Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-18, 19:36   #481
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Casual zawsze i wszedzie, to nie moja bajka.
"Uniform" statystycznej mlodej (20-45) Australijki to legginsy + tshirt + piankowe Havaianasy (a zima adidasy i puchowa kurtka) a do tego koniecznie mala torebka z widocznym logo Gucci/Chanel/YSL.
Plus ogolnie to zamilowanie do wielkich logo na wszystkim.
Tu niczego nie widziałam u Norweżek z widocznym logo. Jak ktoś ma torebkę w logo czy ubrania, to na pewnie nie jest Norweżka z dziada pradziada
Azjatów w pociagu widziałam ostatnio od stóp do głów w logo i ludzie dziwnie na nich patrzyli.

Aha i to nie znaczy, że oni nie mają drogich dodatków.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 00:55   #482
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tu niczego nie widziałam u Norweżek z widocznym logo. Jak ktoś ma torebkę w logo czy ubrania, to na pewnie nie jest Norweżka z dziada pradziada
Azjatów w pociagu widziałam ostatnio od stóp do głów w logo i ludzie dziwnie na nich patrzyli.

Aha i to nie znaczy, że oni nie mają drogich dodatków.
No nie, to tutaj wiekszosc osob chce sie pokazac - torebka z logo Gucci/YSL, portfel LV, brelok przy kluczykach od samochodu tez LV, cardholder LV albo Chanel, wielka kurtka z wielkim logo na cale plecy i drugim mniejszym z przodu a na stopach klapki Dior. Codziennie widze mnostwo tak ubranych kobiet. I popularnym prezentem z okazji skonczenia studiow jest torebka od projektanta za $3-5k.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 22:15   #483
Za_zanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 8
Cool Dot.: Jak ubieraja sie, maluja, styl preferuja kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez amiliana Pokaż wiadomość
Kazdy ma prawo do swojej opinii. Na pewno to, ze czujesz sie Niemka sprawia, ze widzisz to inaczej niz Polka. Wg mnie ( mieszkam w Düsseldorfie) Niemki staraja sie co prawda nosic dobre rzeczy, znaczy markowe ale staraja sie za wszelka cene ubierac sie jakby mialy 20 lat ( a maja 50+) dzinsy z dziurami do tego w wiekszosci blyszczace buty i czesto gesto plecaki jak na wycieczki gorkie. No i na imprezy typu Sylwester ( nigdy wiecej Sylwester z Niemcami) i urodziny nosza dzinsy i buty sportowe . Musi byc wygodnie ...ciagle to slysze. Katastrofa. Aha i spora czesc nie nosi biustonoszy ( cycki wisza niesamowicie,bo mowie tu o kobietkach w srednim wieku), aha i jeszcze jedno, ale to juz opinia niemieckich mezczyzn, ze ich kobiety to "szare mopy", tu farby do wlosow nie maja racji bytu. Opisywalam kobietki w srednim wieku, bo samo jako 40+ na takie zwracam tez uwage.

No tak jest, niezmiennie. Tez mieszkam w Düsseldorfie. Jest jakas mala grupka osob ubranych w majnowsze kolekcje w ubrania drogie i dobrze wygladajace, glownie 40-50 letnie zony bogatych panow. Reczta markowych to nowobogaccy poubierani w Balenciaga, Philipp Plein i krysztalowe czachy ... potem sa pseudoinfluencerzy w niepraktycznych ubraniach z sieciowek, kreca sie po centrum miasta i nagrywaja filmiki dla followersow. Reszta pomyka w dzinsach z dziurami i w bokatowych adidasach, bluzach z kapturem do welnianych plaszczow, z nerkami lub z plecakami, czesto kolorowe wlosy, piercing i oczywiscie tatuaze....
Za_zanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 09:24   #484
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Widzę ostatnio na ulicach powoli zmiany. Zwłaszcza młodzież zaczyna się inaczej ubierać. Widziałam sporo dziewczyn w trenczach. Do tego coraz więcej sklepów z modą retro i widać to na ulicach. Więcej koloru jest.
Nie spodziewam się szpilek na ulicach, ale te barwy mnie niesamowicie cieszą. Wełniane, zimowe płaszcze idealnie dopasowane do sylwetki to super sprawa. Do tego w kolorach typu burgund, zieleń, granat czy musztardowy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 18:21   #485
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Widzę ostatnio na ulicach powoli zmiany. Zwłaszcza młodzież zaczyna się inaczej ubierać. Widziałam sporo dziewczyn w trenczach. Do tego coraz więcej sklepów z modą retro i widać to na ulicach. Więcej koloru jest.
Nie spodziewam się szpilek na ulicach, ale te barwy mnie niesamowicie cieszą. Wełniane, zimowe płaszcze idealnie dopasowane do sylwetki to super sprawa. Do tego w kolorach typu burgund, zieleń, granat czy musztardowy.
Zazdroszczę sklepów retro. U mnie widać kolory, ale wszystko jest oversize albo takie łachmanowate.

Płaszcze też super Myślisz, że to przez to, że jesień w tym roku jest bardzo ciepła? U mnie dopiero dziś jest zimno cały dzień. W weekend chodziłam w cienkiej sukience bez rękawów.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 18:26   #486
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Przez deszcz wydaje się być chłodno. To taki szok zobaczyć poza stolicą ludzi ubranych jak w reszcie Europy, kolorowo, elegancko.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 18:29   #487
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Lepiej późno niż wcale

Ale te kolory są chyba teraz w modzie, bo u mnie w sklepach też są teraz ciemne zielenie, karmazyny i musztardy.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-15, 18:50   #488
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Lepiej późno niż wcale

Ale te kolory są chyba teraz w modzie, bo u mnie w sklepach też są teraz ciemne zielenie, karmazyny i musztardy.
Dopamine dressing jest dość wyraźnym trendem, chociaż z tego co przeglądam ostatnio sklepy, to i tak dominuje czerń, beżowy, trochę ciemnych granatów i kremowych bieli. Na ulicach zbytnio kolorów nie widzę, większość ludzi chyba nie ma ochoty się wyróżniać wyrazistymi kolorami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 20:25   #489
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dopamine dressing jest dość wyraźnym trendem, chociaż z tego co przeglądam ostatnio sklepy, to i tak dominuje czerń, beżowy, trochę ciemnych granatów i kremowych bieli. Na ulicach zbytnio kolorów nie widzę, większość ludzi chyba nie ma ochoty się wyróżniać wyrazistymi kolorami.
Ja widzę ludzi w stonowanych kolorach albo czerni, ale kurtki i płaszcze mają już kolorowe. Szczególnie starsze osoby. Ładnie to wygląda I szaliki mają kolorowe

Mnie tu jest trudno znaleźć elegancki szalik. Wszystko zamawiałam zza granicy, bo tu wszystko jest oversize.

Ja tam chodzę w wyraźnych kolorach. W pracy wyglądam grzecznie, zapięta pod szyję i sukienki za kolano, ale za to w mocnych kolorach. Im nie przeszkadza moja magenta, fiolety czy morski zielony. Pod względem kroju ma być konserwatywnie i mam mieć rajtuzy. Tyle.

A po pracy walnę obcasy pod biurko i wracam do domu w adidasach. W tyłku mam, że mam na sobie elegancką sukienkę i adidasy. Nie będę chodzić w ulewie w obcasach. Tym bardziej, że moje miasto jest na wzgórzach. Ciągle z góry na dół na obcasach. Po pięciu minutach już mam dosyć i chodzę w adidasach.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 20:41   #490
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Przez deszcz wydaje się być chłodno. To taki szok zobaczyć poza stolicą ludzi ubranych jak w reszcie Europy, kolorowo, elegancko.
Czekam zatem z utęsknieniem kiedy ten trend dotrze do Vestlandet choć wczoraj widziałam jakieś śliwkowe i burgundowe odzienia na wystawie NewYorkera, może to ta pierwsza jaskółka
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 21:19   #491
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Czekam zatem z utęsknieniem kiedy ten trend dotrze do Vestlandet choć wczoraj widziałam jakieś śliwkowe i burgundowe odzienia na wystawie NewYorkera, może to ta pierwsza jaskółka
To nie wyglądało na ubrania z New Yorkera, ubrania dobrze uszyte, jakość, widać z daleka.
Do tego buty sportowe, ale nie jakieś wielokolorowe czy białe adidaski, te bardziej designerskie

W sieciówkach tak naprawdę ciężko znaleźć np kolorowe i grube rajstopy, online są oczywiście, zwłaszcza na zalando. Dużo ludzi kupuje to co ma pod ręką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asvalt.jpg (132,6 KB, 39 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-15, 21:23   #492
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To nie wyglądało na ubrania z New Yorkera, ubrania dobrze uszyte, jakość, widać z daleka.
Do tego buty sportowe, ale nie jakieś wielokolorowe czy białe adidaski, te bardziej designerskie

W sieciówkach tak naprawdę ciężko znaleźć np kolorowe i grube rajstopy, online są oczywiście, zwłaszcza na zalando. Dużo ludzi kupuje to co ma pod ręką.
U mnie też nie ma. Są czarne albo nude. Ja zawsze chciałam granatowe albo ciemnozielone i nie mają. A online kiedyś znalazłam jedna parę niebieskich za 20 euro i 6 euro za przesyłkę. To niech spadają.

Tych adidasów u mnie nie widzę. Albo może są, ale nie patrzę ludziom na nogi. Ledwo widzę na oczy w tych ciemnościach wieczorem.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 21:59   #493
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To nie wyglądało na ubrania z New Yorkera, ubrania dobrze uszyte, jakość, widać z daleka.
Do tego buty sportowe, ale nie jakieś wielokolorowe czy białe adidaski, te bardziej designerskie

W sieciówkach tak naprawdę ciężko znaleźć np kolorowe i grube rajstopy, online są oczywiście, zwłaszcza na zalando. Dużo ludzi kupuje to co ma pod ręką.
Lejesz nadzieje w moje spragnione kolorów serce NewYorker nie nadaje się imho do mycia podłóg.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 22:20   #494
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Lejesz nadzieje w moje spragnione kolorów serce NewYorker nie nadaje się imho do mycia podłóg.
Dziwi mnie obecność tej sieciówki w tym kraju. Taki młodzieżowy Bik Bok nie wygląda tak źle w porównaniu z nimi
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 22:36   #495
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Moze to swoiście wyrażona norweska tęsknota za Primarkiem?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-16, 10:29   #496
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Moze to swoiście wyrażona norweska tęsknota za Primarkiem?
Primark z jakością idzie do góry, a ci nadal dno, taka prawda.
Te asfalty / buty są naprawdę wygodne, ale nie wiem czy do dostania poza Norwegią.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 19:31   #497
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Buty nie mój kolor, ale wyglądają na przyjazne stopom.
To prawda, New Yorker jest cienki jak zad węża, do Primarka mam dawny uraz jakościowy, więc info, ze idą w górę jest ciekawe.

Dużo kobaltowa tez widzę do kompletu nb.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 00:57   #498
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Przeszłam się właśnie przez centrum, wokół pełno klubów i pubów. Na plaży nie mieszkamy, a ubiór imprezowiczów na mieście mnie zszokował. Był plażowy

Młode osoby chodzące na bar hopping, na więcej niż 20 lat mi nie wyglądały. Starszych nie zauważyłam. Chyba studencki wypad. Ale przejdźmy do ich ubioru.

Faceci jasnoniebieskie jeansy, zwykły t-shirt i białe adidasy. Taki ubiór jak sprzed 15 lat może. Kiedy takie starte jasnoniebieskie jeansy były modne.

A kobiety w neonowych sukienkach. A mnie to przypominało bardziej tankini niż sukienki. Takie coś, ale dłuższe, ledwo co za tyłek i na tyłek miały spodenki, które wyglądały jak majtki. Wszystkie się tak ubrały. Neonowe kolory - seledyn, wściekła pomarańcz i róż.

Zdziwiłam się, bo jeszcze niedawno młode Irlandki na imprezy wychodziły ubrane jak na bal maturalny.

A teraz neonowe sukienki tankini. I to nie pasowało do siebie. Jak one mają neonowe sukienki to oni mogliby już włożyć neonowe koszule do pary

Oni w lecie się ubierają ciepło, a w zimie chodzą jak na plażę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg il_fullxfull.1412911132_5s9d.jpg (132,0 KB, 50 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 10:07   #499
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Przeszłam się właśnie przez centrum, wokół pełno klubów i pubów. Na plaży nie mieszkamy, a ubiór imprezowiczów na mieście mnie zszokował. Był plażowy

Młode osoby chodzące na bar hopping, na więcej niż 20 lat mi nie wyglądały. Starszych nie zauważyłam. Chyba studencki wypad. Ale przejdźmy do ich ubioru.

Faceci jasnoniebieskie jeansy, zwykły t-shirt i białe adidasy. Taki ubiór jak sprzed 15 lat może. Kiedy takie starte jasnoniebieskie jeansy były modne.

A kobiety w neonowych sukienkach. A mnie to przypominało bardziej tankini niż sukienki. Takie coś, ale dłuższe, ledwo co za tyłek i na tyłek miały spodenki, które wyglądały jak majtki. Wszystkie się tak ubrały. Neonowe kolory - seledyn, wściekła pomarańcz i róż.

Zdziwiłam się, bo jeszcze niedawno młode Irlandki na imprezy wychodziły ubrane jak na bal maturalny.

A teraz neonowe sukienki tankini. I to nie pasowało do siebie. Jak one mają neonowe sukienki to oni mogliby już włożyć neonowe koszule do pary

Oni w lecie się ubierają ciepło, a w zimie chodzą jak na plażę.
Brzmi znajomo, chyba jakiś powszechny trend.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-29, 17:35   #500
naturalvintage
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 22
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

wow, ciekawe kulturowe wyznania, mi sie podoba styl meksykanek ogólnie ameryki południowej
naturalvintage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 20:19   #501
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez naturalvintage Pokaż wiadomość
wow, ciekawe kulturowe wyznania, mi sie podoba styl meksykanek ogólnie ameryki południowej
W sensie?
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 08:46   #502
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez naturalvintage Pokaż wiadomość
wow, ciekawe kulturowe wyznania, mi sie podoba styl meksykanek ogólnie ameryki południowej
Co konkretnie, bo ja znam kilka osób i każda ma inny styl ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 08:40   #503
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

_medianoche o jakim kraju piszesz?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 12:56   #504
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89426494]_medianoche o jakim kraju piszesz?[/QUOTE]

To o Irlandii
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 02:32   #505
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89426494]_medianoche o jakim kraju piszesz?[/QUOTE]

Irlandia.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 23:16   #506
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Co jak co, ale podziwiam tutejsze kobiety, że niezależnie od sylwetki ubierają się jak chcą. To podobno jakaś nowa marka, celebrytki polecają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (78,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (82,9 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (61,2 KB, 70 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-18, 19:05   #507
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Co jak co, ale podziwiam tutejsze kobiety, że niezależnie od sylwetki ubierają się jak chcą. To podobno jakaś nowa marka, celebrytki polecają.

Ale to chodzi o te panie ze zdjecia ? One sa okragle i kobiece, a taka figura najlepiej wyglada w sukience wlasnie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-19, 16:21   #508
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale to chodzi o te panie ze zdjecia ? One sa okragle i kobiece, a taka figura najlepiej wyglada w sukience wlasnie.
Chętnie zobaczyłabym takie rozmiary sukienek u polskich celebrytek lansujących swoje ubrania.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 00:08   #509
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Co jak co, ale podziwiam tutejsze kobiety, że niezależnie od sylwetki ubierają się jak chcą. To podobno jakaś nowa marka, celebrytki polecają.
Jakby ta środkowa miała obcisłe rękawy i była w mocnym, zimnym kolorze to bym brała. Mnie się to podoba. Tylko te kolory są paskudne.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 15:10   #510
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Bardzo mój dekolt, nie bardzo kolor i krój. Ale fakt, widzę te kiecki ostatnio wszędzie.

Mi sie w sumie podoba, ze Norweżki maja wywalone na to jak wyglądają, nie powiem, żeby mi gumka tez nie zluzowała się trochę - i to jest moim zdaniem zdrowe. Jedyne czego tu nie trawie estetycznie to zaniedbane i połamane często paznokcie i parchate pięty w sandałkach, ale w sumie...to nie moje paznokcie i nie moje pięty.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-18 23:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.