Fryzjer w Bielsku - Białej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 12:30   #61
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Kosa1 Pokaż wiadomość
Super dziękuję Ci bardzo za informację. Wybiorę sie do Pana Marcina Heroka na poczatek i na razie tylko na ścięcie a potem zobaczymy. Chciałabym juz znależć 1 fryzjera a nie co chwilę chodzic gdzie indziej. Pozdrawiam gorąco i napisze wrażenia
trzymam kciuki, mam nadzieję, że wyjdziesz zadowolona, powiem Ci, że ja jestem bardzo wymagająca co do moich wósów, bardzo często zmieniałam fryzjera ponieważ nigdy nie mogłąm trafić na swojego, schodziłam tych salonów wieeele ale myślę, że to już koniec, że w końcu będę mieć swojego fryzjera jednego jedynego,pozdrawiam, czekam na opis jak było
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:44   #62
intermix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Bardzo proszę o pomoc, jakie są ceny u Marcina Pawia, chodzi mi głownie o strzyżenie i kolor na włosy długie??
intermix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 12:29   #63
gumilala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ja właśnie zadzwoniłam do salonu Marcina Pawia, żeby umówić się na wizyte... jestem w szoku, bo najbliższy wolny termin to koniec czerwca!!! No a jeśli chodzi o cenę to strzyżenie i balejaż na długich włosach około 150zł.
gumilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 10:43   #64
kati2102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 41
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Polecam salon Kublin na xxxxxx Byłam tam raz i wyszłam bardzo zadowolona. Jedyną przeszkodą są wysokie ceny ale fryzury tam robią świetne!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-24 o 15:09 Powód: prosze zapoznac sie zasadami na tym forum.
kati2102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:37   #65
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Pilnie szukam dobrego fryzjera w Bielsku!
keYt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 23:40   #66
LaPupa
Przyczajenie
 
Avatar LaPupa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Andrychów/Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

witam ja mieszkam w okolicy BB , w kwietniu przeprowadzilam sie tutaj z Krakowa , jezeli moge kogos polecic to Edyte Kuzme , wlascicielke salonu Kleopatra w Andrychowie , genialna osoba i wspalniale podejscie do klienta ( ja naleze do tych wymagajacych ) ... potrafi swietnie dobrac fryzure , do tego scina nowoczesnymi metodami (strzyzenie wloskie itp ) no i wedlug mnie niewiele kasuje .Pozdrawiam
LaPupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 21:04   #67
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

witam, to znowu ja, mam pytanko - chciałabym zmienić fryzurkę na krótszą, co prawda mam dobrego fryzjera o którym zresztą tu wspominałam ale ostatnio pewna osoba wspomniała mi o Kublinie, że bardzo poleca a w szczególności p. Magdę - czy któraś z was wie może coś więcej na Jej temat, czy faktycznie dobrze obcina? pozdrawiam
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 11:42   #68
iwona bez ogona
Przyczajenie
 
Avatar iwona bez ogona
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to iwona bez ogona
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witaj!

Jestem zdecydowaną fanka Pana Marcina Paw i jego fachowe cięcie goraco polecam!!
Sama w sobotę byłam u niego i ścięłam włosy z długich na ... prawie całkowicie krótkie - jestem zachwycona! Uczesanie z umytych włosów zajmuje mi dosłownie 5 min
Samo obcięcie zapłaciłam 60zł - nie mało ale uważam,ze warto. Dodam,ze mam włosy zupełnie proste i bardzo trudne do ułożenia i obcięcia. Przetestowałam wielu fryzjerów jednak Pan Marcin jest najlepszy.

Pozdrawiam
__________________
Jestem jak Dr. Jekyll i Mr. Hyde
iwona bez ogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:41   #69
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez iwona bez ogona Pokaż wiadomość
Witaj!

Jestem zdecydowaną fanka Pana Marcina Paw i jego fachowe cięcie goraco polecam!!
Sama w sobotę byłam u niego i ścięłam włosy z długich na ... prawie całkowicie krótkie - jestem zachwycona! Uczesanie z umytych włosów zajmuje mi dosłownie 5 min
Samo obcięcie zapłaciłam 60zł - nie mało ale uważam,ze warto. Dodam,ze mam włosy zupełnie proste i bardzo trudne do ułożenia i obcięcia. Przetestowałam wielu fryzjerów jednak Pan Marcin jest najlepszy.

Pozdrawiam
zachęcona opinią umówiłam się do Pana Marcina na podcięcie włosów początkiem listopada
Mam kłopotliwe włosy...są podatne na kręcenie przez to się puszą i wyglądają beznadziejnie mam nadzieję że Pan Marcin poradzi sobie z nimi
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:32   #70
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Czy któraś z Was była lub zna kogoś, kto ścinał się u pana Andrzeja Kawuloka? Ma swój salon na ul. Pod Stokiem. Jedna osoba co prawda mi go poleciła, ale zawsze lepiej poznać zdanie większej ilości osób.
Co do fryzjerów w BB. Kiedyś kapitalna pani ścinała w Qualitet na Partyzantów, jednak ostatnio dzwoniłam tam i już nie pracuje. A szkoda, bo pani Dorota to była cudowtwórczyni. Mam mało podatne włosy,a po niej zawsze mi sie układały.
Tak więc muszę znaleźć innego, dobrego i niedrogiego fryzjera.
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:50   #71
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Dzisiaj zadzwoniłam do pana Andrzeja i strzyżenie od 80 zł. To stanowczo nie na moją kieszeń, mimo, że ma opinię świetnego fryzjera. Przeprowadziłam w międzyczasie mały wywiadzik
Może ktoś sie jednak skusi.
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 08:29   #72
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Może ktos jeszcze poleci serio dobrego fryzjera w B-B? Cena usług nie jest dla ważna, byleby tylko usługi te były zadowalające Zależy mi głównie na fryzjerze, który zna się na koloryzacji włosów blond

Latami chodziłam do Trendów na Cechowej i pod Orłem ale nie podoba mi się tam to, że kobietki robią tam bardzo często pare osób naraz-tej umyja włosy, tej podetną, tej pomalują :/ Szukam fryzjera, który całą swoją uwagę poświęci mi na tą godzinę, czy dwie

Myślałam o salonie Hairpark lub Prestiż, może ktoś więcej coś o nich powie? Jakie farby tam stosują i jakie są efekty ? Albo może kto poleci jakiś inny salon niż Trendy czy ten na Milusińskich? Pozdrawiam
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 06:56   #73
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Właśnie znajoma powiedziała mi, że jest bardo zadowolona z usług fryzjera Farouk na Cieszyńskiej ja tam nie byłam ale może komuś przyda się ten namiar
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 16:01   #74
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Właśnie dzisiaj wróciłam od pani Marzeny, która ma swój salon fryzjerski na Cieszyńskiej, bodajże 43.
Pracują tam na kosmetykach Biosilk(cudo! a jak włosy pięknie błyszczą, o odżywieniu nie wspomnę) + spryskują włosy CHI Keratin Mist, czyli taką odżywką bez spłukiwania. Te kosmetyki można również zakupić w salonie.
Pani Marzena ma świetne podejście do klienta. Dawno nie spotkałam się z fryzjerką, która tyle mówi podczas strzyżenia na temat włosów i ich odpowiedniej pielęgnacji. No i z miejsca oberwało mi się za katowanie moich włosów Najbardziej rozbroił mnie sztab osób, które były podczas mycia i obcinania Zresztą odczuło sie tam fajną atmosferę.
W sumie za mycie+strzyżenie+modelowa nie zapłaciłam 45 zł. No i napewno tam wrócę.
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 19:19   #75
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Chandrika fajnie, że dałaś cynk jak jest u Pani Marzenki ciekawiło mnie to Mam tylko nadzieje, że skoro na necie salon ten widnieje jako salon Farouk, to używają tam farb z Farouka ? Pytam, bo kiedyś byłam w salonie niby współpracującym z Wellą i miby pracującym na ich farbach, a jak się okazało na miejscu używali zupełnie innej marki farb :/ A ja chciałabym właśnie pomalować włosy Faroukiem i niczym innym

Po Twojej pozytywnej opinii chyba skuszę się jednak na salon Pani Marzenki pzdr
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:50   #76
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Wiesz co, nie wiem jakich farb, bo nie farbowałam ( a kuszono mnie juz na zapas), ale dostałam masę ulotek i te kosmetyki są z Farouka Tak więc farby zapewne też. Jedyne co udało mi się zapamietać to to, że są bez amoniaku
Przy umawianiu się zawsze można zapytać, na jakich farbach pracują
Ach, i jak mnie paluszki swędzą, coby zakupić tą keratynę w sprayu. No i co najważniejsze- pomimo dzisiejszej wichury, dotykania włosów są one nadal miękkie i bardzo dobrze się układają. A nieczęsto mi się to zdarza. Wytrzepałam tylko z włosów lakier


maud1106 to po wizycie daj znać, jak było i czy Ci się podobało

Edytowane przez Chandrika
Czas edycji: 2008-10-30 o 20:52 Powód: stylistyka
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:12   #77
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Chandrika, oczywiscie dam znać Dowiedziałam się, że farbują Faroukiem, także umówiłam się tam ale wizyta za kilka tygodni dopiero pzdr
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 12:41   #78
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

A jakie ceny tego farbowania w Farouku?
I w ogóle co się stało z tym panem http://www.stylista.net/ ? Umarł? Weszłam dzisiaj przypadkiem, bo ktoś tutaj podawał linka.
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:15   #79
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez inayah Pokaż wiadomość
A jakie ceny tego farbowania w Farouku?
I w ogóle co się stało z tym panem http://www.stylista.net/ ? Umarł? Weszłam dzisiaj przypadkiem, bo ktoś tutaj podawał linka.
umarł
dziś jest pogrzeb.
Koleżanka właśnie zwolniła się z pracy aby być na nim

Taki młody chłopak
strasznie to przykre
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 13:31   #80
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Jej to co mu się stało?
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:22   #81
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez inayah Pokaż wiadomość
Jej to co mu się stało?
on niedaleko mnie mieszkał. zmarł. podobno nie wyleczył do konca grypy i wystąpiły powikłania. wszyscy tak mówią ale czy to prawda niewiadomo. ale całkiem możliwe powikłania po grypie takie są, sama się przekonalam. biedny chłopak. 3 miesiące temu ożenił się.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 00:39   #82
martetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Cool Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Czy ktoś z Was był może w "Atelier Fanaberia" Andrzej Borowiecki? Nie polecam Trendy "pod orłem". Pan Mariusz dobrze ścina, ale tylko za pierwszym razem... Gdy poszłam do niego ponownie nie był w stanie powtórzyć cięcia. W tych samych Trendach byłam też u jednej dziewczyny (imienia nie pamiętam, Weronika może...?) i to była tragedia!!! Mam bardzo gęste i grube włosy, dziewczyna zupełnie nie mogła sobie z nimi poradzić. W połowie cięcia zapytała czy może mi ODPŁATNIE wyprostować włosy (12zl) bo inaczej nie jest w stanie dalej ich ciąć!! Wydałam 80zl i powiedziałam, że moja noga tam więcej nie postanie.
martetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 00:46   #83
martetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez barocco Pokaż wiadomość
Ja polecam salon HAIRPARK na Barlickiego 7(schody przy `prezydencie`) Fryzjerka: Ola, lub Wlascicielka-Stylistka-Beatka. Najlepiej zadzwonic wczesniej, 499 22 21, lub Anetka(tez rewelacyjna) na ul. Cechowej, na rogu od strony sfery, tel: 8 16 52 58

Byłam u właścicielki i wyglądałam jak pieczarka. nie polecam
martetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:09   #84
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez martetta Pokaż wiadomość
Byłam u właścicielki i wyglądałam jak pieczarka. nie polecam
WITAM,
jeżeli możesz to napisz coś więcej, dlaczego jesteś niezadowolona bo chciałam się tam wybrać i zaciekawiła mnie twoja wypowiedź
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:30   #85
martetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez KOZIANECZKA Pokaż wiadomość
WITAM,
jeżeli możesz to napisz coś więcej, dlaczego jesteś niezadowolona bo chciałam się tam wybrać i zaciekawiła mnie twoja wypowiedź
Zostałam obcięta na grzybka. Mam okrągły kształt twarzy i dużo włosów, a ona tą fryzurą dodała mi jeszcze objętości. Do tego miałam okropną grzywkę i wyglądałam jak w kasku. Może akurat w moim przypadku p. Beatka się nie sprawdziła, a Tobie dobierze fajną fryzurę. W każdym razie tego Ci życzę.
martetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:44   #86
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez martetta Pokaż wiadomość
Zostałam obcięta na grzybka. Mam okrągły kształt twarzy i dużo włosów, a ona tą fryzurą dodała mi jeszcze objętości. Do tego miałam okropną grzywkę i wyglądałam jak w kasku. Może akurat w moim przypadku p. Beatka się nie sprawdziła, a Tobie dobierze fajną fryzurę. W każdym razie tego Ci życzę.
myślałam, żeby się do niej wybrać ale najbliższy wolny termin jest w styczniu, także to trochę za długo, a z drugiej strony chcę iść do osoby, która zna się na strzyżeniu bo byłam w Kublinie i tak mnie fryzjerka obcięła, że mam same schody, także szok... nigdy więcej nie pójdę do Kublina...
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:29   #87
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Kozianeczko, a nie myślałaś o pani Marzenie z Farouka, o której już tu pisałam? Świetna fryzjerka.
Ostatnio była tam moja znajoma i wyszła równie zadowolona jak ja.
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 09:47   #88
iwona bez ogona
Przyczajenie
 
Avatar iwona bez ogona
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to iwona bez ogona
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

HairPark - nie mam z nimi duzych doswiadczeń. Pani Ola czesała mnie do ślubu i zrobiła to bardzo fajnie- tzn. fryzurka była taka jaką chcialam i po podejściu tej dziewczyny widziałam,ze ma pojęcie i jest dobra w tym co robi jednak jak dobiera i obcina nie wiem. Pomijając fakt czy sa dobrzy czy nie jedno jest pewne,ze ceny tam mają kosmiczne!! (za samo czesanie - bez koloru, bez obcinania - które trwało z myciem moze 30 min i nie wymagało zbytniego poświecenia uwagi - taki upiety nieład na głowie - zapłaciłam 160 zł!!! - osobiscie uważam to za zdzierstwo )

W dalszym ciągu jestem fanką Marcina Paw - ide do nego w przyszłym tygodniu
A propos... KODEINA jak fryzura? Byłaś?

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Jestem jak Dr. Jekyll i Mr. Hyde
iwona bez ogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:29   #89
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Kozianeczko, a nie myślałaś o pani Marzenie z Farouka, o której już tu pisałam? Świetna fryzjerka.
Ostatnio była tam moja znajoma i wyszła równie zadowolona jak ja.
NIE ZNAM TEGO SALONU ANI p.MARZENY ALE MOŻE FAKTYCZNIE PÓJDĘ, PONIEWAŻ MAM KRÓTKĄ FRYZURĘ, KTÓRA JUŻ ODROSŁA I MUSZĘ JĄ PODCIĄĆ A GDZIE DZWONIĘ TO TERMIN MAJĄ NA STYCZEŃ ( CHODZI O P.WOŹNIAKOWSKĄ I M. PAWIA) TAKŻE NIE MAM POJĘCIA GDZIE SIĘ UDAĆ, PONIEWAŻ WCZEŚNIEJ (TAK JAK WSPOMNIAŁAM ) OBCIĘŁAM SIĘ W KUBLINIE I PO PROSTU SZOK, NA SZCZĘCIE WŁOSY JUŻ TROCHĘ MI ODROSŁY I POTRZEBUJĘ ABY KTOŚ DOPROWADZIŁ JE DO PORZĄDKU
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 12:59   #90
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Miałam dać znać jak wrażenia po wizycie w Farouk w B-B, więc taK: pani fryzjerka, chyba to ta pani Marzena, jest bardzo miła i sympatyczna Niestety efekt koloryzacji byl zupełnie nie taki jak oczekiwałam, w związku z czym na dzien dzisiejszy nie poszłabym tam już z tego względu, jak i z powodu paru mniej istotnych. Ale kto wie, może kiedyś jeszcze tam zawitam, w koncu miła fryzjerka to ważna sprawa
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 12:18:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.