Blizny potrądzikowe - Wroclaw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 00:34   #1
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508

Blizny potrądzikowe - Wroclaw


Witam. Po wieloletniej walce z tradzikiem zdecydowalam sie podjac kolejna wojne, tym razem z bliznami. Gabinety med.estetycznej oferuja przerozne zabiegi niwelujace blizny potradzikowe. Ciezko jest sie zdecydowac na ktorys z nich, zwlaszcza jesli nie dysponujemy odpowiednia iloscia czasu wolnego na pozniejsza rekonwalescencje. Sposrod metod usuwania blizn najbardziej przekonuje mnie peeling Jessnera oraz TCA. Ktory z tych zabiegow ma bardziej inwazyjny wplyw na skore a jednoczesnie okres gojenia sie ran nie przekracza 2 tygodni(chodzi mi glownie o okres luszczenia sie skory).Zwracam sie rowniez z prosba o namiary na specjaliste, ktoremu bede mogla zaufac na tyle zeby poddac sie takiemu zabiegowi (okolice Wroclawia, Legnicy, Jeleniej Gory).Bede wdzieczna za wszelka pomoc

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2012-02-11 o 00:35
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:03   #2
fanka901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 80
Dot.: Blizny potrądzikowe - Wroclaw

Cześć
Nie wiem nic o metodach które wymieniłaś, ale mogę polecić Ci mikrodermabrazję. Nie wiem jak duże masz te blizny, ale w razie czego możesz poddać się kilku zabiegom w odstępie 2 tyg. Czas rekonwalescencji to jakieś 2-4 dni. Oczywiście radziłabym to zrobić u dermatologa, ale salony kosmetyczne także oferują ten zabieg.
fanka901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:01   #3
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Blizny potrądzikowe - Wroclaw

Niestety ani mikrodermabrazja ani kswasy o niskim stezeniu jak rowniez peeling kawitacyjny czy metoterapia beziglowa, nie maja wielkiego wplywu na stan mojej skory. Zabiegom mikrodermabrazji poddawalam sie regularnie co miesiac przez ponad rok i poprawy nie widze zadnej.To samo dotyczy pozostalych zabiegow. Jestem wytrwala i nie oczekuje spektakularnych efektow po jednym zabiegiu ale mysle,ze 12 roznica powinna byc znaczna. Dziekuje jednak za podpowiedz

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2012-02-12 o 17:03
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.