zasady konkursu Rimmel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel SALON PRO z LYCRĄ

Notka

Rimmel SALON PRO z LYCRĄ Wizażanki będą teraz specjalnie dla Was testować te produkty oraz zamieszczać swoje prace na dedykowanych wątkach. Mamy nadzieję, że ten test przybliży Wam jakość testowanych produktów oraz będzie stanowił ciekawą inspirację.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 11:30   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Exclamation

zasady konkursu Rimmel


Drogie Wizażanki
Forum będzie aktywne od 06.06 do 23.06.2013 r.


Bardzo Was prosimy, aby Wasz indywidualny wątek zawierał co najmniej trzy różne przykłady manikure wykonane najnowszymi produktami Rimmel. Nagradzane będą najciekawsze, najoryginalniejsze a przede wszystkim te najlepiej zobrazowane wątki. Macie pełną swobodę wypowiedzi oraz aranżacji Waszego wątku. Mile widziane będą zdjęcia, filmy, dzienniki...


Przy Waszych stylizacjach pazurkowych jest dozwolone używanie innych kosmetyków, tylko prosimy aby nie były one wymieniane na dedykowanym forum.

Przypomnę, że gracie o nagrodę głównąw dniach 24-28.06 komisja konkursowa wybierze 10 najciekawszych, najoryginalniejszych wątków i nagrodzi autorki zestawami kosmetyków Rimmel!


Więcej o nagrodach znajdziecie pod tym linkiem:

https://wizaz.pl/akcje/rimmel/klub-recenzentki/konkurs.php


Jeszcze raz gratuluję i życzę miłej zabawy
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel SALON PRO z LYCRĄ


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.