Last minute we wrześniu? Warto czekać? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-26, 22:32   #61
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Pracuję w branzy wiec powiem wam jak to jest z last minute

last w tym roku? powodzenia seeetki tysiące ludzi nie chce turcji tunexji egiptu co kto wchodzi.. proszę pani tam gdzie bezpiecznie ( standardowo grecja hiszpania bułgaria ). lastów NIE MA. brakuje juz miejsc a ceny? hmmm nawet nie wiecie jak biuro podnosi ceny im blizej do wyjazdu.. zarabiamy na 'lastowcach " płacą duzo więcej jak na przedsprzedazy. to taka ciekawostka z branzy na 'lascie; zostają hotele syf, które nie poszły wczesniej albo 5* kosmiczna cena. standard. ale nikt wam tego nie powie.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 10:01   #62
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Pracuję w branzy wiec powiem wam jak to jest z last minute

last w tym roku? powodzenia seeetki tysiące ludzi nie chce turcji tunexji egiptu co kto wchodzi.. proszę pani tam gdzie bezpiecznie ( standardowo grecja hiszpania bułgaria ). lastów NIE MA. brakuje juz miejsc a ceny? hmmm nawet nie wiecie jak biuro podnosi ceny im blizej do wyjazdu.. zarabiamy na 'lastowcach " płacą duzo więcej jak na przedsprzedazy. to taka ciekawostka z branzy na 'lascie; zostają hotele syf, które nie poszły wczesniej albo 5* kosmiczna cena. standard. ale nikt wam tego nie powie.

Nie wierze , że świadomy konsument, który wie mniej więcej ile można dać maksymalnie za obskurny hotel czy tam inny 5-gwiazdkowy, obserwujący od kilku lat oferty BP aż tak łatwo nabić w butelke się nie da , czy to last, first czy środek sezonu ....a taki który nie orientuje się w temacie, zamarzyła mu się zagramanica, wchodzi do pierwszego lepszego BP żeby wykupić wczasy, a Pani mu opowiada jaka to swietna okazji, to rzeczywiście może i tak.


Nie zawsze jest tak, że na lastach same syfy. Rzeczywiście ten rok jest wyjątkowy ze względu na zamachy ale ja byłam na super laście, w super hotelu za 900 zł przed sezonem wartym ponad 3000 i podobną sytuacja na laście po sezonie za niewielkie pieniądze w bardzo dobrych warunkach więc jak widać można....nie tylko syf i ubóstwo zostaje, tylko trzeba dobrze szukać. A jeśli rzeczywiście nie ma to lepiej jechac w Tatry niż płacić miliony monet za jakieś kiepskie oferty.


I nikt mi nic nie musi mówić bo sama widzę w wyszukiwarkach jak się kształtują ceny i za co oraz ile płacę

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-07-27 o 10:05
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 10:56   #63
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Agus - moim rodzicom robiłam rezerwację na Bułgarię, last, 1350 zł od osoby. Oczywiście samolotem. Biura zmieniły politykę. Rok temu Itaka dawała duże rabaty na swoje hotele dużo wcześniej, a teraz daje last. Z Rainbow odwrotnie - promocje pojawiają się i znikają. A ogólnie to nie ma reguły. Na pewno w wielu przypadkach firsty wychodziły dużo taniej - rezerwowaliśmy tak w listopadzie Hiszpanię na czerwiec, last był za 800 zł od osoby więcej.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 23:30   #64
paparapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

AguŚ87, chyba nie jest aż tak źle jeśli chodzi o te lasty zwłaszcza przed lub po sezonie. Byłabym skłonna przyznać Tobie rację, ale przy lastach, które są w ścisłym sezonie
Czytałam niedawno bloga parki, która kiedyś prowadziła biuro podróży, teraz są przewodnikami i głównie podróżują i oni tam jasno i wyraźnie wyrażają się nt. wycieczek wykupionych przez BP, również lastów i nie mogą się nadziwić, że ludzie w Polsce na siłę chcą wczasować w ścisłym sezonie, gdzie w innych miesiącach taką samą wycieczkę np. w ofercie last można kupić za połowę ściśle sezonowej ceny Oczywiście wspominają tam o tym, że ludzie którzy mają dzieci nie chcą jeździć poza wakacyjnymi miesiącami, ale tłumaczą również, że przecież jeśli dziecko przez tydzień nie będzie uczęszczać do szkoły to chyba od razu świat się nie zawali
A może znajdzie się tu ktoś kto kupił np. ostatnio lub w tamtym roku jakiś last, niech się podzieli jak to wyglądało cenowo i jakie były warunki ?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez daria w Pokaż wiadomość
Wow, podziwiam jechać na własną rękę z dwójką tak małych dzieci Macie zdrowie, nie powiem Jeśli dzieciaczek nie ma 2 lat to zazwyczaj też w biurze podróży otrzyma się dużą zniżkę albo nawet bezpłatne wakacje. Warto więc pomyśleć zanim podrośnie
He, he, przerabiałam już ten temat dwukrotnie i powiem Ci, że wcześniej też wydawało mi się to mega nieodpowiedzialne. Jednak dużo osób tak jeździ i to z dziećmi. Oczywiście jak wyjeżdżaliśmy pierwszy raz, gdy córka miała roczek to trochę się do tego przygotowywaliśmy, najbardziej przekonała mnie do tego wyjazdu strona www.cro.pl (strona poświęcona maniakom Chorwacji), tam można znaleźć praktycznie wszystkie ważne informacje o Chorwacji. Za pierwszym i drugim razem jechaliśmy w ciemno, tylko za pierwszym razem z roczną córką jechaliśmy na początku września, a za drugim razem z trzyletnią już córką w lipcu. Różnica polega na tym, że we wrześniu super lokum w super cenie można znaleźć w 5 minut i temperatura jest najbardziej dla nas korzystna ok 30 stopni, natomiast w lipcu trzeba trochę czasu poświęcić na szukanie lokum w dobrej cenie, natomiast temperatury są o wiele wyższe niż we wrześniu. Także jak dla mnie wrzesień wygrywa ze ścisłym sezonem pod każdym względem

Edytowane przez paparapapa
Czas edycji: 2016-07-27 o 23:27
paparapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 06:27   #65
gosia12678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 31
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Jeśli naprawdę są takie dobre ceny za wyjazd tygodniowy to sama zastanowię się nad takim urlopem
gosia12678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:44   #66
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

paparapa - to dziwne, że coś takiego piszą osoby, które działały w ramach BP. Na wyjazdach najważniejsza jest pogoda i ciepła woda. Teraz np. na koniec czerwca ta woda w basenach i morzu nie była jeszcze dostatecznie ciepła w Hiszpanii, a jednak w sezonie już jest. Oczywiście najlepiej w wielu miejsc jechać we wrześniu, ale wtedy te stawki nie są o wiele niższe i jeszcze w dodatku szkoła się zaczyna.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:09   #67
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

W Polsce pięknie (nie wszędzie), za granicą również (też zależy). W pełni sezonu zapewne największym problemem jest tłok, choć zdarzają się piękne i mało uczęszczane miejsca, idealne na spacery i relaks. Ze swojego doświadczenia polecam niewielką miejscowość we Włoszech - Crotone. Mniej więcej za "obcasem włoskiego buta" Piękne plaże, zarówno piaszczyste, jak i kamieniste.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 23:21   #68
paparapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez Kamil_Rogala Pokaż wiadomość
W Polsce pięknie (nie wszędzie), za granicą również (też zależy). W pełni sezonu zapewne największym problemem jest tłok, choć zdarzają się piękne i mało uczęszczane miejsca, idealne na spacery i relaks. Ze swojego doświadczenia polecam niewielką miejscowość we Włoszech - Crotone. Mniej więcej za "obcasem włoskiego buta" Piękne plaże, zarówno piaszczyste, jak i kamieniste.
Na własną rękę, samochodem czy przez biuro podróży ?
paparapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:05   #69
kornetka
Raczkowanie
 
Avatar kornetka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Hej,ja właśnie wczoraj z ciekawości sprawdziłam kilka biur podróży i oferty last minute. Szczerze mówiąc, to nie widziałam tam takich cen, o jakich piszecie. Jeżeli już była jakaś tania Turcja, to nie all i nie 4,5 gwiazdki... Przejrzałam naprawdę dużo ofert i nie znalazłam nic co by powalało ceną. Zawsze myślałam, że last minute to faktycznie turbo niskie ceny. A tymczasem na niektórcyh stornoach filtrując <2000zł nie znajdywałam żadnej oferty.

Jak to naprawdę jest?

Myślałam, że znajdę coś interesującego do Katalonii (najlepiej Barcelona), ale jedyne co znalazłam w tym mieście to 3 dni (!?) za 1900zł z przelotem + śniadanie, 3,5gwiazdki...
kornetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 14:03   #70
Olikasa
Przyczajenie
 
Avatar Olikasa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 15
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

jasne, że warto czekać. Przed urlopem z ciekawości oglądnęłam wszystkie last minut'y i ceny wychodzą fenomenalne, ale wylot jest np. na następny dzień lub za 2 dni Także jak najbardziej polecam
__________________
Oliwia
Olikasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 09:08   #71
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez Olikasa Pokaż wiadomość
jasne, że warto czekać. Przed urlopem z ciekawości oglądnęłam wszystkie last minut'y i ceny wychodzą fenomenalne, ale wylot jest np. na następny dzień lub za 2 dni Także jak najbardziej polecam
Możesz podać konkretne strony gdzie tak tanio? 😃 może być na priv, będę wdzięczna 😘
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 11:35   #72
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Dobre lasty zaczynają się na przełomie października i listopada
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 11:53   #73
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez milimija Pokaż wiadomość
Dobre lasty zaczynają się na przełomie października i listopada
Zgadzam się, ale wtedy pogoda już nie ta....
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 21:39   #74
paparapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale wtedy pogoda już nie ta....
Zależy gdzie, na kanarach masz wieczną wiosnę
Ogólnie myślę, że w sierpniu jeszcze trudno o dobry last, ceny powinny spaść we wrześniu Tak ogólnie to ciekawym kierunkiem ostatnio jest Albania, jest tam tanio, więc opłaca się brać lokum bez wyżywienia, ale niestety loty drogie, a samochodem dojechać to jednak trochę daleko
paparapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 16:25   #75
imakaszu
Raczkowanie
 
Avatar imakaszu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale wtedy pogoda już nie ta....
Zależy gdzie się leci. Ja kupiłam w grudniu bilety na Kanary za 10 euro, a do Maroka w lutym za 120zł. Więc tak, da się, trzeba być po prostu cierpliwym i szukać.
__________________
.
! autostopem po świecie - www.podrozezajedenusmiech.pl !


Wszystko o Tanich Lotach - jak ich szukać? http://www.podrozezajedenusmiech.pl/...zukiwania.html
.
imakaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 14:05   #76
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Dokładnie, wiadomo że to różnie bywa, ale na pewno warto sobie porównywać różne oferty. Ja tak robiłam i w zeszłym roku miałam urlop w Egipcie w bardzo dobrej cenie.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:02   #77
paparapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez imakaszu Pokaż wiadomość
Zależy gdzie się leci. Ja kupiłam w grudniu bilety na Kanary za 10 euro, a do Maroka w lutym za 120zł. Więc tak, da się, trzeba być po prostu cierpliwym i szukać.
Super A nocleg i wyżywienie we własnym zakresie ? Leciałaś w ciemno i szukałaś czegoś na miejscu ?
paparapapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 23:06   #78
imakaszu
Raczkowanie
 
Avatar imakaszu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez paparapapa Pokaż wiadomość
Super A nocleg i wyżywienie we własnym zakresie ? Leciałaś w ciemno i szukałaś czegoś na miejscu ?
Na Kanarach nocleg na dziko w namiocie - niezapomniane wrażenia, zwłaszcza jak rozbijesz się po alkoholu zbyt blisko oceanu i budzi Cię przypływ. xD A tak na serio to poza tym bezproblemowo, nieziemskie miejscówki i widok prosto z namiotu na sam ocean/plażę/wulkan. Bardzo bezpiecznie.

W Maroku sypialiśmy też czasem w namiocie, choć zazwyczaj w tanich hotelach w medynach (ta część miasta 'zamknięta' na noc tylko dla miejscowych). Standard niższy, ale za 15zł bez problemu pokój się znajdzie.

Transport autostopem, obie miejscówki pod tym względem mocno zaskoczyły mnie na +. Leciałam w ciemno bo ja zawsze tak robię - nie dość że wychodzi taniej, to jeszcze jest dreszczyk emocji! ^_^
__________________
.
! autostopem po świecie - www.podrozezajedenusmiech.pl !


Wszystko o Tanich Lotach - jak ich szukać? http://www.podrozezajedenusmiech.pl/...zukiwania.html
.
imakaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:46   #79
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

kornetka - takie stawki spoko, ale nie w Hiszpanii. Jeśli chodzi o Europę to jest to jeden z droższych kierunków, a nawet za sporą kasę trudno o bardzo dobre warunki hotelowe, fajne baseny i okolicę. Temat już wiele razy przerobiłam i uwierz mi, że tak po prostu jest.

A Turcja? Tutaj to już na spokojnie znajdziesz porządny hotel z all za 1500 zł, nawet w sezonie. Ja mam rezerwację na drugą połowę września. Ultra all, hotel z bardzo dobrymi opiniami, 1600 zł za tydzień. ;-) Na coś takiego w Europie nie ma szans.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 10:32   #80
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Dziewczyny, próbuję złapać jakąś dobrą ofertę na Maderę we wrześniu. Jak narazie najtaniej wychodzi ok 4000 zł za dwie osoby, standard mocno średni. Czekać jeszcze, czy raczej nic taniej się nie znajdzie?
Na własną rękę wychodzi jeszcze drożej, bo same przeloty (czarter) 2,5-3 tys zł.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 11:32   #81
imakaszu
Raczkowanie
 
Avatar imakaszu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Przeloty za 3k? Wyszukaj sobie na skyscanner.pl z 'Polska' do 'Madera', widok 'cały miesiąc' - 1200zł na wrzesień pokazuje. :p
__________________
.
! autostopem po świecie - www.podrozezajedenusmiech.pl !


Wszystko o Tanich Lotach - jak ich szukać? http://www.podrozezajedenusmiech.pl/...zukiwania.html
.
imakaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 11:57   #82
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez imakaszu Pokaż wiadomość
Przeloty za 3k? Wyszukaj sobie na skyscanner.pl z 'Polska' do 'Madera', widok 'cały miesiąc' - 1200zł na wrzesień pokazuje. :p
3 tys. za dwie osoby, w dwie strony. Poza tym szukam lotów, gdzie nie leci się 35 h
Jeśli znalazłaś dwie osoby, w dwie strony za 1200 zł, to proszę daj link, bo ja nie potrafię.

Aaa, urlop mam 3-18.09, więc też tylko wyjazd w tym terminie wchodzi w grę.

Edytowane przez jesienny_lisc
Czas edycji: 2016-08-21 o 11:59
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 10:46   #83
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

4k za 2 osoby na Maderę to bardzo dobra cena, ja bym nie czekała. Ale co masz w pakiecie? Śniadania czy coś więcej? Jedź z wyżywieniem, bo jednak na miejscu jest trochę drogo. Nastawiasz się na wypoczynek, czy zwiedzanie? Jaka jest wtedy na Maderze pogoda?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 16:32   #84
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Nieśmiało podepnę się pod temat i poobserwuję konwersację dotyczącą Madery, bo i kierunek super, i termin też ciekawy, bo poza szczytem sezonowym
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 18:24   #85
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Last minute (chyba z Itaki) była tylko ze śniadaniami. Poza tym na 7 dni i stwierdziliśmy, że to trochę krótko.

Zamiast tego kupiliśmy bilet na Maderę (czarter), w myślę, że dobrej cenie ok. 1000 zł za dwie osoby, a wracać będziemy tanimi liniami z przystankiem w Porto.

Nie mam jeszcze noclegu na Maderze, co trochę mnie przeraża, właśnie siedzę na booking i airbnb Ale wygląda na to, że bilety + nocleg wyjdą trochę taniej niż wycieczka z BP, a trochę dłużej i jeszcze Porto!

Myślę, że godny uwagi jest też czarter w dwie strony za te 2,5 tys. Do wyszukania na stronie Itaki albo Tui, niestety już nie pamiętam. Wylot 7.09, powrót 14.09. Bagaż rejestrowany + podręczny w cenie.

kentas, nastawiam się głównie na wycieczki po wyspie i dużo łażenia, pogoda we wrześniu jest jeszcze letnia ok. 25st.

Edytowane przez jesienny_lisc
Czas edycji: 2016-08-23 o 18:25
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 10:45   #86
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

To było na 14 dni ze śniadaniami. Teraz najlepsze to widzę to - http://www.travelplanet.pl/wczasy/of...ugalia/madera/ 1700 zeta ze śniadaniami. Jeśli nastawiacie się na wycieczki ze zwiedzaniem, to chyba nie ma sensu coś więcej niż śniadania, ewentualnie HB, bo i tak w hotelu wiele czasu nie spędzicie, co nie?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 20:43   #87
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Moja koleżanka leci w przyszłym tygodniu do Bułgarii na tydzień, wczasy wykupiła przedwczoraj i mówiła, że płaci niecałe 2 tys za dwie osoby. Szczegółów nie znam (jaki hotel, czy all inclusive), wiem tylko, że z Itaką. To chyba bardzo tanio.
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 10:37   #88
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

To zależy co ma w pakiecie, bo moi rodzicom w środku sezonu za 2,4 k na Travelplanet ustrzeliliśmy fajny hotel ze śniadaniami. Oczywiście cena za dwie osoby. Teraz już po sezonie, a za tydzień to może już być loteria z pogodą. Deszcz pewny, pytanie w jakiej ilości. Mimo wszystko cena całkiem w porządku, chociaż zależy jaki hotel zarezerwowali, bo to akurat robi ogromną różnicę.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 19:58   #89
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Czy tylko ja w tym roku zauważyłam, że lasty są bardzo drogie?:banghead:
Od dwóch dni mam wolne i czekam na jakiegoś lasta, żeby jechać w tygodniu. Celuje w Grecję. Mamy praktycznie już połowę września, a ceny dość wysokie jak na lasty.
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 21:02   #90
slonecznik11
Raczkowanie
 
Avatar slonecznik11
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 65
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Czy tylko ja w tym roku zauważyłam, że lasty są bardzo drogie?:banghead:
Od dwóch dni mam wolne i czekam na jakiegoś lasta, żeby jechać w tygodniu. Celuje w Grecję. Mamy praktycznie już połowę września, a ceny dość wysokie jak na lasty.

Mam tak samo, również przeglądam oferty dotyczące Grecji. Sądziłam, że teraz będzie coś sensownego za dość fajne pieniądze ale niestety ceny nie są przychylne.
slonecznik11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-16 17:36:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.