Kielce - dobry fryzjer - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-15, 01:54   #31
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Fryzjer - Kielce

Taki watek juz byl. Przeczytaj o naszym Pablo na poprzednim.
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:49   #32
Natalenka
Raczkowanie
 
Avatar Natalenka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Talking Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

witam dziewczynyja też jestem z Kielc, dlugo szukam idealnego fryzjera, takiego z którego bylabym naprawde zadowolona.I w końcu znalazlamChcialabym Wam polecić salon fryzjerski na ul.Targowej niedaleko szkoly podstawowej w takim różowym budynku (jest w tym samym budynku co apteka), dokladnego adresu nie pamiętam(tzn numeru budynku).Najbardziej mogę polecić Ewę obcina rewelacyjnie (zadowolona jestem ja i moje koleżanki), a co do fryzur na wesela czy studniówkę to do Patrycji. Ceny nie są wygórowane a jest bardzo przyjemnie. Więc polecam z calego sercaPozdawiam Babeczki z Kielc
Natalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 10:08   #33
studio wizażu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

polecam p. basię, która jest na paderewskiego nad sklepem "dary natury" i p. bożenę na słonecznym
studio wizażu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 13:27   #34
bea76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Kalex?
Powiedz, ile kosztuje obcięcie na Jasnej, bo się zastanawiam nad tym salonem. Pozdrawiam
bea76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 11:41   #35
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez bea76
Kalex?
Powiedz, ile kosztuje obcięcie na Jasnej, bo się zastanawiam nad tym salonem. Pozdrawiam
kurcze, nie wiem ile kosztuje samo ścięcie ale moge Ci podac numer do salonu ( na pewno udzielą Ci odpowiedzi 343 97 71) - a ja mam problem, bo juz nie bede tam chodzic, Pani Ania do ktorej chodzilam od 3 lat jak tylko bylam w Kielcach juz tam nie pracuje i co ja mam teraz zrobic Powiedzieli mi w salonie, ze na razie Pani Ania chyba nigdzie nie pracuje, ale numeru do niej nie chcieli mi podac (komorki czy domowego) swinie jedne co im zalezy, i tak wiecej juz do nich nie pojde,bo nie ma tam mojej fryzjerki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 08:12   #36
bea76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Polecam Salon Camille Albane, na ul. Warszawskiej, słyszałam, ze fajnie obcina Adrian, ale ja byłam u Edyty i jestem zadowolona z efektu. Pozdrawiam
bea76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:08   #37
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

a ja sie ciesze, bo znalazlam Panią Anie, a własciwie Ona mnie znalazła
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 14:13   #38
Ania.s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cieszę się że w końcu się znalazłyście.No i nie napisałaś gdzie teraz można pójść do polecanej przez ciebie fryzjerki Ani.Jesli tonie jest tajemnica to napisz namiary.
Pozdrawiam Ania
Ania.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:24   #39
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Ania.s
Cieszę się że w końcu się znalazłyście.No i nie napisałaś gdzie teraz można pójść do polecanej przez ciebie fryzjerki Ani.Jesli tonie jest tajemnica to napisz namiary.
Pozdrawiam Ania
oj przepraszam teraz pani Ania ma swoj salon na ulicy wesołej dokładnie na przeciwko tego nowego hotelu Śródmieście. Salon chyba nie ma jeszcze szyldu (miał być dopiero zalozony), ale z tego co wiem, będzie nazywał się Image Łatwo trafić bo jest jak wspomniałam na wprost hotelu a elewacja budynku ma kolor zielony Moge podac nr do pani Ani: 510 076 494
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 22:38   #40
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

ja slyszalam o salonie w piekoszowie ,podobno bardzo fajnie farbuja .niestety nie bylam bo jestem zbyt leniwanie polecam laurenta (jesli jeszcze istnieje)bedac w 2 roznych salonach slyszalam jak fryzjerki mowily ze musialy ratowac klientkom wlosy wlasnie po wizycie u laurenta:/
kto zna w kielcach jakis salon w ktorym pracuja fryzjerzy z pasja i pomyslami?chce przejsc z bardzo ciemnych wlosow w jakies jasniejsze i nikt nie podszedl do tego z entuzjazmem,a nie moge siedziec w ukryciu przez pare lat i czekac az wlosy odrosna i powroca do naturalnego koloru
help
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 15:43   #41
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Udaj się do salonu na słowackiego (dawniej tam był zakład Ce-ce, ateraz nzaywa się atelier fryzjerskie) - sama tam chcę się udac gdzies za max.2 tygodnie Widziałam już wiele fryzur i wspaniałych kolorków oraz balejaży, robionych bardzo misternie i byłam zachwycona Poza tym, w tym salonie świetnie też wykonują tipsy

Mogę podać nr do tego salonu, ale najlepiej pojdz tam sama, powiedz jaką zmianę chcesz wykonac i na pewno Ci odpowiedza na wszystkie Twoje pytania
361 73 04

edit-ups,zly numer podalam, ale juz poprawilam

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2006-08-07 o 20:50
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 17:46   #42
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Polecam Pania Anie Świeboda ul.Wesoła 8 , 041 341 59 45. Świetnie sobie radzi z moimi kręconymi włosami ) Jako jedyna w Kielcach !!!! pozdrawiam
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 20:50   #43
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Julka...
Polecam Pania Anie Świeboda ul.Wesoła 8 , 041 341 59 45. Świetnie sobie radzi z moimi kręconymi włosami ) Jako jedyna w Kielcach !!!! pozdrawiam
dokładnie o Niej też wspominałam w moich postach wyżej
to ona pracowała wcześniej na Jasnej a teraz ma swój salon na wesołej
do tej pory zawsze do niej chodziłam,a teraz sama nie wiem czy isc do Niej czy na słowackiego...
ale chyba pojde jednak do Niej,bo juz zna moje wlosy i wiem,ze niczego zlego mi nie zrobi
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:53   #44
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

no niestety poki co nie skorzystam bo juz wczesniej bylam u fryzjeraposzlam po prostu do tej ktora bez oporow powiedziala ze mi cos zrobi z tymi wlosami.nie bede jej polecac bo nie wiem czy jestem zadowolona:/
z obciecia na pewno nie,teraz zapuszczam i czekam zeby isc wycieniowac gdzie indziej a kolor jak to kolor ujdzie w tloku wole juz taki niz te czarne klaki.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 10:29   #45
aniaw73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Witajcie dziewczyny, zgadzam się z opinią, że p. Ania Świeboda jest dobrą fryzjerką. Jestem zadowolona " z tego" co zrobiła na mojej głowie, a to jest naprawdę niełatwe. P. Ania poradziła sobie z moimi cieniutkimi włoskami i przycięła odpowiednio. Cały czas o niej myślę, gdy patrzę w lustro. A fryzurka dobrana do mojego ksztłatu twarzy i oczywiście do moich włosów.
Moja znajoma wczoraj widząc mnie powiedziała: "O BYŁAŚ U FRYZJERA, ŁADNIE WYGLĄDASZ i co najważniejsze - TWOJA FRYZURA DAJE WRAŻENIE BARDZO GĘSTYCH WŁOSÓW.
A jednak się da obciąć włosy cienkie, o niedużej ilości na głowie i dobrać fryzurkę ( z odpowiednim efektem) I to właśnie Ania Świeboda z "IMAGE" z ul. Wesołej zrobiła.
Polecam jej usługi
aniaw73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 20:47   #46
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

i ja w koncu umówilam sie do Pani Ani Świebody
jednak jakoś nie chce zmieniac fryzjera i nawet na 1 raz sprobowac czegos u innego w sumie chodze do Niej juz 3 lata i nigdy nic zlego mi nie zrobila, bo wie, ze jestem uczulona na punkcie swoich włosków
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 23:32   #47
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Witam wszystkie panie w rozterce Mam nadzieję,że i mi ktoś pomoże w doborze dobrego fryzjera Do tej pory obcinałam się sie w Atelier na Słowackiego ,ale niestety moja zaufana fryzjerka odeszła i mam duży problem Muszę jak najszybciej zrobić coś z włosami bo nie mogę sobie od dłuższego czasu z nimi poradzić.Dlatego liczę na jakiegoś z bywalców tego forum ,który będzie tak miły podać mi namiary na salon w Kielcach o dobrym poziomie.Cena usług nie gra roli .....Z góry dziękuje i pozdrawiam
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 12:57   #48
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

wiolaraczka - z czystym sumieniem polecam Ci w takim razie Panią Anię Świebodę, o której wcześniej pisałyśmy
swoj salon ma na ulicy wesołej(wczesniej przez 3 lata pracowała ona w zakładzie l'oreala na jasnej) na przeciwko hotelu śródmieście, a salon nazywa sie IMAGE.
Moge podac numer jak jesteś zainteresowana,mozesz tez sie przejść i sama z Nią porozmawiać o fryzurce:
telefon komórkowy: 510 076 494
telefon do zakładu: 341 59 45

fajnie też ścianja dziewczyny w Ewanie na Wesołej(zakład koło wesołej kawki), moja mama tam się czesze
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 19:19   #49
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Kalex dziękuje za rade.Miło,że odpisałas zwłaszcza ,że na prawdę jestem w desperacjitak trudno teraz o dobrego fryzjera,który Ci nie zrobi piekła na głowiena pewno skorzystam z Twojej rady i juz jutro polecę obgadać mój nowy fryzPozdrawiam
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 14:10   #50
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

wiolaraczka - nie wiem czy Pani Ania dzis była w salonie, bo ja tez dzis u niej bylam,zeby kupic odzywke u niej do wlosow,ktora specjalnie dla sprowadziła i nie bylo jej, byla tylko zatrudniona przez Nią nowa dziewczyna(chyba od czerwca jest zatrudniona).Także najlepiej może zadzwon na komorke Pani Ani albo do salonu i spytaj się kiedy będzie(chyba dlatego Jej dziś nie było, bo z tego co pamiętam mówiła, że 22 i 23 września jedzie na szkolenie do Warszawy).Ale w poniedziałek już powinna być.
Ja byłam już od tylu fryzjerów i robili mi takie rzeczy na głowie, że p prostu wychodziłam z płaczem...ja im mówilam,ze chce 2 cm podciac a tu 10 cm lądaowalo na ziemi...Szok...az trafilam do Niej i nie zmieniłam jej od 3 lat, z jednym wyjątkiem-2 lata temu poszlam do inneh fryzjerki sie obciac(bo Pani Ania byla na jakis pokazach,a mi glupiej sie czekac nie chcialo 2 dni) i...nie chce miec nigdy wiecej takich wlosach jakie mialam wtedy..kolor i sciecie...masakra...przez tydzien ryczalam,a po miesiacu jak do Niej poszlam to sie glowe zlapala, zrobila mi porzadek z kolorem,no ale sciecie...trzeba bylo czekac az wlosy urosna Poradzila mi odzywke na Wax do wlosow i inne specyfiki i po 3 miesiacach wygladalam nawet jak czlowiek To byl jedyny raz i wiecej Jej nie zdradziłam Teraz mam piękne,dlugie włosy z super kolorkiem, ona juz wie co lubie i jak podcina mi wlosy to zawsze bardzo pomalu, i tyle ile chce,a nawet mniej,bo wie, że mam traumatyczne przeżycie z tym związane Poza tym ceny też ma naprawdę przyzwoite
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 10:47   #51
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Wink Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Kalex szczerze powiem,że jeszcze się nie zebrałam i nie byłam u Pani Ani ,troszke byłam zabiegana;/...ale pójde na pewno w tym tygodniu)dlatego chciałabym zapytać czy się nie orientujesz czy jeśli pójdę do niej np.we wtorek to bedzie w stanie mnie przyjąć czy trzeba sie do niej umawiać z wyprzedzeniem??aha a cenki konkretnie ile wynosząDzięki Kalex za te wszystkie informacje jak wrócę od Pani Ani napiszę jaki rezultatpozdrawiam
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 10:52   #52
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

wiolaraczka - japroponuje,żebys zadzwonila wczesniej i sie umówila, bo wiem, ze zawsze jak u niej jestem to ma sporo osob poumawianych na konkretne godziny
ale mozesz do niej zadzwonić jutro, do salonu albo na komorke i sie spytac o wolny termin i na co chcesz przyjsc. Salon ma czynny od 9 do 19 od pon do piatku i w soboty od 8 albo 9 do 15. Jesli chodzi o ceny to ja za blond balejaz i nalozenie na reszte wloskow brazu place 130 zlotych (za wszystko,lacznie z wymodelowaniem). Natomiast sciecie wloskow z tego co pamietam kosztuje w granicach 30-40 zlotych (z wymodelowaniem) -zalezy od dlugosci wloskow, ale takie sredniej dlugosci do ramion to chyba 40 zlotych.
Proponuje zadzwnic jutro i spytac sie o cene i termin
Ja mam nadzieje,ze bedziesz zadowlona
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 10:49   #53
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Hej Kalexprzed chwilą dzwoniłam do pani Ani i umówiłam sie na środę na godz.11Z głosu ta pani wydaje sie bardzo sympatyczna.Ja będę tylko ścinała włoski i ewentualnie prostowała....Do tej pory miałam zawsze cieniowane włosy i to niestety chyba nie było za dobre rozwiązanie bo teraz się kręca ,podwijają w cały świat a ja zawsze miałam włosy proste jak drut i takie też chciałabym mieć znowu.Moja wizja to prosta fryzurka i fajna grzywka.Na farbowanie jak na razie nie moge się zdobyc...mam włosy brązowe więc ujdą na razie w tłoku chociaż nie pwiem że nie kuszą mnie takie jasne ,delikatne ,cieniutkie pasemkazobaczymy...jak na razie najważniejsze dla mnie jest mieć jakąś normalną fryzurkę.Przez całe wakaje chodzę w opasce na głowie i mam juz tego dosyć;(Jak juz Ci wcześniej napisałam-powiadomię Cię o rezultacie
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:07   #54
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
wiolaraczka - z czystym sumieniem polecam Ci w takim razie Panią Anię Świebodę
moja kochana Kalex
powiedz mi czy mozna do niej po prostu pojsc i zapytac co by radzila? czy trzeba się nawet na taką rozmowe umawiac?
mam krotkie wloski ktore troche urosly i juz nie wygladaja fajnie, myslalam nad krociutkimi loczkami ale potrzebuje jakiejs rady.
No i jakie są u niej ceny jesli chodzi o trwala np.?
zapraszam tu, moze ktoras z Was znajdzie jakies zdjecia, a wszystkie sa mile widziane
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=147623
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 16:16   #55
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

moze pochwalcie sie swoimi fryzami po wizycie w tym sławnym salonie?ciekawa jestem bardzo a chcialabym zobaczyc zanim pojde cos zrobic z tymi moimi biednym zmeczonymi wlosami
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 16:40   #56
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Hej Kalexprzed chwilą dzwoniłam do pani Ani i umówiłam sie na środę na godz.11Z głosu ta pani wydaje sie bardzo sympatyczna.Ja będę tylko ścinała włoski i ewentualnie prostowała....Do tej pory miałam zawsze cieniowane włosy i to niestety chyba nie było za dobre rozwiązanie bo teraz się kręca ,podwijają w cały świat a ja zawsze miałam włosy proste jak drut i takie też chciałabym mieć znowu.Moja wizja to prosta fryzurka i fajna grzywka.Na farbowanie jak na razie nie moge się zdobyc...mam włosy brązowe więc ujdą na razie w tłoku chociaż nie pwiem że nie kuszą mnie takie jasne ,delikatne ,cieniutkie pasemkazobaczymy...jak na razie najważniejsze dla mnie jest mieć jakąś normalną fryzurkę.Przez całe wakaje chodzę w opasce na głowie i mam juz tego dosyć;(Jak juz Ci wcześniej napisałam-powiadomię Cię o rezultacie
heh to sie ciesze
Pani Ania ma teraz poldlugie brązowe włosy, lekko pofalowane(przynajmniej takie miala 3 tygodnie temu jak u niej byłam)

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
moja kochana Kalex
powiedz mi czy mozna do niej po prostu pojsc i zapytac co by radzila? czy trzeba się nawet na taką rozmowe umawiac?
mam krotkie wloski ktore troche urosly i juz nie wygladaja fajnie, myslalam nad krociutkimi loczkami ale potrzebuje jakiejs rady.
No i jakie są u niej ceny jesli chodzi o trwala np.?
zapraszam tu, moze ktoras z Was znajdzie jakies zdjecia, a wszystkie sa mile widziane
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=147623

berruska mozesz do Pani Ani spokojnie pojść i pogadać w kwestii fryzurki bez wcześniejszego umawiania się Niestety nie wiem ile u niej kosztuje trwała, bo jej nie robiłam i nie zwracałam uwagi na ceny trwałej
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 16:59   #57
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

no to napewno się tam wybiorę. Może jakieś zniżki dla wizażanek w koncu bedą jak tyle nas do pani Ani dotrze
tylko muszę znalezc trochę czasu wolnego
Kalex dzieki za informację
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 17:21   #58
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

hahahahaha to by było dobre ja jestem za zniżkami:żniżka studencka plus zniżka wizażowa hohohohhoho to by było

edit- berruska,dobrze,ze chociaz nie mam problemów z wyborem fryzjera
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 17:27   #59
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

ehehhee
Kalex fakt, jeden problem z głowy
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:40   #60
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

no dziewczyny...no...
opisywac wrażenia po wizycie...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.