Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-15, 09:20   #91
Margaretka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Witam wszystkie Panie!
Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na forum i przyznam szczerze, że mam coraz więcej obaw oraz jak się okazuje - zerową wiedzę na temat powiększania biustu A tym bardziej na temat tych wszystkich implantów: rodzajów, rozmiarów, wyjściówek... Czarna magia!
Długo myślałam nad tym zabiegiem. Jednak w rzeczywistości okazuje się, że ja chyba nie potrzebuję dużego, nowego biustu Potrzebuję tylko naprawić asymetrię tego posiadanego. Jedną pierś mam o około rozmiar mniejszą niż drugą. Czy któraś może orientuje się, czy można to naprawić innym sposobem niż operacja? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Margaretka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 09:56   #92
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Margaretka1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na forum i przyznam szczerze, że mam coraz więcej obaw oraz jak się okazuje - zerową wiedzę na temat powiększania biustu A tym bardziej na temat tych wszystkich implantów: rodzajów, rozmiarów, wyjściówek... Czarna magia!
Długo myślałam nad tym zabiegiem. Jednak w rzeczywistości okazuje się, że ja chyba nie potrzebuję dużego, nowego biustu Potrzebuję tylko naprawić asymetrię tego posiadanego. Jedną pierś mam o około rozmiar mniejszą niż drugą. Czy któraś może orientuje się, czy można to naprawić innym sposobem niż operacja? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Hej!
Żadna z nas nie urodziła się z tą wiedzą dotyczącą operacji, implantów, rekonwalescencji itd. Po prostu trzeba poświęcić czas i zdobyć tę wiedzę Pochodzić na konsultację do chirurgów i popytać oraz szukać w internecie.
Co do poprawy asymetrii w inny sposób niż operacja - PODOBNO jest przeszczep tłuszczu, ale jak fora i grupy na FB długie i szerokie, to nie natknęłam się na nikogo, kto to robił. Efekty są nieprzewidywalne i malejące w czasie, a cena nie tak bardzo korzystna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 10:13   #93
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Margaretka1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na forum i przyznam szczerze, że mam coraz więcej obaw oraz jak się okazuje - zerową wiedzę na temat powiększania biustu A tym bardziej na temat tych wszystkich implantów: rodzajów, rozmiarów, wyjściówek... Czarna magia!
Długo myślałam nad tym zabiegiem. Jednak w rzeczywistości okazuje się, że ja chyba nie potrzebuję dużego, nowego biustu Potrzebuję tylko naprawić asymetrię tego posiadanego. Jedną pierś mam o około rozmiar mniejszą niż drugą. Czy któraś może orientuje się, czy można to naprawić innym sposobem niż operacja? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Hej. Z tą operacją to jest tak, że jak się wymaże z pamieci pierwsze 3-5 dni to potem będziesz mieć tylko miłe wspomnienia.
Ja miałam asymetrię, plus ogromny zwis i udało się to naprawić. Żałuję że tak późno się zdecydowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 10:29   #94
Kizmiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Margaretka1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!

Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na forum i przyznam szczerze, że mam coraz więcej obaw oraz jak się okazuje - zerową wiedzę na temat powiększania biustu A tym bardziej na temat tych wszystkich implantów: rodzajów, rozmiarów, wyjściówek... Czarna magia!

Długo myślałam nad tym zabiegiem. Jednak w rzeczywistości okazuje się, że ja chyba nie potrzebuję dużego, nowego biustu Potrzebuję tylko naprawić asymetrię tego posiadanego. Jedną pierś mam o około rozmiar mniejszą niż drugą. Czy któraś może orientuje się, czy można to naprawić innym sposobem niż operacja? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
Cześć, jestem 7 dni po operacji, pierwsze cztery to był taki koszmar że ciężko mi sobie wyobrazić że dzisiaj się czuje normalnie tylko trochę swędzi. Jak minie to się szybko zapomina na pierwszej konsultacji lekarz powinien ci przedstawić rodzaje implantów, cięć i odpowiedzieć na twoje pytania


Dziewczyny, nie wiem jak to się stało ale chyba dobrali mi zły stanik pooperacyjny, jest o co najmniej o rozmiar za duży 80D - na obwód >77cm i 100 cm w biuście, a ja mam 72/91 teraz.
W piątek mam konsultacje to się dopytam ale mógłby być jakiś cel w założeniu większego?
Podciąga mi się na plecach przez ten duży obwód

Czy któraś z was kupowała lipoelastic? Ich rozmiarówka jest faktycznie zawyżona? Myślałam o 70D do moich wymiarów

Wysłane z mojego moto g(60)s przy użyciu Tapatalka
Kizmiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 14:30   #95
BellaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cześć dziewczyny

Jestem na forum nowa , postanowiłam dołączyć ponieważ przymierzam się do operacji w przyszłym roku .

Biust zawsze miałam mały ale po wykarmieniu 2 dzieci nie mam już nic. Operacje będę robić prawdopodobnie w Pradze. Czy któraś z dziewczyn świeżo po mogła by napisać jaki aktualnie jest koszt powiększenia w Polsce ?
BellaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 16:16   #96
Kizmiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez BellaM Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jestem na forum nowa , postanowiłam dołączyć ponieważ przymierzam się do operacji w przyszłym roku .

Biust zawsze miałam mały ale po wykarmieniu 2 dzieci nie mam już nic. Operacje będę robić prawdopodobnie w Pradze. Czy któraś z dziewczyn świeżo po mogła by napisać jaki aktualnie jest koszt powiększenia w Polsce ?
Wrocław: 16000 zł mentor xtra hp, 1.5 tysiąca taniej starszy mentor

Wysłane z mojego moto g(60)s przy użyciu Tapatalka
Kizmiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 21:15   #97
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Kizmiz Pokaż wiadomość
No nic, zobaczymy, właśnie ta tkanka podobno jest podatna na szybkie zrastanie a ja robiłam je niedawno. A jak zabezpieczalyscie miejsce cięcia podczas brania prysznica?
Jeśli dobrze pamiętam, to nie zabezpieczałam.


Cytat:
Napisane przez Kizmiz Pokaż wiadomość
Kurcze, przestroga dla innych, dzisiaj czyli na 5 dzień próbowałam założyć kolczyki i niestety zarosły zdjęto mi dreny i założono stanik z pasem ale chciałam dzisiaj nie używać już przeciwbólowych i dostałam temperatury 37.4. A pamiętasz czy jak nosilas biustonosz to uciskał mocno miejsca cięcia? Bo mój się w nie wbija i nie wiem jaki to ma wpływ na gojenie
Jestem zaskoczona tym zarośnięciem, nie wiem ile czasu temu przekłuwałaś, a może ja jestem jakaś inna jednostka, ale miałam z 10 lat przerwy z kolczykami w uszach i bez problemu założyłam.

Jak dla mnie biustonosz pooperacyjny był bardzo komfortowy, nic nie uciskało.


Cytat:
Napisane przez Kizmiz Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie ♥️ jak się trochę wygoja i opadną to pochwalę się rezultatem dużo zmalały wam po kilku miesiącach?
Bym powiedziała, że nie zmalały, tylko zmieniły kształt i przestały być napięte.


Cytat:
Napisane przez Margaretka1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na forum i przyznam szczerze, że mam coraz więcej obaw oraz jak się okazuje - zerową wiedzę na temat powiększania biustu A tym bardziej na temat tych wszystkich implantów: rodzajów, rozmiarów, wyjściówek... Czarna magia!
Długo myślałam nad tym zabiegiem. Jednak w rzeczywistości okazuje się, że ja chyba nie potrzebuję dużego, nowego biustu Potrzebuję tylko naprawić asymetrię tego posiadanego. Jedną pierś mam o około rozmiar mniejszą niż drugą. Czy któraś może orientuje się, czy można to naprawić innym sposobem niż operacja? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
W zasadzie szeroka wiedza nie jest niezbędna. Ja sobie wybrałam lekarza do którego miałam zaufanie, wiedziałam, że nie chcę biustu który wygląda jak w staniku bez stanika, tyko naturalny, więc jedyna wiedza z jaką szłam na wizytę, to że chcę anatomiczne implanty. Powiedziałam że chcę fajnych naturalnie wyglądających piersi. Dobór rodzaju oraz rozmiaru pozostawiłam lekarzowi, ten mi zaproponował 275 anatomiczne, przymierzyłam, spodobało mi się i tyle.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-15, 21:55   #98
Kizmiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona tym zarośnięciem, nie wiem ile czasu temu przekłuwałaś, a może ja jestem jakaś inna jednostka, ale miałam z 10 lat przerwy z kolczykami w uszach i bez problemu założyłam.
W uszach tak, też kilka miesięcy mogę nie nosić ale sutki inna tkanka, tak samo język szybko zarasta. Szkoda, bo je lubiłam, będę musiała znów robić

Tak na maksa mnie swędzą szwy i drapie stanik w tym miejscu.
Pamiętasz asiulka jakiej firmy miałaś stanik?

Wysłane z mojego moto g(60)s przy użyciu Tapatalka
Kizmiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 17:40   #99
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Kizmiz Pokaż wiadomość
Tak na maksa mnie swędzą szwy i drapie stanik w tym miejscu.
Pamiętasz asiulka jakiej firmy miałaś stanik?
Niestety nie. Wieczorem poszukam, bo pewnie gdzieś jeszcze leży, ale nie robiłabym sobie wielkich nadziei, bo ja pierwsze co robię, to odcinam metki, bo mi przeszkadzają, na materiale pewnie oznaczenia nie ma.

Jak patrzę po zdjęciach w internecie, to było takie coś: https://pinkbra.pl/strona-glowna/107...846931532.html
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2022-08-16 o 17:43
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 21:27   #100
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Sprawdziłam i trafiłam z linkiem idealnie , mam właśnie stanik lipoelastic.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 14:35   #101
Bella93
Raczkowanie
 
Avatar Bella93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Hej dziewczyny mam umówioną operacje na 12.09 powiększenie piersi implantami i już zaczynam się stresować to moje drugie podejście. Pierwsze było rok temu, zrezygnowałam 2 tygodnie przed operacją, głównie przez stres :/ no i wtedy też trochę wahałam się z rozmiarem. Nie wiem jak sobie poradzić z tym stresem, próbuje nie myśleć o operacji, ale niestety nie wychodzi najgorsze że niedługo zaczynam urlop, nie udało mi sie go przełożyć, więc będę miała jeszcze więcej czasu na myślenie.
Bella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-20, 15:13   #102
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Bella93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam umówioną operacje na 12.09 powiększenie piersi implantami i już zaczynam się stresować to moje drugie podejście. Pierwsze było rok temu, zrezygnowałam 2 tygodnie przed operacją, głównie przez stres :/ no i wtedy też trochę wahałam się z rozmiarem. Nie wiem jak sobie poradzić z tym stresem, próbuje nie myśleć o operacji, ale niestety nie wychodzi najgorsze że niedługo zaczynam urlop, nie udało mi sie go przełożyć, więc będę miała jeszcze więcej czasu na myślenie.
Musisz sama sobie odpowiedzieć na pytanie, czy bardziej chcesz te piersi, czy bardziej się boisz.
Też miałam taki czas przed operacją, pewnie większość z nas tak ma. W sumie brak zastanawiania się "a co jeśli..." świadczyłby bardziej o nieświadomym i życzeniowym podejściu do tematu, a nie przemyślanym i racjonalnym.
Czego się obawiasz? Dużo czytasz na ten temat? Rozmawiasz (choćby online) z dziewczynami po operacji (od Twojego chirurga czy o podobnej wyjsciowce i implancie)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 15:42   #103
Bella93
Raczkowanie
 
Avatar Bella93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Hej, dużo czytam i właśnie to chyba jest mój problem, bo niepotrzebnie nakręcam stres. Pisałam z kilkoma dziewczynami, utwierdziły mnie w przekonaniu że mam wybrany dobry implant. Operatora wypytałam o wszystko co mnie nurtowało... Bardzo chcę mieć większe piersi od dawna i nie szukać już staników 70A z pushupem. Strach się bierze stąd, że nigdy nie miałam żadnej operacji. Miałam jedynie korektę powiek, ale to wydaje mi się błahostką przy powiększaniu piersi. Chyba najbardziej boje sie rekonwalescencji i bólu po operacji. Chciałabym mieć to już za sobą.
Bella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 16:02   #104
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Bella93 Pokaż wiadomość
Hej, dużo czytam i właśnie to chyba jest mój problem, bo niepotrzebnie nakręcam stres. Pisałam z kilkoma dziewczynami, utwierdziły mnie w przekonaniu że mam wybrany dobry implant. Operatora wypytałam o wszystko co mnie nurtowało... Bardzo chcę mieć większe piersi od dawna i nie szukać już staników 70A z pushupem. Strach się bierze stąd, że nigdy nie miałam żadnej operacji. Miałam jedynie korektę powiek, ale to wydaje mi się błahostką przy powiększaniu piersi. Chyba najbardziej boje sie rekonwalescencji i bólu po operacji. Chciałabym mieć to już za sobą.
Rozumiem, to trudne opanować ten strach, obawę przed nieznanym. Skazywanie się na ból z premedytacją nie jest niczym fajnym i często kłóci się z naszymi marzeniami.
Ja to sobie racjonalizowalam tak, że setki tysięcy kobiet robią tę operację i mają się świetnie, prawie żadna nie żałuje. Skoro one mogły to zrobić, to czemu nie ja? Pomagało mi też jak najlepsze przygotowanie się do operacji i rekonwalescencji - sprawdzenie, czy jestem na 100% zdrowa, aby nie było niespodzianek przy odbiorze ostatecznych wyników. Robiłam też więcej badań, aby wyeliminować jakieś inne podejrzenia chorób, które implanty ewentualnie mogłyby zaostrzyć (o podłożu autoimmunologicznym). Przygotowywałam męża na to, co będzie po operacji, jak to może wyglądać i że ma wtedy nie panikować tylko mnie wspierać Ćwiczył mycie mi włosów.

Może też spróbuj takiego przygotowywania się i racjonalizacji? I proponuję już za chwilę odciąć się od tematu w mediach społecznościowych i na forum, aby się tym dodatkowo nie stresować. To też mi bardzo pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:18   #105
Margaretka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Ja tak trochę z innej beczki ;-) Wiem, że klinika dr Szczyta jest znana i bez wątpienia dobra w tym co robi. Jednak wydaje mi się, że z cenami przesadzają. Dlatego szukam, czytam i rozglądam się w poszukiwaniu innych dobrych lekarzy, którzy nie robią operacji piersi "za miliony". Natrafiłam na doktora Mateusza Zacharę. Stąd moje pytanie: Czy ktoś miał styczność lub doświadczenie z tym lekarzem? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Margaretka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 19:34   #106
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Margaretka1985 Pokaż wiadomość
Ja tak trochę z innej beczki ;-) Wiem, że klinika dr Szczyta jest znana i bez wątpienia dobra w tym co robi. Jednak wydaje mi się, że z cenami przesadzają. Dlatego szukam, czytam i rozglądam się w poszukiwaniu innych dobrych lekarzy, którzy nie robią operacji piersi "za miliony". Natrafiłam na doktora Mateusza Zacharę. Stąd moje pytanie: Czy ktoś miał styczność lub doświadczenie z tym lekarzem? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Z ciekawości sprawdziłam ich cennik. Nie mają wcale bardzo wygórowanych cen, standardowe warszawskie. Co to jest tysiąc w jedną czy drugą stronę przy takiej operacji. Z tej kliniki kojarzę ze dwa nazwiska chirurgów, którzy są często polecani. Szczyt to chyba już nie operuje w ogóle? Nic o nim nie czytałam już dość dlugo.
Co do M.Z, to nie mam opinii i nie interesowałsm się, bo to nie Warszawa, tylko inne miasto.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-23, 09:27   #107
Cycki2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cześć dziewczyny
Przymierzam się do operacji powiększenia piersi. Moja koleżanka i jedna znajoma robiła sobie u Pani dr Grob.. z Gdańska i ma ślicznie zrobione. Czytałam o niej trochę i zdziwiło mnie, że są osoby niezadowolone z jej usług. Czy macie jakieś nowe informacje? Może już się wypaliła? A może macie info z pierwszej ręki na temat powiększania w Czechach?
Cycki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 17:36   #108
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Witajcie dziewczyny.
Ja już 3 miesiące po liftingu, dzisiaj byłam na kolejnej konsultacji, czwartej już chyba i raczej ostatniej. Piersi wciąż się zmieniają na lepsze, oczywiście prawa ma duże opóźnienie ze względu na wielki krwiak który tam był i w sumie wciąż jeszcze jest. Jestem bardzo zadowolona z efektu mimo, że nie mam implantów i piersi są małe, ale co mnie zdziwiło wydają się być większe niż wcześniej, bo nie wiszą jak naleśniki. O ile na początku byłam na 100 % pewna, że następnym etapem będą implanty, to teraz już nie jestem tego taka pewna. W sumie gdybym wcześniej miała taki biust jak teraz, to nigdy bym nawet nie pomyślała o powiększaniu, bo zależało mi na jędrności, nie na rozmiarze. W zasadzie to implanty mogę zawsze zrobić, nie ma pośpiechu
Co do blizn i korekcji laserem to mój lekarz uważa, że powinnam dać sobie czas do pół roku, bo ładnie się goją i być może w ogóle nie będzie mi to potrzebne. Wokół brodawek to praktycznie nie ma już śladu po szwach. Ale to już sama sobie zdecyduję za kilka miesięcy, na razie poczekam i zobaczę jak to będzie wyglądało. Do tej pory pan doktor zawsze miał rację No i ten stanik sportowy nadal mam nosić jak najczęściej, bo piersi wciąż się jeszcze stabilizują.
Fehn, też miałam trochę problemów z wychodzącymi szwami i stanami zapalnymi, na szczęście nie były to jakieś wielkie problemy i już chyba minęły. Taką mam przynajmniej nadzieję.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 03:01   #109
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Mela, super, że już tak fajnie się goją i jesteś zadowolona z efektu widzę, że długo utrzymujący się krwiak też Ci się zdarzył, więc nie jestem sama. U mnie ta bardziej problematyczna pierś odzywa się po mocniejszym treningu i trochę studzi mój zapał przez to niestety... Bardzo długo się goi, ale mam nadzieję, że w końcu będzie bez bólu nawet po dużym wysiłku.
Zamawiałam ostatnio 10 testowych biustonoszy z Zalando, aby dopasować sobie coś praktycznego i wygodnego. Zostały ze mną tylko dwie sztuki. Kapryśne te piersi i finalnie widzę, że muszę patrzeć na rozmiar 70F aż! Choć w ogóle tego nie widać tak na co dzień. Ale super jest mieć co włożyć do biustonosza, tym się zachwycam cały czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-08, 19:42   #110
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Ja się zdecydowałam na laser, w pakiecie z twarzą i szyją zapłaciłam 200zł, to nic tylko robić , bo w cenie jeszcze paluszek u stopy i osocze było.
Minęły dwa tygodnie i ja na razie na piersiach ocenić nie potrafię, na stopie blizna jest delikatniejsza, ale tu to miałam nieprzyjemny w dotyku, wystający zrost.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 21:32   #111
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

O matko, gdzie takie tanie lasery i to na kilka miejsc. Ja płacę 350zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-09, 21:54   #112
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

O rany, ja też nigdzie nie widziałam takich cen, a orientowałam sie w temacie!!! U mnie też ok. 300 stówek.

squirrelqa, no z tymi cyckami to niestety trochę czasu potrzeba czy to implanty czy lifting Mnie prawa pierś przez ten krwiak jeszcze czasem pobolewa, czasem coś tam kłuje. No trudno, to już tylko drobne niedogodności i w końcu przecież też miną. Poza tym ja tego krwiaka miałam na początku naprawdę wielkiego, jakby miała implant włożony
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-10, 05:29   #113
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Mela dokładnie tak, teraz to już są tylko niedogodności i zwyczajnie trzeba przeczekać na pełne wygojenie. Cierpliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-10, 13:39   #114
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

asiulkaa, a jak wygląda twarz po takim laserze, bardzo widać? Bo się zastanawiam nad tym, ale martwię się, że będą bardzo widoczne ślady. U mnie taki zabieg na samą twarz to 600 zł. I to w promocji
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-11, 20:26   #115
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Może się źle wyraziłam, twarz i szyję z osoczem zrobiłam za 1400, za trzy blizny dodatkowe 200.



Mela ja sobie zabieg robię w piątek i w poniedziałek idę do pracy. Zawsze robiłam z osoczem, bo podobno lepiej się goi, ale porównania nie mam, bo zawsze robiłam w komplecie. W poniedziałek z bliska widać strupki, ale się już nie straszy swoim widokiem , w zasadzie sobota to taki dzień gdzie się jest czerwonym jak prosiaczek i wtedy staram się z domu nie ruszać. No a efekty naprawdę mi się podobają. Niby każą zrobić 3-5 zabiegów, ale ja półtora roku temu zrobiłam dwa i efekt uważam za lepszy niż oczekiwałam. Oczywiście to nie tak, że zmarszczki zniknęły. Po prostu skóra zrobiła się bardziej elastyczna, jakby mi tak z 2-3 lata odjęło.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 12:24   #116
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cześć Dziewczyny! Przycupnę nieśmiało. Odkąd pamiętam obiecywałam sobie, że zrobię piersi po urodzeniu dwójki dzieci. No i stało się, bombelki na świecie, a moje bombelki zgodnie z przewidywaniami się skurczyły i straciły elastyczność. Także plan nadal aktualny. Dopiero zaczynam się interesować tematem, póki co jestem zielona i mam masę pytań. Może odpowiecie na niektóre z nich:
1. Gdzie mogę znaleźć wiarygodną listę polecanych klinik i operatorów w Warszawie?
2. Czy na fb jest jakaś rozsądna grupa na ten temat?
3. Jaki jest obecnie średni koszt operacji w stolicy?
4. Ile minimum czeka się na termin?
5. Skąd czerpałyście informacje na temat powiększania piersi?
Z góry dzięki za każde cenne informacje


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 12:59   #117
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Przycupnę nieśmiało. Odkąd pamiętam obiecywałam sobie, że zrobię piersi po urodzeniu dwójki dzieci. No i stało się, bombelki na świecie, a moje bombelki zgodnie z przewidywaniami się skurczyły i straciły elastyczność. Także plan nadal aktualny. Dopiero zaczynam się interesować tematem, póki co jestem zielona i mam masę pytań. Może odpowiecie na niektóre z nich:
1. Gdzie mogę znaleźć wiarygodną listę polecanych klinik i operatorów w Warszawie?
2. Czy na fb jest jakaś rozsądna grupa na ten temat?
3. Jaki jest obecnie średni koszt operacji w stolicy?
4. Ile minimum czeka się na termin?
5. Skąd czerpałyście informacje na temat powiększania piersi?
Z góry dzięki za każde cenne informacje


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Hej Dobrze pamiętam, gdy sama byłam na tym etapie, co Ty obecnie (z wykluczeniem dzieci, bo nie one były wyznacznikiem) i wiem, że to ogromny temat i dużo emocji do ujarzmienia
Też robiłam operację w Warszawie.
Co do samych pytań to tak:
1 i 2.Te dwie grupy ze screena są dobre, jednak ostatnio wykluczyli możliwość dodawania anonimowych postów, przez co ruch mocno spadł. No i wrzucanie efektów operacji oczywiście też (sama chciałam wrzucić, ale bez anonima nie zrobię tego, bo zwyczajnie wiem, że jest ogromna szansa, że na grupie są osoby z dalszej rodziny, z pracy itd, a niepotrzebne mi coś takiego)
Generalnie lepszego miejsca niż niepłatne prywatne grupy z poleceniami konkretnych nazwisk lekarzy nie znajdziesz. A dobrylekarz czy jakieś inne portale to już w ogóle strzał w kolano - tam to maksymalną ocenę mają nawet rzeźnicy, o których robi się reportaże i sądzi latami z powodu trwałych ubytków na zdrowiu.
3. Okrągłe z 17-19 tysięcy, wiadomo że zależy od renomy lekarza i kliniki. Anatomiczne tysiąc czy dwa tysiące drożej. Radzę jednak mocno przemyśleć swoją sytuację finansową i wiedzieć, czy jeśli będzie jakiś dramat po operacji, to czy wyciągnie się drugie tyle (lub więcej) na poprawkę. Trzeba być na to przygotowaną. Plus same konsultacje (polecam u kilku lekarzy, a nie tylko jeden), do tego badania, leki po, może też fizjoterapeuta i laser po operacji to dodatkowe 2-4 tysiące złotych. No i wymiana bielizny i części ubrań to też trochę kosztuje, ale to już przyjemny wydatek.
4. Na konsultacje i operacje umawiałam się rok temu. Terminy na konsultacje są po kilka miesięcy, pół roku, mój lekarz ma nawet teraz na sierpień 2023 (widziałam właśnie na grupie na FB). Trochę czekania jest. Na operację 3-6-9 miesięcy, przy czym często informują, że raczej na pewno będzie szybciej, bo dziewczyny wypadają z kolejki (rezygnacja lub złe badania). Tylko wtedy trzeba też dość szybko się decydować, robić badania, urlop itd. To też nie dla każdego, wiadomo. Ale generalnie można powiedzieć, że za rok o tej porze możesz już mieć nowe piersi
5. Czytałam kilka części tego wątku (o operacji myślalam 1/3 mojego życia i cały czas trzymałam rękę na pulsie ), do tego stare, zakurzone już forum Beauty w Polsce. Mnóstwo wiedzy, ogromne wsparcie dziewczyn w najbardziej chodliwym czasie forum jakie 10-15 lat temu. Obecnie niestety nie ma za bardzo nowych update'ów tam, ale o teorii i dobrych radach przed i po warto poczytać.
Dużo dały też te grupy na FB, przy czym tam to tylko jakieś luźne hasła, a resztę szukałam samodzielnie w internecie, bo jednak narracja jest dość jednostajna (BII nie istnieje, najlepsze są okrągłe piłki, które widać, że są sztuczne, im większe tym lepsze, dziewczyny nie badają się pół życia, a później płacz, że za tydzień operacja, a tu fatalne wyniki badań i niepokojąca zmiana w piersi itd).

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to dawaj znać IMG_20220913_123836.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2022-09-13 o 13:01
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 15:46   #118
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
No i wymiana bielizny i części ubrań to też trochę kosztuje, ale to już przyjemny wydatek.
Bielizna to w sumie pikuś, ale jak się okazało, że chyba w 2/3 ubrań się nie mieszczę, to trochę czasu i pieniędzy trzeba było na uzupełnienie braków.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 19:43   #119
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

squirrelqa dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Zaczęłam czytać poprzednią część wątku ale miną wieki zanim przez niego przebrnę. Z dwójką maluchów lekko nie jest. Widziałam, że była jakaś lista polecanych klinik, ale chyba już nie jest dostępna. Zapisywałaś sobie może te informacje na etapie swoich poszukiwań i mogłabyś się podzielić? U kogo Ty robiłaś piersi? Jesteś zadowolona? Jak coś to możemy na priv?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 21:08   #120
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
squirrelqa dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Zaczęłam czytać poprzednią część wątku ale miną wieki zanim przez niego przebrnę. Z dwójką maluchów lekko nie jest. Widziałam, że była jakaś lista polecanych klinik, ale chyba już nie jest dostępna. Zapisywałaś sobie może te informacje na etapie swoich poszukiwań i mogłabyś się podzielić? U kogo Ty robiłaś piersi? Jesteś zadowolona? Jak coś to możemy na priv?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Jasne, prześlę Ci priv
Co do listy polecanych klinik z tamtej części, to nie znam niestety, ale mogę napisać Ci kilka polecanych i tę, w której sama byłam. Tutaj raczej nie rzucamy pełnymi nazwami, bo zaraz zlecą się jakieś pseudo reklamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 12:58:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.