jak przytyć we piersiach i pupie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 11:29   #31
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

Witam
ja także mam 75 B i nie narzekam wolę takie niż zbyt wielkie, a jeśli dziewczyna jest szczuplutka a piersi ma wielkie (wiem,rzadki widok ale znam takie osoby) to okropnie to wygląda.
A pomyślcie jak urodzimy dzieci to nam na pewno się trochę powiększą poza tym można dobrać stanik, aby powiększył nieco piersi
Poza tym uważam, że mniejsze piersi są bardziej dziewczęce, delikatne, jędrne,ładniejsze na żywo, nie opadają tak jak wielkie.
A po urodzeniu dzieci, tym co mają duże to tylko oklapną i będą takie "flaki" i o wiele trudniej im przywrócić ładny stan.
chociaż znam przypadki, że po dziecku i małe piersi wyglądały jak flaki, ale to już ewidentnie efekt zaniedbania :/
Z całym szacunkiem do dziewczyn z dużym biustem. Trzeba zaakceptować to czym nas natura obdarzyła

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2010-11-01 o 03:53
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 07:16   #32
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

też mam taki problem moja mam i babcia mają duuuże piersi ale za to są "pulchne"..boje sie że jak zacznę dużo jesć to tak przytyje że później nie schudne dodam że w rodzinie ojca kobiety są szczupłe i wysokie..no ale biust mają
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 01:25   #33
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Witam Justynko

moim zdaniem powinnaś jeszcze citu poczekać, przede wszystkim ze względu na Twój młodziutki wiek. Poza tym proces dojrzewania jeszcze się nie zakończył w Twoim przypadku. Myślę, że zarówno piersi jak i pupa nabiorą większych kształtów.

Piszesz, że ćwiczenia siłowe odpadają. Ja jestem przeciwniczkątego rodzaju aktywności w tak młodym wieku

Może któraś z dziewczyn, coś jeszcze dopisz

pozwole sobie skasować dubelek Twojego tematu, dobrze?
Mi też kiedyś mówili, że powinnam jeszcze poczekać ze względu na mój młody wiek, czekałam, teraz mam 19 lat, a biustu dalej nie ma
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 18:48   #34
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

hejja schudlam tera 10 kilo iz tyleczak te mitroche spadlo.chcialabym zeby przybylo mi kilka centymetrow w tych okolicach.najbardziej zalezy mi na poszerzeniu pupu ale cwiczenia chyba tego nie zrobia.jakie inne cwiczenia do wykonywania w domu polecacie?
__________________
WZROST 166 cm
było - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:49   #35
milka_6666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

Dziewczyny tez mam mały biust byłam u ginekologa i przepisala mi tabletki anty ale niestety uzywalam je 2 miesiace wiec nie moge za wiele powiedziec mam 16 lat a biust 65AA masakra i na dodatek figura gruszki...a biust chyba mi juz nie urosnie bo od kilku lat nic nie widze zeby sie zmienial nawet jak kiedys bylam okragl;ejsza teraz jestem chudziutka zazdroszcze biustu moim kolezanka bo maja ładny biust. Chcę przytyc ale nie moge. Co moge zrobic?
milka_6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:16   #36
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

Cytat:
Napisane przez milka_6666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tez mam mały biust byłam u ginekologa i przepisala mi tabletki anty ale niestety uzywalam je 2 miesiace wiec nie moge za wiele powiedziec mam 16 lat a biust 65AA masakra i na dodatek figura gruszki...a biust chyba mi juz nie urosnie bo od kilku lat nic nie widze zeby sie zmienial nawet jak kiedys bylam okragl;ejsza teraz jestem chudziutka zazdroszcze biustu moim kolezanka bo maja ładny biust. Chcę przytyc ale nie moge. Co moge zrobic?
Hej wiesz też mam małe piersi, mam 17 lat. Właściwie to ogólnie to akceptuje, ale czasami jak chcę kupić jakąś bluzkę z dekoltem, a z wiadomego problemu nie mogę coś mnie dopada i grzebię po wszystkich stronach w necie. Ja jestem bardzo chuda i to może wszystko przez to. Jednak jak ty też próbuję przytyć. Może trzeba byłoby udać się do dietetyka aby stworzył odpowiednią dietę? Planuję jutro wybrać się do sklepu, przeczytałam, że odpowiednio dobrany stanik powoduje, że piersi wydają się większe Tylko trzeba dokładnie się zmierzyć pod biustem, tak żeby nie było za luźno i wybrać większą miseczkę. Jeszcze ciekawe, bo staniki typu push up wcale nie działają rewelacyjne, lepsze są takie zwykłe.
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 23:50   #37
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie
 
Avatar NAUGHTYxANGEL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 145
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

Dziewczynki, nie tylko wy macie male biusty, bo i ja!! Miseczka rozmiar A jest dla mnie za duza. I fakt jak przytyje to troszke idzie w biust, a jak schudlam i to sporo oj, to masakra A na wadze jakos juz nie chce przybierac!! Ale tylek mam za to cacy
NAUGHTYxANGEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 12:33   #38
rosesss999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

Dziewczyny... mam 173cm wzrostu, waże 54,5kg... a piersi miseczka A. myśłicie że jesli przytyje tak z 4kg to biust powiększy mi sie chociaz troche?
oststnio troche schudłam a mimo tego zauwazyłam że piersi są troszke większe (nareszcie).. więc pomyślałam ze moze jesli nabiore troche na sb to będą większe...
jak myślicie?
rosesss999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:54   #39
milka_6666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: jak przytyć we piersiach i pupie??

No właśnie wiem ze dobrze dobrany stanik i piersi ładne.. ale dla mnie nie da sie dobrze dobrać... bo moje rozmiary sa tylko w cenie od 120zł kiedyś to miałam 70cm pod biustem i chybabym znowu do tego wrócić... nie moge nosić obcisłych sukienek ani nic bo jak juz wcześniej mówiłam jestem typu gruszka w biodach mam 90 w tali 64 pod biustem 65cm normalnie porażka.. chcialam zakupić jakies tabletki ale juz sie pogubiłam i stwierdziłam ze szkoda kasy... mysle o tym zeby zaczac jeść skórki chleba, banany, jogurty a nawet i białko! Mój chłopak stosuje na przyrost masy to czasem mu podkradam ale to zdecydowanie za mało... Ale jakoś trzeba zainwestować. Moje koleżanki tak jakby sie wyśmiewają mówią ze jestem chuda.. tylko że ja dbałam o to przez caly okres dojrzewania i dzieciństwo zeby tak wyglądać.. a nie jakiś tłuszcz na brzuchu to wygląda tak obrzydliwie jak sie na nie patrze
milka_6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.