Dziwna sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-08, 22:00   #1
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550

Dziwna sytuacja


Hejka. Mam dość ludzi. Mam kolejny raz z kimś dziwna sytuacja. Koleżanka dostała bilety na koncert, Zadzwoniła, zaprosiła mnie powiedziałam ok, fajnie. Wczoraj byłam na urodzinach, ona też była tylko krótko. No i gadalysmy i pytała czy jutro pojadę autem nas zawieźć , powiedzialam że nie bo dzisiaj pije i nie jeżdżę na następny dzień. Że mogę jechać autobusem. Ona też ma auto i prawo jazdy i nie piła, ale ja nie wymagam żeby mnie ktoś woził, nie chce od nikogo nic I dzisiaj kiedy miałyśmy się dogadać co do szczegółów znowu mi gada, jak dojedziemy. Mówię że autem nie jadę bo piłam wczoraj. Że możemy autobusem. Był problem. Mówiła mi że na pewno nie wypiłam dużo i że mogę jechać, napisałam że nie. I mi gada to jak dojedziemy. Zapytałam jaki jest problem , napisała że ona pojedzie autem i podała godzine. I ok myślałam że sprawa załatwiona. Potem pół godziny przed planowanym spotkanie pytala czy chce mi się i czy mam siłę i napisałam że czuje się dobrze. Ona zaczęła gadać że źle się czuje i ja biegunkę i takie tam a w końcu napisała że nie da rady iść. No ok jak dla mnie zdarza się. Potem napisała że jednak pojechała z siostrą bo jej powiedzieli że się tak nie robi to było pół godziny później od momentu że napisała że nie da rady. I powiem trudno mi znaleźć słowa na to co się stało Co zrobilbyście na moim miejscu? I co to się stało ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 22:33   #2
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez saskiab Pokaż wiadomość
Hejka. Mam dość ludzi. Mam kolejny raz z kimś dziwna sytuacja. Koleżanka dostała bilety na koncert, Zadzwoniła, zaprosiła mnie powiedziałam ok, fajnie. Wczoraj byłam na urodzinach, ona też była tylko krótko. No i gadalysmy i pytała czy jutro pojadę autem nas zawieźć , powiedzialam że nie bo dzisiaj pije i nie jeżdżę na następny dzień. Że mogę jechać autobusem. Ona też ma auto i prawo jazdy i nie piła, ale ja nie wymagam żeby mnie ktoś woził, nie chce od nikogo nic I dzisiaj kiedy miałyśmy się dogadać co do szczegółów znowu mi gada, jak dojedziemy. Mówię że autem nie jadę bo piłam wczoraj. Że możemy autobusem. Był problem. Mówiła mi że na pewno nie wypiłam dużo i że mogę jechać, napisałam że nie. I mi gada to jak dojedziemy. Zapytałam jaki jest problem , napisała że ona pojedzie autem i podała godzine. I ok myślałam że sprawa załatwiona. Potem pół godziny przed planowanym spotkanie pytala czy chce mi się i czy mam siłę i napisałam że czuje się dobrze. Ona zaczęła gadać że źle się czuje i ja biegunkę i takie tam a w końcu napisała że nie da rady iść. No ok jak dla mnie zdarza się. Potem napisała że jednak pojechała z siostrą bo jej powiedzieli że się tak nie robi to było pół godziny później od momentu że napisała że nie da rady. I powiem trudno mi znaleźć słowa na to co się stało Co zrobilbyście na moim miejscu? I co to się stało ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troszkę chaotycznie napisane, ale wnioskuję, że potrzebowała kierowcy. Nie uznaję kumplowania się na siłę, nie lubię interesownych ludzi i kłamców, krętaczy, więc na Twoim miejscu darowałabym sobie utrzymywanie kontaktu z taką ,,koleżanką". Dobrze, że nie dałaś się namówić na prowadzenie samochodu, bo ,,ona tak chce". Czy wcześniej miałaś jakieś inne dziwne akcje z nią, które dodatkowo potwierdzałyby moje słowa? Czy zachowała się już kiedyś nie w porządku wobec Ciebie?

Edytowane przez b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Czas edycji: 2019-12-08 o 22:34
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 22:43   #3
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Dziwna sytuacja

Sama ma auto i prawko to sama mogła jechać. Znamy się wiele lat, zdarzały się różne sytuacje, bo długa znajomość, ale ostatnio kontakt się ochłodził i myślałam że chce jakby częściej się widziec. Więc też myślę żeby się odciąć bo jest bardzo samolubna i ciężko mi nazwać to ci zrobiła. Jeszcze pisała że ma wyrzuty sumienia, i zagadywała . Odpowiedz dałam zdawkowo ale póki co mam jej dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 06:29   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Dziwna sytuacja

Skoro koncert, to pewnie chciała tam coś wypić.

Tak czy siak żenująca osoba. Pojechała na koncert z biegunką
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 06:52   #5
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Dziwna sytuacja

Albo nie było biegunki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 07:19   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziwna sytuacja

Jak dla mnie ta pani od biletów to ściemniara i z kimś takim nie chciałabym się zadawać.

Inna kwestia to taka, że jeżeli komunikujecie się w sposób tak chaotyczny, jak sposób opisania problemu, to musi być to mega męczące.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 07:56   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez saskiab Pokaż wiadomość
Albo nie było biegunki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No raczej.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 09:49   #8
cooralinka
Przyczajenie
 
Avatar cooralinka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 15
Dot.: Dziwna sytuacja

Albo laska się boi jeździć autem (mniej prawdopodobne, ale jest taka szansa) albo po prostu chciała się napić (ale wtedy nie rozumiem czemu nie mogłyście jechać autobusem). Ogólnie, jak dla mnie, straszna ściemniara
cooralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 12:23   #9
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Dziwna sytuacja

No tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Ograniczam powoli kontakt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 14:29   #10
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Dziwna sytuacja

Co masz zrobic? Wzrusz ramionami i po prostu sie wiecej z nia nie umawiaj.
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 08:08   #11
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwna sytuacja

Podziękowałabym za taką koleżankę. Ona nie chciała iść z tobą na koncert. Po prostu szukała podwózki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

W ogóle jej zachowanie trochę wygląda na jakieś zaburzenia psychiczne. Coś sobie założyła (w tym wypadku, że ktoś ją zawiezie na koncert) i tak musi być, a jak nie to zaczyna kręcić, żeby doprowadzić do finalnego efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 12:37   #12
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Dziwna sytuacja

Możliwe . Tylko jej to nie potrzebne bo ma auto i sama też mogłaby jechać. Pozatym daleko z domu nie ma i jest autobus. W każdym razie dystansuje się powoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:42   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez saskiab Pokaż wiadomość
Możliwe . Tylko jej to nie potrzebne bo ma auto i sama też mogłaby jechać. Pozatym daleko z domu nie ma i jest autobus. W każdym razie dystansuje się powoli
Widać jednak potrzebowała. Już Ci wyjaśniono dlaczego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 12:44   #14
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziwna sytuacja

Może pomyślała że skoro dała Ci bilet za darmo to mogłabyś jechać autem?

Sent from my GM1903 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 14:29   #15
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212
Dot.: Dziwna sytuacja

Też mi to wygląda na szukanie podwózki.

Mogło być tak, że się z kimś tam umówiła i pewnie na początku koncertu by cię zostawiła samą.

Chciała żebyś miała auto i tam była tylko po to aby ją zawieźć i odwieść.

Miałam takie koleżanki i tak to właśnie później wyglądało
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 21:33   #16
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Może pomyślała że skoro dała Ci bilet za darmo to mogłabyś jechać autem?

Sent from my GM1903 using Tapatalk
Dlatego już nic nigdy od nikogo nie biore, taka nauczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-11 22:33:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.