Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-15, 17:42   #2311
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a infolinia co mówi?
pewnie bym poszła do sklepu pogadać z kierownikiem

Zamawiałam online we wrześniu jakoś jak była ta promocja 20%. Odesłałam im Gimmie Brow nowy więc zwrot i korektor Stay Naked jako reklamacje, powiekę mi wysuszył na wiór. Skontaktowałam się z nimi 18 września w sprawie zwrotu tych dwóch rzeczy, napisałam maila, załączyłam zdjęcia i wysłali 19 września kuriera, a 20 września paczka już byla u nich. Po 3 tygodniach ciszy zadzwoniłam i okazałam się, że oni nie mają mojego zwrotu na magazynie i paczka poszła pod inny adres chociaż przed zwrotem kazali wysłać na ten. Ok zadzwoniłam i obiecali, że zajma sie tym i oddzwonią. Telefonu się nie doczekałam od tygodnia dzwoniłam codziennie i dopiero dodzwoniłam się dziś i co sie dowiedziałam? Że oni dalej tego zwrotu na magazynie nie mają i nie mają napisane, że mieli do mnie oddzwonić. Poszła wiązanka ode mnie i babka na infolinii kazała podac numer konta, że pieniądze zwrócą od ręki i dała jakiś kupon na 30 zł przypisany do konta. Posta pisałam przed dodzwonieniem się dziś tam ale jestem zła jak sk******n.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 17:51   #2312
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę..
Sephora wisi mi zwrot pieniędzy od 20 września, ustawowo mają 14 dni ponoć na zwrot, co mam zrobić w tej sytuacji? Gdzie pisac? Sephora nie odpowiada, chce to gdzieś dalej zgłosić.
Napisałabym tu:

http://www.sephora.pl/faq/faq.jsp?cs...ection=contact (ten formularz)

I od razu na tablicy na FB, nie knocę się ostatnio, a dwutorowo idzie sprawniej.
Prawie m-c trzymają Ci kasę!

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zamawiałam online we wrześniu jakoś jak była ta promocja 20%. Odesłałam im Gimmie Brow nowy więc zwrot i korektor Stay Naked jako reklamacje, powiekę mi wysuszył na wiór. Skontaktowałam się z nimi 18 września w sprawie zwrotu tych dwóch rzeczy, napisałam maila, załączyłam zdjęcia i wysłali 19 września kuriera, a 20 września paczka już byla u nich. Po 3 tygodniach ciszy zadzwoniłam i okazałam się, że oni nie mają mojego zwrotu na magazynie i paczka poszła pod inny adres chociaż przed zwrotem kazali wysłać na ten. Ok zadzwoniłam i obiecali, że zajma sie tym i oddzwonią. Telefonu się nie doczekałam od tygodnia dzwoniłam codziennie i dopiero dodzwoniłam się dziś i co sie dowiedziałam? Że oni dalej tego zwrotu na magazynie nie mają i nie mają napisane, że mieli do mnie oddzwonić. Poszła wiązanka ode mnie i babka na infolinii kazała podac numer konta, że pieniądze zwrócą od ręki i dała jakiś kupon na 30 zł przypisany do konta. Posta pisałam przed dodzwonieniem się dziś tam ale jestem zła jak sk******n.
Że też większości firm dzieją się takie przypadki
I człowiek sam musi nie dość, że tego pilnować to jeszcze traci czas, nerwy no i te wiszące pieniądze!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 18:03   #2313
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę..
Sephora wisi mi zwrot pieniędzy od 20 września, ustawowo mają 14 dni ponoć na zwrot, co mam zrobić w tej sytuacji? Gdzie pisac? Sephora nie odpowiada, chce to gdzieś dalej zgłosić.
Można powiedzieć im o tym, że zamierzasz interweniować u rzecznika praw konsumenta. Już wiele razy tak miałam, np. z Zalando, że potrafili nie odzywać się tygodniami - a jak wysłałam krótkiego maila, że w razie braku kontaktu sprawę zgłaszam do rzecznika praw konsumeta, to jeszcze tego samego dnia wysyłali potwierdzenie przelewu
Albo od razu poszukaj rzecznika w swoim mieście i spróbuj się skontaktować.
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 20:22   #2314
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zamawiałam online we wrześniu jakoś jak była ta promocja 20%. Odesłałam im Gimmie Brow nowy więc zwrot i korektor Stay Naked jako reklamacje, powiekę mi wysuszył na wiór. Skontaktowałam się z nimi 18 września w sprawie zwrotu tych dwóch rzeczy, napisałam maila, załączyłam zdjęcia i wysłali 19 września kuriera, a 20 września paczka już byla u nich. Po 3 tygodniach ciszy zadzwoniłam i okazałam się, że oni nie mają mojego zwrotu na magazynie i paczka poszła pod inny adres chociaż przed zwrotem kazali wysłać na ten. Ok zadzwoniłam i obiecali, że zajma sie tym i oddzwonią. Telefonu się nie doczekałam od tygodnia dzwoniłam codziennie i dopiero dodzwoniłam się dziś i co sie dowiedziałam? Że oni dalej tego zwrotu na magazynie nie mają i nie mają napisane, że mieli do mnie oddzwonić. Poszła wiązanka ode mnie i babka na infolinii kazała podac numer konta, że pieniądze zwrócą od ręki i dała jakiś kupon na 30 zł przypisany do konta. Posta pisałam przed dodzwonieniem się dziś tam ale jestem zła jak sk******n.

faktycznie słabo
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 20:31   #2315
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Napisałabym tu:

http://www.sephora.pl/faq/faq.jsp?cs...ection=contact (ten formularz)

I od razu na tablicy na FB, nie knocę się ostatnio, a dwutorowo idzie sprawniej.
Prawie m-c trzymają Ci kasę!

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



Że też większości firm dzieją się takie przypadki
I człowiek sam musi nie dość, że tego pilnować to jeszcze traci czas, nerwy no i te wiszące pieniądze!

Dziękuję . Napisałam 2 komentarze pod postami u nich i wyzwałam od złodziei i kazali mi pisać na ich skrzynkę, jednak wolałam kontakt telefoniczny.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

[1=de61b525ea9c27150559199 fef5a08ffa7ef4799_5e45e32 e63f12;87251797]Można powiedzieć im o tym, że zamierzasz interweniować u rzecznika praw konsumenta. Już wiele razy tak miałam, np. z Zalando, że potrafili nie odzywać się tygodniami - a jak wysłałam krótkiego maila, że w razie braku kontaktu sprawę zgłaszam do rzecznika praw konsumeta, to jeszcze tego samego dnia wysyłali potwierdzenie przelewu
Albo od razu poszukaj rzecznika w swoim mieście i spróbuj się skontaktować.[/QUOTE]


Dziękuję, dziś dzwoniłam to im jeszcze formułkę przez wiadomość wyśle, że jak nie oddadza kasy do końca tygodnia bo na infolinii mi powiedzieli, ze znowu mam czekać bo zwroty są do 14stu dni to zgłaszam do rzecznika praw konsumenta.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

faktycznie słabo

Brak słów mi na nich .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 20:32   #2316
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuję . Napisałam 2 komentarze pod postami u nich i wyzwałam od złodziei i kazali mi pisać na ich skrzynkę, jednak wolałam kontakt telefoniczny.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------




Dziękuję, dziś dzwoniłam to im jeszcze formułkę przez wiadomość wyśle, że jak nie oddadza kasy do końca tygodnia bo na infolinii mi powiedzieli, ze znowu mam czekać bo zwroty są do 14stu dni to zgłaszam do rzecznika praw konsumenta.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------




Brak słów mi na nich .
I bardzo dobrze! ja też od razu piszę, co o takim zachowaniu myślę nie ma co się certolić z takim zachowaniem!

Nie czekaj dłużej niż do końca tygodnia. Jak postraszyłam Mango i mi się porządnie ulało na ich tablicy FB to na drugi dzień na moim koncie były pieniądze. Są przelewy eliksir, przecież oddają Ci już m-c! Pisz do rzecznika, szkoda nerwów. Załatwiaj teraz wszystko pisemnie, a z tablicy FB z wpisem rób screeny, bo mogą skasować wtedy wkleisz skrina na ich tablicy i spytasz czemu kasują?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2019-10-15 o 20:36
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 21:12   #2317
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87251152]Dzięki Obczaję sobie tę paletkę, chociaż 12 cieni to sporo. Muszę sprawdzić jak duża jest.[/QUOTE]
12x10 cm Jedna z mniejszych jakie mam
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę..
Sephora wisi mi zwrot pieniędzy od 20 września, ustawowo mają 14 dni ponoć na zwrot, co mam zrobić w tej sytuacji? Gdzie pisac? Sephora nie odpowiada, chce to gdzieś dalej zgłosić.
Jak masz gdzieś na mailu info gdzie kazali Ci odesłać to już ich problem, że klientów w błąd wprowadzają. Po 14 dniach od złożenia reklamacji bez ich odzewu oznacza uznanie reklamacji, za zwrot chyba też. Ja bym wysłała im formułkę o przedsądowym wezwaniu do zwrotu kasy, najpierw mailem, jak nie podziała to pocztą za potwierdzeniem odbioru. Osobiście wolę pisać, łatwiej potem udowodnić pewne rzeczy, a z rozmów to jak mają nagrywane to byś musiała pamiętać kiedy i o której z nimi rozmawiałaś. Ja tak pisałam reklamację na to jak mnie konsultant z kablówki wprowadził w błąd podawałam dokładny czas i date rozmowy.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 07:38   #2318
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87246019]Czy mogłybyście polecić mi dobrą paletę z matowymi cieniami? Interesują mnie odcienie brązu i beżu bez żadnych szalonych kolorów typu zielony, niebieski etc. bo ich i tak nie zużyję. Chciałabym żeby paleta była niezbyt duża, tak około 6-8 cieni, poza tym zależy mi na solidnym opakowaniu, z którym nie będzie problemu w transporcie, więc odpadają wszelkie tekturopodobne opakowania.[/QUOTE]Jezeli jeszcze aktualne to polecam paletki Dior,undress,lub touch. Poreczna,cudowne cenie w ilosci 6 szt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:36   #2319
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze! ja też od razu piszę, co o takim zachowaniu myślę nie ma co się certolić z takim zachowaniem!

Nie czekaj dłużej niż do końca tygodnia. Jak postraszyłam Mango i mi się porządnie ulało na ich tablicy FB to na drugi dzień na moim koncie były pieniądze. Są przelewy eliksir, przecież oddają Ci już m-c! Pisz do rzecznika, szkoda nerwów. Załatwiaj teraz wszystko pisemnie, a z tablicy FB z wpisem rób screeny, bo mogą skasować wtedy wkleisz skrina na ich tablicy i spytasz czemu kasują?

Tak zrobiłam wczoraj, napisałam im na skrzynkę na fb, opisałam cała sytuację i że kontaktowałam się już z rzecznikiem i żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy . Odpisali od razu jakies formułki, że mają 14 dni ale postarają się jak najszybciej, no zobaczymy .

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
12x10 cm Jedna z mniejszych jakie mam


Jak masz gdzieś na mailu info gdzie kazali Ci odesłać to już ich problem, że klientów w błąd wprowadzają. Po 14 dniach od złożenia reklamacji bez ich odzewu oznacza uznanie reklamacji, za zwrot chyba też. Ja bym wysłała im formułkę o przedsądowym wezwaniu do zwrotu kasy, najpierw mailem, jak nie podziała to pocztą za potwierdzeniem odbioru. Osobiście wolę pisać, łatwiej potem udowodnić pewne rzeczy, a z rozmów to jak mają nagrywane to byś musiała pamiętać kiedy i o której z nimi rozmawiałaś. Ja tak pisałam reklamację na to jak mnie konsultant z kablówki wprowadził w błąd podawałam dokładny czas i date rozmowy.

Dziękuje, no to już ostateczność chyba, poczekam do piątku i jak nie będzie kasy to wtedy jazda na nowo. Mam od nich tylko maila, że kontaktowałam sie w sprawie zwrotu, nic nie ma o tym, że kurier został wysłany, a mail, że przyjęli mój zwrot dostałam wczoraj tak, wczoraj po mojej interwencji telefonicznej.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 12:08   #2320
szymonowamatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 61
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Wie któraś czy stacjonarnie są już nowe paletki Hudy? W katalogu pisze że od 15 a na stronie dalej nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szymonowamatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 12:41   #2321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Wie któraś czy stacjonarnie są już nowe paletki Hudy? W katalogu pisze że od 15 a na stronie dalej nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas stacjo nie było jeszcze, ale w piatek dostawa wiec moze wtedy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 13:04   #2322
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Dziewczyny, co ciekawego z wyprzedaży mogłabym kupić a wyprzedane internetowo? Zastanawiam się, czy chce mi się jechać na zakupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 09:36   #2323
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

W Minti jest -15% na wszystko. Zamówiłam kolejne pędzelki M brush
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 09:52   #2324
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co ciekawego z wyprzedaży mogłabym kupić a wyprzedane internetowo? Zastanawiam się, czy chce mi się jechać na zakupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

przejrzałam całą tą wyprz i nic ciekawego jak dla mnie
to co mnie zainteresowało to albo mega ciemne (podkłady, korektory) albo niedostępne

ehhh trzymam kasę na paletki Hudy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 10:06   #2325
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Czekamy
Ciekawe jak z cłem na paletki?

https://www.instagram.com/tat☠☠☠☠☠☠☠/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (66,8 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2019-10-17 o 10:08
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 18:25   #2326
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Leci do mnie nowa paletka Hudy Mini Nude Obssesions wariant Medium. Strasznie jestem jej ciekawa.
Z trzech paletek ta medium wydaje mi się najciekawsza.

W temacie pędzli - fajne i tanie pędzle Killys są w Rossmanie, seria Sakuro i Tokyo.
Dotarł do mnie pędzel do podkładu Morhe nr 439 oraz gąbka.
Pędzel bardzo fajny , gąbka średnia.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 20:05   #2327
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Wie któraś czy stacjonarnie są już nowe paletki Hudy? W katalogu pisze że od 15 a na stronie dalej nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie już są zmacałam Light bo do mnie najbardziej przemawia, ciepłe tonacje już mi uszami wychodzą
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 20:06   #2328
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
U mnie już są zmacałam Light bo do mnie najbardziej przemawia, ciepłe tonacje już mi uszami wychodzą
A gdzie? Ja bylam dzisiaj i nie było
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 20:16   #2329
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Leci do mnie nowa paletka Hudy Mini Nude Obssesions wariant Medium. Strasznie jestem jej ciekawa.
Z trzech paletek ta medium wydaje mi się najciekawsza.

W temacie pędzli - fajne i tanie pędzle Killys są w Rossmanie, seria Sakuro i Tokyo.
Dotarł do mnie pędzel do podkładu Morhe nr 439 oraz gąbka.
Pędzel bardzo fajny , gąbka średnia.

Kupiłam dziś te 2 pędzle właśnie z Killys, jeden różowy, a drugi właśnie z tej serii Tokyo, użyłam Tokyo i jest rewelacyjny . Jutro lece do roska dokupić więcej .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 21:03   #2330
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Czy warto jeszcze kupować kosmetyki MAC? Czy może to już nie jest ta sama jakość kosmetyków co kiedyś jak był mniejszy wybór kosmetyków? Mam na myśli głównie róże, rozświetlacze i podkłady.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 22:24   #2331
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Czy warto jeszcze kupować kosmetyki MAC? Czy może to już nie jest ta sama jakość kosmetyków co kiedyś jak był mniejszy wybór kosmetyków? Mam na myśli głównie róże, rozświetlacze i podkłady.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
niedawno zaczełam przygodę z MAC, mam podklad waterweight, puder mineralize i szminke please me i niestety nie porwały mnie.... może ktoś ma lepsze odczucia ? teraz chcę kupic korektor prolongwear
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 08:25   #2332
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
niedawno zaczełam przygodę z MAC, mam podklad waterweight, puder mineralize i szminke please me i niestety nie porwały mnie.... może ktoś ma lepsze odczucia ? teraz chcę kupic korektor prolongwear

Wg mnie najlepsze ich produkty to wlasnie korektor prolongwear, baza pod cienie, puder do konturowania, ew. podkład studio fix. Używam od lat
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 09:21   #2333
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
niedawno zaczełam przygodę z MAC, mam podklad waterweight, puder mineralize i szminke please me i niestety nie porwały mnie.... może ktoś ma lepsze odczucia ? teraz chcę kupic korektor prolongwear

Miałam ten korektor i nie polecam. Słabe krycie, wchodzi w zmarszczki.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 09:26   #2334
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
U mnie już są zmacałam Light bo do mnie najbardziej przemawia, ciepłe tonacje już mi uszami wychodzą
i jak - kupiłaś? ja miałam tą dużą nude i puściłam w świat ale teraz mi mała po głowie chodzi
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:15   #2335
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87246019]Czy mogłybyście polecić mi dobrą paletę z matowymi cieniami? Interesują mnie odcienie brązu i beżu bez żadnych szalonych kolorów typu zielony, niebieski etc. bo ich i tak nie zużyję. Chciałabym żeby paleta była niezbyt duża, tak około 6-8 cieni, poza tym zależy mi na solidnym opakowaniu, z którym nie będzie problemu w transporcie, więc odpadają wszelkie tekturopodobne opakowania.[/QUOTE]

To idealna będzie paleta Tarte Clay matte:
https://tartecosmetics.com/EU/en_PL/...ettes#start=14

opakowanie ma bardzo solidne, kolory naturalne, duze lusterko

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Czy warto jeszcze kupować kosmetyki MAC? Czy może to już nie jest ta sama jakość kosmetyków co kiedyś jak był mniejszy wybór kosmetyków? Mam na myśli głównie róże, rozświetlacze i podkłady.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
wg mnie nie warto, szczególnie nie warto podkładów jakoś nie idą "z duchem czasu"
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:34   #2336
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Czy warto jeszcze kupować kosmetyki MAC? Czy może to już nie jest ta sama jakość kosmetyków co kiedyś jak był mniejszy wybór kosmetyków? Mam na myśli głównie róże, rozświetlacze i podkłady.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Z tej firmy porywają mnie pomadki - ostatnio odkrywam je na nowo. Maty są wg mnie świetne, na moich ustach niewyczuwalne. Polecam też róże wypiekane. Reszta asortymentu mnie nie zachwyciła.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 15:01   #2337
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Macałam nowe Huda mini nude, ten brokat masakrycznie włazi wszedzie, z reki trudno usunac drobinki, i nie do konca taki jednolity gładki.
Z 3 razy wycierałam chusteczka z płynem micelarnym w sklepie a i tak mi drobinki zostały na dłoni
Ale no nic odkrywczego, wsio juz było w duzych paletach hudy, fajnę sa, mozna brac, jak ktos lubi specyfikę cieni Huda i nie ma duzych, albo ma ale chce małe i tak, ale jak mówię, nie ma wooow. Najbardziej unikatowa chyba Light i najfajniejsza.
Medium troche mdła, kolory matów bardzo podobne, Rich fajna, nasycona, czerwono-bordowo-rozowa.

Carli Bybel znowu cene walneli wyższą niż starsze paletki ABH, czego nie rozumiem, bo na stronie Anastasii i na Cult cena Bybel taka sama jak reszty, doja z nas w S równo
A sama paletka piekna, naprawde warta uwagi Nawet przy tysiacach innych palet
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2019-10-18 o 15:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 16:25   #2338
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Corii jak widzialam, ze napisałaś posta, to wiedziałam już że będzie jakiś konkret zawsze czekam na Twoje mini-recenzje

biorę Carli Bybel w ciemno dla mojej mamy, ona lubi błysk gorzej jak mi też się spodoba, i zaraz będę kupować drugą

Huda bardzo ładne zrobiła te palety mini, ale mi już takie kolory niepotrzebne

to nie wątek perfumowo-świeczkowy ale znacie może jakieś dobre świece o zapachu świątecznym/pierniczkowym?
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 16:37   #2339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
Corii jak widzialam, ze napisałaś posta, to wiedziałam już że będzie jakiś konkret zawsze czekam na Twoje mini-recenzje

biorę Carli Bybel w ciemno dla mojej mamy, ona lubi błysk gorzej jak mi też się spodoba, i zaraz będę kupować drugą

Huda bardzo ładne zrobiła te palety mini, ale mi już takie kolory niepotrzebne
Miło mi bardzo!

Carli spokojnie można w ciemno brać, nie sądzę zeby ktos sie rozczarował, nawet jak posiada duzo palet
Fiolety sa naprawdę epickie No i fajne w niej to, ze to taka paleta w palecie, bo górny rząd ma inna kolorystykę, dolny nieco inna i tą jedna paletą wyjdą przerózne makijaże, przez co jest wszechstronna
Może tak być, że się jej nie oprzesz

No bo Huda własnie robi na jedno kopyto, wyjawszy te Neonowe. Minu Nude to powielenie na bank New Nude, Rose Gold i Desert w niektórych cieniach. Przy czym wydaje mi sie, ze te metaliczne w minisach nie sa do końca spójne konsystencyjnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 17:15   #2340
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
To idealna będzie paleta Tarte Clay matte:
https://tartecosmetics.com/EU/en_PL/...ettes#start=14

opakowanie ma bardzo solidne, kolory naturalne, duze lusterko


Wizualnie bardzo mi się podoba Dziękuję za radę.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.