Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-10, 19:01   #1
aguska346
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Exclamation

Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?


Witam !
Szukam osoby, która mogłaby mi polecić gabinet, w którym wykonują depilację laserową metodą light sheer/ light sheer duet!
Dużo naczytałam się o metodach depilacji i jestem zdecydowana na właśnie ten laser, jedynie kwestia gabinetu. Nie jestem z Warszawy, ale z tego, co się orientowałam ceny tam są niższe niż w Białymstoku, gdzieniegdzie nawet o 300 zł! Więc się nawet nie zastanawiam, nie mam zamiaru przepłacać tylko ze względu na to, że w moim mieście nie ma konkurencji.
A więc, czy ktoś ma jakieś doświadczenia i chciałby polecić jakieś miejsce?
Byłabym wdzięczna, bo obecnie zastanawiam się nad Laser DeLux i Depiclinic
aguska346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:04   #2
ja_lora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

aguska346 mogę polecic Laser DeLux. Ja robiłam zabieg w Sosnowcu ale salony mają w różnych miastach. Jestem teraz po 2 zabiegach na pełnym bikini i efekty są super. Mam porównanie do droższego salonu gdzie tym samym urządzeniem miałam kilka zabiegów na inna partię ciała - efekty takie same. Więc moim zdaniem nie ma co przepłacac. Faktycznie w tym droższym salonie (Elite Laser Spa) kosmetyczka wszystko mi super wyjasniła, więcej niż jest na forach opisane czy stronach tematycznych, uwagi które ma z praktyki swojej pracy. Stąd mimo że drożej to też polecam.
Do Laser DeLux niezależnie od miasta jako obecna klientka mogę udzielic zniżki 20% na pierwszy zabieg (sama dzieki temu tez dostanę zniżkę ). W razie pytan lub w sprawie rabatu pisz na keffirek@gmail.com
__________________
lora
ja_lora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 21:34   #3
AniaKaszubska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez aguska346 Pokaż wiadomość
Witam !
Szukam osoby, która mogłaby mi polecić gabinet, w którym wykonują depilację laserową metodą light sheer/ light sheer duet!
Dużo naczytałam się o metodach depilacji i jestem zdecydowana na właśnie ten laser, jedynie kwestia gabinetu. Nie jestem z Warszawy, ale z tego, co się orientowałam ceny tam są niższe niż w Białymstoku, gdzieniegdzie nawet o 300 zł! Więc się nawet nie zastanawiam, nie mam zamiaru przepłacać tylko ze względu na to, że w moim mieście nie ma konkurencji.
A więc, czy ktoś ma jakieś doświadczenia i chciałby polecić jakieś miejsce?
Byłabym wdzięczna, bo obecnie zastanawiam się nad Laser DeLux i Depiclinic
Robię w Depiclinic bikini i uda. Jeśli masz jakieś pytania i mogę pomóc to pisz na priv
AniaKaszubska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:06   #4
ona12345678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Ja polecam DE LUX. Efekty suuuper. W razie pytań służę pomocą i jakby co możesz mieć 20% rabatu na pierwszy zabieg. Podaję maila jak co: bm5@o2.pl
ona12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 14:59   #5
LoraV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Odświeżając ten wątek chciałabym zaoferować 20 % zniżki na depilacje laserową w gabinecie "Laser DeLux" dla tych co jeszcze się nie zdecydowali. Osobiście byłam w gabinecie we Wrocławiu ale czytałam również o sieci tych gabinetów w innych miejscowościach więc wychodzi na to że wszędzie Panie kosmetyczki są przemiłe . Wszystkie informacje dostajemy na bezpłatnej pierwszej konsultacji a jeżeli chodzi o pytania to Panie odpowiadają na wszystko z cierpliwością i rozsiewają wszelkie obawy Podczas zabiegu mamy przykładany co chwilę lód dla złagodzenia i wszystko idzie w miłej atmosferze bardzo szybko Do tego jeżeli chodzi o ceny to właśnie bardzo fajna jest promocja na polecenia i można za małe pieniądze cieszyć się gładką skórą ) Serdecznie polecam Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe pytania bądź by chciał skorzystać z promocji to zapraszam na maila- miszdzisitd(małpa)interia .pl
I od razu chciałabym zaświadczyć że nie jestem kosmetyczką (wiem że to dla niektórych osób ważne gdyż jak sama szukałam informacji na temat depilacji bardzo denerwował mnie fakt że na forach wypowiadają się kosmetyczki a wiadomo że każdy swoje chwali , tak więc jestem jedynie klientką )
LoraV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:01   #6
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Opisałam swoje przeżycia w jednym z salonów gdzie po depilacji dostałam poparzen i gorączki. Mozna znależć moją historię na głowym wątku o Depilacji Laserowej.
W końcu trafiłam na profesjonalny gabinet gdzie mają najnowszy sprzęt z tego roku Light Sheer z dwiema głowicami. Sprawdziłam na stronie producenta. Mają certyfikat i są rekomendowani.
Polecam ich bardzo bo w końcu ktoś podszedł do mnie profesjonalnie i wykonał mi zabiegi na najwyższym poziomie. Miałam robione pachy i bikini głębokie. gabinet nazywa się Studio Depilacji Depilea. http://www.depilea.pl/umow-sie-na-depilacje
Jeśli, ktoś się boi zabiegu albo ma niemiłe doświadczenia w innych miejscach to polecam wlaśnie ich. Jeśli ktoś będzie chciał znać szczegóły moich zabiegów to piszcie na priv
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 16:27   #7
natallydream
Przyczajenie
 
Avatar natallydream
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Cześć Dziewczyny,
Podbijam temat bo szukam najświeższych opinii. Nareszcie mogę sobie pozwolić na depilację laserową ale chciałabym wykonać to w profesjonalnym salonie/klinice na najlepszym sprzęcie. Czytałam, że obecnie najlepszy jest Light Sheer Duet.W Warszawie jest naprawdę dużo ofert. Którą wybrać ? Zapomniałam dodać, że chcę pozbyć się włosków z całych nóg i rozważam głębokie bikini. Wielkimi krokami zbliża się sezon na depilację laserową dlatego bardzo proszę o Wasze opinie i doświadczenia.
natallydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 09:32   #8
marleneczors
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Ja jestem obecnie po drugim zabiegu light sheer duet. I sama jestem zaskoczona efektami. Robię pachy. Nie decydowałam sie na więcej okolic, bo nie byłam pewna jakie będą rezultaty i nie chciała wyrzucać kasy w błoto. Wybrałam na podst pozytywnych opinii w internecie gabinet NY Laser Center w Warszawie. Gabinet nie najtańszy, to od razu muszę powiedzieć. Początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona i pewnie nie poszłabym gdyby nie promocja -50% na pierwszy zabieg. Pierwszy zabieg stosunkowo niebolesny, po zabiegu włosków było jakies 60 %, co juz dla mnie było sporym zaskoczeniem. Drugi zabieg miałam jakiś miesiąc temu, tym razem było bardziej boleśnie, jak narazie za wcześnie, żeby mówić o efektach. Na chwilę obecną włosów wyrosło może 10 %. No i ta gładziutka, miękka skóra przyznam szczerze, że dla mnie to najlepiej (po aparacie ortodontycznym) zainwestowane pieniądze ever.
Pytałam Pani wykonującej zabieg od czego to zależy, że zabiegi light sheerem w różnych gabinetach przynoszą różne efekty. Tłumaczyła to faktem, że w wielu miejscach są lasery które mają regenerowane głowice, a oni mają nówki sztuki. Czy tak rzeczywiście jest, to nie wiem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marleneczors jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 19:11   #9
magda_orczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

dziewczyny, był ktoś z Depileo na laserze? Znajoma była ostatnio i mowiła że fajne miejsce, ale boje sie zabiegu i mam wątpliwości...
magda_orczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 14:01   #10
Ania_maniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

hej, ostatnio rozmawiałam o tej firmie z koleżankami z pracy, bo ciagle widze ich reklamy na fb. Znajoma była i była bardzo zadowolona, jak chcesz moge wypytac o szczegóły
Ania_maniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 12:32   #11
Rosie290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Czesc, bylas moze w depiclinic?
Rosie290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 15:13   #12
Kylia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja Light Sheer w Warszawie-gdzie?

Byłam na zabiegu epilacji około 10x i zniknęło może tylko z 10 procent. Przestałam ponieważ szkoda mi było pieniędzy. Pani wykonująca zabieg tłumaczyła, że jestem jakaś dziwna ponieważ wszystkim owłosienie znika, a mi nie. Wyrzucone pieniądze w błoto. Zmarnowałam około 10 tys.


Radzę więc Wam podpisać umowę z zaznaczeniem po ilu zabiegach owłosienie zniknie całkowicie.
Kylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-06 15:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.