Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 22:42   #61
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

A jaki jest sposob na rudosc po rozjasnianiu? nie pomarancz a rudosc wlasnie. Rozjasnilam (jerome russel 12%) farbowane na braz, splukane do jasnego brazu wlosy wyszly mi jasnorude, ale w miare naturalne, bo miejscami taki sloneczny blond sie pojawial, chcac jednak sobie polepszyc kupilam szampon koloryzujacy golden blond (nie wiem czemu myslalam ze odcien zloty mi to "stonuje") i teraz to dopiero sa wscieklerude... nie wiem na jaki poziom okreslic te wlosy, kolor nazwalabym zlotorudym. Zakupilam dwie farby (nie mogac sie zdecydowac) naturalny sredni popielaty blond 8.1 i bardzo jasny popielaty braz 7.1 (belle color), zrobilam obiema proby na pasemku i zadna nie chwycila... potem sprobowalam jeszcze na pasemku tych samych farb ale zmieszanych nie z utleniaczem dolaczonym do farby ale ze zwykla woda i znowu nic...
czy kolory tych farb sa moze dla mnie za jasne? a moze to przez ten szampon koloryzujacy, ktory oblepil (albo wzarl sie?)rozjasnione przedtem wlosy? choc mysle ze farba powinna sobie poradzic z szamponem... jaki kolor farby (lub moze raczej szamponu) powinnam teraz nalozyc? domyslam sie ze pewnie ciemniejszy, chcialabym jakis naturalny chlodny odcien uzyskac, mozliwie najjasniejszy (bo po to rozjasnialam), jednak najbardziej mi zalezy na stonowaniu tej zlotej rudosci.
Co teraz polozyc? Zalezy mi zeby to byl jakis lagodny srodek... Myslalam o ciemnym blondzie (np casting gloss) ale tez boje sie ze bedzie rudy, wiec moze lepiej jakis braz...?
wiem, ze dlugo i nie na temat ale troche zdesperowana jestem...
pozdrawiam
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:47   #62
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

to ja tez do matys-magda69.

Hm.. mam bardzo jasne wlosy.. nie biale.bardziej takie popielato biale tylko trochu ciemniejsze ogolnie super kolor. Nakladalam zawsze garnier 111 .. bardzo zadowolona z niej bylam zawsze z woda 12% .. po ilus tam zauwazylam ze zaczynja po tej farbie wychodzic ZOLTE wlosy (sprawdzone nie tylko u mnie,szefowej,kolezanka i tesciowej) wychodza zolte odrosty.. *szefowa robi na 9% ja na 12% a kolezanki i tesciowa na wodzie ktora jest w farbie.. ostatnio szukam jakiegos ladnego blondu zblizonego do tej garnier 111 kupilam najjasniejsza palete deluxe sprobowalam na boku na wodzie 12%wyszla zółć... szefowa dzis robila Lorealem tez bardzo bardzo jasnym na 9% i tez zolc ... moglabys doradzic jakas farbe lub na jakiej wodzie zrobic zeby wyszly ladne.. NIE ZOLTE NIE KURCZAKOWE tylko poprostu blond popielaty

dziekuje za pomoc
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:07   #63
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Asica
-dlaczego rozjasnilas wlosy tylko do jasnego brazu?czy taki kolor zamierzalas otrzymac?czy Ten blond to pozniej Ci sie zamazyl?Prosze wstaw fotki jakies zebym mogla zobaczyc co masz na wlosach.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
to ja tez do matys-magda69.

Hm.. mam bardzo jasne wlosy.. nie biale.bardziej takie popielato biale tylko trochu ciemniejsze ogolnie super kolor. Nakladalam zawsze garnier 111 .. bardzo zadowolona z niej bylam zawsze z woda 12% .. po ilus tam zauwazylam ze zaczynja po tej farbie wychodzic ZOLTE wlosy (sprawdzone nie tylko u mnie,szefowej,kolezanka i tesciowej) wychodza zolte odrosty.. *szefowa robi na 9% ja na 12% a kolezanki i tesciowa na wodzie ktora jest w farbie.. ostatnio szukam jakiegos ladnego blondu zblizonego do tej garnier 111 kupilam najjasniejsza palete deluxe sprobowalam na boku na wodzie 12%wyszla zółć... szefowa dzis robila Lorealem tez bardzo bardzo jasnym na 9% i tez zolc ... moglabys doradzic jakas farbe lub na jakiej wodzie zrobic zeby wyszly ladne.. NIE ZOLTE NIE KURCZAKOWE tylko poprostu blond popielaty

dziekuje za pomoc
Dotka poprosze o jakies foto ,tak najlepiej bede widziala co mozna zadzialac
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:47   #64
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

ech... jaki efekt chcialam osiagnac... lagodnego rozjasnienia, ale rozjasnilo sie za mocno, bo przedtem tez juz byl rozjasniane (na tym spranym brazie mialam pasemka), trzymalam okolo 10 minut, marzyl mi sie taki ladny sredni blond/bardzo jasny braz, wyszedl nie najgorszy ale jednak rudawy no i jeszcze na to dalam ten szampon o zlotym odcieniu... na zdjeciu kolor wglada troszke bardziej rudo, w rzeczwistosci jest troche bardziej zloty.
Szkoda mi teraz to brazem farbowac, ale rozjasniac to (np pasemkami) do blondu boje sie... moze ciemniejsze pasemka w to dac?

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:15
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 23:09   #65
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

takie byly jak jeszcze farba ladna wychodzila.. od polowy mialam balejaz i na to nalozylam farbe dlatego takie jasne,pozniej odrosty mi hytaly tak jasniutko bez balejazu a pozniej pupa.. dzis nastepna farbe kupilam i zrobilam z woda taka jak w opakowaniu i kurczak.. ja nie wiem a zawsze biore juz najjasniejsze jakie maja ehh ...(


rano zrobie zdjecie wlosow ktore mam teraz... z tym odrostem... i wkleje.


No.. jak widac moj ciemny odrost.. pozniej jest zolty.. tu wyszedl ze tak powiem lekki a na zywo jest zółciotki... a pozniej bialy,na zywo tez sa o wiele jasniejsze...
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem

Edytowane przez d0tkaaa
Czas edycji: 2010-01-06 o 08:52
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:25   #66
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Dotkaaa-tak sie dziwie ze sklepowa farba tak ladnie jasno Ci wlosy chwycila.Pewnie balejaz tez byl w miare swiezy i dlatego reszta wlosow jest baardzo jasna a przy skorze niestety ciemna.jako fryzjer polecam profesjonalne farby.wlosy powinien obejzec fryzjer gdyz moglabym Ci coprawda polecic jakies farby ale najpewniej jesli kondycje okresli fryzjer ktory je dotknie.zobaczy

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------
Asica
Sugeruje uspokoic ten mix kolorow co masz teraz na glowie.(SWOJA DROGA OSZALAMIAJACO WYGLADALABYS W RUUUUUDYYYYMMMM Z OSTRYM ODCIENIEM MIEDZIIIII)
Tylko prosze nie kombinuj z farbami sklepowymi bo nie osiagniesz takimi glebi.a teraz wlasnie o to chodzi.Najwazniejsze zeby nie przyciemniac wslosow za mocno -bo jesli lubisz czesto zmieniac kolor to jesli zapragniesz miec cos jaznego to z ciemnego koloru ciezko bedzie w przyszlosci osiagnac zadowalajacy efekt.Z sercem polecam Wella Touch ,balsam koloryzujacy ktory jest bardzo delikatny do tego obowiazkowo wella woda 4% Zerknij sobie czy ktorys z kolorow co napisze Ci sie podoba(6.71,6.75,6.35)nie wiem ile w Polsce farba kosztuje ale jest wydajna bo robi sie nia 1:2 wiec starczy tubka na ok 3 razy .

Edytowane przez matys-magda69
Czas edycji: 2010-01-09 o 19:36
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:27   #67
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Madziu, ja również będę wdzięczna za poradę
Mam teraz włosy farbowane L'oreal richesse nr 7 (blond) wyszedł dość ciemny brąz... Dodam, że 'pod spodem' mam dość jasny (robiony tylko rozjaśniaczem 6% ok20min) blond balejaż, ale chciałam wrócić do naturalnego koloru-ciemnego blondu. Kolor z czasem się spłukuje, ale jeśli następnym razem chciałabym zafarbować włosy poziomem 8 na wodzie 3/6/9% to rozumiem że nie wyjdzie? Najpierw powinnam rozjaśnić wszystko a dopiero później farba ? Chciałabym odświeżyć kolor ale boję się że znowu wyjdzie za ciemny.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez enaiv
Czas edycji: 2010-01-08 o 19:30
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 20:50   #68
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Jaki kolor chcialabys uzyskac?czym robisz odrost?Bo Richesse to nie rozjasnia tylko to jest koloryzacja ton w ton,lub do nadania odcienia po rozjasnianiu,Ja zawsze mieszam kilka odcieni,w zaleznosci na co Klientka sie zdecyduje.
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:15   #69
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Może na przykładzie Kolestonu, bo chciałabym nią zafarbować.
Odrostów nie farbuję, bo ich nie widać tzn. farba wypłukuje się do mojego naturalnego koloru, ale na początku jest za ciemna. Teraz (po ok.2mies.) powoli prześwitują już jasne pasemka z wcześniejszego balejażu.
I tak kombinuję że może wypłukany poziom 7 to będzie 8 i ale nie wiem czy chwyci :/
po zafarbowaniu 7. richesse wyszło coś jak 66/0 na zdjęciu, teraz wypłukało się do mniej więcej 77/0, a chciałąbym żeby od razu wyszło 8/07 ewentualnie 7/00.

Edytowane przez enaiv
Czas edycji: 2010-01-08 o 21:17
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:39   #70
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Czy to o tym ze swietnie by mi bylo w rudym to do mnie? jesli tak to dziekuje. Problem w tym ze nie lubie tego koloru... marze o jakims naturalnym.
Ladne te proponowane prze Ciebie odcienie, dzieki, pomysle.
ps jak usunac fotke? i czy nie zostane ukarana za to...
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 13:28   #71
iloneczka2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Witam , a ja mam takie nastepujace pytanie;
czy rozjaśniacz z Joanny Intensiv blond jest dobry"? i na średniej długości starczy 1 opakowanie czy 1,5?
(mam tak za ramiona )
iloneczka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 16:13   #72
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Iloneczka zalezy co chcesz osiagnac, i jakie masz wlosy. Joann to chyba 12 % - wiec ostroznie.
Matys-magda, bardzo mi sie podoba 6.71, mysle zeby go sobie zamowic, czy wiesz moze jak on wychodzi bo na obrazku bardzo ladny, taki chlodny... 1ka po kropce to wiem ze popiel oznacza, a 7 to fiolet? to by sie w takim razie nadalo do zgaszenia rudosci...
I jeszcze co do utleniacza, mozna rozrobic ten 4%towy na slabszy? nie chcialabym juz meczyc wlosow utleniaczem, bo sa juz suche po rozjasnianiu... bedzie jakis efekt ze slabszym utleniaczem?

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:18
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 16:32   #73
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

hej, ostatnio zauważyłam, że SZAMPONY z palette mają wodę 9%. Zdziwiłam się, bo to szampon, nie farba (seria słoneczne refleksy). Czy jest szansa, że ten szampon rozjaśni mi jasnobrązowe włosy?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 19:15   #74
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?



Hej,jesli zalezy Ci na zdrowych wloskach i pieknym nasyconym kolorze to nie siegaj po preparaty do koloryzacji z drogerii.Sa zabojcze dla wlosow!Wierz mi ze z pomoca wizazanek i wyszperanymi informacjami z internetu dasz sobie rade przeprowadzic najprostrzy zabieg koloryzacji produktem profesjonalnym.Poprostu zapytaj!
Zawsze pamietaj o zasadzie-FARBA FARBY NIE ROZJASNI!
jesli bys sie uparla ze jednak siegniesz po cos zeby sie przekonac-efekt moze byc zaskakujacy.wnajbardziej lajtowym wydaniu odrost bedzie jasniejszy od reszty wlosow.nie wspomne o niechcianych odcieniach,ktore czesto farby z hipermarketow lubia przybierac na wlosach.
Byc moze farby fryzjerskie nie sa tak megatrwale jak znienawidzona przez nas fryzjerow Palette,ktora poprostu wzera sie we wlosy.Ale wlsanie przez to ze sie wyplukuja masz pewnosc ze sa wykonane z dobrych surowcow a nie jak Palette BRRRRR farba olejna ,co to jest bleee?

Edytowane przez matys-magda69
Czas edycji: 2010-01-09 o 19:33 Powód: sorrki komp mi padl
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 19:22   #75
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Dziękuję !
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 19:54   #76
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Asica-kolorek powinen ladnie zgasic te rudosci,Mozesz uzyc wody1,9% stosuje sie ja do tonowania jest bardzo slaba ale moze to nie dac odpowiedniej sily krycia.Mysle ze nic sie nie stanie jak dasz 4%z welli,ta woda ma w sobie tez wlasciwosci nawilzajace.Koloryzacja jest przyjemna i szybka tylko 20 min
A jak sie przecudnie wloski swieca,miodzio i sa takie mieciutkie i sliskie.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

iloneczka2810
Prosze zastanow sie nad uzyciem Rozjasniacza Joanny.Nie jest to produkt profesjonalny,owszem bardzo mocny w dzialaniu czesto za mocny na wlosy.wiem ze trzeba liczyc sie z kosztami czasami,ale proponuje pzreliczyc sobie ewentualne naprawianie szkod po tym preparacie,tymbardziej ze rozjasnianie wlosow to zlozony proces.Moze lepiej jak kupisz sobie 3 saszetki jakiegos dobrego rozjasniacza fryzjerskiego ?do tego delikatna woda np 3% i mozesz spokojnie sobie poradzic.a po rozjasniaczu Joanny czesto wychodza pomaranczowo -zolte wyschniete na wior wloski.Decyzje pozostawiam Tobie

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Dotkaaa czy ten Blog to jest o Tobie?]
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:17   #77
iloneczka2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

bo myslalam o ty rozjasnianiu i potem np nalozyc z joanny naturia color srebrny pyl, to moze by cos wyszlo ciekawie??

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

a jesli chodzi z joanny-joanna avangarde contrast blond to na ciemny wlosach bierze niby ja probowalam ale odrosty to ladnie wzielo jasniutkie ale boje sie ze tych ciemniejszych nie wezmie ?
iloneczka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:32   #78
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

To moze wyposrodkuje i uzyje mocniejszego niz 1.9 ale slabszego niz 4%
Teraz sie zastanawiam nad tym 6.71 bo wyczytalam ze 7 to metal, a on gasi dobrze czerwien, ktorej ja nie mam, raczej bardziej przydalaby mi sie 2jka czyli opal do zgaszenia zlota. Ale chyba nie powinno to zaszkodzic... A jak nie zgasi zlota to mysle sobie nawet dobrze, kolor nie bedzie taki smutny...

Iloneczka slusznie sie boisz ze nie chwyci tych ciemnych (farbowanych?), prawdopodobnie tak bedzie. Odrosty zawsze ladnie "bierze" bo to naturalne wlosy.
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:47   #79
iloneczka2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

no to lipa to jak radzice zaryzykowac z rozjasniaczem?
iloneczka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 22:07   #80
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Jak juz musisz to moze na pasemku wyprobowac najpierw?
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 08:01   #81
iloneczka2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Arrow Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

ale to nie moj pieerqwszy raz bo mialam rozjasniane cale raz a pasemka 4 razy wiec wiem jaki to efekt tylko chodzi mi o to zeby ich nie zniszczyc bardzo i nie wybierac sie do fryzjera, bo moja kolezanka jest fryzjerka i u nich w zakladzie uzywaja 12%wody czyli tak samo jak w joannie , w Joannie proszek jest rozny jeden bialy a drugi niebieski od czego to zalezy i ktory silniejszy bo slyszlam ze ten niebieski bardziej , prosze piszciepozdrawiam , milej Niedzieli
iloneczka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:55   #82
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Cytat:
Napisane przez iloneczka2810 Pokaż wiadomość
no to lipa to jak radzice zaryzykowac z rozjasniaczem?
nie odwazylabym sie nalozyc rozjasniacza joaany
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:58   #83
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

ASICA-przepraszam Cie za zle podanie koloryzjacji,ktora Ci sie tak bardzo podobala.napisalam ze to Wella a to Goldwell.
Podaje recepturke
a) 15 ml 12% (40 vol.) Topchic Lotion + 10 ml 9VR + 5 ml 8SB Topchic b) 15 ml 6% (20 vol.) Topchic Lotion + 10 ml 7RB + 5 ml 7SB Topchic c) 20 ml 9% (30 vol.) Topchic Lotion + 10 ml Blonding Cream Ash
d) 40 ml 3% (10 vol.) Topchic Lotion + 30 ml 6SB + 10 ml 3VR

Z”Zygzaczek (czerwona linial ) formula.9VR + 8SB
czarna linia 7RB + 7SB
foletowa linia to formula C
formula D na calosc

NIe boj sie o ten kolor wella jak nie masz do zneutralizowania czerwieni to on nic Ci nie zrobi,wlos bedzie w bardziej zimnej tonacji
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:02   #84
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

ryzunek techniczny koloryzacji zygzak.Swietnie to wychodzi,wyglada jak balejaz jesli sekcje sa robione bardzo cienkiutko na folie
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:10   #85
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

iloneczka2810-jesli zalezy Ci na ladnym blondzie i zdrowych wloskach to niestety napewno nie uzyskasz tego Joanna rozjasniaczem.
Te farbe srebny pyl jeszcze mozna polozyc,ale wysusza wlosy bo to nie sa srodki przeznaczone do nakladania na wlosy rozjasniane.
lepiej po rozjasnianiu nalozyc cos delikatnego Wella touch na wodzie 1.9% kolor 10/0 z8.81 pol na pol,bo rozumiem ze chcesz uzyskac taki popielaty zimny kolor tak?
Loreal Richesse 9.01 ,9.02.9.11 fajna delikatna farbka bez amoniaku
Jest duzo mozliwosci,ale jesli chcesz uzyskac taki wlasnie jazny zimny odcien wlosy musza byc perfekcyjnie rozjasnione!!!!!!!!!!!!!!
tego nie zrobisz sama -idz lepiej na pierwszy taki zabieg do fryzjera ,to musi zrobic osoba ktora w tym siedzie i sie zna!Tylko na dobrze wykonanym podkladzie rozjasniajacym mozesz klasc farby i tonery,jesli bedziesz miala wlosy zolte ,ponaranczowe to wtedy wiez mi ze nie otrzymasz takiego koloru jasnego w zimnej tonacji
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:29   #86
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Ale chyba ten wella touch jest podobny bo sprawdzalam ich palete i podobny do tego co zamieszczalas tutaj, tak wiec zdecydowalam sie na te welle 6.71
Aha, tez fajny pomysl z tymi pasemkami... ale chyba jednak na calosc dam tego toucha, chce sie w koncu pozbyc tej rudosci...
dziekuje za propozycje
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:52   #87
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

matys-magda, skoro (chyba) pracujes zna Welli to mogłabyś mi powiedzieć jakie pigmenty ma color touch 7.89 ? wiem ze 8 to niebieski, a 9 to co?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 12:35   #88
paula163
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Hej Dziewczyny!
Jestem tutaj nowa można by powiedzieć, za to bacznie czytam i pilnuje nowych wpisów Madziu widzę że wiedzę masz wielką na temat włosów, malowania... Fajnie, żeby tak każdy fryzjer miał... No ale piszę do Was bo też mam pewnie problem. Mam teraz na głowie taki dość dziwny kolor bo to blond dość jasny nawet bym powiedziała że lekko żółtawy a chciałabym doprowadzić go do jakiegoś fajnego ciepłego jasnego blondu. Myślałam o Wella Color Touch 10/0 tylko nie za bardzo wiem z jaką wodą... Dodam żę mój naturalny kolor odrostu to taki srednio-ciemny brąz. Jeszcze może nie za bardzo mam odrost bo nie dawno rozjasnialam włosy. Może Madziu masz jakiś inny pomysł co do farby czy też koloru. Czekam z na odpowiedz z niecierpliwością

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Dodam, że moja fryzjerka mówi że jak teraz będę chciała malować to położy mi farbę z 12% wodą.... po tym co przeczytałam co piszecie na temat wód wydaje mi się że ta 12 to chyba za mocno... Już raz miałam spalone włosy i musiałam obcinać i już więcej nie chcę!! Tak mnie załatwiła fryzjerka...
paula163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:15   #89
iloneczka2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

To znowu ja , a mam pytanie a rozjaśniacze firmy Marion są silne?
iloneczka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:39   #90
iloneczka2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

i działajaą?
iloneczka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-02 11:01:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.