Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-18, 00:04   #1471
helenkablogerka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja przeszłam i polecam.
helenkablogerka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 09:33   #1472
Alkase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej dziewczyny! Czy któraś jeszcze dietuje?
To mój pierwszy post, założyłam sobie 21 dni. Dzisiaj (12 września) zaczęłam mój trzeci dzień i wreszcie minął mi paskudny ból głowy, który odłączył mnie od życia przez dwa ostatnie dni (a musiałam być w pracy!). Nie jem niczego niedozwolonego, nie przekraczam dziennej dawki jabłek, ale mam inne "grzeszki" - biorę antykoncepcję, palę papierosy (ale ograniczam jak mogę i mam nadzieję, że uda mi się rzucić je dzięki postowi!) oraz suplementuję się - cynk + witamina A oraz biotyna. Mam nadzieję że w ten sposób uniknę wypadania włosów, które spotyka tak wiele z nas. Zamierzam aktualizować swoje wpisy tutaj, fajnie by było, gdyby któraś z Was także się tu udzielała
Alkase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 13:50   #1473
truskaweczka126
Raczkowanie
 
Avatar truskaweczka126
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja mam dzisiaj 3 dzień. Czuję się słabo i ciągle jestem głodna mimo iż sporo jem. Zależy mi na poprawie stanu hormonów w organizmie bo szaleją oraz parę kilo przydało by sie zrzucić. Ciągle mam wątpliwości czy ten post pomoże czy lepiej się nie męczyć i przejść na zdrowe odżywianie
truskaweczka126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 11:01   #1474
Alkase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez truskaweczka126 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj 3 dzień. Czuję się słabo i ciągle jestem głodna mimo iż sporo jem. Zależy mi na poprawie stanu hormonów w organizmie bo szaleją oraz parę kilo przydało by sie zrzucić. Ciągle mam wątpliwości czy ten post pomoże czy lepiej się nie męczyć i przejść na zdrowe odżywianie

Kochana, nie wiem, czy post Ci pomoże. Nikt tego nie wie. Ale uważam, że naprawdę warto spróbować. Nic na tym nie tracisz, a możesz sporo zyskać. A niemiłe objawy? Bądź silna, wytrzymaj jeszcze chwilkę, a na pewno ustąpią, jak nie dziś, to jutro czy pojutrze! Pomyśl o tym, co chciałabyś osiągnąć. Czy nie warto się odrobinkę przemęczyć po to, by Twój organizm mógł sam naprawić to, co Ci się w nim nie podoba? Głód to po części to, co siedzi nam w głowie. Ugotuj sobie postne spaghetti, najedz się głową, zobaczysz, że będzie dobrze. Wytrzymaj, liczę na Ciebie, towarzyszko niedoli!:cmok :

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Dzień 4. Widzę pierwsze efekty diety: mam wrażenie, że moja skóra jest mniej tłusta, bardziej matowa, a te trzy krosteczki (akurat nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, coś mi się czasem pojawia przed okresem) same znikają! No i nie boli mnie już głowa. Byłam wczoraj nawet na siłowni! Jak zaczynałam, ważyłam 63 kg/ 160 cm wzrostu. Postanowiłam się zważyć dopiero po całej kuracji, ale mam nadzieję, że te 5/6 kg jednak spadnie <3 No i czuję się już prawie niegłodna. Jedyny minus póki co to zmęczenie, osłabienie, ale to się przeskoczy siłą woli. Dowiedziałam się też dziś, że nie zdałam egzaminu :/ Ale to też mnie w diecie nie złamie! Jeszcze tylko 17 dni, co to jest. A jeśli dalej będę się czuć tak dobrze, może nawet przedłużę poszczenie? W każdym razie jestem z siebie dumna!
Alkase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 13:03   #1475
Alkase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Red face Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witam po krótkiej przerwie (we wpisach, nie w diecie!). Serdecznie wszystkich pozdrawiam z dnia dziewiątego! Jestem osłabiona, kręci mi się w głowie po gwałtownym wstaniu i niestety zmiany ciśnienia wywołują u mnie migreny. Moje ciało nienajlepiej znosi post, ale nic to, jeszcze tylko 12 dni, dam radę Mam znacznie bardziej płaski brzuszek i uda też wyglądają na chudsze. Mam też niestety jadłowstręt i na samą myśl o jakimś daniu robi mi się niedobrze :< Trzymam się, a jeśli czytasz ten wpis i jesteś na diecie - też się trzymaj! ^^
Alkase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 19:29   #1476
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja zaczynam w piątek. Mam przygotowany jadłospis na 7 dni i jutro robię zakupy. Czy ktoś na forum też się szykuje do diety? Byłoby raźniej

Cytat:
Napisane przez Alkase Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Czy któraś jeszcze dietuje?
To mój pierwszy post, założyłam sobie 21 dni. Dzisiaj (12 września) zaczęłam mój trzeci dzień i wreszcie minął mi paskudny ból głowy, który odłączył mnie od życia przez dwa ostatnie dni (a musiałam być w pracy!). Nie jem niczego niedozwolonego, nie przekraczam dziennej dawki jabłek, ale mam inne "grzeszki" - biorę antykoncepcję, palę papierosy (ale ograniczam jak mogę i mam nadzieję, że uda mi się rzucić je dzięki postowi!) oraz suplementuję się - cynk + witamina A oraz biotyna. Mam nadzieję że w ten sposób uniknę wypadania włosów, które spotyka tak wiele z nas. Zamierzam aktualizować swoje wpisy tutaj, fajnie by było, gdyby któraś z Was także się tu udzielała
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:30   #1477
ewka64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja dzisiaj zaczęłam 8 dzień. Na wadze 2kg mniej. Samopoczucie świetne . To moja druga głodówka. Już wiem, że warto. Ustąpiły poranne bóle stawów. Cera ładniejsza, tak przynajmniej wydaje mi się. Konsultowałam dietę ze swoim endokrynologiem bo od kilku lat leczę się na Hashimoto. Moja doktórka powiedziała, że to super sprawa i że dobrze robię.
Po pierwszej głodówce rok temu obniżyłam o połowę ilość eutyroxu i miałam świetne wyniki badań. Na wadzę ubyło 9 kg. Mam nadzieję że i teraz tak będzie. Planuję post 40 dniowy.
ewka64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 18:45   #1478
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Super. Trzymam kciuki. Ja zdecydowałam się na dwa tygodnie postu. Dzisiaj to mój 6 dzień, czuje się dobrze. Spektakularnych efektów diety jeszcze nie ma, ale jestem dopiero na półmetku. Plusem jest to że nauczyłam się robić sporo nowych jarskich dań np. gołąbki czy barszcz. Bardzo polecam też pieczony jarmuż. Jest świetny
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 11:28   #1479
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez anuska9111 Pokaż wiadomość
Super. Trzymam kciuki. Ja zdecydowałam się na dwa tygodnie postu. Dzisiaj to mój 6 dzień, czuje się dobrze. Spektakularnych efektów diety jeszcze nie ma, ale jestem dopiero na półmetku. Plusem jest to że nauczyłam się robić sporo nowych jarskich dań np. gołąbki czy barszcz. Bardzo polecam też pieczony jarmuż. Jest świetny
gołąbki z czym ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 09:15   #1480
ts100
Raczkowanie
 
Avatar ts100
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 338
GG do ts100
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witam wszystkich, zdecydowałam się rozpocząć post dr Dąbrowskiej gdyż mam trochę różnych schorzeń - głównie niedoczynność tarczycy i Hashimoto oraz uporczywy trądzik (mam 35 lat...) a - niestety - wizyty u endokrynologów polegają tylko i wyłącznie na wypisywaniu recept na leki.
I stąd moje pytanie do osób z podobnymi przypadłościami do moich: czy podczas diety wykorzystywaliście wszystkie zalecane warzywa czy odstawiliście te, które źle wpływają na tarczycę (mam na myśli np. paprykę, pomidory, szpinak, brokuł, kapustne itp.).
ts100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 14:53   #1481
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ja jadłam wszystkie warzywa, na które miałam ochotę (oczywiście te dozwolone na poście), pytałam lekarza czy mają ona wpływ na moją tarczycę, powiedział, że nie.
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-02, 11:10   #1482
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Post warzywno-owocowy Daniela/dr Dąbrowskiej

Cześć!
czy jest tutaj może ktoś kto planuje na wiosnę przejść post warzywno-owocowy wg zaleceń dr Dąbrowskiej?
Ja planuję start 2 marca, więc jest dokładnie miesiąc na przygotowania
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 09:04   #1483
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Post warzywno-owocowy Daniela/dr Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez princess_megi Pokaż wiadomość
Cześć!
czy jest tutaj może ktoś kto planuje na wiosnę przejść post warzywno-owocowy wg zaleceń dr Dąbrowskiej?
Ja planuję start 2 marca, więc jest dokładnie miesiąc na przygotowania
Cześć .
Planuję od 7.03.
Zobaczymy jak mi pójdzie- obawiam się jedynie spadku energii, a w pracy muszę być na pełnych obrotach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 14:46   #1484
Joancza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

hejo



Od dwoch dni jestem na diecie WO. 6 lat temu wytrwalam 6 tygodni. Czulam sie wspaniale po tym poscie, zrzucilam 14 kg i przeszlam na wegetarianizm. Jem zdrowo i od czasu do czasu jakies miesko, bo bardzo je lubic . Do tego po poscie moje wyniki na niedoczynnosc tarczycy sie bardzo polepszyly, guzki na sledzionie spowodowane sarkoidoza zmalaly o 30% a po dwoch latach na zdrowej diecie calkowicie sie wchlonely. Jak juz pisalam jestem 2 dzien na tej diecie, gdyz chce sie oczyscic i zrzucic kilka kilo. moj cel to 10 kg. Dzien przed dieta 65 kg a dzis po dwoch dniach 62,5. jeszcze 7,5 kg chociaz piatka z przodu juz mnie bardzo zadowoli, bo od ponad roku nie bylo jej . zawsze te 60 do 65.



Chetnie sie dolacze do Was i bede zdawac relacje.



Pierwszy i drugi dzien byl ciezki ale dzis czuje sie juz ok. nie jestem az tak glodna i wrocila energia chocia dale mi bardzo zimno.

pozdrawiam Was
Joancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 22:11   #1485
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Joancza Pokaż wiadomość
hejo



Od dwoch dni jestem na diecie WO. 6 lat temu wytrwalam 6 tygodni. Czulam sie wspaniale po tym poscie, zrzucilam 14 kg i przeszlam na wegetarianizm. Jem zdrowo i od czasu do czasu jakies miesko, bo bardzo je lubic . Do tego po poscie moje wyniki na niedoczynnosc tarczycy sie bardzo polepszyly, guzki na sledzionie spowodowane sarkoidoza zmalaly o 30% a po dwoch latach na zdrowej diecie calkowicie sie wchlonely. Jak juz pisalam jestem 2 dzien na tej diecie, gdyz chce sie oczyscic i zrzucic kilka kilo. moj cel to 10 kg. Dzien przed dieta 65 kg a dzis po dwoch dniach 62,5. jeszcze 7,5 kg chociaz piatka z przodu juz mnie bardzo zadowoli, bo od ponad roku nie bylo jej . zawsze te 60 do 65.



Chetnie sie dolacze do Was i bede zdawac relacje.



Pierwszy i drugi dzien byl ciezki ale dzis czuje sie juz ok. nie jestem az tak glodna i wrocila energia chocia dale mi bardzo zimno.

pozdrawiam Was
Jesteś wegetarianka ale jesz od czasu do czasu mięso
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 13:26   #1486
Joancza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

przeszlam.., czas przeszly.., czyli przeszlam po poscie a teraz jem zdrowo i od czasu do czasu jakies miesko
Joancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 21:58   #1487
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Joancza Pokaż wiadomość
przeszlam.., czas przeszly.., czyli przeszlam po poscie a teraz jem zdrowo i od czasu do czasu jakies miesko
rozumiem.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 21:05   #1488
mania789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć. Dziś mój 3 dzień na poście. Czuje się najedzona i jeszcze nie znudzona. Ale zimno mi strasznie. Wczoraj strasznie miałam sztywne ścięgna i bolący kręgosłup ale ćwiczenia i rozciąganie pomogło. dziś na rozgrzanie wypiłam 2 szklanki ciepłej wody z imbirem i tak mi ciśnienie skoczyło, że aż mi duszno. Dziś już tylko woda do końca dnia. Spróbuję następnym razem cynamonu bo mi serducho zaraz wyskoczy.

Dla mnie post jest przygotowaniem do przejścia na dietę wegańską. Muszę się nauczyć gotować w nowy sposób i mam wrażenie, że to jest dobry krok. Planuje wytrwać 10 dni na WO i powoli zacząć włączać kaszę, ziarna, pestki i strączki. Trzymajcie kciuki.
PS: jak poradzić sobie z mamą w święta? ona tego nie zrozumie
mania789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 20:12   #1489
Agata_Q
Przyczajenie
 
Avatar Agata_Q
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć, też jestem na diecie WO od 1.04, więc może będzie nam razniej😉

Rok temu przeszłam 2 tygodnie i czułam się świetnie, schudłam wtedy 7og, ale później zaczęłam wpierdzielać po jakimś czasie frytki, pizze itp. 🤦☠♀️

Teraz postanowiłam się zmierzyć z 42 dniami, za chwilę połowa, a mnie mniej o 9.2kg🐖

Jem raz dziennie zupę (krem z brokuł ów i cukinii z czosnkiem rulezzz), i duuuzo surowych warzyw (surowa marchew, kalarepę, kalafiora, rzodkiewki, trochę jabłek - wczoraj miałam sajgon w pracy i nie miałam żadnej przerwy, więc żywilam się cały dzień jabłkami), czasem robię koktajle (ogórek, jabłko, sok z cytryny, pietruszka - natka, czasem dodaje szpinak, albo jarmuz i czasem dodaje 3 mrożone truskawki, żeby mieć coś slodszego). Pije dużo ziół i herbat owocowych. Śmieje się, że zywie się zapachem jedzenia, bo codziennie gotuję dla rodziny normalne żarcie (swoją drogą doprawiam im na oko i mi wychodzi ponoć idealnie, więc mam satysfakcję, że mam pamięć 'mięsni' &#128523

Zawzielam się i nawet święta mi nie straszne. Na słodkie w ogóle nie mam ochoty, ale jak cholera mam ochotę na ziemniaki, najlepiej hussleback 😍

Powodzenia, mam nadzieję, że nam to na zdrowie wszystkim wyjdzie!

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Mania, mi też zimno cały czas. Dziś to wręcz się czuje przeziębiona, może to kryzys ozdrowieńczy, a może złapała od smakrających dzieci. Siedzę pod kocem i pije dziurawiec z imbirem.

Co do mamy w święta, to bym otwarcie powiedziała, że to moja sprawa, co chcę jeść. Na moją podziałało😉
__________________
Od 10.10.2013 codzienne ćwiczenia z Ewą Chodakowską!!
Agata_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 18:37   #1490
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dziewczyny, jestem dwa miesiące po zakończeniu postu i bardzo zaczęły mi wypadać włosy. Czy któraś z Was miała podobnie?
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 18:38   #1491
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez anuska9111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem dwa miesiące po zakończeniu postu i bardzo zaczęły mi wypadać włosy. Czy któraś z Was miała podobnie?
Tak. To normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 20:47   #1492
Agata_Q
Przyczajenie
 
Avatar Agata_Q
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Mi poprzednio nie wypadły, ale robiłam tylko dwa tygodnie, zobaczymy, jak będzie tym razem. A na poczet ewentualnie wypadajacych, stosowalyscie jakieś specyfiki?



Przetrwała święta bez grzeszkow, jestem z siebie dumna. Pełne trzy tygodnie zakończyła z wynikiem równe - 11kg, z czego jestem mega zadowolona.

Właśnie gotuję w wolnowarze bigos z książki dr Dąbrowskiej, a na kolacje kanapki z kalarepe z pasta paprykowa i pomidorowa. Zjem że smakiem po tym, jak uhotowalam ostatnio gar ohydnego leczo, które mi na maksa nie smakowało, więc się 3 dni maltretowalam nim.



Jak u Was święta? Udało się przetrwać i nie zwariować?
__________________
Od 10.10.2013 codzienne ćwiczenia z Ewą Chodakowską!!
Agata_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 00:25   #1493
delov
Raczkowanie
 
Avatar delov
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 147
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Przepraszam, ale ja sie łapie za glowe jak czytam ten wątek i to jak na własne życzenie się niszczcie choc pewnie się bedziecie zarzekać, że jest inaczej...
delov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 00:29   #1494
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez delov Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale ja sie łapie za glowe jak czytam ten wątek i to jak na własne życzenie się niszczcie choc pewnie się bedziecie zarzekać, że jest inaczej...
To nie czytaj i się nie łap.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 09:35   #1495
Agata_Q
Przyczajenie
 
Avatar Agata_Q
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Delov, myślałam podobnie jak Ty, dopóki nie zaczęłam czytać opracowań i wyników badań. Poczytaj, zmienisz zdanie.



U mnie dobiega końca piąty tydzień. Zmieniłam myślenie o jedzeniu, byłam od niego uzależniona i traktowałam jako nagrodę lub pocieszenie. Teraz traktuje je bardziej jako paliwo do życia i nie myślę o nim non stop. Mam ochotę na rzeczy spoza postu, ale o dziwo nie na słodycze, czy fast food, a na ziemniaki i strączkowe.

Wreszcie mam ósemkę z przodu, poszło już 14.8kg☺️

Jak u Was? Mam nadzieję, że nikogo kryzysy ozdrowieńczy nie odpadają, bo to okropne było u mnie🤦☠♀️
__________________
Od 10.10.2013 codzienne ćwiczenia z Ewą Chodakowską!!
Agata_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 14:17   #1496
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dzień trzeci. Okropny ból głowy. Aż musiałam wziąć paracetamol. Pomógł tylko na chwilę. Postaram się przeczekać ale nie wiem czy dam radę prowadzić auto po całym dniu w pracy z takim bólem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 18:22   #1497
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Dzień trzeci. Okropny ból głowy. Aż musiałam wziąć paracetamol. Pomógł tylko na chwilę. Postaram się przeczekać ale nie wiem czy dam radę prowadzić auto po całym dniu w pracy z takim bólem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem teraz na diecie, a wczoraj tak bolała mnie głowa, że nie pomagało praktycznie nic. Może to nie była ta kwestia. Ja bym stawiała na pogodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 18:55   #1498
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Siódmy dzień mija dzisĂŹaj. Pierwsze dwa brakowało mi bardzo białka. Teraz już nie. Nie myślę cały czas o jedzeniu, nie jestem głodna. Schudłam tylko kilo, ale w pasie o 3 cm mniej.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 00:50   #1499
Kasia17927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej dziewczyny czy jest tutaj ktoś?

Jestem na diecie już 3 dzień



Najgorszy póki co był pierwszy. Ból głowy był nie do zniesienia i strasznie zimno mi było.
Kasia17927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 17:57   #1500
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 151
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej Dziewczyny, ja dziś zaczęłam Już kiedyś byłam na poście i bardzo dużo schudłam. Od tego czasu wróciło mi kilka kilogramów. Nie ma tragedii, ale fajnie byłoby się ich pozbyć.

Pamiętam, że - oprócz kilku pierwszych dni, gdy boli głowa, jest się sennym i ma się brzuch jak balon - na poście czułam się super.

Trochę boję się sylwestra Ale może przetrwam na paseczkach z marchewki/pietruszki i suszonych jabłkach
__________________
Zgaduję, że możecie to nazwać "porażką", ale ja wolę termin "nabywanie doświadczenia"
Andy Weir - Marsjanin
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.