Rozstanie z facetem, część XXIII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-07, 16:41   #2161
RedziowaJg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 70
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Hmm, ja się nastawiałam od jakiegoś czasu przed rozstaniem na rozstanie. Wtedy się czułam jakby mi ktoś nóż w serce wbijał. Teraz nie tęsknię za jego osobą, a dopiero 3 miesiąc mija. Natomiast czuje się samotna, nie mam z kim wyjść, a już o poznaniu kogoś to mogę zapomnieć.
O to jest to! Czuję się samotna, tak właśnie, chyba przestało już chodzic o niego... Chodzi o samotność!
RedziowaJg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 17:12   #2162
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Umówiłam sie z innymi znajomymi chociaż wiem że ciezko mi bedzie. Nie wiem jak ja wytrzymam żeby do niego nie napisac. Ciężki wieczór przede mną.

Najchętniej spotkałabym sie z nim i posiedziała razem tak jak zawsze
nie bierz telefonu
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 17:17   #2163
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
nie bierz telefonu
wezme, ale postaram sie go nie dotykać tak jak przez większość tygodnia.
ale mi cięzko
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 18:43   #2164
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Przyjechał po kilka swoich rzeczy i to miał być koniec. Nasze ostatnie spotkanie. Tak naprawdę w ostatnich tygodniach nasz związek wisiał na włosku, ale chcieliśmy to naprawić. Wszystko się układało, a dzisiaj pokłóciliśmy się o taką głupotę, że aż wstyd. Stwierdził, że ma tego dość a tak naprawdę źle odczytał moje intencje i zareagował strasznie nerwowo.
Zamiast zabrać rzeczy i odejść, wszedł do środka, czego się nie spodziewałam. Zaczęliśmy rozmawiać, najpierw nerwowo, ja z trudem powstrzymując łzy i oczywiście się rozbeczałam, jak powiedział, że mnie kocha. Od razu mnie przytulił i wtedy to już w ogóle nie mogłam przestać . Stanęło na tym, że rzeczy zostają u mnie a jutro, jak wróci to porozmawiamy na spokojnie.
Te chwile, kiedy godziłam się z tym, że to koniec to był jakiś koszmar. Naprawdę, jakbym śniła.
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 19:14   #2165
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez akilegne Pokaż wiadomość
Przyjechał po kilka swoich rzeczy i to miał być koniec. Nasze ostatnie spotkanie. Tak naprawdę w ostatnich tygodniach nasz związek wisiał na włosku, ale chcieliśmy to naprawić. Wszystko się układało, a dzisiaj pokłóciliśmy się o taką głupotę, że aż wstyd. Stwierdził, że ma tego dość a tak naprawdę źle odczytał moje intencje i zareagował strasznie nerwowo.
Zamiast zabrać rzeczy i odejść, wszedł do środka, czego się nie spodziewałam. Zaczęliśmy rozmawiać, najpierw nerwowo, ja z trudem powstrzymując łzy i oczywiście się rozbeczałam, jak powiedział, że mnie kocha. Od razu mnie przytulił i wtedy to już w ogóle nie mogłam przestać . Stanęło na tym, że rzeczy zostają u mnie a jutro, jak wróci to porozmawiamy na spokojnie.
Te chwile, kiedy godziłam się z tym, że to koniec to był jakiś koszmar. Naprawdę, jakbym śniła.


Piszesz, że od kliku tygodni Wasz związek wisi na włosku, a jednak coś
Was przy sobie trzyma...
Chcesz to uratować?
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 20:03   #2166
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

jest mi źle nie potrafię poradzić sobie ze swoimi uczuciami... jak walczyć z tym bólem który we mnie siedzi siedzę sama w domu nie nie mam z kim wyjść ...
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 20:04   #2167
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cześć... nie pisałam juz od kilku tygodni, pewnie niektóre z Was mnie pamiętają. Otóż od mojego rozstania z chłopakiem (mieszkamy obok siebie) minęły 2 miesiące. 2 miesiące bólu, cierpienia na jego widok (niestety, to mój sąsiad więc codzienne spotkania nieuniknione), 2 miesiące odkrywania prawdy, juz po rozstaniu dowiedziałam się, że mój ukochany uprawiał seks z inna dziewczyna gdy bylismy razem, że przez cały czas miał 2 dziewczyny. Wszystkie kłamstwa wyszły na jaw. Mimo że od rozstania minęły 2 miesiące, on przez ten czas próbował wrócić do mnie, potem do swojej poprzedniej dziewczyny, potem spotykał się z jakąś gimnazjalistką która na fotce wystawiała tyłek w stringach.
Jednak od kilku dni mój eks ma nową dziewczynę, i bynajmniej nie jest to jakas pusta małolata (do tej pory wszystkie jego dziewczyny były duzo młodsze, ale spokojna i kulturalna osoba. Zaczęła sie wielka miłość, wszędzie wstawia zdjęcia z nią, przyznaję, to mnie zabolało.
Nigdy nie miałam na celu zniszczenia komuś związku, ale gdy zobaczyłam ich wspólne zdjęcie z jego podpisem "wierność to największy skarb, jaki mogę Ci dać by udowodnić, jak silna jest moja miłość" to nie wytrzymałam, napisałam do dziewczyny anonimową wiadomość (wiem, jak tchórz) i napisałam jej, ze jej całą prawdę, jak bardzo mnie okłamywał, że ze łzami w oczach przysięgał mi milośc i wierność, że zaliczył inna na boku, że pół godziny po po rozstaniu ze mna pisał do innej i prosił o spotkanie... poczułam się trochę jak pies ogrodnika, jak ostatnia zazdrośnica. Ale chciałam by dziewczyna znała prawdę.
Odpowiedź tej dziewczyny była grzeczna, na poziomie "Witaj, nie wiem kim jesteś, i nie wiem czy powinnam Ci wierzyć, nasz związek trwa od bardzo niedawna. Porozmawiam z nim na ten temat, chociaż liczę się z tym, że Ty mogłaś sobie to zmyslic, a on z kolei może się wszystkiego wyprzeć, niemniej jednak dziękuję"
Następnego dnia dostałam wiadomość od niej "Hej, rozmawiałam z nim przez chwilę, płakał, przysięgał, ze to wszystko nieprawda, że nigdy nikogo nie zdradził, przez ta całą sytuację nie wiem komu wierzyć, czyżbym trafiła na dupka?"
i wtedy poczułam jakąś ulgę...
ale dziś rano przyszła mi kolejna wiadomośc od niej "Witaj, dziś rozmawiałam z nim dłużej, wszystko jest wyjasnione, oboje bardzo się kochamy, jesteśmy szczęśliwi, czas pokaze co będzie dalej, nie wnikam w nic, jest dobrze jak jest, ja zostawiam ta sprawę i jestem z nim szczęśliwa, to się liczy, żegnam"

Jest mi głupio, teraz własnie mój eks robi grilla tuz pod moim oknem, ona siedzi mu na kolanach, są szczęśliwi... całe towarzystwo, a najlepsze jest to, że wszyscy jego koledzy, jego rodzina, wiedzieli o tym, ze zdradzał mnie, a tej dziewczynie powiedzieli, że to nie była prawda... i nie wiem czemu, ale boli mnie to.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 20:09   #2168
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

jak sobie poradziłaś z tym wszystkim ? mnie mój facet zdradził ... ja kocham jego on mnie ale nie możemy być ze sobą jest mi tak źle że nie mogę się pozbierać bo to 1 dzień nie mam na kogo liczyć nie mam się komu wygadać wypłakać siedzę sama w pustych ścianach jeszcze do teraz było ok... ale teraz tak cholernie boli to wszystko te 3,5 roku jego rzeczy jego zapach wszystko my mieszkaliśmy 3 lkata ze sobą i jeszcze mieszkamy przyszedł pogadaliśmy i wyszedł się napić ... jest mi tak źle muszę wyjechać i go nie widywać ..

edit : zdradził

Edytowane przez mogg
Czas edycji: 2012-07-09 o 14:34
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 20:14   #2169
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Piszesz, że od kliku tygodni Wasz związek wisi na włosku, a jednak coś
Was przy sobie trzyma...
Chcesz to uratować?
Bardzo mi na tym zależy.
Wisi na włosku, bo mi odbijało. Już tu gdzieś na forum pisałam, że momentami zachowywałam się okropnie i dostrzegłam to dopiero po czasie.
Nie chcę już taka być i nie jestem, ale on źle zrozumiał moje dzisiejsze zachowanie, nawet nie dał mi wytłumaczyć, bo naprawdę nic złego nie miałam na myśli (minusy rozmów przez tel) i od razu wybuchnął, że znowu to robię, że ma dość itd. Dopiero, jak się wypłakałam przy nim to na spokojnie sobie wytłumaczyliśmy tą sytuację i przeprosiliśmy. Wcześniej to było tylko bronienie swoich racji, bo każdy trochę racji jak i winy po swojej stronie miał.
Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go zabraknąć w moim życiu. Dzisiaj byłam pewna, że tak się stanie i oswojenie się z tym chociaż trochę zupełnie mi nie wychodziło. Ja wiem, że to by była kwestia czasu, ale jak czytam, że dziewczyny mają problem z porozmawianiem ze swoim byłym po kilku latach to jestem praktycznie pewna, że ze mną byłoby tak samo.
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 20:21   #2170
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez BlackSabbath Pokaż wiadomość
Cześć... nie pisałam juz od kilku tygodni, pewnie niektóre z Was mnie pamiętają. Otóż od mojego rozstania z chłopakiem (mieszkamy obok siebie) minęły 2 miesiące. 2 miesiące bólu, cierpienia na jego widok (niestety, to mój sąsiad więc codzienne spotkania nieuniknione), 2 miesiące odkrywania prawdy, juz po rozstaniu dowiedziałam się, że mój ukochany uprawiał seks z inna dziewczyna gdy bylismy razem, że przez cały czas miał 2 dziewczyny. Wszystkie kłamstwa wyszły na jaw. Mimo że od rozstania minęły 2 miesiące, on przez ten czas próbował wrócić do mnie, potem do swojej poprzedniej dziewczyny, potem spotykał się z jakąś gimnazjalistką która na fotce wystawiała tyłek w stringach.
Jednak od kilku dni mój eks ma nową dziewczynę, i bynajmniej nie jest to jakas pusta małolata (do tej pory wszystkie jego dziewczyny były duzo młodsze, ale spokojna i kulturalna osoba. Zaczęła sie wielka miłość, wszędzie wstawia zdjęcia z nią, przyznaję, to mnie zabolało.
Nigdy nie miałam na celu zniszczenia komuś związku, ale gdy zobaczyłam ich wspólne zdjęcie z jego podpisem "wierność to największy skarb, jaki mogę Ci dać by udowodnić, jak silna jest moja miłość" to nie wytrzymałam, napisałam do dziewczyny anonimową wiadomość (wiem, jak tchórz) i napisałam jej, ze jej całą prawdę, jak bardzo mnie okłamywał, że ze łzami w oczach przysięgał mi milośc i wierność, że zaliczył inna na boku, że pół godziny po po rozstaniu ze mna pisał do innej i prosił o spotkanie... poczułam się trochę jak pies ogrodnika, jak ostatnia zazdrośnica. Ale chciałam by dziewczyna znała prawdę.
Odpowiedź tej dziewczyny była grzeczna, na poziomie "Witaj, nie wiem kim jesteś, i nie wiem czy powinnam Ci wierzyć, nasz związek trwa od bardzo niedawna. Porozmawiam z nim na ten temat, chociaż liczę się z tym, że Ty mogłaś sobie to zmyslic, a on z kolei może się wszystkiego wyprzeć, niemniej jednak dziękuję"
Następnego dnia dostałam wiadomość od niej "Hej, rozmawiałam z nim przez chwilę, płakał, przysięgał, ze to wszystko nieprawda, że nigdy nikogo nie zdradził, przez ta całą sytuację nie wiem komu wierzyć, czyżbym trafiła na dupka?"
i wtedy poczułam jakąś ulgę...
ale dziś rano przyszła mi kolejna wiadomośc od niej "Witaj, dziś rozmawiałam z nim dłużej, wszystko jest wyjasnione, oboje bardzo się kochamy, jesteśmy szczęśliwi, czas pokaze co będzie dalej, nie wnikam w nic, jest dobrze jak jest, ja zostawiam ta sprawę i jestem z nim szczęśliwa, to się liczy, żegnam"

Jest mi głupio, teraz własnie mój eks robi grilla tuz pod moim oknem, ona siedzi mu na kolanach, są szczęśliwi... całe towarzystwo, a najlepsze jest to, że wszyscy jego koledzy, jego rodzina, wiedzieli o tym, ze zdradzał mnie, a tej dziewczynie powiedzieli, że to nie była prawda... i nie wiem czemu, ale boli mnie to.
Boże Ty to się masz z tym palantem, ale nie martw się to TY się jeszcze będziesz śmiała
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 20:38   #2171
karolaZM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 326
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez BlackSabbath Pokaż wiadomość
Cześć... nie pisałam juz od kilku tygodni, pewnie niektóre z Was mnie pamiętają. Otóż od mojego rozstania z chłopakiem (mieszkamy obok siebie) minęły 2 miesiące. 2 miesiące bólu, cierpienia na jego widok (niestety, to mój sąsiad więc codzienne spotkania nieuniknione), 2 miesiące odkrywania prawdy, juz po rozstaniu dowiedziałam się, że mój ukochany uprawiał seks z inna dziewczyna gdy bylismy razem, że przez cały czas miał 2 dziewczyny. Wszystkie kłamstwa wyszły na jaw. Mimo że od rozstania minęły 2 miesiące, on przez ten czas próbował wrócić do mnie, potem do swojej poprzedniej dziewczyny, potem spotykał się z jakąś gimnazjalistką która na fotce wystawiała tyłek w stringach.
Jednak od kilku dni mój eks ma nową dziewczynę, i bynajmniej nie jest to jakas pusta małolata (do tej pory wszystkie jego dziewczyny były duzo młodsze, ale spokojna i kulturalna osoba. Zaczęła sie wielka miłość, wszędzie wstawia zdjęcia z nią, przyznaję, to mnie zabolało.
Nigdy nie miałam na celu zniszczenia komuś związku, ale gdy zobaczyłam ich wspólne zdjęcie z jego podpisem "wierność to największy skarb, jaki mogę Ci dać by udowodnić, jak silna jest moja miłość" to nie wytrzymałam, napisałam do dziewczyny anonimową wiadomość (wiem, jak tchórz) i napisałam jej, ze jej całą prawdę, jak bardzo mnie okłamywał, że ze łzami w oczach przysięgał mi milośc i wierność, że zaliczył inna na boku, że pół godziny po po rozstaniu ze mna pisał do innej i prosił o spotkanie... poczułam się trochę jak pies ogrodnika, jak ostatnia zazdrośnica. Ale chciałam by dziewczyna znała prawdę.
Odpowiedź tej dziewczyny była grzeczna, na poziomie "Witaj, nie wiem kim jesteś, i nie wiem czy powinnam Ci wierzyć, nasz związek trwa od bardzo niedawna. Porozmawiam z nim na ten temat, chociaż liczę się z tym, że Ty mogłaś sobie to zmyslic, a on z kolei może się wszystkiego wyprzeć, niemniej jednak dziękuję"
Następnego dnia dostałam wiadomość od niej "Hej, rozmawiałam z nim przez chwilę, płakał, przysięgał, ze to wszystko nieprawda, że nigdy nikogo nie zdradził, przez ta całą sytuację nie wiem komu wierzyć, czyżbym trafiła na dupka?"
i wtedy poczułam jakąś ulgę...
ale dziś rano przyszła mi kolejna wiadomośc od niej "Witaj, dziś rozmawiałam z nim dłużej, wszystko jest wyjasnione, oboje bardzo się kochamy, jesteśmy szczęśliwi, czas pokaze co będzie dalej, nie wnikam w nic, jest dobrze jak jest, ja zostawiam ta sprawę i jestem z nim szczęśliwa, to się liczy, żegnam"

Jest mi głupio, teraz własnie mój eks robi grilla tuz pod moim oknem, ona siedzi mu na kolanach, są szczęśliwi... całe towarzystwo, a najlepsze jest to, że wszyscy jego koledzy, jego rodzina, wiedzieli o tym, ze zdradzał mnie, a tej dziewczynie powiedzieli, że to nie była prawda... i nie wiem czemu, ale boli mnie to.
A ja czytając Ciebie czuje złość. Nasuwa się mi jedna myśl ,, Gdzie jest sprawiedliwość"! Ty meczysz się, płaczesz , nie możesz dojść do siebie. A on poznał kogoś znowu nowego, szczęśliwy zakochany......... Identycznie jak moj Były. Nie wiem czemu dziewczyny tak jest, że takie gnoje bo inaczej nie można ich nazwać układają sobie życie, a my cierpimy
karolaZM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 20:44   #2172
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Jezu słodki dopada i mnie
ale nie, nie. sudenly Ty idiotko bierz się w garść
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 21:44   #2173
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez karolaZM Pokaż wiadomość
A ja czytając Ciebie czuje złość. Nasuwa się mi jedna myśl ,, Gdzie jest sprawiedliwość"! Ty meczysz się, płaczesz , nie możesz dojść do siebie. A on poznał kogoś znowu nowego, szczęśliwy zakochany......... Identycznie jak moj Były. Nie wiem czemu dziewczyny tak jest, że takie gnoje bo inaczej nie można ich nazwać układają sobie życie, a my cierpimy
Ja tez czuję złość, i ta złosc spowodowała, że nie wytrzymałam i napisałam. Jego poprzednie dziewczyny były...inne, albo jakieś hot 15-nastki, albo lalunie poznane na fotka.pl wystawiające zadek. A ta dziewczyna ma tez 21 lat, tak jak ja i on. I jest zupełnie normalna... pamiętam jak 2 miesiące temu płakałam, że zdradził mnie z jakąś małolatką, ktoś z Was na forum napisał mi: "nie martwa się, tej małolaty za parę dni tez nie będzie miał" i tak się stało, ale jak widac, on nie próznuje, nie umie być sam, ani byc z kimś, co chwilę jest zakochany... i zawsze widze go uśmiechniętego, co sobotę grill pod moim oknem, jego głośny smiech
Gdy byliśmy razem, nie afiszował się tak, nie wstawialiśmy wspólnych zdjęć (mi nigdy nie zależało na wstawianiu tego do internetu, nawet nie mam fejsa, tymczasem on nie wstawiał, bo miał 2 dziewczyny i nie chcial by się wydało)
a teraz... afiszuje się przed całym światem że wiernośc jest najwazniejsza...

Jakoś tak naszła mnie myśl, że może on naprawdę pokochał tę dziewczynę? że może dla niej się zmieni
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 21:54   #2174
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez BlackSabbath Pokaż wiadomość
Jest mi głupio, teraz własnie mój eks robi grilla tuz pod moim oknem, ona siedzi mu na kolanach, są szczęśliwi... całe towarzystwo, a najlepsze jest to, że wszyscy jego koledzy, jego rodzina, wiedzieli o tym, ze zdradzał mnie, a tej dziewczynie powiedzieli, że to nie była prawda... i nie wiem czemu, ale boli mnie to.
Kochana, a nie myślałaś choćby o jakimś wakacyjnym wyjeździe, do rodziny, do pracy? Tak wiesz, żeby się oderwać od tego, trochę wyleczyć i co najważniejsze nie mieć go pod oknem.
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:21   #2175
necia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez BlackSabbath Pokaż wiadomość
Ja tez czuję złość, i ta złosc spowodowała, że nie wytrzymałam i napisałam. Jego poprzednie dziewczyny były...inne, albo jakieś hot 15-nastki, albo lalunie poznane na fotka.pl wystawiające zadek. A ta dziewczyna ma tez 21 lat, tak jak ja i on. I jest zupełnie normalna... pamiętam jak 2 miesiące temu płakałam, że zdradził mnie z jakąś małolatką, ktoś z Was na forum napisał mi: "nie martwa się, tej małolaty za parę dni tez nie będzie miał" i tak się stało, ale jak widac, on nie próznuje, nie umie być sam, ani byc z kimś, co chwilę jest zakochany... i zawsze widze go uśmiechniętego, co sobotę grill pod moim oknem, jego głośny smiech
Gdy byliśmy razem, nie afiszował się tak, nie wstawialiśmy wspólnych zdjęć (mi nigdy nie zależało na wstawianiu tego do internetu, nawet nie mam fejsa, tymczasem on nie wstawiał, bo miał 2 dziewczyny i nie chcial by się wydało)
a teraz... afiszuje się przed całym światem że wiernośc jest najwazniejsza...

Jakoś tak naszła mnie myśl, że może on naprawdę pokochał tę dziewczynę? że może dla niej się zmieni
Może łatwo mi to pisać, bo sama nie jestem w tej sytuacji, ale ciesz się dziewczyno, ze wszystko wyszło.
Wyszło jaki jest naprawde, a z tego co piszesz wynika, że to fałszywiec.
Wiem, że boli, ale pomyśl sobie, że spotka Cie w życiu coś lepszego od ciągłych zdrad i kłamstw.
Minie trochę czasu i jeszcze będziesz mu dziękować!
necia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 09:02   #2176
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

O kurcze... wczoraj w nocy nie spałam, a że było duszno, miałam otwarte okno... i wiecie co? mój były rozmawiał w ogrodzie z kolega na mój temat, a ja słyszałam każde słowo!
Kumpel zapytał go "dlaczego Ty już nie jesteś z tą co mieszka obok?" a on odpowiedział "popełniłem jeden błąd, zerwałem z nią dla innej, zaliczyłem, potem chciałem wrócić, ale ona nie chciała mi wybaczyć, nie potrafiła" wtedy kumpel zapytał "a chciałbyś z nią jeszcze być?" a on na to "no wiesz... było cudownie, ale z obecną dziewczyna też jest super, a z tą sąsiadką nie mamy juz kontaktu, odpuściła"
tak dziwnie się poczułam...
co do wyjazdu, jestem już spakowana, w środę się wyprowadzam, wracam do rodzinnego miasta.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 09:35   #2177
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Fajnie było. Bardzo fajnie.

Ale plakac mi sie chce ;(
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 10:11   #2178
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez BlackSabbath Pokaż wiadomość
Ja tez czuję złość, i ta złosc spowodowała, że nie wytrzymałam i napisałam. Jego poprzednie dziewczyny były...inne, albo jakieś hot 15-nastki, albo lalunie poznane na fotka.pl wystawiające zadek. A ta dziewczyna ma tez 21 lat, tak jak ja i on. I jest zupełnie normalna... pamiętam jak 2 miesiące temu płakałam, że zdradził mnie z jakąś małolatką, ktoś z Was na forum napisał mi: "nie martwa się, tej małolaty za parę dni tez nie będzie miał" i tak się stało, ale jak widac, on nie próznuje, nie umie być sam, ani byc z kimś, co chwilę jest zakochany... i zawsze widze go uśmiechniętego, co sobotę grill pod moim oknem, jego głośny smiech
Gdy byliśmy razem, nie afiszował się tak, nie wstawialiśmy wspólnych zdjęć (mi nigdy nie zależało na wstawianiu tego do internetu, nawet nie mam fejsa, tymczasem on nie wstawiał, bo miał 2 dziewczyny i nie chcial by się wydało)
a teraz... afiszuje się przed całym światem że wiernośc jest najwazniejsza...

Jakoś tak naszła mnie myśl, że może on naprawdę pokochał tę dziewczynę? że może dla niej się zmieni
Współczuję Ci, bo cała sytuacja jak dla mnie jest chora -wybacz, że piszę w prost. Facet jest niedojrzały zupełnie i jestem więcej niż pewna, że nową laskę potraktuje podobnie. Na Twoim miejscu postarałabym się gdzieś wyjechac, zmienić środowisko, bo obserwacja tego całego cyrku na kółkach jest i będzie bardzo ciężkim orzechem do zgryzienia.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 10:37   #2179
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

((
laperla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 10:41   #2180
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Współczuję Ci, bo cała sytuacja jak dla mnie jest chora -wybacz, że piszę w prost. Facet jest niedojrzały zupełnie i jestem więcej niż pewna, że nową laskę potraktuje podobnie. Na Twoim miejscu postarałabym się gdzieś wyjechac, zmienić środowisko, bo obserwacja tego całego cyrku na kółkach jest i będzie bardzo ciężkim orzechem do zgryzienia.
wyprowadzam się pojutrze...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:00   #2181
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez BlackSabbath Pokaż wiadomość
wyprowadzam się pojutrze...
dobrze robisz ja tez za kilka tygodni wyjeżdżam i mam nadzieję, że w końcu mi się coś uda. Marzy mi się być po prostu szczęśliwą
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:02   #2182
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

u mnie dzis gorzej
laperla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:03   #2183
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Ale wczoraj poimprezowałam
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:03   #2184
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

znajoma ktora zdradzil facet i ktora z nim zostala powiedziala mi " ale ty sie swietnie trzymasz. ja bym nie dala rady" patrze na nia i widze SIEBIE pare tyg temu. Tez zakochana,ale z obawami i brakiem zaufania, bo jej facet ciagle kreci..
Jak mi to powiedziala, rozplakalam sie Wcale nie trzymam sie swietnie.
laperla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:06   #2185
RedziowaJg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 70
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez akilegne Pokaż wiadomość
Bardzo mi na tym zależy.
Wisi na włosku, bo mi odbijało. Już tu gdzieś na forum pisałam, że momentami zachowywałam się okropnie i dostrzegłam to dopiero po czasie.
Nie chcę już taka być i nie jestem, ale on źle zrozumiał moje dzisiejsze zachowanie, nawet nie dał mi wytłumaczyć, bo naprawdę nic złego nie miałam na myśli (minusy rozmów przez tel) i od razu wybuchnął, że znowu to robię, że ma dość itd. Dopiero, jak się wypłakałam przy nim to na spokojnie sobie wytłumaczyliśmy tą sytuację i przeprosiliśmy. Wcześniej to było tylko bronienie swoich racji, bo każdy trochę racji jak i winy po swojej stronie miał.
Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go zabraknąć w moim życiu. Dzisiaj byłam pewna, że tak się stanie i oswojenie się z tym chociaż trochę zupełnie mi nie wychodziło. Ja wiem, że to by była kwestia czasu, ale jak czytam, że dziewczyny mają problem z porozmawianiem ze swoim byłym po kilku latach to jestem praktycznie pewna, że ze mną byłoby tak samo.
Jej uratujcie to, byłam w podobnej sytuacji... ile razy on chcial to ratowac... a ja zawsze nie dawałam z siebie niczego, albo dawałam, ale raczej niewiele. A teraz jest jak jest.. nie ma nas a jesgo pocieszycielka zabiera mu juz nawet mysli o mnie Dziś tak strasznie mi ciezko, chyba muszę się upić ;(
RedziowaJg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:10   #2186
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Ale wczoraj poimprezowałam
odstresowałaś się?
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:26   #2187
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
odstresowałaś się?
Tak, ale dzis jestem niewyspana i mam kaca .
Dorwałam wczoraj jakiegos chłopca
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:36   #2188
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Tak, ale dzis jestem niewyspana i mam kaca .
Dorwałam wczoraj jakiegos chłopca
ooo no to dobrze fajny?
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:45   #2189
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
ooo no to dobrze fajny?
No chyba w sumie troche wypiłam i było ciemno to wydawał się fajny. Oczywiście grzecznie było. Tańczyliśmy, rozmawialiśmy fajnie było. Byłam na imprezie jakies 50km od domu. I on stanął koło mnie i patrzył w telefon. Zaczepilam go i okazało sie że mieszka niedaleko mnie. Od tego czasu cały czas był kolo mnie.
Nawet u niego w domu byłam. Odwoziliśmy go ze znajomymi i koło 3 w nocy zwiedziłam cały jego dom Szalona
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 11:49   #2190
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
No chyba w sumie troche wypiłam i było ciemno to wydawał się fajny. Oczywiście grzecznie było. Tańczyliśmy, rozmawialiśmy fajnie było. Byłam na imprezie jakies 50km od domu. I on stanął koło mnie i patrzył w telefon. Zaczepilam go i okazało sie że mieszka niedaleko mnie. Od tego czasu cały czas był kolo mnie.
Nawet u niego w domu byłam. Odwoziliśmy go ze znajomymi i koło 3 w nocy zwiedziłam cały jego dom Szalona
no i super carpe diem
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.