Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 14:52   #61
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez katrina1105 Pokaż wiadomość
hej od dłuzszego czasu mam robiony baleyage z blondu i lekkiego brazu chciałabym je troche przyciemnic tylko nie czarne chodzi mi oto zeby tak naturalnie wygladaly,jaka farbą uzyskam taki efekt?myslalam o kaszmirowym brazie tylko nie wiem jak on moze wyjsc na rozjasnionych włosach,doradzcie cos plisss

oj bardzo ciemno ci wyjdzie ja uzyłam blond alabastrowy z garnier bez amoniaku i fajnie przyciemnij choc trzymałam ciut krocej bo widziałam ze sporo przy ciemnia i pamietaj farby zawsze wychodza ciemniej niz na opakowaniu a ja miałam taki brąz jasny (nawet bardzo)i rozjasniacz (pasemka)i własnie ten garnier fajnie wyszedł ale zmył sie po 5 umyciu włosów

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jak zafarbujesz brązem na rozjaśnione włosy to wyjdzie Ci bardzo ciemny kolor...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



bo właśnie skończył mi się szampon z joanny i nie wiem czy znowu go kupić czy płukankę??
zawsze mozesz spróbowac ja akurat nie jestem za płukankami do tego trzymanie glowy w dól i przepukiwanie non stop jest męczace a rozcienczenie z woda chlorowana daje delikatnie niebiesko zielona barwe na włosach! ale po szamponie z joanny równiez włosy miałam takie az za sztywne dlatego odżywka taka sama jak szampon fajnie je "uzdrowiła"i efekt szybszego rozjasnienia
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:59   #62
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez katrina1105 Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoze?


tak mi wyszedł blond alabastrowy ale tak jak napisałam zszedł całkowicie ,uwierz mi blond w zupełnosci przyciemni ci włosy a ciemny blond nie mal czarne ci zrobi włosy tak jak i brąz
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:18   #63
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia po szamponie czasem miałam włosy do bani ale zazwyczaj odżywka która stosowałam była też do bani. Teraz stosuje płukankę i nie widzę aby włosy były jakieś złe. Do tego teraz po tej odżywce Glorii mam super miękkie nawet 3 dni po myciu i płukance i się tak mi nie przetłuszczają. A powinny być strąki już wczoraj. Poza tym jak chcesz płukankę to nie patrz na opis na butelce. Ja mam mały pojemniczek jak kubek i wlewam tam wody i przechylam butelkę płukanki i wlewam tak trochę aby woda sie zabarwiła nie za mocno i polewam głowę. Może spróbuj płukanki jesli szampon ci nie podpasował. A myjesz tylko Joanną? Może źle spłukujesz? Wierz mi, że porządne płukanie szamponu nie usunie ci efektu który i tak już nadał. Tak było przynajmniej u mnie.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

I ja nie trzymam głowy w dół tylko odchylam do tyłu i już.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:18   #64
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ewcia po szamponie czasem miałam włosy do bani ale zazwyczaj odżywka która stosowałam była też do bani. Teraz stosuje płukankę i nie widzę aby włosy były jakieś złe. Do tego teraz po tej odżywce Glorii mam super miękkie nawet 3 dni po myciu i płukance i się tak mi nie przetłuszczają. A powinny być strąki już wczoraj. Poza tym jak chcesz płukankę to nie patrz na opis na butelce. Ja mam mały pojemniczek jak kubek i wlewam tam wody i przechylam butelkę płukanki i wlewam tak trochę aby woda sie zabarwiła nie za mocno i polewam głowę. Może spróbuj płukanki jesli szampon ci nie podpasował. A myjesz tylko Joanną? Może źle spłukujesz? Wierz mi, że porządne płukanie szamponu nie usunie ci efektu który i tak już nadał. Tak było przynajmniej u mnie.
tak tylko szamponem...to jak powinnam robić??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:24   #65
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam Jak już mówicie dziewczyny o szamponie Joanny tym niebieskim to tez się z wami podzielę moim zdaniem.Otóż na co dzień używam Pantene 2 in 1 do włosów suchych i podkreślam,ze zawiera w sobie również odżywkę i jak umyje nim włosy a mam rozjaśniane i farbowane na jaśniutki blond to mam takie szorstkie włosy ale jak użyje Joanny niebieskiego to są o niebo lepsze miękkie i nie szorstkie.Nie wiem czym to jest spowodowane ale mi on bardzo odpowiada.Ale co do odcienia to jak użyję raz na jakiś czas(raz w tyg) to kolorek fajny ale jak co drugie mycie robi mi siwe włosy co mnie denerwuje. A i jeszcze dziś byłam na ścięciu włosów i pozbyłam się ok 25 cm tak ze mam króciutkie teraz włosy ale wracając do rzeczy moja ukochana fryzjerka myła mi dziś tym szamponem Joanny niebieskim włosy ale tym do salonów co się kupuje i widzę znaczna różnice.A trzymała do trochę na włosach a ja zawsze go od razu spłukuje jak tylko umyje włosy.Wiedz chyba następnym razem kupie tego profesionala.Tez jest tani tyle ze występuje w opakowaniach 0,5 l najmniejszy i jest z pompka.A i jeszcze mi nakładała taki żel na włosy z jedwabiem i on tez w buteleczce był niebieskawy.Tylko się zagadałyśmy i zapomniałam spytać co to było.Ale zadzwonię do niej jutro i się dowiem.(Mówiła,ze rozświetla kolor blond)Wiecie co,miałam tak wypłowiały zżółknięty kolor moich włosów a ona mi go tak ożywiła,ze jestem w szoku.A ostatnie farbowanko było 3 tyg.temu wiedz rewelacja.No nic na kolejne farbowanko będę teraz musiała poczekać bo coś mi się dzieje ze skora głowy,czułam to już przy ostatnim farbowaniu a teraz to już jakaś grubsza sprawa.Jak się wyleczę to dopiero wtedy się pomaluje. P.S. Dziś mnie pochwaliła moja fryzjerka,ze coś się stało z moimi włosami bo ich nie poznawała.A ja jej na to. Picie lnu i olejowanie w końcu przyniosły efekty.A jeszcze pól roku temu miałam takie liche " tz.5 włosów na krzyż" już nigdy nie zrezygnuje z picia i olejowania moich kłaczków.Naprawdę nie pamiętam kiedy miałam tak dużo gęstych kłaków.Być może nigdy.Dlatego dziewczyny polecam olejki na efekty trzeba poczekać ale warto.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-04-21 o 16:43
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:40   #66
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Jak już mówicie dziewczyny o szamponie Joanny tym niebieskim to tez się z wami podzielę moim zdaniem.Otóż na co dzień używam Pantene 2 in 1 do włosów suchych i podkreślam,ze zawiera w sobie również odżywkę i jak umyje nim włosy a mam rozjaśniane i farbowane na jaśniutki blond to mam takie szorstkie włosy ale jak użyje Joanny niebieskiego to są o niebo lepsze miękkie i nie szorstkie.Nie wiem czym to jest spowodowane ale mi on bardzo odpowiada.Ale co do odcienia to jak użyję raz na jakiś czas(raz w tyg) to kolorek fajny ale jak co drugie mycie robi mi siwe włosy co mnie denerwuje. A i jeszcze dziś byłam na ścięciu włosów i pozbyłam się ok 25 cm tak ze mam króciutkie teraz włosy ale wracając do rzeczy moja ukochana fryzjerka myła mi dziś tym szamponem Joanny niebieskim włosy ale tym do salonów co się kupuje i widzę znaczna różnice.A trzymała do trochę na włosach a ja zawsze go od razu spłukuje jak tylko umyje włosy.Wiedz chyba następnym razem kupie tego profesionala.Tez jest tani tyle ze występuje w opakowaniach 0,5 l najmniejszy i jest z pompka.A i jeszcze mi nakładała taki żel na włosy z jedwabiem i on tez w buteleczce był niebieskawy.Tylko się zagadałyśmy i zapomniałam spytać co to było.Ale zadzwonię do niej jutro i się dowiem.(Mówiła,ze rozświetla kolor blond)Wiecie co,miałam tak wypłowiały zżółknięty kolor moich włosów a ona mi go tak ożywiła,ze jestem w szoku.A ostatnie farbowanko było 3 tyg.temu wiedz rewelacja.No nic na kolejne farbowanko będę teraz musiała poczekać bo coś mi się dzieje ze skora głowy,czułam to już przy ostatnim farbowaniu a teraz to już jakaś grubsza sprawa.Jak się wyleczę to dopiero wtedy się pomaluje.
moja siostra stosuje kosmetologie i mówiła, że szampony 2w1 są gorsze niż zupełny brak odżywki zreszta widzisz ze masz strąki :P
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:40   #67
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja się jednak skusiłam na tą "szlachetna perłę" Joanny, ale szczerze mówiąc zadowolona nie jestem :-( włosy mam jeszcze lekko wilgotne, więc efekt po całkowitym wyschnięciu może się delikatnie różnić, ale już widzę pare rzeczy,które kompletnie mi się nie podobają:
1. nie rozjaśniła włosów (ale z tym się liczyłam, bo nie pisało, że to farba rozjaśniająca, ale sadziłam,że przy wodzie 9% chociaż trochę rozjasni). Tak czy inaczej brałam to pod uwagę i oczekiwałam głównie wyrównania koloru. Jednak z tym też się przeliczyłam, bo okazało się, że farba...
2....nie wyrównuje koloru. Pasma, które były ciemniejsze nadal takie są. W zasadzie w ogóle...
3...nie widac efektu. Nie dało by się zauważyć, że farbowałam włosy gdyby nie to, że...
4....pasma, które były najjaśniejsze zabarwiły się na odcień liliowo-różowy Zaznaczam, że partie włosów, które nabrały takiego odcienia nie były zniszczone. Na mokro ten odcien jest mocno widoczny, po wyschnięciu juz mniej. Jest to głównie poświata liliowo-różowa, ale jednak wyraźnie widoczna.
5. niespecjalnie łapie odrosty. Może i lekko je rozjasnia, ale nie jest to żadna rewelacja, biorąc pod uwagę, że uprzednio miałam juz dośc ładnie rozjasnione, bo spryskiwałam je sprayem Reflex Blond Joanny.

Podczas nakładania farby ma sie wrażenie, że łapie na bardzo ciepły, pomarańczowy odcień i że przyciemnia włosy. Jednak po spłukaniu wrażenie mija. Czy niszczy włosy to nie wiem, bo zaraz po farbowaniu nałożyłam odzywkę i jedwab. Wydaje mi się, że nie niszczy ani bardziej ani mniej niż większośc farb. Trochę przesusza, ale to normalne. Na plus można zaliczyć to, że nie śmierdzi tak jak inne farby. Zapach jest bardzo znośny - lekko brzoskwiniowy.

Podsumowując - cudów się nie spodziewałam po farbie za 6-7 zł,ale takiego rozczarowania równiez nie oczekiwałam. Nie warto katować włosów tak silną farbą, jesli ona nie daje żadnych efektów (a jeśli już,to jak najbardziej niepożądane, w postaci fioletowych pasm).

Więcej na pewno nie zaryzykuje z blondami tej firmy, za jakiś miesiąc użyję "srebrnego blondu" 218 z PALETTE DELUXE. Mam nadzieję, że ta farba az tak mnie nie zawiedzie.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 16:41   #68
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia No ja akurat tak miałam z tym szamponem. Najlepiej najpierw umyj włosy szamponem do farbowanych, łamliwych czy jaki tam pasuje do twoich włosków a drugi raz dopiero tym Joanny. Ja jak zaczęłam tak robić włosy odżyły. Pamiętaj, że Joanna ma w sobie płukankę bo niby skąd ten efekt rozjaśniania. Dlatego wysusza gdy używasz go przesadnie. Kup sobie zwykły szampon i Joanny i stosuj podczas jednego mycia dwa tak jak napisałam. Kondycja na pewno się zmieni.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-04-21 o 16:44
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:41   #69
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[QUOTE=Adzi07;18733009]Witam Jak już mówicie dziewczyny o szamponie Joanny tym niebieskim to tez się z wami podzielę moim zdaniem.Otóż na co dzień używam Pantene 2 in 1 do włosów suchych i podkreślam,ze zawiera w sobie również odżywkę i jak umyje nim włosy a mam rozjaśniane i farbowane na jaśniutki blond to mam takie szorstkie włosy ale jak użyje Joanny niebieskiego to są o niebo lepsze miękkie i nie szorstkie.Nie wiem czym to jest spowodowane ale mi on bardzo odpowiada.Ale co do odcienia to jak użyję raz na jakiś czas(raz w tyg) to kolorek fajny ale jak co drugie mycie robi mi siwe włosy co mnie denerwuje. A i jeszcze dziś byłam na ścięciu włosów i pozbyłam się ok 25 cm tak ze mam króciutkie teraz włosy ale wracając do rzeczy moja ukochana fryzjerka myła mi dziś tym szamponem Joanny niebieskim włosy ale tym do salonów co się kupuje i widzę znaczna różnice.A







trzymała do trochę na włosach a ja zawsze go od razu spłukuje jak tylko























umyje włosy.Wiedz chyba następnym razem kupie tego

















profesionala.Tez jest tani tyle ze występuje w opakowaniach 0,5












l najmniejszy i jest z pompka.A i jeszcze mi nakładała taki żel na włosy z jedwabiem i on tez w buteleczce był niebieskawy.Tylko się zagadałyśmy i zapomniałam spytać co to było.Ale zadzwonię do niej jutro i się dowiem.(Mówiła,ze rozświetla kolor blond)Wiecie co,miałam tak wypłowiały zżółknięty kolor moich włosów a ona mi go tak ożywiła,ze jestem w szoku.A ostatnie farbowanko było 3 tyg.temu wiedz rewelacja.No nic na kolejne farbowanko będę teraz musiała poczekać bo coś mi się dzieje ze skora głowy,czułam to już przy ostatnim farbowaniu a teraz to już jakaś grubsza sprawa.Jak się wyleczę to dopiero wtedy się pomaluje.[/QUOT












czy to chodzi o ten szampon? a pewnie gdybyś ten zwykły trzymała troszkę na włoskach to byłby taki sam rezultat
ja tez nie trzymałam i nie bylo efektu dopiero Mysia doradziła
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:46   #70
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Lola załamałaś mnie... Teraz chyba Joanny nie zaryzykuję.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:53   #71
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny ale czemu nie testujecie na pasemku włosów kolor jeśli nie będzie się wam podobał to tylko jedno pasmo a nie cała głowa ,naprawdę szkoda włosów na takie experymentowanie mojej kumpelce wszyscy zazdrościli włosów miała tak geste i zaczeła tak testowac blondy i teraz po 3 latach nie wiem czy chocby pół tej gęstosci jej zostało
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 16:54   #72
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

asinkaa No właśnie ja wypróbowałam już wszystkie opcje z tym szamponem i wiem na ile mogę sobie pozwolić go trzymać abym była z niego zadowolona.Tak to ten szampon.Kiedyś tez go widziałam w drogeriach Astor jeśli ktoś by chciał a w każdej hurtowni fryzjerskiej dostanie się go bez problemu.

ToTyLkoJa2 Nie kwestionuje twojej wypowiedzi bo pewnie tak jest.Ale mi strąków nie robił tylko szorstkie włosy.Ostatnio myślałam nad zmiana i teraz pomyśle dogłębniej.Dziękuje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:07   #73
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny ale czemu nie testujecie na pasemku włosów kolor jeśli nie będzie się wam podobał to tylko jedno pasmo a nie cała głowa ,naprawdę szkoda włosów na takie experymentowanie mojej kumpelce wszyscy zazdrościli włosów miała tak geste i zaczeła tak testowac blondy i teraz po 3 latach nie wiem czy chocby pół tej gęstosci jej zostało
Wiesz, kiedyś tak robiłam, ale zauważyłam, że rezultat na pasemku prawie nigdy nie jest u mnie widoczny może dlatego, że mieszam proporcje tak na oko - trochę farby z tubki i trochę wody utlenionej z buteleczki (co przy joannie i tak byłoby niemozliwe, bo woda utleniona jest w saszetkach ) i moliwe, że nieodpowiednio dobieram te proporcje dopiero jak nałoż na całe włosy to widac efekty.

Kachula, dużo dziewczyn jest zadowolonych z farb Joanna Naturia - nawet w tym wątku chwaliły "szlachetną perłe" i pokazywały efekty, które czasem naprawde były super. Wszystko zalezy chyba od włosów. Dla moich Joanna nie jest niestety stworzona zdecydowanie wole Palette czy Wellaton. Szkoda mi niszczyć włosy farbą, która nie daje efektów. Najbardziej mnie zdziwiło to fioletowo-różowe zabarwienie najjasniejszych włosów. Żadna farba wcześniej tak na mnie nie działała (wyjatek to szampon Palette color&gloss, ale on złapał mi te najbardziej zniszczone koncówki na fiolet, podczas kiedy Joanna nie tknęła tych najbardziej zniszczonych, a zadziałała na zdrowsze, te na długości od końca odrostów do ucha). Zaznaczam, że wcale nie przetrzymałam farby na włosach. Zalecali trzymac 20-40 min, ja trzymałam 30 i spłukałam...
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-04-21 o 17:11
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:21   #74
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

lola ja jak testowałam to liczyłam sie z tym ze np.joanne musze zakupic drugi raz jesli mi spasuje bo rozcienczałam na jedno pasemko tak jak bym normalnie używała wiem ze w taki sposób kasy pujdzie wiecej ale wolałam wydac kase niz włosy niszczyc a wiadome masz racje każdemu inaczej wychodzi i kazdy ma jakies ulubione farbki ale powiem ci duzo siedze na takich forach i np.loreal viking jest chwalona próbowałas?a ta pallete srebrna nie bardzo
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:38   #75
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
lola ja jak testowałam to liczyłam sie z tym ze np.joanne musze zakupic drugi raz jesli mi spasuje bo rozcienczałam na jedno pasemko tak jak bym normalnie używała wiem ze w taki sposób kasy pujdzie wiecej ale wolałam wydac kase niz włosy niszczyc a wiadome masz racje każdemu inaczej wychodzi i kazdy ma jakies ulubione farbki ale powiem ci duzo siedze na takich forach i np.loreal viking jest chwalona próbowałas?a ta pallete srebrna nie bardzo
No racja, lepiej wydać pare zł więcej niż ryzykować niszczeniem włosów. Ale ja właśnie nawet jeśli jestem prawie pewna, ze dobrałam idealne proporcje farby i utleniacza, to i tak nie zauważam efektu na pasemku - dopiero na całych włosach go zwykle widać
dobrego o Vikingu, ale to niestety nie jest farbka rozjasniająca, a ja chciałabym jeszcze troche rozjaśnić włosy. Viking jest chyba z poziomu 7, a ja na razie używam blondów z poziomu 12. Jak mi się uda osiągnąć jednolity jasny kolorek, to pewnie spróbuje kiedyś tego Vikinga bo już od dawna mnie kusi
A na razie szukam farb rozjasniających tak o 2-4 tony próbowałam już Wellatonu 12/1, Garniera 111, teraz myślałam właśnie o tym "srebrnym blondzie" 218 palette deluxe albo o Wella Safira 12/0 "Blask księżyca" już sama nie wiem
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:40   #76
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
ja się jednak skusiłam na tą "szlachetna perłę" Joanny, ale szczerze mówiąc zadowolona nie jestem :-( włosy mam jeszcze lekko wilgotne, więc efekt po całkowitym wyschnięciu może się delikatnie różnić, ale już widzę pare rzeczy,które kompletnie mi się nie podobają:
1. nie rozjaśniła włosów (ale z tym się liczyłam, bo nie pisało, że to farba rozjaśniająca, ale sadziłam,że przy wodzie 9% chociaż trochę rozjasni). Tak czy inaczej brałam to pod uwagę i oczekiwałam głównie wyrównania koloru. Jednak z tym też się przeliczyłam, bo okazało się, że farba...
2....nie wyrównuje koloru. Pasma, które były ciemniejsze nadal takie są. W zasadzie w ogóle...
3...nie widac efektu. Nie dało by się zauważyć, że farbowałam włosy gdyby nie to, że...
4....pasma, które były najjaśniejsze zabarwiły się na odcień liliowo-różowy Zaznaczam, że partie włosów, które nabrały takiego odcienia nie były zniszczone. Na mokro ten odcien jest mocno widoczny, po wyschnięciu juz mniej. Jest to głównie poświata liliowo-różowa, ale jednak wyraźnie widoczna.
5. niespecjalnie łapie odrosty. Może i lekko je rozjasnia, ale nie jest to żadna rewelacja, biorąc pod uwagę, że uprzednio miałam juz dośc ładnie rozjasnione, bo spryskiwałam je sprayem Reflex Blond Joanny.

Podczas nakładania farby ma sie wrażenie, że łapie na bardzo ciepły, pomarańczowy odcień i że przyciemnia włosy. Jednak po spłukaniu wrażenie mija. Czy niszczy włosy to nie wiem, bo zaraz po farbowaniu nałożyłam odzywkę i jedwab. Wydaje mi się, że nie niszczy ani bardziej ani mniej niż większośc farb. Trochę przesusza, ale to normalne. Na plus można zaliczyć to, że nie śmierdzi tak jak inne farby. Zapach jest bardzo znośny - lekko brzoskwiniowy.

Podsumowując - cudów się nie spodziewałam po farbie za 6-7 zł,ale takiego rozczarowania równiez nie oczekiwałam. Nie warto katować włosów tak silną farbą, jesli ona nie daje żadnych efektów (a jeśli już,to jak najbardziej niepożądane, w postaci fioletowych pasm).

Więcej na pewno nie zaryzykuje z blondami tej firmy, za jakiś miesiąc użyję "srebrnego blondu" 218 z PALETTE DELUXE. Mam nadzieję, że ta farba az tak mnie nie zawiedzie.
No to mnie również zmartwiłaś bo po zdjęciach Jowitki już zamierzałam następnym razem jej użyć nie tylko na pasemka ale na całe włoski i przede wszystkim odrosty.. Ale widzisz może efekt źle rozjaśnionego odrostu jest wynikiem zbyt krótkiego trzymania farbki? Ja na odrostach średni blond trzymam min 45-50min.. Tylko znowu gdybyś przytrzymała dłużej nie wiadomo co by było z tymi liliowymi pasmami... Muszę się jeszcze porządnie zastanowić nad tą farbką

Adzi07 a może jakieś foto? Jestem bardzo ciekawa nowej fryzurki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:58   #77
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć dziewczynki
Postanowiłam dołączyc do Waszego forum, ponieważ tez od kilku lat farbuję włosy na blond. Nadrobiłam zaległości , czytająć wcześniejsze wypowiedzi. Muszę powiedzieć żeMonisia miałaś super kolor włosów po wizycie u fryzjera!! Szkoda ze mi sie nie udało nigdy uzyskać takiego...Zaczęło sie od pasemek, potem baleyage, a następnie całe blond... Moje w łosy są teraz bardzo zniszczone ponieważ najpierw rozjaśnialam włosy a następnie nakładałam farbe by uzyskać odpowiedni efekt ( brak żółtego odcienia) Wypróbowałam juz tyle odcieni ale zawsze to nie jest to czego oczekuje fryzjer nie potrafił mi nigdy zrobić ładnego kolorku- zawsze wychodziły żółte włoski
Jeżeli chodzi o płukanki czy szampony do włosów blond to także stosowałam. Na płukanki trzeba uważac by za duzo nie wlac do wody. Szampony pomagały mi zlikwidować żółty odcien i nadać platynową barwę ale strasznie wysuszały włoski...
W razie pytań, służe pomocą pozdrawiam
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:23   #78
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kurcze Lola20 nie pomyślałam nawet, że mogą wyjść tak jak opisujesz, w sumie jak wyciskałam farbę z tubki to na końcu była różowa, ale mi tak włosów nie złapało...a też końcówki mam po balejażu (wyszły szare- zeszta widać na zdjęciach) a reszta taka biszkoptowa. ładny ten kolor. Jeny ja tak zachwalałam ta farbę, bo i cena przystępna i przy 9% wodzie nie zniszczyła mi włosów jak np. palette, ale jednak sprawdza się to, że kazda z nas ma inne włosy i różne mogą byc efekty farbowania

Aha co do odrostów to i ja mam przecież dość ciemne włosy i odrost miałam juz dośc widoczny, a jednak różnicy zbytnio nie widać... Co do tych mocniej rozjaśniających to może i masz rację, nie ma co ryzykować. zachęciłas mnie do kupna tego jedwabiu, chyba się skuszę tym bardziej, że mam zmęczone włoski ciągłym rozjaśnianiem. a może któraś stosowała fluid na końcówki gliss kur?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:36   #79
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja blondynkom, którym zależy na bardziej naturalnym kolorku polecam tą serie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...owa-wersja.htm daje świetny efekt, cena również świetna, ja dałam 5.99
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 18:36   #80
klebkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

LOLO20 do dzisiaj mialam podobny problem jak Ty, tylko,ze ja mialam fioletowe koncówki przez fabujacy szampon z palette. i nie polecam Ci tej deluxe bo przyciemnia blond. wiec skusilam sie na wellaton 12/1, swietnie mi rozjasnil ciemniejsze odrosty i dal sobie rade z tymi fioletowymi koncowkami UUFFF POLECAM GORACO. aha i dobrze sie naklada i od razu widac jak farbuje
klebkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:00   #81
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

na głównej stronie Wizażu była sonda odnośnie makijażu dla blondynek i trafiłam na to zdjęcie, makijaż jak dla mnie za ciemny, ale ten kolor zakochałam się mój wymarzony, wiecie może po jakiej farbie wychodzi podobny?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:11   #82
Aniolek1718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Farbana włosy rozjaśnaine

Witam Od jakiegos czasu farbuję włosy rozjaśniaczem u fryzjerki.. Jednak przestało mi się to podobac i męczą mnie ciągłe odrosty które bardzo szybko się pojawiają. Chciałabym je przefarbować na inny kolor jakis jasny ale nie taki "rzutny". Nie wiem na co się zdecydować..i boję się że farba będzie mi się zmywała...Prosze o pomoc.
Aniolek1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:14   #83
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej ja też sie dołącze do pytania po jakiej farbie można uzyskać taki blond.....odpowie ktoś????
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:23   #84
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Także się dołączam do pyania jaki to kolorek??

a dziewczyny mogłybyście wkleić jakieś zdjęcie...chodzi mi o kolor srebrno-beżowy blond
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:35   #85
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee Fotki wrzucę jutro bo już głowę umyłam bo nie swędział i był sztywny od lakieru.Nie lubię takich włosów.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:42   #86
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
na głównej stronie Wizażu była sonda odnośnie makijażu dla blondynek i trafiłam na to zdjęcie, makijaż jak dla mnie za ciemny, ale ten kolor zakochałam się mój wymarzony, wiecie może po jakiej farbie wychodzi podobny?
Hm... Smokey eyes czy jak to tam się zwie może fajnie wygląda na zdjęciach, na czerwonym dywanie czy w teledysku. Na żywo wygląda dla mnie jak rozmazany tusz i wszystko z nim wokół oka Ogólnie to tak trochę rogiem ulicy zalatuje (bez obrazy dla kogoś, to tylko ja tak myślę). Wolę już eyeliner na powiece i mocno wytuszowane rzęsy na efekt sztucznych. Oko ma fajna oprawę i na co dzień tez się można tak malować. Po prostu jakby a'la Marylin Monroe

A kolor BOSKI!!!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:46   #87
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny drogie znalazłam wkońcu mój wymarzony kolor
powiedzcie jaki to kolor i jaką farbą uzyskam taki odcień blondu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:10   #88
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kurcze Lola20 nie pomyślałam nawet, że mogą wyjść tak jak opisujesz, w sumie jak wyciskałam farbę z tubki to na końcu była różowa, ale mi tak włosów nie złapało...a też końcówki mam po balejażu (wyszły szare- zeszta widać na zdjęciach) a reszta taka biszkoptowa. ładny ten kolor. Jeny ja tak zachwalałam ta farbę, bo i cena przystępna i przy 9% wodzie nie zniszczyła mi włosów jak np. palette, ale jednak sprawdza się to, że kazda z nas ma inne włosy i różne mogą byc efekty farbowania

Aha co do odrostów to i ja mam przecież dość ciemne włosy i odrost miałam juz dośc widoczny, a jednak różnicy zbytnio nie widać... Co do tych mocniej rozjaśniających to może i masz rację, nie ma co ryzykować. zachęciłas mnie do kupna tego jedwabiu, chyba się skuszę tym bardziej, że mam zmęczone włoski ciągłym rozjaśnianiem. a może któraś stosowała fluid na końcówki gliss kur?
Ja, ja, ja ja używam ten fluid Polecam szczerze jest świetny-poradził sobie nawet z moimi "gumowymi" końcówkami (ale i tak je obcięłam) Naprawdę jest dobry.
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:23   #89
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
na głównej stronie Wizażu była sonda odnośnie makijażu dla blondynek i trafiłam na to zdjęcie, makijaż jak dla mnie za ciemny, ale ten kolor zakochałam się mój wymarzony, wiecie może po jakiej farbie wychodzi podobny?
No moim zdaniem identyczny wychodzi po tej natural&easy 522 Ja wczoraj dorabiałam sobie kolejne pasemka i wyszło identycznie
W ogóle na oko to taki srebrzysty blond na tej fotce jak dla mnie.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:31   #90
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mysia to i a nie ryzykuję. Zaryzykowałam z Delią i niestety potwierdziły się na mnie te negatywne opinie Ech...
Własnie przejrzałam pewien wątek i tam zachwalany jest palette 00A. To niestety rozjaśniacz ale włoski dziewczyny po nim są takie o jakich marzę teraz! No i jeszcze jeden kolorek znalazłam innej dziewczyny śliczny i mam nadzieję że nie obrażą się za to że wstawiam ich fotki tutaj.

Kedud Ty chyba coś kiedyś miałaś próbować tym palette XXL clubbing collection (czy jakoś tak) na pasemku?
no mi niestety clubbing wyszedł żółto na pasemku ale moze dlatego że trzymałam tylko tyle ile było napisane. w każdym razie w tym miejscu gdzie brałam tą farbą sypnęło mi się to pasemko, takze nie polecam.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.