ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha, tułowia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stres w wielkim mieście

Notka

Stres w wielkim mieście
Zapraszamy Was do dyskusji i zadawania pytań na tematycznym forum "Stres w wielkim mieście". Od 22 lutego (poniedziałek) do 21 marca na forum co tydzień będzie odpowiadał na Wasze pytania specjalista z zakresu dietetyki, fitnesu, psychologii, stylizacji i dermatologii.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 20:58   #1
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Unhappy

ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha, tułowia.


Mam pytanie do pana Michała Gronowskiego.
Jestem osobą szczupłą, ciężko określić mój typ sylwetki, raczej najblizej mu do jabłka - mam baardzo szczuple, wręcz chude ręce, nogi także z tym, że są także umięśnione, szczególnie łydki, za to brzuch, plecy to moja pięta achillesowa - mam wrażenie że skumulował się tu niemal cały tłuszcz w moim organiźmie Mięśni praktycznie zanik, próbująć ćwiczyć z filmikami np Tamilee Webb na brzuch, po kilku minutach się poddaję.

Nie chcę chudnąć w całym ciele, bo szczerze sobie tego nie wyobrażam, zależy mi tylko na zbiciu brzuszka i boczków oraz chociaż minimalnym umięsnieniu tych partii. Jaką strategię moze Pan mi polecić?

Podkreślam że raczej jem zdrowo - warzywa, owoca, owsianka na śniadanie, mięso białe, jem regularnie i nieduże porcje, nie objadam się na wieczór.. ale też nie mam predyspozycji do tycia.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:44   #2
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha, tułowia.

Podpinam się pod pytanie, bo tez ma skłonność do jabłuszka. Czasem mam wrażenie, że gdyby trafiła we mnie bomba atomowa, że wyparowałabym, ale brzuś zostałby.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stres w wielkim mieście


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.