Wymienię Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 13:56   #1
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.

Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L


NIEAKTUALNY TWORZĘ NOWY WĄTEK !
WITAM NA MOIM KOLEJNYM WĄTKU WYMIANKOWYM!!!




Mój regulamin:

1. Fotki są moją własnością(jeśli jest inaczej zaznaczam to) i pokazują wymienianą rzecz, tego samego oczekuję od ciebie
2. Ciuszki są wyprane, ale nie uprasowane ponieważ i tak się wygniotą po drodze, ale jeśli komuś zależy moge uprasować, tego samego oczekuje od ciebie
3. Piszę o każdej wadzie ubrań ty także to zrób nie cierpię oszustów!
4. Jak już dojdzie do wymiany nie ODMIENIAM się chyba, że ty mnie oszukałaś lub ciuch ma wady o których nie było mowy w opisie proszę o zwrot moich rzeczy to samo ja robie z twoimi!
5. Przesyłki wysłam listem poleconym zwykłym lub priorytetowym wedle uznania tego samego oczekuje!
6. Jeżeli ja mam mniej przekupek wysyłam pierwsza, jeśli ty to ty pierwsza, a jeżeli po równo to obie jednocześnie!
7. Po wymianie wystawiamy sobie komentarze!
8. Jeżeli coś mi się spodoba/niespodoba odpisuję w twoim wątku tego samego oczekuje!

Dostępność rzeczy;
czarny - jest
zielony - rezerwacja
szary - nie ma
czerwony - dokładka

MOJA WISH


Pilnie szukam rzeczy do domu: pościeli, narzuty na duże łóżko, czajnika elektrycznego z regulacją temperatury itp. !!!!
- wszelakie kardigany najlepiej w odcieniach niebieskiego, fioletu, brązu, czerni
- tuniki odcinane pod biustem takie dłuższe
-buty balerinki i kozaki na zime/jesień rozm. 35/36 PILNE
- bluzeczki krótki rękaw z ciekawymi dekoldami
- sukienki na lato jak i te eleganckie nadające się na ważne spotkania PILNE
-depilator jakis dobrze wyrywający włoski
- kosmetyki do włosów przetłuszczających się
- plastry do depilacji nóg PILNE
-żel oczyszczający, krem, tonik GARNIER czysta skóra -tylko te niebieskie, bądź kosmetyki innych firm do cery trądzikowej, mieszanej PILNE
-spódniczki najlepiej do kolan zwiewne PILNE
- spódnica z wysokim stanem
- dużyyyy kuferek na kosmetyki i średniej wielkości kosmetyczka PILNE
-sukienka nadająca się na wesele PILNE
- spodnie rurki
- szlafrok cienki i gruby polarowy lub misiowy najchętniej PILNE
- piżamka najchętniej dwuczęściowa raczej kobieca cieplejsza, bądź bawełniana, nie ze zwierzątkami czy jakaś satynowa PILNE
-ciuszki japan style(sukienki wieczorowe i zwykłe, sweterki, bluza miś i inne ciepłe bluzy, sweterki) PILNE
-spodnie rybaczki bądź takie przed kolano PILNE
-
grube rękawiczki na zime, ale na małą dłoń

-i wszystko co wpadnie w oko


NOSZĘ ROZMIAR S/M ŻADKO L, ROZMIAR BUTA 35/36, ROZMIAR STANIKA C 75-85 MAX

Z czasem będę dodawać więcej rzeczy!!!!

CHĘTNIE WYMIENIĘ SIĘ OSOBIŚCIE Z OSOBAMI Z OPOLA I OKOLIC!!!



Poza wątkiem mam sporo bibelotów(ozdoby, figurki itd) oraz multum różnorakich guziczków jeśli jesteś czymś zainteresowana to pytaj
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2014-02-10 o 11:56
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:00   #2
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

TYCH RZECZY NIE MUSZĘ ODDAWAĆ TAKŻE ZA COŚ MEGA

1. NOWA sukienka Jennifer Taylor rozmiar S. Dół jakby z jensu, a góra w panterke biało-szaro-czarną, z gumką w talii, naprawde śliczna -> sprzedana na innym portalu

2. Raz założona i raz wyprana czarna szmijzerka ,troche nie mój krój, jest naprawde śliczna, rozmiar z metki M, jak dla mnie będzie dobra na S-L

3. Raz założona i raz wyprana bluzeczka bez ramiączek Basic Style, rozmiar z metki S, ale będzie dobra na XS-M

4. NOWE majtki 3 sztuki BJORN BORG przywiezione z Holandii za sztuke zapłaciłam 15 euro, na mnie za duże, rozmiar z metki L( na XL też będą dobre), na M leżą jak spodenki -> za coś o podobnej wartości

5. Diadermine body-perfect, NOWY przywieziony z Holandii Expert cellulite 14 day cure, w Polsce mało co dostępny, jeśli już się znajdzie to w cenie ok, 150zł ->za coś o podobnej wartości

6. Śliczna sukienka identyczna jak na zdjeciu z tym, że moja jest w niebiesko białe paseczki co wygląda o wiele ładniej niż na fotce, posiada 2 kieszonki,gdzieś zapodziałam pasek, jak znajde to dorzuce, ale tego nie obiecuje, brak rozmiaru na metce ale bedzie dobra na XS-L, ponieważ gumka z tyłu się rozciąga, NOWA z metkami-->nie wiem czy oddam

7. Kolejna śliczna biała sukienka z tak jakby krawatem, super się układa, rozmiar z metki to M jednak bedzie dobra także na S z większym biustem oraz M i L, NOWA z metkami-->nie wiem czy oddam można kusić

8. Nowa z metkami sukienka, nadająca się na wesele, poprawiny, zabawe karnawałową, sylwestra itd. zdobiona wzorem z dziwnej tkaniny co daje jej unikatowość raczej nikt nie będzie miał takiej samej, rozmiar z metki S/M, ale na L też powinna być dobra, doposowuje się do figury, ponieważ z tyłu posiada gumeczki->za coś mega

9. Przepiękna narzutka Saint Tropez, stan idealny, tylko przymierzona, brak rozmiaru na metce, raczej uniwersalny, tak od XS-L, kolor szaro kremowy przeplatany srebrną nitką przy kołnierzyku diamenciki, zdjęcia nie oddają jej uroku-> oddam za coś wyjątkowego
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1908.jpg
Wyświetleń: 84
Rozmiar:  137,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1909.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  78,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1899.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  88,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1890.jpg
Wyświetleń: 66
Rozmiar:  128,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1912.jpg
Wyświetleń: 41
Rozmiar:  80,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  p1040565y.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  51,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9380.jpg
Wyświetleń: 57
Rozmiar:  49,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SS854270.jpg
Wyświetleń: 72
Rozmiar:  71,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SS854272.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  66,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1718.jpg
Wyświetleń: 74
Rozmiar:  206,5 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2013-09-03 o 12:08
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:00   #3
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Spódnica z wysokim stanem, ciemny(czarny), gruby jeans, stan idealny jak nowa REPORTER, rozmiar M-> za coś extra, nie jestem pewna czy chce oddać ->wymieniona z Ewe20

2. NOWA z metkami bluzka Atmosphere, satynowa, brązowa w białe kropki rozmiar z metki 38, ale na 36 z dużym biustem też będzie dobra, mała wada: brak przedostatniego guziczka od dołu co w niczym nie przeszkadza,wystarczy dopasować odpowiedni guziczek i przyszyć, już taką kupiłam

3. Prześliczny kremowy nietoperz na krótki rękaw, złożony raz firmy Graffic, rozmiar uniwersalny

4.
Booooski czarny kardigan ze srebrną nitką Atmosphere, rękawki 3/4, założony zaledwie raz! Rozmiar z metki 36, ale na 38 także dobry

5.
Śliczny sweterek GEORGE w fioletowo-różowe paski, zapinany na 1 guziczek, rozmiar z metki 9-10 lat, ale to S/M, założony ze 2 razy-> za coś super

6. Bokserka RIVER ISLAND rozmiar z metki 40, ale będzie dobra od M w zwyż, ponieważ się rozciąga, kolor intensywniejszy niż na zdjęciu, kilka razy założona- sprzedana na innym portalu

7. Bluzeczka zielona MARKS&SPENCER, kolor intensywniejszy niż na zdjęciu, z tak jakby bolerkiem, dekold delikatnie lejący, faktura jest gładka(nie taka jak na fotce, nie wiem czemu takie zdjęcie wyszło)brak rozmiaru na metce ale myśle, że będzie dobre na S/M

8. Żółta bluzeczka CLOCK HOUSE rozmiar z metki XS, ale jest dobra nawet na M bo się rozciąga->nie wiem czy chce oddać

9. Czerwona bluzka Next, z lejącym dekoldem pod spodem wszyta bluzka na ramiączkach, rozmiar z metki 10, czyli nasze M, na S także dobra
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1745.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  119,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1746.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  122,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1668.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  123,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1672.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  137,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1679.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  125,3 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1536.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  132,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1901.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  69,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1902.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  82,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1610.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  108,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1675.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  133,2 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2013-09-03 o 12:09
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:01   #4
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Super jensowa spódniczka rozmiar z metki 28, będzie dobra na S/M, bardzo ją lubie

2. Zegarek Gucci, fioletowy, odcień troszkę inny niż na foto, zdobiony diamencikami, założony ze 2 razy->oddam za coś mega

3. Srebrne kolczyki próba 925, raz założone, od leżenia w szkatułce troche się zabrudziły także są do wyczyszczenia, były bardzo drogie!!!->nie wiem czy chcę oddać

4. Szary kardigan rozmiar z metki to XL/XXL, ale to jakiś żart, bo jest dobry na S/M, stan idealny poza niewielkim zmechaceniem po pachą które usune przed wymianą, jest śliczny, przewiązywany paseczkiem->oddam raczej tylko i wyłącznie za inny kardigan w stanie idealnym

5. Piękny kruczo czarny kardigan, mam z wymiany jednak na mnie troszke za duży rozm z metki M(38/40), stan idealny-> nie wiem czy chce oddawać, ale jeśli już to tylko i wyłącznie za inny czarny kardigan nowy bądź w stanie idealnym


6. Piękny ciemno grafitowy, cienki golfik sweterkowy z Zary rozm z metki S, ale będzie dobry na S/M, nowy tylko przymierzony, jednak pospiesznie odcięłam metki->tylko za inny nowy sweterek


7. Śliczna fioletowa bluza, odcień troszke inny niż na zdjęciu, kupiona w Terranowie, na jednej metce jest rozm S, a na bocznej L musiało im się pomylić, będzie dobra na M/L, raz założona i raz wyprana->tylko za inną bluzę bądź sweterek w stanie idealnym


8. Tuniko sukienka idealna na jesień/zime, przeleżała w szafie, jest NOWA bez metek, będzie dobra na XS/S/M, brak rozmiaru na metce

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1528.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  114,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1529.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  118,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1693.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  103,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1695.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  104,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1469p.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  104,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1940.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  110,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1968.jpg
Wyświetleń: 28
Rozmiar:  74,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1944.jpg
Wyświetleń: 33
Rozmiar:  94,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1943.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  123,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1979.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  74,8 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2013-09-09 o 17:05
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:01   #5
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Piękna, czarna, NOWA z metkami bluzeczka, przy dekolcie śliczny guziczek, rozmiar z metki M, będzie dobra na S/M->oddam za coś fajnego bo była droga

2. Cudowna intensywnie fioletowa bluzeczka maskująca brzuszek BAY(kolor zupełnie inny niż na zdjęciu), rozmiar z metki 10, ale będzie dobra na S z dużym biustem, na M i L, z tyłu wiązana na kokardke, miałam ją za sobie raz i przymechaciłam ją torebką, czego praktycznie nie widać, dla zainteresowanych więcej zdjęć->oddam za coś super

3. Śliczne czarne, sztruksowe spodenki przed kolano, stan bardzo dobry poza jednym przetarciem na nogawce, dla zainteresowanych zrobie zdjęcie, rozmiar z metki M, ale będą dobre na S/M i może malutkie L

4. Śliczna sukieneczka Neu Look rozmiar z metki 12, będzie pasować na M/L może nawet na S z większym biustem, ponieważ jest przewiązywana paskiem z tyłu,z boku zapinana na zamek, założona kilka razy, stan niemalże idealny, mam do niej kokarde którą odprułam, ponieważ mnie się nie podobała, jeśli komuś będzie zależeć mogę ją dołączyć do sukienki -> oddam za coś super

5. Kolejna sukieneczka Neu Look w jaskółki rozmiar z metki także 12 i będzie pasować jak wyżej, też przewiązywana z tyłu paskiem,z boku zapinana na zamek, kolor niestety już nie ten, troszke sprany ale sukienka nadal jest śliczna-> oddam za coś fajnego

6. Sukienka/tunika bez firmowa kolor zielony z tyłu wiązana, aparat przekłamał kolor w rzeczywistości jest żywszy rozmiar z metki M, ale będzie dobra na S/M/L ponieważ rozciąga się, trochę noszona, kolor nawet nie jest sprany, nadal wygląda fajnie, ładnie prezentuje się do leginsów oraz jako sama sukienka

7. Sukienka/tunika jak wyżej tyle że kolor chabrowy/ciemny niebieski, aparat znów przekłamał kolor, rozmiar jak wyżej, rzadziej noszona niż zielona, stan niemalże idealny (jedynie jedno ramiączko troche się nadrywa, ale bez problemu można przyszyć)
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1959.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  70,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1952.jpg
Wyświetleń: 33
Rozmiar:  87,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1975.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  70,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1976.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  56,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2765.jpg
Wyświetleń: 74
Rozmiar:  133,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2768.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  146,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2773.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  117,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2775.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  114,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2791.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  142,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2797.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  150,2 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:34
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:02   #6
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Świetna granatowa bluza, rozmiar z metki L, ale to przesada będzie pasować na XS-M, przymechacona lekko na ściągaczach i przy kieszeniach i lekko odbarwiona przy zamku(chyba od prasowania)

2. NOWA z metką granatowa, cieplutka bluza z Croppa lub Housa nie pamiętam dokładnie, rozmiar z metki M (będzie dobra na S/M) w sam raz na nadchodzące zimne dni, zapłaciłam za nią 90 zł także za byle co nie oddam

3. Śliczny NOWY niestety już bez metek komplecik satynowy stringi rozmiar S + biustonosz 80C, kupiłam go w New Yorkerze (stanik 55zł, majtki bodajże 30zł) także za byle co nie oddam

4. Piękny NOWY czarny w kropki z różowymi wstawkami gorsecik rozmiar z metki 80C, chyba gdzieś mam do niego majtki ale nie jestem pewna jak komuś będzie zależeć to poszukam, był piekielnie drogi

5. Staniki wszystkie NOWE (pierwszy tylko bez metek) tylko przymierzone, rozmiary z metek to 38C, za coś fajnego

6. Kosmetyki:
-krem AA Energia Młodości 30+, świeży dopiero co otwarty, ze 3 razy użyty, wymienie najchętniej na jakiś krem 20+ lub 25+

- SORAYA balsam do ciała poprawiający koloryt skóry slim effect, użyty ze 2 razy- jeszcze nie wiem czy oddam

- Lactacyd NOWY 400ml - nie wiem czy oddam ->nie ma

- korektor w pędzelku Lovely odcień nr 1, użyty kilka razy

- Passion Dance, zostało jakaś 1/3 z 50ml

- Beckham signature, śliczny kwiatowy zapach, zostało ok 1/2 z 30ml- nie wiem czy oddam jak coś to za coś mega ( mam jeszcze tekturowe pudełko do niego)

7. Biała sukieneczka bez firmowa, rozmiar z metki 38, ale będzie dobra na S/M, stan idealny, założona na jedną impreze, ślicznie haftowana i wykończona koronką oraz tiulem-> oddam za coś fajnego
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2818.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  121,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2820.jpg
Wyświetleń: 53
Rozmiar:  149,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2823.jpg
Wyświetleń: 73
Rozmiar:  163,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2826.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  110,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2832.jpg
Wyświetleń: 65
Rozmiar:  168,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2834.jpg
Wyświetleń: 67
Rozmiar:  96,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2776.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  87,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2778.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  93,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2780.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  104,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2782.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  107,7 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2013-01-06 o 16:31
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:02   #7
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Torebka, w kratkę można ją nosić na różne sposoby, ponieważ ma regulowaną długość paska, założona raz->najchętniej na inna torebkę

2. Wkład zapachowy z pałeczkami o zapachu róży, NOWY-> nie wiem czy chcę się pozbyć nie ma

3. Szara bokserka z cekinami ATMOSPHERE, rozmiar z metki to 42-44, ale dobra na M, na większe rozmiary także bo się rozciąga, brak kilku cekin czego nie widać oraz niektóre są poprzecierane

4. Niebieska bluzeczka wiązana na szyi, pasuje na rozmiary od XS do M, ponieważ się rozciąga, założona pare razy->za coś fajnego

5. Super czarna bluzeczka na ramiączkach NEXT, dobrze eksponuje biust i zakrywa brzuszek, rozmiar z metki to 12, ale będzie pasować na M/L->bede marudzić

6. Prześliczne bolerko pomarańczowe obszyte dookoła cekinami PREMIER DE TOI, kolor troszke bardziej wyrazisty niż na zdjęciu, rozmiar z metki S/M, jedyną wadą jest minimalnie odpruta zaszewka co widać na zdjęciu bez problemu można zaszyć-> za coś fajnego

7. Śliczna apaszka w panterke jak nowa z motywem tygrysów-> za coś fajnego

8. Śliczna żółta bluzeczka TNS rozmiar z metki 1, dobra na XS/S/M założona ze 2 razy
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1538.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  120,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1497.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  71,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1532.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  119,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1519.jpg
Wyświetleń: 44
Rozmiar:  70,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1522.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  99,2 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1548.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  124,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1552.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  95,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1558.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  102,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1559.jpg
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  123,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1595.jpg
Wyświetleń: 45
Rozmiar:  87,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:35
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 14:03   #8
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Japonki niebiesko białe z motylkami Mezzo Piano, rozmiar 36, założone ze 2 razy-> za coś fajnego;D

2.
Spódniczka elegancka założona ze 2 razy, rozmiar z metki L ale to zależy jak kto chce nosić ja mam S/M i nosiłam na biodrach, sięgała mi wtedy za kolana (163cm), unikatowy wzór jakby groszkiposiada też satynowy paseczek->za coś fajnego

3.
Spodenki białe przed kolano, noszone ale nie zniszczone, jedyną wadą jest to że lekko puściła nitka na szwie na tyłku ale nie ma dziury, bez problemu można zaszyć, brak rozmiaru ale to XS/S -> nie ma

4.
Bluzeczka wiązana na szyi szara TERRANOWA rozm M, ale powina byc takze dobra na L i S z większym biustem, stan niemalże idealny- za coś fajnego

5.
Taka sama jak wyżej, rozmiar ten sam, kolor ciemny niebieski, ta niestety już troszke wypłowiała i gdzieniegdzie przymechacona

6.
Ciemno fioletowe rajstopki gatta chyba 40 DEN dość grube, odcień dokładnie Prune, rozmiar 3-M, nowiutkie zapakowane w folijke->za coś fajnego, nie jestem pewna czy chce oddawać

7.Koronkowe skarpetki do baletek rozm 35-39, nowe zafoliowane nie ma
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1599.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  95,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1721.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  120,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1715.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  121,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1714.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  121,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1748.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  116,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1749.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  131,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1742.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar:  119,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1744.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  118,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1740.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  95,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1741.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  104,2 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:36
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:03   #9
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Książka kucharska Nigelli Lawson "Nigella Ekspresowo"w twardej oprawie, zdjęcie zapożyczone z internetu, za coś extra bo była droga!

2. Bluzeczka wiązana na szyi COLOURS OF THE WORLD kolor troszke inny niz na zdjeciu bardziej zielony, rozmiar z metki M (38/40) rozciąga się, kolor już nie ten ale i tak śliczna, troszke przymechacona ale nie rzuca sie to zbytnio w oczy


3. Rajstopy FIORE model Sandra rozmiar 3, kolor Cappuccino, NOWE nawet nie rozpakowane

4. Rajstopy FIORE model Sandra rozmiar 3, kolor Steel coś jak grafit, NOWE także nierozpakowane



5. Fajny różowy pasek cieniowany, założony tylko raz

6. Kadzidełka NOWE, jedne o zapachu truskawki, a drugie kawy

7. Masło do ciała Bebeauty o zapachu mango z połyskującymi drobinkami, otwarte tylko dla sprawdzenia konsystencji i zapachu ważne bodajże do marca 2013

8. Płyty: Feng shui sztuka aranżacji wnętrz-nie ma oraz film Grzeszna Miłość wersja z lektorem i nieocenzurowana

9. Kosmetyki(od lewej)
a)Balsam nawilżający Soraya Spa Minerały Morskie, użyty ze 3 razy poj.400ml
b)Pianka do stóp nawilżająco-chłodząca Sally Hansen, użyta ze 3 razy, dozownik pęknięty ale to w niczym nie przeszkadza, dla zainteresowanych więcej zdjęć, poj. 119g
c)Peeling do twarzy dla skóry wrażliwej, użyty 2-3 razy, poj. 100ml
d)Peeling do stóp złuszczający No36, użyty 2 razy, poj. 100ml - jest już po terminie ważności jednak nie zmienił konsystencji ani zapachu(moge dorzucić do wymianki)

10. NOWY pasek na talie, w jednym miejscu wygląda jakby był zaciągniety, a na plecionce widać troche kleju przezroczystego, jest taki od nowości
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  nigella-ekspresowo.jpg
Wyświetleń: 41
Rozmiar:  26,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1747.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  112,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1546.jpg
Wyświetleń: 65
Rozmiar:  108,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1545.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  140,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1572.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  91,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1547.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  122,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1893.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  85,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1544.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  110,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1998.jpg
Wyświetleń: 61
Rozmiar:  44,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_2000.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  78,0 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:36
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:04   #10
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

1. Świetny tak jakby lekko sprany(fajny efekt)nietoperz, u dołu z tyłu na ściągaczu troszke przymechacony od noszenia plecaka, rozmiar z metki to L/XL, ale będzie dobry od S do XL, zależy jak kto chce go nosić

2. Piękna bluzeczka z lejącym się dekoldem, czarna, regulowane ramiączka, ozdobiona ślicznymi guziczkami, wykończona koronką, zdjęcie nie oddaje jej uroku, rozmiar z metki S/M

3. Ładna bluzeczka wiązana na szyi ,troszke sprana i przymechacona, ale może da się usunąć, napewno komuś jeszcze sporo posłuży rozmiar z metki to M. ale bedzie dobra na XS/S i może M z małym biustem


4. Świetne szare rurki, niestety przetarte w kroku(zdjęcie dla zainteresowanych), ale może ktoś jest sprytny i naszyje łatke i na jednej nogawce mają zaciągnięcie co się wogole nie rzuca w oczy, rozmiar z metki 29, ale będą dobre na S/M, sporo mnie kosztowały także tak czy siak nie oddam za bezcen

5. Fajne Jensy z rozszerzanymi nogawkami, stan praktycznie idealny rozmiar z metki to 28, też będą dobre na S/M


6. Śliczna jensowa spódniczka z kieszonkami z przodu, plisowana, zapinana z boku na zamek, rozmiar z metki 8, będzie dobra na S(noszona bardziej na biodrach)i M(noszona troche wyżej)->oddam raczej tylko za inną spódniczkę

Dokładka 08.04.2013

1. Śliczna bluzeczka ze śmiesznego materiału firmy NICOLA, rozmiar z metki M, będzie dobra na S/M może nawet L

2. Cieniutki brązowy sweterek, delikatnie przymechacony firmy Team dobry na S i M

3. Jasno zielony sweterek z krótkim rękawek i kapturem firma RAMPAGE, rozmiar z metki M, będzie dobry na S/M stan bdb
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1964.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  73,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1947.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  89,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1957.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  90,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1980.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  60,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1992.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  65,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1970.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  77,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3064.jpg
Wyświetleń: 44
Rozmiar:  130,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3060.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  90,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3057.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  83,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:37
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:05   #11
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

DOKŁADKA 12.03.2013

1. Śliczna kremowa ekoskórka przywieziona z USA, to taka krótsza wersja , rozmiar z metki M będzie dobra na S/M, założona 2 razy więc stan idealny -> za byle co nie oddam

2. NOWA z metką marynarska tunika w granatowe paski świetna do leginsów, na dole śliczna koronka, rozmiar UNIWERSALNY -> za coś fajnego

3. Śliczna satynowa bluzeczka przywieziona z USA diamencikowe guziczki, kolor to taka zgniła zieleń? Nie wiem jak go dokładnie opisać, rozmiar z metki L, ale bedzie dobra na S/M i może na malutkie L, założona raz stan idealny

4. Słodkie i śmieszne NOWE z metkami majteczki rozmiar z metek to XL/XXL, jednak będą dobre od M do małego XL

5. Sweterek błękitny z różyczkami, ma kilka zaciągnięć, będzie dobry na XS/S i może małe M, oddam za jakiś drobiazg

6. Super skórzana torebka zapinana na zatrzask na długim regulowanym pasku, ma mnóstwo przegródek niestety ma 2 wady: zadarcie pod zatrzaskiem i rozpruta podszewka(co można bez problemu zszyć), nie widoczne przy użytkowaniu ->oddam za coś fajnego

7. NIE MA NA ZDJĘCIU
Bielenda, Bawełna, 2 - fazowy płyn do demakijażu oczu, NOWY z moich zapasów nie muszę oddawać
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3007.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  100,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3019.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  109,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3012.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  127,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3003.jpg
Wyświetleń: 69
Rozmiar:  178,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3025.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  118,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3029.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  93,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3032.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  90,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3034.jpg
Wyświetleń: 49
Rozmiar:  164,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3036.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  89,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3037.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  84,8 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2013-04-12 o 18:57
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 14:05   #12
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Dokładka 08.04.2013
Uwaga! Rzeczy przywiezione z USA, oddam za coś co mnie zachwyci!

1. Przepiękna, długa, NOWA biało czarna narzutka, koronkowa firmy SIONI, rozmiar z metki XS, ale będzie dobra na XS/S/M

2. Śliczna założona raz biała narzutka firmy JKLA CALIFORNIA, rozmiar z metki M, będzie dobra na XS/S/M

3. NOWA bez metek kremowa narzutka firmy Storm, rozmiar z metki M, będzie dobra na XS/S/M

4. Piękny kremowy kardigan, założony raz firmy BANANA REPUBLIC, rozmiar z metki M, ale będzie dobry na duże S, M i L


5. Śliczna chabrowa sukienka H&M założona raz, rozmiar z metki M, ale będzie dobra na M, L i może nawet na małe XL

6. Kremowy grubaśny NOWY bez metek komin, rozmiar z metki S/M i na takie rozmiary będzie pasował firmy NEW YORK & COMPANY COLLECTION

7. NOWE bez metek jensy rozmiar 31 krój REGULAR, firmy Adriano Goldschmied model the Kiss
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3079.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  198,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3081.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  89,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3087.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  87,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3075.jpg
Wyświetleń: 51
Rozmiar:  124,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3084.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  96,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3090.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  135,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3067.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  142,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3072.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  132,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3069.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  297,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3070.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  253,6 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2013-04-08 o 10:49
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:06   #13
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Dokładka 09.09.2013

1. Sukieneczka w kwiatki, założona ze 3 razy, z tyłu gumeczka więc dopasowuje się do ciała, wszyte gąbki także można nosić bez stanika, będzie dobra na S/M

2. Piękna sukieneczka H&M w kwiatki w kolorze malinowym, raz założona i raz wyprana, będzie dobra na S/M

3.
Piękna marynarska sukieneczka Miss Selfridge w fioletowo-czarne paseczki z kokardą, rozmiar z metki 10 czyli M, ale będzie dobra na duże S, M i L

4. Śliczne NOWE tylko przymierzone trampki w białe w niebieskie kwiatki rozmiar 36 - zdjecie zapożyczone z internetu, dla zainteresowanych zrobie real foto

5. Śliczne NOWE tylko przymierzone trampki czarne w kwiatki rozmiar 36 - zdjęcie zapożyczone, dla zainteresowanych zrobie real foto

DOKŁADKA 29.12.2013
6. Przepiękny wełniany militarny płaszczyk Zara Basic, rozmiar z metki M, ale będzie pasować na M i L. Posiada skórzane wstawki na piersiach i przy kołnierzu, a przy pasku metalową klamrę. Jest bardzo ciepły idealnie nadaje się na późną jesień jak i na zimę. Założony kilka razy. Posiada kilka zmechaceń co jest normalne dla tego typu materiału, bez problemu można to usunąć .

7. Śliczny płaszczyk jesienno-wiosenny. Jest krótki, posiada dość efektywny kołnierz. Rozmiar z metki M. Założony kilka razy. Kolor to taki ciemny grafit/czerń.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3362.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  109,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3354.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  169,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3349.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  144,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  sportowe-trampki-w-kwiatki.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  34,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  dsc_6537.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  81,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3495.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  168,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3498.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  157,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3505.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  103,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3510.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  106,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3516.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  168,4 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii


Edytowane przez kwiatuszek160
Czas edycji: 2013-12-29 o 11:51
kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:06   #14
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

dgd
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rude_prostokat.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  84,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:07   #15
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

kjk
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:07   #16
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

fgdfg
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rude_prostokat.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  84,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:08   #17
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

miejsce
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 16:51   #18
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Coś u mnie za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1350480149
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1350480149
???
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 16:55   #19
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

coś za 4. Booooski czarny kardigan ze srebrną nitką Atmosphere, rękawki 3/4, założony zaledwie raz! Rozmiar z metki 36, ale na 38 także dobry
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 20:35   #20
iveriin
Wtajemniczenie
 
Avatar iveriin
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 138
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

coś za białą sukienkę https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1350480149 ?
iveriin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:58   #21
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

up
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:34   #22
Fekete
Zakorzenienie
 
Avatar Fekete
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Małopolskie/Lubelskie
Wiadomości: 10 138
Przekupka: 135 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

cos za lactacyd i Balsam nawilżający Soraya Spa Minerały Morskie, użyty ze 3 razy poj.400ml ?
__________________
wymiana

książki
Fekete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 11:28   #23
Ciuchomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 511
Przekupka: 5 pkt / 86% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Niestety nic nie widzę
Ciuchomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 11:45   #24
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Przekupka: 25 pkt / 96% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

coś za balsam soraya i lactacyd?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:04   #25
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Niestety nic
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:18   #26
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Przekupka: 163 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

niestety nic nie znalazłam, dziękuję
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 09:47   #27
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
GG do martusiawilczek
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Niestety nic
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:43   #28
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

niestety nic
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 12:10   #29
Shrill
Raczkowanie
 
Avatar Shrill
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
GG do Shrill
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Znajdziesz coś za korektor w pędzelku i peeling do twarzy?
__________________
Moja wymiana:

WSZYSTKOWĄTEK
DOKŁADKI!
Shrill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 15:35   #30
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik wymień się z kwiatuszkiem:) wszystko wątek XS-L

Niestety nic
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 11:03:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.