z laską? Za to, że TWÓJ facet, który ma mózg, sumienie, wolną wolę wolał jakąś laskę zamiast ciebie?
Gdzie tu wina laski? Jak se chciała pociupciac, to se pociupciala, przecież ona nie ma ŻADNYCH, podkreślam ŻADNYCH zobowiązań dotyczących twojej rodziny, tylko właśnie TWÓJ FACET. A TWÓJ facet (ofkors mówimy o takim hipotetycznym ), który powinien trzymać siurka w gaciach poleciał do innej, ale TO JEJ WINA.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:20   #129
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Za co? Za to, że TWÓJ facet, olał SWOJĄ rodzinę? Za to, że TWÓJ facet, w pełni władz umysłowych, ŚWIADOMIE poszedł do łóżka z laską? Za to, że TWÓJ facet, który ma mózg, sumienie, wolną wolę wolał jakąś laskę zamiast ciebie?
Gdzie tu wina laski? Jak se chciała pociupciac, to se pociupciala, przecież ona nie ma ŻADNYCH, podkreślam ŻADNYCH zobowiązań dotyczących twojej rodziny, tylko właśnie TWÓJ FACET. A TWÓJ facet (ofkors mówimy o takim hipotetycznym ), który powinien trzymać siurka w gaciach poleciał do innej, ale TO JEJ WINA.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Bo zasada jest prosta nie bierzemy się za cudzych mężów ani cudze żony.Tak trudno to zrozumieć.?tego też wymaga zwykła uczciwość człowieka.Pisanie że nie jest niczemu winna jest usprawiedliwianiem mna siłę.

To co ty jak byś wiedziała że facet ma rodzinie nie miała byś oporów żeby iśc do łóżka?

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-10-13 o 18:21
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:21   #130
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

BTW, zauważyłam, że Dwight schrute ma okropne nastawienie do kobiet, ciągle tylko zdrady, leci na hajs. Ten wątek - nie, bo zdrada! W wątku o tym, że laska zerwała po wyjeździe - oooo, pojechała sama na wakacje, na pewno zdradziła! W wątku o skapcach zasugerował mi, że gdyby mój facet miał mniej hajsu, to bym z nim nie była, BO BABY TO INO NA HAJSY LECOM.
Serio, moderacjo, nie widzisz tego?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Bo zasada jest prosta nie bierzemy się za cudzych mężów ani cudze żony.Tak trudno to zrozumieć.?
Nie, zasada jest raczej - jak masz żonę/męża to nie zdradzaj.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:21   #131
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
A ty jakie masz stanowisko w tej sprawie?Zdradzający tylko winny?
Ja się w ogóle nie zastanawiam nad winą kochanki, skupiam się na tym, że zdradził mnie mój partner i to do niego mam pretensje. Bo to że jakiejś kobiecie się spodobał, że miała na niego ochotę to jedno, a to że on mnie z nią zdradził to drugie. Gdyby nie chciał, to by tego nie zrobił, proste jak budowa cepa jak dla mnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 18:24   #132
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
BTW, zauważyłam, że Dwight schrute ma okropne nastawienie do kobiet, ciągle tylko zdrady, leci na hajs. Ten wątek - nie, bo zdrada! W wątku o tym, że laska zerwała po wyjeździe - oooo, pojechała sama na wakacje, na pewno zdradziła! W wątku o skapcach zasugerował mi, że gdyby mój facet miał mniej hajsu, to bym z nim nie była, BO BABY TO INO NA HAJSY LECOM.
Serio, moderacjo, nie widzisz tego?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Nie, zasada jest raczej - jak masz żonę/męża to nie zdradzaj.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
To jedno a drugie " nie pchaj się między wódkę i zakąskę"

Odp na pytanie?

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-10-13 o 18:25
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:24   #133
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Gdyby nie chciał, to by tego nie zrobił, proste jak budowa cepa jak dla mnie.
O to.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:25   #134
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
To jedno a drugie " nie pchaj się między wódkę i zakąskę"
No ale niech się pcha, najwyżej idiotkę z siebie zrobi. Co mi do tego?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:27   #135
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Ooooo tak, uwielbiam to. Mąż zdradził, ale to wina tej wrednej baby kochanki! Włosy jej powyrywam! A Ty misiu chodź do mnie, już dobrze, tylko więcej nie zdradzaj

Potem zdziwienie że zdradza, skoro jest chroniony przez własną partnerkę. A kochanka mogła nawet nie wiedzieć o istnieniu żony. Poza tym nawet jakby wiedziała, to nie ona obiecywała wierność. Jasne, nie powinno się robić drugiej osobie krzywdy, ale nie żyjemy w utopii.

I pierwszy raz słyszę o zasadzie, że za cudze żony/mężów się nie bierze. Ah no tak, przecież jest przysłowie o wódce i zakąsce. Nie ma to jak poprawić humor na koniec weekendu
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:28   #136
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie zastanawiam nad winą kochanki, skupiam się na tym, że zdradził mnie mój partner i to do niego mam pretensje. Bo to że jakiejś kobiecie się spodobał, że miała na niego ochotę to jedno, a to że on mnie z nią zdradził to drugie. Gdyby nie chciał, to by tego nie zrobił, proste jak budowa cepa jak dla mnie.
To jak by cie zdradził z przujaciółką to byś powiedziała do niej"to nie twoja wina jak miałaś na niego ochotę"
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:28   #137
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
To jedno a drugie " nie pchaj się między wódkę i zakąskę"
A drugie - nic mnie nie obchodzi rodzina jakiegoś typa. To jego sprawa. Skoro jest tak denny, głupi i z zerowym kręgosłupem moralnym, że zdradza żonę, to jego problem.
Kochanek czy kochanka nie ma na sobie żadnej winy, nie brała ślubu, nie robiła sobie dziecka z tobą, tylko twój facet. Twój facet ci przyrzekal wierność i uczciwość małżeńska do końca życia, a nie kochanka. Jakby nie chciał, to by nie zdradził, ale widocznie, ŚWIADOMIE chcial.
Zgodzilabym się, gdyby został zgwałcony, została mu podana pigułka gwałtu. To tak, wtedy winna jest druga osoba. Ale jeśli twój facet zdradza cię przez X czasu, świadomie, dobrze wiedząc, że cię krzywdzi, ciebie i dzieci, to wyłącznie jego wina, a nie jakiejś tam laski.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:30   #138
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87246606]Ooooo tak, uwielbiam to. Mąż zdradził, ale to wina tej wrednej baby kochanki! Włosy jej powyrywam! A Ty misiu chodź do mnie, już dobrze, tylko więcej nie zdradzaj

Potem zdziwienie że zdradza, skoro jest chroniony przez własną partnerkę. A kochanka mogła nawet nie wiedzieć o istnieniu żony. Poza tym nawet jakby wiedziała, to nie ona obiecywała wierność. Jasne, nie powinno się robić drugiej osobie krzywdy, ale nie żyjemy w utopii.

I pierwszy raz słyszę o zasadzie, że za cudze żony/mężów się nie bierze. Ah no tak, przecież jest przysłowie o wódce i zakąsce. Nie ma to jak poprawić humor na koniec weekendu [/QUOTE]

Po pierwsze mówimy o sytuacji kiedy sprawa jest jasna a po drugie nikt nie usprawiedliwia zdradzającego.Skąd żeś to wziął?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:32   #139
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
To jak by cie zdradził z przujaciółką to byś powiedziała do niej"to nie twoja wina jak miałaś na niego ochotę"
Przy przyjaźni jest nieco inaczej, bo tutaj zarówno związek, jak i przyjaźń są układami wymagającymi, przynajmniej w moim przypadku, lojalności. Tak więc tutaj czułabym się zdradzona przez obie strony.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 18:32   #140
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie zastanawiam nad winą kochanki, skupiam się na tym, że zdradził mnie mój partner i to do niego mam pretensje. Bo to że jakiejś kobiecie się spodobał, że miała na niego ochotę to jedno, a to że on mnie z nią zdradził to drugie. Gdyby nie chciał, to by tego nie zrobił, proste jak budowa cepa jak dla mnie.
Dokładnie. A już lecenie naubliżać czy pobić kochankę za to, że mąż mnie zdradził uważam za szczyt idiotyzmu i niezłe poniżenie siebie samej. Taka wsiuńska mentalność, gdzie winna jest zawsze druga kobieta, bo przecież ukarać faceta nie mogę (z racji tego, ze stoi wyżej od kobiety w hierarchii społecznej) albo będzie mnie to kosztować za dużo (choćby obniżenie standardu życia w momencie rozstania, zwłaszcza przy dzieciach). Na kimś się trzeba wyładować po zdradzie, a łatwiej na kochance niż zdradliwym misiu. Mój partner nie jest upośledzony, żeby nie wiedział komu i z jakimi konsekwencjami wkłada swojego członka do ust lub innych otworów. Gdyby mnie zdradził to ponosilby za to cała odpowiedzialność, a z kim to już by mnie mało obchodziło. To on złamał naszą umowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:32   #141
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A drugie - nic mnie nie obchodzi rodzina jakiegoś typa. To jego sprawa. Skoro jest tak denny, głupi i z zerowym kręgosłupem moralnym, że zdradza żonę, to jego problem.
Kochanek czy kochanka nie ma na sobie żadnej winy, nie brała ślubu, nie robiła sobie dziecka z tobą, tylko twój facet. Twój facet ci przyrzekal wierność i uczciwość małżeńska do końca życia, a nie kochanka. Jakby nie chciał, to by nie zdradził, ale widocznie, ŚWIADOMIE chcial.
Zgodzilabym się, gdyby został zgwałcony, została mu podana pigułka gwałtu. To tak, wtedy winna jest druga osoba. Ale jeśli twój facet zdradza cię przez X czasu, świadomie, dobrze wiedząc, że cię krzywdzi, ciebie i dzieci, to wyłącznie jego wina, a nie jakiejś tam laski.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Odp na pytanie?Bo ja bym nie poszła z takim nawet dlatego że taki facet to świnia a z takimi raczej słabo chodzić do łóżka.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:38   #142
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
To jak by cie zdradził z przujaciółką to byś powiedziała do niej"to nie twoja wina jak miałaś na niego ochotę"
Nie. Przyjaźń niesie ze sobą pewne zobowiązania, zaufanie, wsparcie. I tu, gdyby przyjaciółka spała z moim facetem, to bym uznała, że nigdy nie była moją przyjaciółką, i że tez poniekąd mnie zdradziła - ale nie bralabym tego na zasadzie - to twoja wina, że on cię wy***ał, ukradłaś mi go. Rozpatrywałabym to w zupełnie innej kategorii, bo, w przeciwienstwie do jakiejś obcej laski, z przyjaciółką mnie coś łączy. Więc byłabym zdradzona podwójnie.
Nadal - gdyby facet nie chciał, to by nie wyciupcial mojej przyjaciółki. Ale że chciał, wolał ją ode mnie, wolał położyć na szali nasz związek i Fifa rafa z moją przyjaciółką - to tylko i wyłącznie jego wina.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Bo ja bym nie poszła z takim nawet dlatego że taki facet to świnia a z takimi raczej słabo chodzić do łóżka.
Ja też nie, ale różne rzeczy kręcą różne osoby.
Często kochanki są zakochane po uszy, łudzone, że on nawet z żoną nie sypia (poczytaj wątki o zdradzie tutaj, na wizażu), jest z nią tylko ze względu na dzieci, albo bo jest ciężko chora, albo obietnicami, że po rozwodzie (który oczywiście JUŻ NIEBAWEM) zamieszkamy razem. Często ci faceci nawet szukają mieszkania na wynajem, pokazują swojej kochance, a ona jeszcze bardziej wierzy w rozwód, bo przecież jakby się nie rozwodzil, to by nie szukał domku
To rzadko jest jasna umowa "ja mam żonę, do ciebie wpadam na ru**anie". Często to są tygodnie zwodzenia, obietnic.


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:40   #143
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Po pierwsze mówimy o sytuacji kiedy sprawa jest jasna a po drugie nikt nie usprawiedliwia zdradzającego.Skąd żeś to wziął?
Bo to niby rzadkie podejście? Nie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 18:46   #144
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87246646]Bo to niby rzadkie podejście? Nie.[/QUOTE]

Nie wiem.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 21:41   #145
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja też nie, ale różne rzeczy kręcą różne osoby.
Często kochanki są zakochane po uszy, łudzone, że on nawet z żoną nie sypia (poczytaj wątki o zdradzie tutaj, na wizażu), jest z nią tylko ze względu na dzieci, albo bo jest ciężko chora, albo obietnicami, że po rozwodzie (który oczywiście JUŻ NIEBAWEM) zamieszkamy razem. Często ci faceci nawet szukają mieszkania na wynajem, pokazują swojej kochance, a ona jeszcze bardziej wierzy w rozwód, bo przecież jakby się nie rozwodzil, to by nie szukał domku
To rzadko jest jasna umowa "ja mam żonę, do ciebie wpadam na ru**anie". Często to są tygodnie zwodzenia, obietnic.
Dokładnie. A nawet gdyby jakaś kręciła się koło mojego partnera z doskonałą wiedzą, że jest zajęty, to oczywiście, że żadną sympatią bym do niej nie pałała, bo ja takich osób ogólnie nie znoszę, też uważam, że to chamstwo nie z tej ziemi interesować się zajętymi, obojętnie czy sprawa dotyczy mojego związku czy czyjegoś, ale tak czy siak gdyby mój facet na nią poleciał to pretensje miałabym tylko i wyłącznie do niego.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 22:10   #146
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
BTW, zauważyłam, że Dwight schrute ma okropne nastawienie do kobiet, ciągle tylko zdrady, leci na hajs. Ten wątek - nie, bo zdrada! W wątku o tym, że laska zerwała po wyjeździe - oooo, pojechała sama na wakacje, na pewno zdradziła! W wątku o skapcach zasugerował mi, że gdyby mój facet miał mniej hajsu, to bym z nim nie była, BO BABY TO INO NA HAJSY LECOM.
Serio, moderacjo, nie widzisz tego?


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Nie, zasada jest raczej - jak masz żonę/męża to nie zdradzaj.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Serio moderacjo?! Za tamto wspomnienie o twoim leceniu na kasę dostałem dwa tygodnie bana. A to było parę miesięcy temu. Tak cię boli, że nie dostałem stałego? Widzę zadra siedzi głęboko, że jeszcze to pamiętasz. Ciekawe.
Nigdzie w tym wątku nie pisałem, że tylko kobiety mogą zdradzić. Jeśli tak, udowodnij.
Skoro tak wyciągasz z innych wątków, to trzeba też dawać bany za sugerowanie, że w innym wątku facet, który pojechał na spotkanie biznesowe wieczorkiem do innej laski 90 km, też zdradzał.
Czy może o facetach pisać negatywnie wolno, a o kobietach nie? Za lepszy gatunek się uważasz czy co?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 22:25   #147
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Serio moderacjo?! Za tamto wspomnienie o twoim leceniu na kasę dostałem dwa tygodnie bana. A to było parę miesięcy temu. Tak cię boli, że nie dostałem stałego? Widzę zadra siedzi głęboko, że jeszcze to pamiętasz. Ciekawe.
Nigdzie w tym wątku nie pisałem, że tylko kobiety mogą zdradzić. Jeśli tak, udowodnij.
Skoro tak wyciągasz z innych wątków, to trzeba też dawać bany za sugerowanie, że w innym wątku facet, który pojechał na spotkanie biznesowe wieczorkiem do innej laski 90 km, też zdradzał.
Czy może o facetach pisać negatywnie wolno, a o kobietach nie? Za lepszy gatunek się uważasz czy co?

Powinieneś dostać stałego bana, bo mizoginie powinno się tępić. To forum z tego co się orientuje należy do agencji prasowej, która najbardziej zarabia na kobietach. Ja nie wiem jak można przymykać oko na tak jawne i stereotypowe szkalowanie swoich największych odbiorców. Wolność słowa nie powinna dotyczyć mowy nienawiści. Współczuję ci, że uważasz każdą kobietę za zdradliwą puszczalską, ale może jakbyś opuścił piwnicę i swoje ciasne myślenie to i powodzenie u płci przeciwnej by ci wzrosło, a frustracja miała szansę mieć zdrowe ujście.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 22:53   #148
dobevey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 57
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Dokładnie. A nawet gdyby jakaś kręciła się koło mojego partnera z doskonałą wiedzą, że jest zajęty, to oczywiście, że żadną sympatią bym do niej nie pałała, bo ja takich osób ogólnie nie znoszę, też uważam, że to chamstwo nie z tej ziemi interesować się zajętymi, obojętnie czy sprawa dotyczy mojego związku czy czyjegoś, ale tak czy siak gdyby mój facet na nią poleciał to pretensje miałabym tylko i wyłącznie do niego.
o tak, w punkt
dobevey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 09:14   #149
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Serio moderacjo?! Za tamto wspomnienie o twoim leceniu na kasę dostałem dwa tygodnie bana. A to było parę miesięcy temu. Tak cię boli, że nie dostałem stałego? Widzę zadra siedzi głęboko, że jeszcze to pamiętasz. Ciekawe.

Nigdzie w tym wątku nie pisałem, że tylko kobiety mogą zdradzić. Jeśli tak, udowodnij.

Skoro tak wyciągasz z innych wątków, to trzeba też dawać bany za sugerowanie, że w innym wątku facet, który pojechał na spotkanie biznesowe wieczorkiem do innej laski 90 km, też zdradzał.

Czy może o facetach pisać negatywnie wolno, a o kobietach nie? Za lepszy gatunek się uważasz czy co?
Nie wiem, czy piszesz o mężczyznach, którzy zdradzają, natomiast w większości swoich wypowiedzi ulewa ci się jakie to kobiety złe, puszvzalskie i zdradliwe.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 09:55   #150
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Spokój proszę!

Tinker, Ty też staraj się panować nad emocjami.
Dwight, Ty wtedy dostałeś tymczasa, bo Ci się uzbierało.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-10-14 o 09:58
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-14 23:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.