Męskie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-10, 10:22   #1
bigpoppa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1

Męskie włosy


Cześć wam, mam następujące pytanie. Ostatnio zastanawia mnie stan moich włosów a mianowicie jednej strony. Na skroni jest jakby rzadsza i obawiam sie, że to może być zakole? Chociaż już tak miałem dawno temu a jak włosy podrosły to temat znikał po zarosło bardziej. Ale druga strona jest bardzo dobrze zarośnięta. W rodzinie tata ma zakola, natomiast dziadek, brat czy ja tych zakoli nie mamy. Ogólnie mam fajna fryzurę, jak dłuższe włosy mam to się delikatnie wywijają, falują. Wkurza mnie ten jeden bok. Cały czas sie tam dotykam, patrzę czy mam zakola, jakaś obsesja. Z tego wszystkiego aż mnie tam boli skóra i włosy tak jakby bo non stop stoję w lustrze i tam sie wpatruje bo nie mam tak jak z prawej strony. Zamówiłem sobie szampon i pewnie mi sie tam zagęści. Nigdy nie miałem problemów. Załączam fotki. Co myślicie?
bigpoppa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-10 11:22:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.