Co oznaczają takie objawy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-06, 17:58   #1
sanah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 244

Co oznaczają takie objawy?


Cześć. Chciałabym opisać swój problem czy może ktoś tu miał podobnie i by mi doradził. A mianowicie od początku nowego roku 2020 zauważyłam pewne zmiany. Nie miałam owulacji w takim sensie kiedy miałam kiedyś jajeczkowanie to śluz był inny. Bardziej przypominający kurze jajko, ciągnął się ( przepraszam za takie opisywanie). No a zamiast tego miałam jakby śluz w formie wody, przeźroczysty. od maja w czasie owulacji zaczełam mieć upławy które trwają do dzisiaj. Co miesiąc to samo po okresie po 12 dniach zaczynam plamić wraz z śluzem i przypomina to jedną brązową plame. Jakby sie mi to zdarzyło raz to pomyślałabym że nie ma co sie martwić. A to od maja co miesiąc mi sie przytrafia plamienie i z miesiąca na miesiąc coraz bardziej boli mnie przy tym brzuch. W tamtym miesiącu bolały mnie tak jajniki jak przy pierwszych dniach okresu. Bardzo mnie bolało, trwało to 2- 3 dni i plamienie wraz z bólem ustąpiło. Co też zauważyłam to od dwóch miesięcy jak mam dostać okres tego pierwszego dnia to zaczyna mi się od plamienia, najpierw mam brązowe plamy a dopiero potem dostaje prawdziwego czerwonego okresu.
Byłam u ginekologa i niestety mam kolejny problem a mianowicie jestem dziewicą ( 18 lat mam) i nie pozwalam jej dać tam palca aby mi sprawdziła macice. Po prostu mnie bardzo boli i sie mega boje, stresuje i każda próba była odpychaniem ręki pani ginekolog. Udało jej sie tylko zrobić usg przez odbyt ( tam mnie odziwo nie boli) i uznała że nic nie ma na jajnikach, macicy. I w sumie to nic mi nie poradziła, nie wyjaśniła czemu tak mam. Wiem że bym musiała mi zrobić cytologie ale mnie to tak boli i przy okazji sie bojee, że każda próbwa wsadzenia mi coś do pochwy kończyła się odpychaniem. abz sprawdzić czy nie mam infekcji musiałaby mi zrobić wymaz śluzu ale no cóż nie da sie skoro ja sie blokuje. Chce zrobić te badania bo nie chce aby było za późno bo może problem jest poważny i powtarza się wkońcu co miesiąc. Dla mnie to nie jest normalne żeby mieć jakieś upławy co chwile i przy tym ból brzucha, śluz mam inny i zauważam po prostu pewne zmiany.
Czy ktoś miał podobnie, jak sie przekonać do tego badania?. Próbowałam sobie przetłumaczyć że trzeba że poboli i przestanie a ważne aby się przebadać.
sanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 18:58:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.