Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 11:50   #5041
wolha90
Przyczajenie
 
Avatar wolha90
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

chciałabym się znowu poradzić
Pisałam jakiś czas temu, że po ryzykownym stosunku zażyłam ellaone.
Teraz, po niemal 6 tygodniach od tej sytuacji nadal odczuwam skutki uboczne tabletki, takie jak pierwszego dnia po jej zażyciu: mdłości, bóle głowy, bóle podbrzusza i pleców.
W tym czasie miałam 2 razy okres (trochę skąpszy, ale krwawienie było 5-dniowe jak zwykle, w terminie i wystąpił pms), robiłam też w celu wykluczenia 3 testy ciążowe zgodnie z instrukcją: 2, 3 i 5 tygodni po stosunku, wszystkie negatywne, więc tej opcji raczej nie biorę pod uwagę
Natomiast chciałabym zapytać czy komuś też się tak zdarzyło, że tabletka po rozchwiała tak bardzo organizm? Do gina zapisałam się oczywiście, ale może ktoś miał podobne doświadczenia... no bo ciąża to raczej musiałaby być cudem?
wolha90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 12:21   #5042
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

To bankowo skutek EllaOne. Przy jej skuteczności (ok.98%) dawka hormonów musi być kosmiczna...
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 23:56   #5043
Aga9519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witam, w sobotę rano (18 .07) kochalam się z chlopakiem (skończył we mnie). Biorę tabletki antykoncepcyjne dianette. W sobotę wieczorem przyjęłam tabletkę o zwykłej porze. Natomiast w niedzielę zapomnialam i przyjęłam ją dopiero dzis razem z następną. Po zakończeniu ostatniego opakowania od razu rozpoczęłam następne (nie robilam 7 dniowej przerwy). Zapomniana tabletka byla 4 z nowego opakowania. Czy istnieje duże ryzyko że moglam zajść w ciąże?
Aga9519 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:31   #5044
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Aga9519 Pokaż wiadomość
Witam, w sobotę rano (18 .07) kochalam się z chlopakiem (skończył we mnie). Biorę tabletki antykoncepcyjne dianette. W sobotę wieczorem przyjęłam tabletkę o zwykłej porze. Natomiast w niedzielę zapomnialam i przyjęłam ją dopiero dzis razem z następną. Po zakończeniu ostatniego opakowania od razu rozpoczęłam następne (nie robilam 7 dniowej przerwy). Zapomniana tabletka byla 4 z nowego opakowania. Czy istnieje duże ryzyko że moglam zajść w ciąże?
A co ulotka mówi?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:50   #5045
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Escapelle a ciążą - BARDZO proszę o opinię :(

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Tak czy inaczej, stosunek był w prezerwatywie więc nie masz się o co martwić jeśli o ciążę chodzi. Jednak jeśli Ci się tak poprzesuwa cykl to zrób badania
i nie wiem co to za "inteligentny" lekarz, który każe brać tabletkę 'po' po zabezpieczonym stosunku
Dziękuję za wsparcie. Liczę, że wszystko skończy się dobrze.
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:37   #5046
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Aga9519 Pokaż wiadomość
Witam, w sobotę rano (18 .07) kochalam się z chlopakiem (skończył we mnie). Biorę tabletki antykoncepcyjne dianette. W sobotę wieczorem przyjęłam tabletkę o zwykłej porze. Natomiast w niedzielę zapomnialam i przyjęłam ją dopiero dzis razem z następną. Po zakończeniu ostatniego opakowania od razu rozpoczęłam następne (nie robilam 7 dniowej przerwy). Zapomniana tabletka byla 4 z nowego opakowania. Czy istnieje duże ryzyko że moglam zajść w ciąże?
To można brać tabletki anty i żeby chłopak doszedł w nas?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:53   #5047
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To można brać tabletki anty i żeby chłopak doszedł w nas?
Kpisz czy serio pytasz?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 21:59   #5048
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Kpisz czy serio pytasz?
No serio :P nigdy tabletek anty nie brałam wiec nie wiem.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 22:18   #5049
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No serio nigdy tabletek anty nie brałam wiec nie wiem.
Tak, można. Dlatego to takie wygodne
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 23:15   #5050
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Tak, można. Dlatego to takie wygodne
Nie wiedziałam o tym, aż wstyd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 23:20   #5051
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam o tym, aż wstyd
Nie korzystasz, więc skąd masz wiedzieć jak działają, spokojnie.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 23:40   #5052
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam o tym, aż wstyd
Podobno uczymy się całe życie, spokojnie
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 08:06   #5053
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Nie korzystasz, więc skąd masz wiedzieć jak działają, spokojnie.






Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Podobno uczymy się całe życie, spokojnie
Lepiej później niż wcale :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 12:27   #5054
Gudgud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć, dziewczyny!

Mam nadzieję, że może i Wy mnie uspokoicie albo coś doradzicie . Otóż tak, 17.07 powinnam była dostać okres, ale jak dotąd ani widu ani słychu. Objawy miałam jak przed, czyli byłam rozchwiana, emocjonalna, itd. Piersi mam powiększone jak przed okresem, bolą też tak samo, czyli nie są nadwrażliwe ani nic z tych rzeczy. Tylko martwi mnie mój śluz . Nie wiem, czy to normalne, ale jest przeźroczysty, bezwonny i ma malutkie białe grudki. Jestem absolutnie załamana, ale chłopak mnie uspokaja, mówiąc, że po prostu panikuję. Używaliśmy prezerwatywy, nigdy nie pękła ani się nie zsunęła, a bez go nawet nie dopuszczam . Jeżeli chodzi o inne przyjemności to na wszelki wypadek zawsze zajmował się najpierw mną, a dopiero potem ja nim, żeby nie było żadnego ryzyka. Zrobiłam 2 dni temu test, ale że nie mogłam wytrzymać to zrobiłam go koło 17 i był negatywny. Dzisiaj jadę po kolejny i robię jutro rano. Cykl miewam rozchwiany. Raz trwa 28 dni, raz nawet 37, więc bywa tak, że okres sam z siebie mi się spóźnia nie wiadomo z jakiej przyczyny. Byłam z tym u gina, ale dała mi Orgametril i nigdy więcej do tej babki nie pójdę .
Czy fakt, że w dzień spodziewanego okresu dostałam 3 szczepionki, ma jakieś znaczenie? Tężec, wzw a i b oraz dur brzuszny (jedna z nich do dzisiaj jest zaczerwieniona i trochę boli przy dotyku). Wyjeżdżam za miesiąc na rok za granicę i to też jest ogromny stres .

Edytowane przez Gudgud
Czas edycji: 2015-07-22 o 12:45
Gudgud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 12:45   #5055
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Oczywiście, że ze stresu może Ci się przesunąć okres.
Antybiotyki, przyjmowane leki jak również i szczepionki mogą mieć wpływ na wydłużenie cyklu.
Jeśli masz zabezpieczone stosunki i jesteś w 100 % pewna, że nie doszło do żadnej ryzykownej sytuacji to nie masz powodu do zmartwień, że to ciąża.
Jeśli jednak się niepokoisz możesz zrobić badanie beta HCG, ale nie wydaje mi się by było ono konieczne.
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 12:55   #5056
aksiokersa
Raczkowanie
 
Avatar aksiokersa
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

To jeszcze ja się tutaj dołączę I od razu na wstępie zaznaczam, że nie, nie mam problemu bo mogę być w ciąży. W zasadzie robiłam w ostatnim czasie wszystko żeby w niej być :P Chodzi mi bardziej o to jakie Waszym zdaniem jest prawdopodobieństwo że zostanę mamą, biorąc pod uwagę to, że dziś jest mój 32 dzień cyklu, 35 dni temu wzięłam ostatnią tabletkę anty i od tej pory staramy się o dziecko. Od ok dwóch tygodni bolą mnie bardzo sutki, i są powiększone, piersi też delikatnie urosły (ale może to dlatego że przytyłam ). Odczuwam bóle jak na okres, z tym że póki co go nie ma (wiem, po odstawieniu tabletek wszystko się mogło poprzesuwać). Od 3 dni rano kręci mi się w głowie, dziś przy myciu zębów myślałam, że zwrócę śniadanie. Papierosy, których do tej pory paliłam dość znaczną ilość, po prostu przestały mi smakować. Wczoraj po pierwszej porannej fajce zrobiło mi się słabo.
Dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test. Druga kreska jest, ale tak blada, że w zasadzie nie wiem czy ona tam jest czy bardzo bym chciała żeby tam była


Co o tym sądzicie?
aksiokersa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:26   #5057
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Gudgud Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!

Mam nadzieję, że może i Wy mnie uspokoicie albo coś doradzicie . Otóż tak, 17.07 powinnam była dostać okres, ale jak dotąd ani widu ani słychu. Objawy miałam jak przed, czyli byłam rozchwiana, emocjonalna, itd. Piersi mam powiększone jak przed okresem, bolą też tak samo, czyli nie są nadwrażliwe ani nic z tych rzeczy. Tylko martwi mnie mój śluz . Nie wiem, czy to normalne, ale jest przeźroczysty, bezwonny i ma malutkie białe grudki. Jestem absolutnie załamana, ale chłopak mnie uspokaja, mówiąc, że po prostu panikuję. Używaliśmy prezerwatywy, nigdy nie pękła ani się nie zsunęła, a bez go nawet nie dopuszczam . Jeżeli chodzi o inne przyjemności to na wszelki wypadek zawsze zajmował się najpierw mną, a dopiero potem ja nim, żeby nie było żadnego ryzyka. Zrobiłam 2 dni temu test, ale że nie mogłam wytrzymać to zrobiłam go koło 17 i był negatywny. Dzisiaj jadę po kolejny i robię jutro rano. Cykl miewam rozchwiany. Raz trwa 28 dni, raz nawet 37, więc bywa tak, że okres sam z siebie mi się spóźnia nie wiadomo z jakiej przyczyny. Byłam z tym u gina, ale dała mi Orgametril i nigdy więcej do tej babki nie pójdę .
Czy fakt, że w dzień spodziewanego okresu dostałam 3 szczepionki, ma jakieś znaczenie? Tężec, wzw a i b oraz dur brzuszny (jedna z nich do dzisiaj jest zaczerwieniona i trochę boli przy dotyku). Wyjeżdżam za miesiąc na rok za granicę i to też jest ogromny stres .
Ty nie jesteś w ciąży. Stes i szczepionki na pewno
Cytat:
Napisane przez aksiokersa Pokaż wiadomość
To jeszcze ja się tutaj dołączę I od razu na wstępie zaznaczam, że nie, nie mam problemu bo mogę być w ciąży. W zasadzie robiłam w ostatnim czasie wszystko żeby w niej być Chodzi mi bardziej o to jakie Waszym zdaniem jest prawdopodobieństwo że zostanę mamą, biorąc pod uwagę to, że dziś jest mój 32 dzień cyklu, 35 dni temu wzięłam ostatnią tabletkę anty i od tej pory staramy się o dziecko. Od ok dwóch tygodni bolą mnie bardzo sutki, i są powiększone, piersi też delikatnie urosły (ale może to dlatego że przytyłam ). Odczuwam bóle jak na okres, z tym że póki co go nie ma (wiem, po odstawieniu tabletek wszystko się mogło poprzesuwać). Od 3 dni rano kręci mi się w głowie, dziś przy myciu zębów myślałam, że zwrócę śniadanie. Papierosy, których do tej pory paliłam dość znaczną ilość, po prostu przestały mi smakować. Wczoraj po pierwszej porannej fajce zrobiło mi się słabo.
Dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test. Druga kreska jest, ale tak blada, że w zasadzie nie wiem czy ona tam jest czy bardzo bym chciała żeby tam była


Co o tym sądzicie?
A Ty prawdopodobnie jesteś w ciąży gratuluję zrób jeszcze betę, bedziesz miała jasność
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:47   #5058
aksiokersa
Raczkowanie
 
Avatar aksiokersa
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Ale w sumie tak od razu po odstawieniu pigułek?
aksiokersa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:56   #5059
Gudgud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Ja już prawdopodobnie mam paranoję, bo mam wrażenie, że czuję drętwienie i mrowienie pod biustem, co podobno również bywa zwiastunem ciąży. Myślę, że jak zrobię badanie krwi to dopiero się uspokoję lub też nie .
Gudgud jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 13:58   #5060
aksiokersa
Raczkowanie
 
Avatar aksiokersa
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Nie panikuj przy nieregularnych cyklach i zabezpieczonych stosunkach szanse są naprawde nikłe
aksiokersa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:05   #5061
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez aksiokersa Pokaż wiadomość
Ale w sumie tak od razu po odstawieniu pigułek?
Jeśli nie fabularyzowałaś to wszystko na to wskazuje. Zdarza się jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez Gudgud Pokaż wiadomość
Ja już prawdopodobnie mam paranoję, bo mam wrażenie, że czuję drętwienie i mrowienie pod biustem, co podobno również bywa zwiastunem ciąży. Myślę, że jak zrobię badanie krwi to dopiero się uspokoję lub też nie .
Tak, masz paranoję.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:13   #5062
aksiokersa
Raczkowanie
 
Avatar aksiokersa
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Haha wiesz, ja opisałam objawy jakie odczuwam, a czy przy okazji sobie czegoś nie wkrecam... To w sumie ciężko obiektywnie stwierdzić bo nigdy wcześniej w ciąży nie byłam równie dobrze mogą to być objawy odstawienia tabletek. Ale oczywiście zamiast zrobić test na bete, siedzę i się zastanawiam
aksiokersa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 15:11   #5063
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez aksiokersa Pokaż wiadomość
Haha wiesz, ja opisałam objawy jakie odczuwam, a czy przy okazji sobie czegoś nie wkrecam... To w sumie ciężko obiektywnie stwierdzić bo nigdy wcześniej w ciąży nie byłam równie dobrze mogą to być objawy odstawienia tabletek. Ale oczywiście zamiast zrobić test na bete, siedzę i się zastanawiam
tak zwane objawy ciąży są bardzo subiektywne i tak naprawdę mogą wynikać z bardzo wielu przyczyn niezwiązanych z ciążą.
ale pozytywny wynik testu (nawet bladziutka kreska) jest dość pewnym zwiastunem ciąży, powtórz test, dwa wyniki uznaje się za wiarygodne

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Gudgud Pokaż wiadomość
Ja już prawdopodobnie mam paranoję, bo mam wrażenie, że czuję drętwienie i mrowienie pod biustem, co podobno również bywa zwiastunem ciąży. Myślę, że jak zrobię badanie krwi to dopiero się uspokoję lub też nie .
według mnie to nawet szkoda kasy na badanie, bo szans na ciążę nie widzę
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 15:54   #5064
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

[QUOTE=charsi;52166101]tak zwane objawy ciąży są bardzo subiektywne i tak naprawdę mogą wynikać z bardzo wielu przyczyn niezwiązanych z ciążą.
ale pozytywny wynik testu (nawet bladziutka kreska) jest dość pewnym zwiastunem ciąży, powtórz test, dwa wyniki uznaje się za wiarygodne[COLOR="Silver"]

No niekoniecznie musi być zwiastunem ciąży. Ja taką kreskę miałam kilkakrotnie a w ciąży nie jestem...choć bardzo bym chciała. 5 dni do okresu, a czuję się tak źle i słabo jak nigdy dotąd.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

A po odstawieniu tabletek można zajść w ciążę w pierwszym cyklu, a można dopiero po kilku czy kilkunastu. Tu nie ma reguły, zależy od organizmu.
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 18:24   #5065
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

5000 postów przekroczone, więc zapraszam do nowej XI części
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=823990
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:40   #5066
Asiekk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: czy to może być młodsza ciąża

Witam, jestem tu nowa i nigdy wcześniej nie bawiłam się w żadne fora.. od poł roku staram sie z mężem o dzidziusia i nic... ;/
ost okres był 8 sierpnia, teraz planowany jest 6wrzesien (za dwa dni), od jakieś 1,5 tyg mierze codziennie tep i wynosi ona 37,1 a od dwóch dni 37,4. Z "objawów" mam gęsty biały śluz, delikatne pobolewanie podbrzusza od tygodnia, brak checi na seks, wiekszy apetyt, sennośc i zaczynają mnie bolec piersi..Dzis robiłąm test i wyszedł negatywnysmutas.gif ( nie był z 1 porannego moczu).. dziewczyny czy jest szansa że to jednak ciąża???????
Asiekk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:53   #5067
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: czy to może być młodsza ciąża

Cytat:
Napisane przez Asiekk90 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa i nigdy wcześniej nie bawiłam się w żadne fora.. od poł roku staram sie z mężem o dzidziusia i nic... ;/
ost okres był 8 sierpnia, teraz planowany jest 6wrzesien (za dwa dni), od jakieś 1,5 tyg mierze codziennie tep i wynosi ona 37,1 a od dwóch dni 37,4. Z "objawów" mam gęsty biały śluz, delikatne pobolewanie podbrzusza od tygodnia, brak checi na seks, wiekszy apetyt, sennośc i zaczynają mnie bolec piersi..Dzis robiłąm test i wyszedł negatywnysmutas.gif ( nie był z 1 porannego moczu).. dziewczyny czy jest szansa że to jednak ciąża???????
Moze i nie moze. Na podstawie tych informacji, nikt nie jest w stanie nic stwierdzic. Pomiary temperatury od 1,5 tygodnia to za malo. Gdybys je miala chociaz od poczatku cyklu to jeszcze. Normalne to jest, ze po owulacji temperatura wzrasta. Kazda z nas jest inna i ma inne granice tzw. ´´wysokich temperatur´´. Ponadto tak wczesne objawy sa rzadkoscia. Musisz zrobic test w dniu spodziewanej miesiaczki, czy wzglednie isc zrobic bete. Bez tego nikt Ci tu nic wiecej nie wywrozy.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.