Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 21:15   #1
freiheit483
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Talking

Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?


Witam.
Mam do was podstawowe pytanie: jak się malować, żeby było git?
Otóż... moja karnacja ma wiele do rzeczenia (niby blond, ale w moich oczach stara kupa, brwi, których tak naprawdę nie ma, oczy, jak wsadzone do morza i z niego nie wyjęte, twarz bardziej w szerz niż w dłuż)
Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę to, żeby były to kosmetyki dobrej jakości (żeby mi jakaś 'bomba' termojądrowa nie wybuchła na twarzy). Dodam jeszcze, że jestem lekko żółta, strasznie szybko się czerwienię. Chciałabym również mieć podkreślone więcej bladego niż żółtego. Na razie maluję sobie lekko rzęsy i tam od czas do czasu białym puderkiem se walnę, ale doszłam do wniosku, że chcę być bardziej 'wyzwolona' . Proszę o porady i inne ważne rzeczy.
Powtarzam, że kosmetyki mają być dobrej jakości (i najlepiej nie drogie. Kieszonkowe kiedyś się kończą).
A więc? ; )
freiheit483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:27   #2
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

A o co chodzibo zgłupiałam po tym nieczytelnym opisie
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:30   #3
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

Cytat:
Napisane przez freiheit483 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam do was podstawowe pytanie: jak się malować, żeby było git?
Otóż... moja karnacja ma wiele do rzeczenia (niby blond, ale w moich oczach stara kupa, brwi, których tak naprawdę nie ma, oczy, jak wsadzone do morza i z niego nie wyjęte, twarz bardziej w szerz niż w dłuż)
Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę to, żeby były to kosmetyki dobrej jakości (żeby mi jakaś 'bomba' termojądrowa nie wybuchła na twarzy). Dodam jeszcze, że jestem lekko żółta, strasznie szybko się czerwienię. Chciałabym również mieć podkreślone więcej bladego niż żółtego. Na razie maluję sobie lekko rzęsy i tam od czas do czasu białym puderkiem se walnę, ale doszłam do wniosku, że chcę być bardziej 'wyzwolona' . Proszę o porady i inne ważne rzeczy.
Powtarzam, że kosmetyki mają być dobrej jakości (i najlepiej nie drogie. Kieszonkowe kiedyś się kończą).
A więc? ; )
a więc zapraszam na forum pytań do wizażystki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:33   #4
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

A tak z twojego na nasze - to o co chodzi?
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:43   #5
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

po pierwsze - nie to forum

po drugie - nie można prościej? Wystarczyło napisać, jakiego koloru masz oczy, włosy, rozstawienie oczu, wygląd nosa, kości policzkowych, kształt ust, rodzaj cery, zamiast silić się na wydumane opisy, z których kompletnie nic nie wynika poza faktem, że potrzebujesz porady w kwestii makijażu.

Ale co możemy doradzić, skoro nie podałaś kompletnie nic poza jasnym kolorem włosów. To niestety, zbyt mało
Poza tym na podstawie samego opisu też często ciężko odpowiednio doradzić kolory (choć już na pewno prościej niż przy uwagach typu "oczy, jak wsadzone do morza i z niego nie wyjęte") Zdjęcie zawsze jest mile widziane, a na pewno sporo ułatwia.

Dodatkowo, co znaczy określenie "żeby było git"? Jakiego rodzaju makijażu szukasz? Dla jednych "git" jest ciemny, ciężki makijaż, inni preferują styl nude (czyli praktycznie niewidoczy).

Nie wiadomo nawet, w jakim stanie jest Twoja cera- czy potrzebuje krycia, czy nie...

No i na koniec kosmetyki- nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mógł Ci podać konkretne marki, bo przy poradach dotyczących tego, jak się malować, raczej podajemy ogólną kolorystykę, styl makijażu, zwrócenie uwagi, co podkreślać, co raczej kamuflować i korygować, a nie rzucamy hasła pt. "kup kosmetyki Inglota, Diora, Chanel, MAC-a, czy jakąkolwiek inną markę".

EDIT: nie wiem dlaczego zdublowało mi posta, jeżeli można, to proszę o usunięcie tego drugiego...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-17 o 22:30
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:43   #6
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

po pierwsze - nie to forum

po drugie - nie można prościej? Wystarczyło napisać, jakiego koloru masz oczy, włosy, rozstawienie oczu, wygląd nosa, kości policzkowych, kształt ust, rodzaj cery, zamiast silić się na wydumane opisy, z których kompletnie nic nie wynika poza faktem, że potrzebujesz porady w kwestii makijażu.

Ale co możemy doradzić, skoro nie podałaś kompletnie nic poza jasnym kolorem włosów. To niestety, zbyt mało
Poza tym na podstawie samego opisu też często ciężko odpowiednio doradzić kolory (choć już na pewno prościej niż przy uwagach typu "oczy, jak wsadzone do morza i z niego nie wyjęte") Zdjęcie zawsze jest mile widziane, a na pewno sporo ułatwia.

Dodatkowo, co znaczy określenie "żeby było git"? Jakiego rodzaju makijażu szukasz? Dla jednych "git" jest ciemny, ciężki makijaż, inni preferują styl nude (czyli praktycznie niewidoczy).

Nie wiadomo nawet, w jakim stanie jest Twoja cera- czy potrzebuje krycia, czy nie...

No i na koniec kosmetyki- nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mógł Ci podać konkretne marki, bo przy poradach dotyczących tego, jak się malować, raczej podajemy ogólną kolorystykę, styl makijażu, zwrócenie uwagi, co podkreślać, co raczej kamuflować i korygować, a nie rzucamy hasła pt. "kup kosmetyki Inglota, Diora, Chanel, MAC-a, czy jakąkolwiek inną markę i będzie ok".
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:24   #7
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

wystarczyloby dac zdjecie a nie smiesznie opisywac z siebie...z Twojego opisu wychodzi na to ze muminek jestes..bynajmniej tak moja wyobraznia zadzialala nie rob tego wiecej
najlepiej dac zdjecie i wtedy mozemy sie zastanawiac..a pozatym jak juz pisano...na wizazystyke z tym
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 22:53   #8
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wystarczyloby dac zdjecie a nie smiesznie opisywac z siebie...z Twojego opisu wychodzi na to ze muminek jestes..bynajmniej tak moja wyobraznia zadzialala nie rob tego wiecej
najlepiej dac zdjecie i wtedy mozemy sie zastanawiac..a pozatym jak juz pisano...na wizazystyke z tym
Candy, Leżę..
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:03   #9
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wystarczyloby dac zdjecie a nie smiesznie opisywac z siebie...z Twojego opisu wychodzi na to ze muminek jestes..bynajmniej tak moja wyobraznia zadzialala nie rob tego wiecej
najlepiej dac zdjecie i wtedy mozemy sie zastanawiac..a pozatym jak juz pisano...na wizazystyke z tym
Candy - poległam hehehe
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:17   #10
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wystarczyloby dac zdjecie a nie smiesznie opisywac z siebie...z Twojego opisu wychodzi na to ze muminek jestes..bynajmniej tak moja wyobraznia zadzialala nie rob tego wiecej
najlepiej dac zdjecie i wtedy mozemy sie zastanawiac..a pozatym jak juz pisano...na wizazystyke z tym
Muminek mnie położył.
A raczej Muminka.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:20   #11
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

uf opis trudny ale dziewczyny przy odrobinie wysilku wszytsko staje sie jasne
autorka ma jasna oprawe oczu, jasne wloski i jasna twarz ale raczej czerwona
a na serio, mysle ze zadowolilby ciebie dobry podklad, mozesz poszukac wsrod wysokopolkowych, na zaczerwienienia-baza pod podklad, moze z inglota? na sklonnosc do czerwienienia jest chyba zielona,

co do oczu, podkreslic brwi, kredka lub-troche trudniej-cieniem do brwi, tylko nie czern! w zaleznosci od barwy wloskow brazik lub taki jasny szary plus kredeczka , w roznych kolorkach ale dla blondynki raczej nie czarna, twozy taki ciężki efekt tez kolorek.

ale o co chodzi z tym...
"oczy, jak wsadzone do morza i z niego nie wyjęte" to naprawde nie wiem
niemniej mam nadzieje ze moje rady sie przydadzą
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 00:07   #12
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

zielona zielona ale dodalabys ze to punktowo trzeba na te zaczerwienione miejsca bo jak sie polozy wszedzie to moze byc gorzej niz przed
ja mam lekki puder z L'oreala infilible ..wyglada bardzo naturalnie a i dosc dobrze kryje naczynka ktor mam wiec sadze ze na zaczerwienienie tez zadziala
zielony korektor,lekki puder a co do makijazu oczu ja sie nie wypowiem poki ich nie zobacze..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:27   #13
pajus123
Raczkowanie
 
Avatar pajus123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

a wystarczyłoby dac zdjecie
pajus123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:53   #14
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kwas na skalę światową, czy wybuch bomby jądrowej?

Zacznij od przeczytania paru artykułów na stronie głównej wizażu, na forum jest mnóstwo wątków dot. makijażu, całe podforum gdzie prezentujemy swoje.
Kosmetyki dobrej jakości? Zapraszam do czytania recenzji na KWC.
Samodzielności trochę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.