Dlaczego jestem odrażający? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-17, 16:32   #31
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Mogłabym się podpisać prawie pod wszystkim, o czym pisały dziewczyny. Parę detali i będzie super. Najważniejsza zmiana musi jednak zajść w głowie. Czy Ty latasz po badoo i fotkach i dajesz słabe noty laskom, które nie są w Twoim typie? Jak to Twoim zdaniem świadczy o takiej osobie, która nie ma nic ciekawszego do roboty? Czy chciałbyś się z kimś takim kumplować albo być w związku?
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 17:21   #32
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Bardzo lubię swój styl, a ścięcie włosów, które zapuszczałem 10 lat, będzie dla mnie ciężkie, ale chcę zacząć się podobać po prostu tej nieokreślonej muzycznie większości, bo zawężanie się do jednej subkultury niestety nie działa. Myślałem o fryzurze takiej, jak w załączniku. Okulary muszę widocznie odłożyć tylko do czytania, bo soczewek się boję szczerze... Dziękuję Wam za pomoc bardzo, nigdy bym nie pomyślał, że facet musi sobie brwi wyregulować, ale skoro tak mówicie, to muszę to zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 547b0afc.jpeg (45,3 KB, 171 załadowań)
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 17:22   #33
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Ja uważam, że masz warunki fizyczne (z twarzy) powyżej przeciętnej.

Pewnie stylówka "na metala" odstrasza. Takie charakterystyczne stylówki wielu ludziom kojarzą się raczej z pewną fazą w okresie dojrzewania, które w pewnym momencie się zostawia.

Ja byłam kiedyś "emo" i uważam, że na tamtym etapie gimnazjalno-licealnym było to ok, ale jakbym spotkała teraz jakąś dwudziestoparoletnią rówieśniczkę w w podobnym wydaniu, to chyba nie brałabym jej na poważnie.

(Podkreślam, że to wszystko moja subiektywna opinia)

IMO co mógłbyś zrobić:
- pewnie nie chcesz tego usłyszeć, ale ścięłabym te włosy. jeśli nie na krótko, to może pokombinuj z jakimiś kucykami, albo przyciętymi bokami? masz niebrzydką twarz i mogłoby fajnie wyglądać. coś tego typu: https://www.hairstylo.com/wp-content...irstyles-1.jpg

Poza tym ciuchy - może fajnie rozstać się z metalowymi koszulkami (i strzelam, że prawdopodobnie glanami, podartymi spodniami etc...) na rzecz jakiegoś prostszego looku - choćby zwykłe jeansy + koszula.

Nie wiemy jak u Ciebie z sylwetką, ale zgrabne umięśnione ciało u mężczyzn też dużo robi.

Alternatywnie poeksperymentuj z tzn. stylem "na drwala". Ponoć kobietom się podoba, wygoogluj


No i wymień oprawki, albo kup soczewy.
__________________


Edytowane przez archimonde
Czas edycji: 2019-07-17 o 17:23
archimonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 17:34   #34
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Bardzo lubię swój styl, a ścięcie włosów, które zapuszczałem 10 lat, będzie dla mnie ciężkie, ale chcę zacząć się podobać po prostu tej nieokreślonej muzycznie większości, bo zawężanie się do jednej subkultury niestety nie działa. Myślałem o fryzurze takiej, jak w załączniku. Okulary muszę widocznie odłożyć tylko do czytania, bo soczewek się boję szczerze... Dziękuję Wam za pomoc bardzo, nigdy bym nie pomyślał, że facet musi sobie brwi wyregulować, ale skoro tak mówicie, to muszę to zrobić
Możesz ściąć do brody czy tam poniżej, tak jak pisałam, i raczej robić tak, żeby ci się kręciły. Zarost jak u Keanu na tym zdjęciu faktycznie mógłby ci pasować.

Jeśli masz wadę wzroku to trochę głupio to zaniedbywać i chodzić bez okularów... Może pomyśl o leczeniu laserowym? Albo chociaż spróbuj tych soczewek, może nie będzie tak źle.

Co do brwi, mnie się tam podobają krzaczaste u facetów, ale jeśli chcesz regulować to tylko delikatnie, nie rób sobie broń borze jakichś cienkich kresek albo kształtu typowo kobiecyhch brwi, bo u faceta to totalnie nie pasuje. Najlepiej poszukaj jakichś filmików jak powinno się regulować brwi u mężczyzny albo idź do jakiegoś superspecjalisty który zajmuje się regulowaniem brwi u mężczyzn, bo naoglądałam się katastrof na youtubie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 17:40   #35
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Powiedzcie jeszcze tylko,co sądzicie o moim ubiorze, bo to na pewno wpływa na mój wizerunek negatywnie. Chodzę w spiętych włosach po mieście
Dla mnie ubiór bardzo na nie. Kojarzy mi się z filmikami o niemieckich cybergotach tańczących pod mostem albo informatykami no-lifeami z memów.

I nie odbieraj tego złośliwie, bo w przeciwieństwie do wielu innych portali my tu na ogół mamy dobre intencje

Tu masz dla kontrastu faceta "tylko" w jeansach i zwykłej białej koszuli , a uważam, że wygląda świetnie i bym się za nim obejrzała na mieście, bo wygląda schludnie i elegancko. Less is more.



https://i.pinimg.com/originals/bd/07...0dd171d007.jpg
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 17:46   #36
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Powiedzcie jeszcze tylko,co sądzicie o moim ubiorze, bo to na pewno wpływa na mój wizerunek negatywnie. Chodzę w spiętych włosach po mieście
Spodnie za szerokie ewidentnie skracają sylwetkę. Długie włosy zresztą też. Zetnij i przekaż na fundację rak'n'roll

A to foto powyżej, super w prostocie siła.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-07-17 o 17:49
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 17:55   #37
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Dla mnie cała ta akcja jest trochę bez sensu, jestem pewna że w środowisku "rockowym'' miałbyś duże powodzenie, chodzisz na jakieś koncerty itd? Zmienianie się pod gusta jakiejś nieokreślonej większości jest trochę bez sensu, no same włosy spoko, ale jak chcesz zmieniać cały swój styl żeby się przypodobać komuś to dla mnie to jest bezsensowne , tym bardziej że naprawdę jesteś ładny i masz szansę spotkać kogoś w swoim stylu

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Okularów broń borze nie rzucaj bo zepsujesz sobie wzrok. Zmień oprawki albo weź soczewki, ale kurcze rezygnowanie z czegoś co jest potrzebne dla Twojego zdrowia i komfortu żeby się niby podobać ludziom jest nierozsądne i trochę świadczy o słabości charakteru (nie wiem jak to lepiej nazwać). Nie zmieniaj się na siłę.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 17:58   #38
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Ogarmij włosy, aby były puszyste, a nie smętnie zwisały np. niech ładnie falują. Nie lubię wiązania długich włosów u mężczyzn.
Weź bardziej wyraziste okulary, bo ani nie pasują do metalowca, ani do Twojej twarzy.
Co do zarostu, to lepiej z niż bez, ale obcykaj taki fajniejszy, o ile masz możliwość. Może być jak u Johna Wicka. ;-)
I strój... podam pomysł pod metalowca, bo gdyby nie pasek, to wygląda jak piżama. Jesteś szczupły, więc jako-tako dopasowane czarne jeansy (nie rurki, bo w nich niektórzy mężczyźni nabierają kobiecych kształtów), do tego szara koszula (czarne koszule mogą się kojarzyć z naziolstwem) czy czarny t-shirt, polówka, ale nie 2x za duży ;-) Do tego mogą być glany, niskie Martensy, czarne Converki - jak tam chcesz. Gdyby nie strój, to może bym się obejrzała, bo lubię długie wlosy i o ironio - wszyscy moi partnerzy mieli dłuższe włosy ode mnie. ;-)
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:02   #39
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Dlatego najbardziej mi zależy na tym, żeby jakoś połączyć ten metal z tym uniwersalnym wyglądem... bo fajnie byłoby zostawić choć trochę siebie w tym. Na koncerty nie chodzę, bo nie mam z kim, a jestem zbyt nieśmiały, żeby tam do kogokolwiek zagadać. Dlatego chcę trochę z tego psychiczno-aspołecznego bagna wyjść, bo to mi się już odbija na samoocenie i chyba zdrowiu
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:04   #40
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Te ciuchy są za duże i workowate, pływasz w nich. Zdecydowanie lepiej byś wyglądał w krojach bardziej przy ciele (nie mylić z obcisłymi) - węższych nogawkach i koszulkach. Pooglądaj sobie trochę męskich stylówek np. http://nextluxury.com/mens-style-and...tfits-for-men/
Zawsze możesz ubierać się dalej na czarno, nie ma co całkiem z siebie rezygnować, dla nikogo. Co do ścięcia włosów nie jestem też przekonana, są ładne i zdrowe, na pewno części kobiet się będą podobać i jak je lubisz, to może je zostaw. Ale w krótkich też byłoby Ci dobrze. Ogólnie jesteś przystojny, tylko trochę do ogarnięcia i będzie cacy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2019-07-17 o 18:05
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:16   #41
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Czyli biorąc średnią z Waszej pomocy:

- włosy na długość max. Keanu Reeves,

- chodzić bez okularów po mieście,

- t-shirty z sieciówek czarne

- bluzy nie wiem jakie, bo tylko wiem, że szare,

- akurat industrial w spodniach mi się bardzo podoba, ale mogę takie szerokie spodnie zamienić na bardziej bojówki (góra szeroka, przy nogawkach węższe), ewentualnie jeansy

- buty glany?

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

+ koszule w kratę, chociaż mięśni nie mam

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

+ uwaga, jestem programistą, ale to odraża, więc serio głupi już jestem. Mam to maskować na mieście ubiorem?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Wiem. Za dużo spamuję, przepraszam, ale serio to dla mnie bardzo duży krok
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 18:20   #42
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Idealnie by był biały t-shirt i ciemne dżinsy , wtedy najlepiej wyglądają proporcje sylwetki. Plus jasna góra zawsze rozświetla twarz. Okulary moim zdaniem dodają tajemniczości, inteligencji i seksapilu, oczywiście odpowiednio dobrane oprawki (najlepiej delikatne)
Kurcze, produkujemy następnego klona

Nie spamujwsz heh fajnie piszesz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:33   #43
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

No to przecież te oprawki są delikatne
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:37   #44
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nie widzę tu odrażającego faceta.
Na pewno nie ścinałabym całkowicie włosów i zmieniała stylu, widać że są dla Ciebie ważne i są częścią Ciebie.
Zmieniłabym spodnie, koszulki zostawiła, ale dodała więcej nie metalowych koszulek/koszul.
Na pierwszym zdjęciu wyglądasz bardzo dobrze, włosy super, dobrze Ci w pokręconych i rozpuszczonych. Przycięłabym je, żebyś mógł je nosić rozpuszczone, dla mnie nie ma nic gorszego niż facet z długimi włosami i taka smętna, nisko zawiązana kitka na karku.
Lepiej Ci z zarostem.
Zmieniłabym oprawki.
No i rzeczywiście mógłbyś ujarzmić trochę te brwi
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2019-07-17 o 18:39
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:43   #45
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Ale bez dolnej krawędzi i wygladają zle. Nie każdy męzczyzna dobrze wyglada w okularach, więc moze jednak zastanow sie nad soczewkami jesli nie masz duzej wady.

Koszulki są duzo za duze - rękawek siega Ci prawie do łokcia.
Generalnie nosisz za duze ubrania, chowasz się w nich. Chowanie tshirtu do spodni to wielkie NO NO.
Z bluz najlepiej wyjdz, przerzuc się na koszule. Flanela jest klasycznie programistyczna

I na boga, biale frotowe skarpetki to byly dobre na WF w szkole, ale na pewno nie do ciemnych ubran. i w doroslym zyciu.

Pokaz w jakch butach chodzisz poza glanami bo obstawiam ze tam tez jest problem.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:49   #46
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Zobaczyłam późniejsze zdjęcia z ciuchami i mogę się ze wszystkim tu zgodzić

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Koszulki są duzo za duze - rękawek siega Ci prawie do łokcia.
Generalnie nosisz za duze ubrania, chowasz się w nich. Chowanie tshirtu do spodni to wielkie NO NO.
Z bluz najlepiej wyjdz, przerzuc się na koszule. Flanela jest klasycznie programistyczna

I na boga, biale frotowe skarpetki to byly dobre na WF w szkole, ale na pewno nie do ciemnych ubran. i w doroslym zyciu.

Pokaz w jakch butach chodzisz poza glanami bo obstawiam ze tam tez jest problem.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 18:57   #47
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Jaka masz wadę wzroku?

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Skoro chcesz się zmieniać to jak dla mnie glany pierwsze do wywalenia. Mało której kobiecie się podobają
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 19:05   #48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Powiedzcie jeszcze tylko,co sądzicie o moim ubiorze, bo to na pewno wpływa na mój wizerunek negatywnie. Chodzę w spiętych włosach po mieście
moj syn ktory jest elektrykiem ma podobny uniform do pracy wiec nie nazwalabym to wyjsciowym ubiorem
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 19:25   #49
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

wyglądasz jak nastolatek który się ukrywa. W za dużych, za luźnych ubraniach. Ubierałam się tak w liceum. Koszula XXL i spodnie moro podobne do Twoich w kroju, luźne z bocznymi kieszeniami.

Włosy trochę przytnij i wyrównaj bo masz chyba rozdwojone końcówki.
z czasem znajdziesz swój styl, to co dziewczyny proponują może na Tobie fajnie wyglądać. Może idź do CH, przymierz parę ubrań w tym stylu, zrób fotki i tu wrzuć.
Nie musisz od razu kupować.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2019-07-17 o 19:28
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 20:08   #50
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Powiedzcie jeszcze tylko,co sądzicie o moim ubiorze, bo to na pewno wpływa na mój wizerunek negatywnie. Chodzę w spiętych włosach po mieście
Oj, toniesz w tych ciuchach. Za duże, za szerokie. Nie ważysz 200 kg żeby mieć ubrania jak namioty! Jeśli dobrze czujesz się w stylu rockowym i nie jest on tylko pozostałością po liceum, to bym przy nim została, ale odświeżyła garderobę. Dopasowane koszulki z fajnym nadrukiem i wąskie spodnie (nie mówię o rurkach, tylko o takich, w których nie mieszczą się trzy osoby) też robią robotę. Zamiast rozlazłych bluz koszule (z długimi rękawami, fajnie wyglądają, gdy je podwiniesz) albo skórzana kurtka.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 20:08   #51
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Polecam Ci popatrzec jak ubiera sie np Adaś Darski. Czarna koszula, proste czarne spodnie. Wygalda ostro, rockowo ale bardzo mesko i elegancko.
Wlosow jesli boisz sie sciac od razu spróbuj stopniowo. Najpierw właśnie jak Keanu. A moze polubisz siebie w tej wersji. Nie ma tez na sile trzymac sie czegos co nam nie pasuje. Kazdy lubi sie czuc atrakcyjnie. Ja np kocham szpilki ale jestem wysoka kobieta. Co z tego ze mnie ciagnie do nich jak czuje sie mega nieatrakcyjne w nich? Wole juz z nich zrezygnować niz czuc sie nie komfortowo i psuc sobie humor niska samoocena.

Słuchaj a nie masz jakiejs koelznaki czy kuzynki ktora moglaby pójść z Toba na zakupy czy ogarnac Ci te brwi?
Sa tez specjalne studia metamorfoz. Pojdz zaplac, dziewczyny doradza. Nikt na sile Cie nie zmieni ale mysle ze pomoga dobrac cos tak abys byl jednoczesnie soba ale w nieco atrakcyjniejszej wersji. Bo naprawdę masz warunki by z tej "1 na fotce" wskoczyć o pare ładnych oczek wyzej. Tylko wyjdz nieco ze swojej strefy komfortu i daj sobie pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 20:27   #52
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Jesteś podobny z twarzy do mojego męża tylko włosy ma już krótkie. Też nerd, też nosi bojówki (ale lepiej dopasowane). Jak widać mnie nie odrzucilo

Zamiast wkładać koszulkę w spodnie doradzalabym nosić tak po prostu, na wierzchu. Albo czarna prosta koszula w odpowiednim rozmiarze. Glany zdecydowanie nie, zwykle czarne trampki o niebo lepiej.
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:16   #53
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Mój nosi styl militarny z Alpha Industries, a normalnie to chinosy i koszule (jak jest ciepło). Przerzuć się chociaż na Twój rozmiar, a włosy tylko ogarnij, nie spinaj i nie musisz ich ciąć. Potem mogę Ci podesłać teoretyczną stylówkę dla geekometala, abyś czuł się w tym komfortowo i dobrze wyglądał. ;-)
Glany są ok, jeśli są zadbane, albo może 1460 Martensa...

Edytowane przez Carol99
Czas edycji: 2019-07-17 o 21:18
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:34   #54
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Witam. Na wstępie powiem, że nigdy nie korzystałem ze stron dla płci pięknej, ale sprawa stała się dramatycznie poważna i wyniszcza mi psychikę. Mam od dłuższego czasu załamanie nerwowe albo depresje, dlatego błagam pomóżcie, bo już nie wiem, gdzie i do kogo pisać.

Odkąd pamiętam, na portalach Badoo, czy Fotka itp. zawsze zbierałem najniższe oceny. Nie piszcie mi, że jestem przystojny itd. bo średnia ocen mówi coś zupełnie innego i pewnego. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego zbieram tak poniżająco niskie oceny i co bym mógł w sobie zmienić. Jestem w stanie nawet ściąć włosy, jeśli to przez to, że dziewczynom się to nie podoba... Jestem przez to w coraz gorszym stanie psychicznym i tracę resztki pewności siebie... a jeszcze kilka lat temu myślałem, że już gorzej się przez to nie będę czuł, tymczasem stan się pogłębia w najlepsze (albo raczej najgorsze)
1. Po diabła logujesz się na takie durne portale i wrzucasz tam zdjęcia?
2. Co Cię obchodzą oceny anonimowych ludzie w necie, skoro nawet nie wiesz, kto jest po drugiej stronie?
3. Uroda to w życiu nie wszystko i jeśli tylko od niej uzależniasz samoocenę, to słabo.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:38   #55
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Większość to Ci powiedziała, żebyś zostawił dłuższe włosy, nie wiem skąd wziąłeś Keanu.



I zacznij nosić soczewki, a nie po prostu przestań nosić okulary.



Chcesz być dalej tru, to wystarczy dopasowany czarny t-shirt z linii BASIC w każdej smieciowce są i proste spodnie. Proste, nie wiszące.



Glany zostaw na chodzenie po lesie.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:45   #56
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Jak dla mnie fajnie wyglądasz, zwłaszcza na pierwszym zdjęciu. Gdy byłam młoda, podobali mi się właśnie długowłosi fani cięższych brzmień
Mnie do tej pory jarają

Dla mnie też spoko wyglądasz. Najbardziej w oczy rzuca się tylko brak mięśni, ale w sumie to można nadrobić wzrostem.

Cytat:
Napisane przez Liszja Pokaż wiadomość
Mogłbyś np. darować sobie durne serwisy dla atencyjnych narcyzów, rozwalajac sobie samoocene. Polecam.
W punkt.

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Bardzo lubię swój styl, a ścięcie włosów, które zapuszczałem 10 lat, będzie dla mnie ciężkie, ale chcę zacząć się podobać po prostu tej nieokreślonej muzycznie większości, bo zawężanie się do jednej subkultury niestety nie działa. Myślałem o fryzurze takiej, jak w załączniku. Okulary muszę widocznie odłożyć tylko do czytania, bo soczewek się boję szczerze... Dziękuję Wam za pomoc bardzo, nigdy bym nie pomyślał, że facet musi sobie brwi wyregulować, ale skoro tak mówicie, to muszę to zrobić
Moim zdaniem powinieneś podobać się przede wszystkim sobie. Taki masz styl i nie zmieniaj go kompletnie, bo będziesz się czuł jak przebieraniec. Jak ja w eleganckich ciuchach, spódniczkach czy sukieneczkach fryzura fajna, ale ja to jestem psychofanką Keanu.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Ja uważam, że masz warunki fizyczne (z twarzy) powyżej przeciętnej.

Pewnie stylówka "na metala" odstrasza. Takie charakterystyczne stylówki wielu ludziom kojarzą się raczej z pewną fazą w okresie dojrzewania, które w pewnym momencie się zostawia.

Ja byłam kiedyś "emo" i uważam, że na tamtym etapie gimnazjalno-licealnym było to ok, ale jakbym spotkała teraz jakąś dwudziestoparoletnią rówieśniczkę w w podobnym wydaniu, to chyba nie brałabym jej na poważnie.

(Podkreślam, że to wszystko moja subiektywna opinia)

IMO co mógłbyś zrobić:
- pewnie nie chcesz tego usłyszeć, ale ścięłabym te włosy. jeśli nie na krótko, to może pokombinuj z jakimiś kucykami, albo przyciętymi bokami? masz niebrzydką twarz i mogłoby fajnie wyglądać. coś tego typu:

Poza tym ciuchy - może fajnie rozstać się z metalowymi koszulkami (i strzelam, że prawdopodobnie glanami, podartymi spodniami etc...) na rzecz jakiegoś prostszego looku - choćby zwykłe jeansy + koszula.

Nie wiemy jak u Ciebie z sylwetką, ale zgrabne umięśnione ciało u mężczyzn też dużo robi.

Alternatywnie poeksperymentuj z tzn. stylem "na drwala". Ponoć kobietom się podoba, wygoogluj

No i wymień oprawki, albo kup soczewy.
O mój Boże, najgorsza fryzura dla faceta, jaka istnieje.

No ogólnie mnie się kuce w różnym wieku do tej pory podobają, nie biorę raczej pod uwagę pod kątem związku kogoś siedzącego w innym klimacie.

Metalowe t-shirty to fajny pomysł moim zdaniem, kiedyś wyrwałam kogoś zaczynając właśnie od zespołu na koszulce.

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Dlatego najbardziej mi zależy na tym, żeby jakoś połączyć ten metal z tym uniwersalnym wyglądem... bo fajnie byłoby zostawić choć trochę siebie w tym. Na koncerty nie chodzę, bo nie mam z kim, a jestem zbyt nieśmiały, żeby tam do kogokolwiek zagadać. Dlatego chcę trochę z tego psychiczno-aspołecznego bagna wyjść, bo to mi się już odbija na samoocenie i chyba zdrowiu
Szkoda bardzo. Nie musisz nikogo poznawać, ale jak się wyjdzie ze swojej strefy, to chodzenie do knajp czy na koncerty w pojedynkę to przyjemność, mówię z własnego doświadczenia. Możesz przecież poznać tam jedną osobę (nawet kolegę), potem on Cię zapozna z kimś innym, potem on z kimś innym, potem może z jakąś dziewczyną i tak to się kręci, serio.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość

Skoro chcesz się zmieniać to jak dla mnie glany pierwsze do wywalenia. Mało której kobiecie się podobają
Ja osobiście uwielbiam.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 22:11   #57
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Tak jak patusia mówi - czarny t-shirt i spodnie basic z głupiego hm i już będziesz o wiele lepiej wyglądac.
Włosy masz ładne, ogarnij brwi i jakieś inne okulary dobierz. Jak nie masz koleżanki to idź po prostu do polecanej kosmetyczki, sprawdź opinie na google.
Ładny chłopak jesteś, tylko musisz nauczyć sie dobierania ubrań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Czas edycji: 2019-07-17 o 22:14
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 00:12   #58
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nie jesteś odrażający.

Moim zdaniem do poprawki są koniecznie:
-okulary - nie musisz z nich rezygnować. Wybierz się do optyka (a najlepiej do kilku różnych, żeby poznać więcej opinii i zebrać więcej pomysłów), poproś obsługę o dobranie ramek do Twojej twarzy. Twoje aktualne okulary są zdecydowanie zbyt delikatne.
-ubrania - wyglądają, jakbyś bez mierzenia kupił to, co akurat spodobało Ci się na wieszaku. Nie mam nic do luźnych obrań, ale te Twoje nie są luźne, tylko zdecydowanie za duże.

Jeśli miałbyś regulować brwi, to koniecznie wybierz się do kogoś, kto ma doświadczenie w regulowaniu męskich brwi. Kwestia gustu, moim zdaniem przydałoby się je trochę ogarnąć.

Uważaj z włosami. Co z tego, że zrobisz fryzurę podobającą się tzw. ,,większości", skoro sam będziesz żałował, że pozbyłeś się czegoś, co zapuszczałeś tyle lat? Zastanów się dobrze, czy TY chcesz nowej fryzury, czy robisz to tylko po to, żeby spodobać się reszcie. Długie włosy też mają swoje grono fanek. A krótsze włosy i tak nie gwarantują, że nagle zaczniesz się wszystkim podobać.

Zanim zaczniesz zmieniać wygląd, zmień swoje nastawienie. Ważniejsze od ocen na portalach społecznościowych jest to, co czujesz Ty, patrząc na swoje odbicie w lustrze. Możesz dążyć do polepszenia wyglądu, ale przede wszystkim pozostań sobą! I nie rób niczego na siłę, ani wbrew sobie. Dostałeś tutaj sporo rad, przeczytałeś wiele opinii, wybierz z tego to, co przy okazji podoba się też Tobie. Nie rezygnuj z długich włosów, jeśli je lubisz. Nie rezygnuj z okularów, bo nie opłaca się niszczyć wzroku dla lepszego wyglądu.

Edytowane przez Nancy_M
Czas edycji: 2019-07-18 o 00:13
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:42   #59
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Autorze, zmieniłabym oprawki i ciuchy które masz na co najmniej rozmiar mniejsze. Pokombinowałabym z zarostem, ale to tylko jeśli masz ochotę.
Do tego ewentualnie więcej ciuchów uniwersalnych, typu proste jeansy.


I nic więcej, bo istnieje obawa, że będziesz się czuł jak klaun i tylko kasa w błoto pójdzie.


Glany <3 Boże, gdybym umiała w nich prowadzić, to zapitalałabym w nich do dziś



Natomiast co najważniejsze, to wyjść do ludzi fizycznie, zamiast uzależniać swoje życie od tego jak Ci wyjdzie selfie. Bo na serio, nic dziwnego w tym, że nie masz powodzenia, skoro zwyczajnie Cię na ulicach, wydarzeniach związanych z rzeczami które Cię interesują nie widać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 08:45   #60
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Aha, i nie siedziec na wykopie pod jakimis tagami typu przegryw, bo jak czasami to czytam, to mi szczena opada, co ci ludzie sobie wmawiaja.

Jak nie masz duzo znajomych, to moze sprobuj poszukac jakiejs grupy na fejsbuku z twojego miasta zwiazanej z twoimi zainteresowaniami?
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 19:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.