laser przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwość? Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 15:17   #1
atuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17

laser przebarwienia


zamierzam usunac plamy hormonalne w gabinecie lekarskim przy pomocy lasera, zastanawiam sie tylko czy te plamy najpierw ciemnieja az tak ze nie da sie ich zakryc makijazem czy bede mogla normalnie isc do pracy po 2 dniach? I czy nastepnie skora mocno sie łuszczy? Prosze o odpowiedz jesli ktoras z Was miala taki zabieg. Niedlugo ide na konsultacje przed zabiegiem ale chcialabym eby ktos kto jest po takim zabiegu podzielił sie doswiadczeniami i efektami.
atuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 23:52   #2
kasia_fashion
Przyczajenie
 
Avatar kasia_fashion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 25
Dot.: laser przebarwienia

Hej, powiem Ci, że ja mam przebarwienia od słońca i po trądziku. Byłam na Fraxelu, nie wiem jaki rodzaj lasera Ty wybrałaś. Pani Dr mnie namówiła, bo byłam umówiona na kwas THC. Wydałam na laser 700zł - tylko 1 przejście. Zabieg jest nieprzyjemny, mimo chłodzenia bardzo piecze. Laser uszkadza 1mm skóry 1mm zostawia zdrowy itd. Po dotarciu do domu pieczenie było tak ogromne, że z bólu dostałam gorączki i drgawek. Na twarzy widać taką jakby siatkę i ja po 2 dniach nie mogłam nigdzie się pokazać, a miałam jechać na święta do rodziny. Efekt miał być po m-cu. Powiem Ci tyle, dziękuję Bogu, że nie dałam się namówić na 3 przejścia lasera, bo umarłabym chyba z bólu i z żalu, że wydałam tyle kasy (1800zł) na tak badziewny zabieg. Efekt żaden. ŻADEN! A byłam w bardzo renomowanym gabinecie medycyny estetycznej.
Jakbym zrobiła sobie kwasy, to primo byłby jakiś efekt i grubszy portfel.
Nie polecam
kasia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:02   #3
bohochic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 45
Dot.: laser przebarwienia

kasia_fashion to Pani doktor namówiła Cię na coś co nie powinno być stosowane na przebarwienia. Mi doktor Marek Wasiluk mówił, że nie powinno się stosować lasera frakcyjnego na plamy pigmentacyjne. On dziurkuje skórę wybiórczo przez co nie pozwoli usunąć przebarwienia w całości, a w niektórych przypadkach może wręcz doprowadzić do nasilenia się plamy. Fraxel działa przede wszystkim odmładzająco, a jeśli już usunie jakieś przebarwienie to bardziej na zasadzie "efektu ubocznego". Do usuwania plam pigmentacyjnych służą inne lasery, które swoją drogą rzeczywiście są chyba najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień. To urządzenia o takiej długości fali, która zadziałam na melaninę a jednocześnie nie uszkodzi tkanki obok przebarwienia.

atuchna co do tego czy plamka po zabiegu ciemnieje, to odpowiedź brzmi tak! Laser podgrzewa komórkę melanocytu, uszkadzając ją, ta ciemnieje, a po ok. 2 tygodniach jest usuwana z organizmu. Po prostu przebarwienie się wchłania, a nie złuszcza.
bohochic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 08:41   #4
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: laser przebarwienia

Ja byłam na laserze frakcyjnym Flaming Co2. Zabieg został wykonany 15.09. i na dzień dzisiejszy nie mogę wyjść z podziwu co do efektów. Z każdym tygodniem było coraz lepiej. Skóra coraz gładsza, przebarwienia zdecydowanie rozjaśnione, coraz mniej wyprysków. Jak dla mnie rewelacja. Trądzik i plamy mam od zawsze, próbowałam wielu zabiegów, dopiero ten laser sprawił, że zauważyłam szybko znaczną różnicę. Już jestem umówiona na następny zabieg. Sam zabieg jest faktycznie b. nieprzyjemny. Też tak jak poprzedniczka miałam gorączkę i mega dreszcze. Jednak efekty wg mnie przemawiają za tym aby go stosować.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.