Rezygnacja ze szkoły policealnej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-02, 16:46   #1
Agri123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2

Rezygnacja ze szkoły policealnej.


Witam, niedawno zapisałam się do szkoły policealnej AP edukacja w Warszawie. Jednak z powodu sekretariatu, a konkretnie braku kontaktu gdyż nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, a babeczki które go obsługują nie potrafią odpowiedzieć na żadne elementarne pytanie i zmieniają się jak w kalejdoskopie postanowiłam zrezygnować. Niestety wpłaciłam już zaliczkę za pierwszy miesiąc zajęć 250 zł. ale zajęcia zaczynają się dopiero od października więc nie mam nawet jeszcze planu zajęć. W dodatku okazało się, że regulamin, który dostałam dla siebie nie został przeze mnie podpisany więc chyba jest nieważny :P Moje pytanie to: Czy mogę liczyć na bezproblemowy zwrot dokumentów i zaliczki?
Agri123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 18:13   #2
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Rezygnacja ze szkoły policealnej.

Cytat:
Napisane przez Agri123 Pokaż wiadomość
Witam, niedawno zapisałam się do szkoły policealnej AP edukacja w Warszawie. Jednak z powodu sekretariatu, a konkretnie braku kontaktu gdyż nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, a babeczki które go obsługują nie potrafią odpowiedzieć na żadne elementarne pytanie i zmieniają się jak w kalejdoskopie postanowiłam zrezygnować. Niestety wpłaciłam już zaliczkę za pierwszy miesiąc zajęć 250 zł. ale zajęcia zaczynają się dopiero od października więc nie mam nawet jeszcze planu zajęć. W dodatku okazało się, że regulamin, który dostałam dla siebie nie został przeze mnie podpisany więc chyba jest nieważny :P Moje pytanie to: Czy mogę liczyć na bezproblemowy zwrot dokumentów i zaliczki?
Czy podpisałaś ze szkołą jakąś umowę? Jak nie podpisałaś, to nie powinno być problemu. Jak podpisałaś, to przeczytaj i zobacz, co wiąże się z jej rozwiązaniem.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 21:44   #3
Agri123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Rezygnacja ze szkoły policealnej.

Nie było umowy jako takiej. Do podpisania był ,,regulamin". Nie pamiętam konkretnie, ale chyba ja dostałam swój a oni swój. Podpisać powinnam oba, ale na moim tego podpisu nie ma. Także nie wiem czy nawet, jeśli było to w formie umowy, to czy jest to ważny dokument.
Agri123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 09:09   #4
anula19_92
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 48
Dot.: Rezygnacja ze szkoły policealnej.

Jeśli podpisałaś regulamin w sekretariacie to potwierdziłaś, że się z nim zapoznałaś, swojej kopii nie musisz podpisywać, regulamin jest ważny. Warto przy zapisie do szkoły poszukać takich które są bezpłatne- ja polecam Cosinus, nie mają żadnych opłat, ukrytych kosztów a wybór kierunków bardzo duży
anula19_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-12 16:58:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.