Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-16, 22:08   #3391
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Miałyśmy śniegowce z lidla. Nigdy więcej nie kupię. Wkłada się je strasznie. Rozmiarówka wydaje mi się zanizona.Kupiłam trzewiki, śniegowcow narazie nie. Może dopiero w styczniu. Co do kombinezonow raczej ok. Nie miałam ale patrzyłam w sklepie. Miałyśmy kurtkę przejściowa, prana wiele razy i nadal jak nowa.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 22:16   #3392
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Agnieszka - heh, ja bym się cieszyła u nas straszny problem z jedzeniem, nie moge narzekać ja byłam jeszcze gorsza

no nic, teraz pozostaje mi czekac na przesyłkę, mam nadzieje ze beda wyjątkiem bo nie chce mi sie bawic w odsylanie no i to by znaczylo ze musze szukac dalej.

W ogóle to przekichane co sezon całą wyprawke trzeba robić od nowa, a teraz jeszcze podówjnie 🙉
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 23:02   #3393
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Na sezon jesienno-zimowy kupilam zestaw ubran na facebooku czy innym serwisie ogloszeniowym, dostalismy wielka torbe rzeczy za jakies 100zl. Chodzilo mi glownie o spodnie, bo wciaz mala zuzywa (w sensie zasikuje) 3 pary dziennie i nie wyrabialismy z praniem. Teraz ma ze 12 spodni, a przy okazji duzo bluzek i 6 kurtek zimowych roznej grubosci. Dwie pokochala, pozostalych nienawidzi, jakos ze kosztowaly grosze nie bede sie przejmowac nawet jesli nigdy ich nie zalozy.
Zagadka pozostaje dla mnie, czemu pani miala 6 kurtek zimowych, ale powiedzialam ze nastepne ubrania znow chetnie od niej odkupie. Jedyny minus takich zakupow jest to, ze polowa rzeczy jest rozowych.

Musze kupic tylko buty, zrobie to jak bedzie zimno. Zaopatrzylam sie tez w 15 majtek z Lidla (zasikiwanych oczywiscie rownie czesto jak spodnie).

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Agnieszka - heh, ja bym się cieszyła u nas straszny problem z jedzeniem, nie moge narzekać ja byłam jeszcze gorsza
My chowamy jedzenie w domu. Oczywiscie tylko te lubiane- bulki, winogrona, nitki serowe, jajka, salami jest w lodowce ale przykryte. Jajka pojawiaja sie od czasu do czasu magicznie w polce, zazwyczaj dwie sztuki.

Natomiast normalne jedzenie ktore my czesto jemy typu ryz/kasza z warzywami, makarony, moze stac na stole i tego nie tknie. Tak samo nie zje niczego posmarowanego maslem, jak chcemy uchowac kawalek bulki dla siebie to smarujemy.
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 00:02   #3394
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Kurde, Jurek też warzyw jeść nie chce - poza świeżym ogórkiem. Owoce je, ale wolałabym, żeby jednak jak więcej warzyw

Też właśnie przymierzam się do zakupów zimowych. Sprawdzałam nawet zeszłoroczny kombinezon i kurtkę - ale niestety, nie da się A szkoda, bo kombinezon mieliśmy taaaki ładny (ale udało mi się już go sprzedać - równo za pół ceny). No ale wtedy Jurek nosił 86, teraz na zimę myślę kupić mu już 104. Buty wtedy miał 22, teraz trzeba będzie kupić 26 myślę - no rośnie jak na drożdżach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 08:19   #3395
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ja wczoraj przeczytałam Marta Twój post i tez kupiłam buty i kombinezon x2, bo nie wiem jaki rozmiar. U mnie na lokalnym forum mamy chwaliły te lidlowe śniegowce. No i kombinezon też wzięłam z myślą o szaleństwach na podwórku, bo kurtke już ma, rok temu kupiłam. A wyprzedaży za zaś. I muszę kupić jeszcze jakieś trzewiki zimowe.

U nas z jedzeniem podobnie jak Eliza. Ciągle krzyczy, że głodny. Aż się zastanawiam czy wszystko z nim ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:32 ----------

A pocztę mam pod blokiem to łatwo mogę zwrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 08:21   #3396
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ja na śnieg mam kurtkę używana, sąsiadka dała mi też ocieplane spodnie . Wyjściowa kurtkę kupilam. I tak myślę, że na przyszły rok chyba też kupię kurtkę na zaś. Na wyprzedażach rzecz jasna🙃U nas wchodzi w rozmiar 98 ale i 92,zalezy od firmy.Co do jedzenia, je wszystko. Kwestia tego ile zje. Owoce, awokado i miód też muszę chowac🙈Generalnie wybredna nie jest w ogóle. Ale bywają gorsze dni, że je mało jak na swoje możliwości. Czy któraś z Was ma łóżeczko domek albo tipi?
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 21:26   #3397
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Wow, my teraz nosimy 86, a buty 22 niektóre za duże.

Miłosz ma zapalenie uszu i pierwszy antybiotyk.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 21:58   #3398
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U nas z rozmoarami roznie od 92 do 104.
Kombinezon z lidla Zamówiłam 98, zobaczymy jak z rozmiarem.
Buty nosimy 24. Waga 14kg.

blekit - zdrówka

Ja po Zosi ciuchy zaczelam oddawac dawnej sąsiadce z dołu, noszę do jej rodziców a ona sobie odbiera. Zapytalam, chciała, a szkoda mi to wrzucac do kontenerów, no to jednak same firmówki i wszystko w bdb stanie, bo jak cokolwiek mam w jakims gorszym stanie to od razu na szmatki używam.
A jak chce sie cos sprzedać to za bezcen nikt kupic nie chce, ale jak sie oglada uzywki to wszystko prawie w cenach jak nowe.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 22:55   #3399
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Błękitna współczuję

Jeśli chodzi o Lidla, to kiedyś za czasów Mai mieli super jakość ubranek. Teraz porażka. Po kilku zaledwie praniach ubranka się rozciągają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 07:23   #3400
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Błękitna zdrówka.

Madzialenka o tak. Choć to też zależy co się trafi. Kiedyś kupiłam legginsy to aż pampers przeswitywal.Jakis czas temu były fajne bluzy i spodnie ale dużo droższe i te już były ok. Kurtki maja super. Mimo wszystko Hm wygrywa. Choć po domu kupuje albo ubranka z pepco albo coś z lumpeksu, bo przebieram ja chyba z 5 razy dziennie🙈Ja dostaje bardzo dużo ubranek ale ponad połowa odrazu ląduje w koszu.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 07:58   #3401
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Zgadzam się trochę z tym lidlem.
Nawet tam zeby dostać lepsza jakośc to trzeba zaplacic troche wiecej.

Ja w zasadzie kupuje tylko w h&m dzieciakom ciuchy, zdarza sie smyk, c&a i lidl (w sumie do tej pory raz jak byla wyprzedaz i placilam po 5 zł np za 2 pary leginsow, kardigan, dżinsy no i dzis czekam na paczke z lidla), pepco omijam szerokim łukiem - w ogole nie lubie tego sklepu. W tym roku raz kupilam tam Zosi chyba 4 koszulki i dwie pary spodenek z przeznaczeniem na straty w ciagu kilku wyjsc, miala moment zr wychodzilam z nia wracalm o ciuchy szly do kosza, to faktycznie koszulki i jedne spodenki zdziwily mnie i nadal sa w super stanie, a jedne spodenki nitka sie rozpuscila.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 08:34   #3402
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ja w pepco rzadko kupowałam. Ale szkoda mi założyć spodnie za 20 czy 30 zł gdzie wiem, że po dwóch godzinach już będą poplamione i pójdą do prania. Choć nie ukrywam że hm wielbie miłością bezgraniczna😁Zauważyłam że teraz na ubraniu z pepco jest metka so cute czy jakoś tak, odnoszę wrażenie że te ubranka są troszkę lepsze. Kupiłam body i bluzę, prane już kilka razy i nic się nie stało. Jestem szczerze zaskoczona. Koszulek tam nie kupuje bo robią się z nich sukienki..legginsy, skarpetki czy majtki jak najbardziej. Bardzo lubię f&f, mam tesco obok domu. Słyszałam że będą zamykać, mam nadzieję że to nieprawda. Kupiłam w tym roku małej kurtkę zimowa właśnie tam, za całe 80 zł.Jestem nią zachwycona, mega ciepła. Szkoda tylko, że ciężko tam z rozmiarami. Bynajmniej u nas.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:19   #3403
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Jurek też praktycznie cały ubrany w HM - jakoś najwygodniej mi tam robić zakupy, bardzo lubię aplikację, wszystko przejrzyste i czego bym nie potrzebowała, to tam znajdę i zasadniczo wszystko mi się tam podoba, taki styl mi pasuje. Podoba mi się też Zara, ale nie znoszę ich strony internetowej, podobnie mam z Nextem. F&F też lubię, ale niestety nie mam nigdzie blisko Za to Pepco przede wszystkim jest dla mnie zbyt pstrokate, no nic mi się tam nie podoba (poza rzeczami do domu ), więc nie kupuję tam.
Nie mam też podziału na rzeczy "po domu" i wyjściowe - no może poza koszulą i marynarką Ale Jurek raczej się nie brudzi, nie niszczy rzeczy, chodzi jeszcze też z pieluchą, więc nie ma wpadek, rzadko go przebieram w ciągu dnia, raczej nie ma takiej potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:43   #3404
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

przyszla paczka z Lidla, sniegowce i kombinezon dla Zosi super, ale kombinezon dla Artura jest slaby, na chłodne dni, ale nie na zime. Będę raczej zwracać.
Co do sniegowcow, Zosia jest w stanie sama je założyć, wiec chyba nie są jakies za wąskie, problem ma ze zdjęciem ich. Rozmiar okej, czyli faktycznie rozmiarowka nie jest zawyżona.
W ogole mam wrazenie ze juz nie maja tak zawyzonych rozmiarow jak kiedyś.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:31   #3405
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta to super że trafiłaś na fajne buty. Ja patrzyłam stacjonarnie i niestety były tylko wąskie i to ostatni rozmiar.Kupie dopiero w styczniu gdzieś indziej. Z tego co patrzyłam to do końca roku zimy ma nie być. U nas nie da się nie mieć podziału na ubranka. Po każdym posiłku jest przebieranie. Do tego kupa w majtki czasem. I niestety mydełko beckman już sobie nie radzi 🤔Po ilus razach ubranka idą do kosza bo nie dają się odplamic niestety.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 14:40   #3406
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ja zamówiłam kombinezony 92 i 86, z Lidla pomoc lepiej brać mniejszy rozmiar. Paczka już u mnie w domu, w środę o, 22 zamówiłam.

Staś waży 14kg,nosi 92, "buty 24.

Zdrowka dla Miłosza

Ja dziś kupiłam od jednej Pani z olx 3 bodziaki z hm po 5zl, koszulek trochę za 4zl na po domu, Marynarkę i koszule z hm na chrzest Ady. Sama troche rzeczy wystawiam no i słabo, nikt się nie odzywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 14:56   #3407
Lucia23
Raczkowanie
 
Avatar Lucia23
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U nas tez rządzi hm, f&f tez jest ok no i coccodrillo ale tam są trochę drogie ciuszki ale takie fajne
My mamy ok 93cm, waga 14,5 kg a roz buta to 24
Lucia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 15:18   #3408
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

poli - i ktory dobry?
My mamy 98 rozmiar kombinezonu i jest dobry. Gdzie z h&m zamówilam jej piżamy rampersy 98 i są za duże, ale ogólnie oatatnio mam właśnie wrażenie ze w h&m jeat duży przeskok miedzy 92, a 98.

Przyszlły mi za to spodnie i koszula dla A. z h&m. Juz sie nie moge doczekac zalozenia koszuli, tylko spodenie do koszuli pewnie przyjdą w poniedzialek.
Wkurza mnie strasznie rozbijanie tych paczek.
W ogolw zamowilam Zosi dwie sukienki które cene przed promka mialy po 60 zł/szt, a tu przyszły takie szmatki ze nic dziwnego ze sa na promocji.

madziek - co do butow to mi sie mega podobają na żywo i na pewno nie zwracam ich, jakosc na pierwszy rzut oka tez spoko, tylko musialam je pochowac bo Zosia jak ma nowe ciuchy to juz tylko wklada i sciaga plus urządza histerie jak nie może wlozyc/zdjąc
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤

Edytowane przez marttb
Czas edycji: 2019-10-18 o 15:19
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 20:12   #3409
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Juka tak, tak hm wygrywa z jakością.
Maja miała sporo kurtek i kobinezonow z Lidla . Śniegowce też Maja miała z Lidla chyba że 3 sezony.

U mnie też podział na ubranka po domu i na dwór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-19, 08:26   #3410
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta, jednak 92 zostawimy bo 86 ciągnie. Choć Staś ma wzrostu 88cm. Ale 92 ma trochę za dlugie nogawki. Szkoda tylko bo bardziej podoba mi się wzór mniejszego, nie mogłam się zdecydować na jeden dzień stwierdziłam, że los zdecyduje. No ale to 50zl, a nie 150 jak z hm, a do latania po śniegu się nada. Śniegowce do zwrotu, nie da się włożyć stopy...

Dziwne, że tak rozbijaja paczki. Dawno nic nie kupowałam w hm. Ada dostała kartę podarunkowa to może bliżej świat coś kupimy.

A sobie to wieki nic nie kupowałam...

Madzialenka, ja mam jeszcze ubranka do wyjścia do ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 08:36   #3411
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Hello!
Co do butów z Lidla, to dla Emilki nie kupuje, bo mają strasznie twarde podeszwy. Za to dla Marty to prawie co roku kupuje. Na jakość nie narzekam. Co do ubranek, to ja kupuję zwykle na wyprzedażach. U nas króluje smyk, f&f, Lidl, czasem nawet Biedronka czasem Pepco, czasem KiK, czasem 5 10 15, do hm mam daleko i jakoś sama nie kupuje. Ogólnie bardzo lubię KiK. Czasem jak jest wyprzedaż, to bluzki za 9 zł, koszulki i spodenki za 4 lub 2 zł. Raz dorwałam super okazje, cienkie polarki za... 2 zł za szt. Obkupilam pół rodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 08:37   #3412
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

dziwne z tymi sniegowcami, moze faktycznie wazny jest fason i nam sie trafiło akurat.

poli wrzucisz ktory kombinezon macie i czy jest cieply? bo dla A. chce zamowic i jesli dobrze myślę to z tych co masz dostane juz rozmiar 74 dla niego.
Chociaz faktycznie chłopięce kombinezony mają kiepskie wzory, ja zamowilam kombinezon ktory mi sie spodobal ale okazało sie ze to nie zimowy.

Ja w tym miesiącu w koncu wydalam troche na siebie i kupilam dwie koszule, kardigan, 4 koszulki na ramiaczkach pod koszule i dwie takie koszulki zwykle prązkowane z dlugim rękawem. Spodni mam mase ale z górą u mnie kiepsko.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 09:03   #3413
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta, super, że Ci się fajne trafiły śniegowce (tzn. Zosi ). Jaki masz model? My kupiliśmy kozaczki z daichmana w mojej ukochanej wyprzedaży (). Miały być ok 39 zł, a przy kasie okazało się, że za 19 zł Nie wiem tylko jak długo w nich pochodzi, bo to rozmiar... 21. Póki co ok, ale zobaczymy jak długo. W ogóle Emi mała jak tak widzę. Rozmiarowo 92, czasami nawet 86. Wagowo coś ok. 12,5 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 09:28   #3414
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

https://www.lidl-sklep.pl/LUPILU-Sni...ece/p100266069

mamu te granatowo galaktyczne
do tego dobralam kombinezon z tego wzoru

Ja tez kupuje głównie na wyprzedażach w h&m, chyba ze potrzebuje cos konkretnego to wtedy kupuje bez wyczekiwania na wyprzedaz
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 20:21   #3415
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

https://www.lidl-sklep.pl/LUPILU-Kom...pem/p100265572

Mam ten we wzory, na żywo jest duzo ładniejszy, ale muszę go oddać. A zostawiamy niebieski, który na żywo jest brzydszy chyba że upoluje stacjonarne ten we wzory to oddam oba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 21:04   #3416
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Poli haha 3 kategoria ubranek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 22:52   #3417
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗



Marta, jest ciepły, ale wg mnie te z h&m czy Smyka są grubsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 23:12   #3418
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Widziałam, że fajne śniegowce w Lidlu dopiero będą. One mają suwak więc nad nimi pomyślę. Aniołek to jesteś mistrz wyprzedaży 😁
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 23:38   #3419
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

poli to masz z tych co ja dla Zosi, zastanawiam sie czy na A 74 bedzie dobre bo inaczej musze zamowic niemowlece z tej serii a tam te rozmiary calkiem do
ale od pon maja byc stacjonarnie to pomysle czy nie podjechać zobaczyc
tak, nie sa jakies super grube ale właśnie mi się wydaje że sa idealne, jakbym miala założyć cos grubszego Zosi to nie wiem jakoś niewygodnie by jej było, a jednak grzeje na całości a nie jak kurtka.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 16:39   #3420
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Czy Wasze dzieci tez maja taka manie rozbierania się?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 11:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.