Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-09, 18:23   #1
soniaronia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 96

Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety...


Zacznę od początku.Od 12 r.ż do 20 ważyłam 50 kg,wahania wagi najwyżej +/- 2 kg.Jadłam co chciałam,nie miałam żadnych problemów z utrzymaniem wagi.W zeszlym roku w czerwcu na depresje z lękiem zaczęłam brac pregabalin.Bez żadnej zmiany odżywiania przytyłam z 47 kg do 62 w 3 miesiąceTo byl i jest dla mnie ogromny szok,bo wczesniej brałam juz rózne psychotropy i nigdy nie utyłam.Od sierpnia zeszłego roku przeszłam na dietę,tzw rozsądną dietę.Wyrzuciłam fast foody i słodycze,uciełam ok 400 kcal od dziennego zapotrzebowania,ruszam się.Nie przyniosło to ZADNEGO efektu.Miesiac temu przeszłam na drastyczną dietę.Przykładowo dziś zjadłam 1 jajko sadzone,4 małe pierożki z mięsem i jabłko.W miesiąc takiej diety schudłam 1 kg,tzn.do 61 kg.Wczesniej,gdy jadłam malo a często nie dawało to kompletnie nic.Moje pytanie brzmi:co mam zrobic,zeby dosjc do 50kg,czyli mojej starej wagi?Juz chyba tylko glodowka jest moją nadzieją,choc wiem,ze to niezdrowe.W ciągu okresu dojrzewania raz miałam b.stresujaca sytuacje,malo jadłam i w 2 tyg. schudłam 5 kg!!!Pozniej cieżko bylo mi przytyc te 5 kg,zebym wyglądała normalnie.Teraz męczę się prawie rok i nic3 miesiące temu odstawiłam pregabaline.
Co robic?
Zapomniałam napisac,że waże 61 kg przy w,roscie 162 cm.

Edytowane przez soniaronia
Czas edycji: 2017-06-09 o 18:30
soniaronia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 10:24   #2
octop
Przyczajenie
 
Avatar octop
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 16
Dot.: Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety...

Bardzo możliwe, że psychotropy rozwaliły ci tarczycę. Jeśli nie robiłaś badań to migiem do lekarza.
octop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 16:37   #3
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety...

mało schudłaś, ale to ewidentnie wynik brania leków
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 17:18   #4
Tessis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 21
Dot.: Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety...

Wiesz co, jeżeli ważysz 61 kg, to nie jest tak źle. Nie masz nadwagi. Też bym poszła do lekarza z tym, bo nawet jeżeli nic Ci nie jest, to badania zawsze lepiej zrobić.
Tessis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 14:56   #5
violunia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety...

Jak nic tarczyca dała o sobie znać. Trzeba iść do lekarza i powiedzieć wszystko.
violunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 09:46   #6
viki_sar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety...

Do lekarza czym prędzej.
viki_sar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 14:07   #7
Marsjanka_W
Raczkowanie
 
Avatar Marsjanka_W
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Schudłam tylko 1 kg po 10 miesiącach diety...

hmmm.. coś jest nie tak z tarczycą. biegnij do endokrynologa.
Marsjanka_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-05 14:07:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.