Czysta micha cz. 11 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2022-09-02, 11:56   #1951
kqq
Zakorzenienie

Dot.: Czysta micha cz. 11

Margot idziesz do przodu super.
Fajnie z wagą i treningami.

Ja się zwazyłam i jest 63,4. Mogłoby spaść do tych 60, ale jakoś się nie spinam mocno. Przejrzałam wykres wagowy z wagi i wzrasta zawsze po Grecji. Rok temu przed Grecją ważyłam 60, a po już 63.
Na razie sobie ćwiczę, ale jakoś też mocno się nie forsuję. Nawet zakwasów nie mam oprócz bolącej łopatki, która odstawała, a teraz przeżywa szok, że plecy są w bardziej prostej pozycji.
Miska też czysta, ale nie liczę kcal, cały tydzień żywiłam się cukiniami. Ani pizzy, ani czekolady, ani soku . W weekend sobie coś zjem.
IMG_20220902_112619.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
Stary 2022-09-02, 12:03   #1952
kqq
Zakorzenienie

Wolha może spróbuj zwolnionych podcastów. Pewnie są gdzieś dostosowane do różnych poziomów. Teraz jak byście się przeprowadzili to jeszcze większa operacja, bo przewóz mebli.

A i Margot jaka stara baba

Stary 2022-09-02, 17:20   #1953
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Margot gratulejszyn wagi jak i zdrowego podejscia

Kqq bede pewnie probowac, na razie na szczescie nagrania z podrecznika sa normalnie w internecie dostepne na stronie wydawnictwa. Ja mam problem z jezykiem w czasie rzeczywistym. Dzisiaj 2-3 h siedzenia nad nim przed zajeciami, a i tak zapytana bezposrednio pale buraka i zacinam sie. No trudno.

Zasiegnelam info u mojego fryzjera. Sciagna mi henne. Niestety nie na jeden raz. Teraz pytanie dazyc do plomiennej Agnieszki Niedzialek czy zrobic sobie cos szalonego czyli pomaranczowo - rozowe wlosy. Mam czas bo i tak nie wiem kiedy bede w Polsce.

U mnie wczoraj bylo 60,6, dzisiaj 61,2. No ale w czwartki jem po nocy bo wracam z zajec po 21.

Z okazji ze kqq wrzuca zdrowe jedzenie to ja dorzycam alko kawka z wkladka i Moscow mule rzadza 20220902_171057.jpgsignal-2022-09-02-16-27-58-583.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Stary 2022-09-04, 13:26   #1954
kqq
Zakorzenienie

Moje jedzenie też nie takie zdrowe zawsze. W piątek wpadła pizza na cienkim cieście, a wczoraj w czasie roweru lody.
Dzisiaj wpadła tylko joga rozciągająca. Zmęczyłam się wczoraj.
Waga u mnie stoi, ale to nic. Sylwetka wygląda powoli lepiej, ze względu na to, że jest bardziej prosta.

Przeglądałam kilka dni temu Agnieszkę Niedziałek i jakoś dziwnie wyglądać zaczęła. Nie lubię też współprac. Ale fakt nie każdemu takie długie włosy urosną.

Z dzisiejszego roweru wykręcę się, bo już umieram. Częściowo to pewnie też kwesta roweru, że jest po prostu zwykły.
Stary 2022-09-04, 18:15   #1955
kqq
Zakorzenienie

No i tyle z mojego wykręcania się Podstępem i inna droga i tak dojechałam tam gdzie wczoraj. Za to przynamniej tydzień spokoju będzie i już pogoda się kończy.
Nawet dzisiaj kąpały się jakieś dzieci. Ja bym zamarzła.3F94DA4D-C4D5-41A6-96EF-53F349620543-1.jpg

Stary 2022-09-04, 22:56   #1956
Margot85
Wtajemniczenie

Też kojarzę posty kqq z pysznym kolorowym jedzeniem a co poza kadrem to nie wnikam miałam średni weekend, jeszcze w sobotę do południa miałam power... Kupiłam wrzosy, 15l ziemi przyciągnęłam nawet, jakieś dokumenty przygotowalam na poniedziałek, umówiłam się na usg , a potem jakby zeszło ze mnie powietrze nawet podłączyłam telewizor do prądu i netfliks puściłam, taka sytuacja. Jadłam samo komfortowe jedzenie czyli chinol i lody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2022-09-04, 23:56   #1957
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Mialam dzisiaj dzien jak z horroru. Pomieszalam wczoraj alko i dzisiaj umiralam. Boszzz. O 14 w koncu zjadlam cos co mi zostalo w zoladku. Nie polecam takich akcji. Pol dnia czekalam tylkko na to zeby moc w koncu zjesc ibuprom i go za chwile nie zobaczyc ponownie.

Kqq Aga miala w grudniu swoja wyczekana operacje dwuszczekowa. Moim zdaniem sliczna dziewczyna sie teraz zrobila. Ma cala serie filmow z ostatnich 2 czy tam 3 lat o takich operacjach zgryzu. Mnie po obejrzeniu i przeczytaniu szczegolow jest slabo.

Ja ja mega lubie i podziwiam bo jest petarda w ogarnianju tak duzej ilosci spraw. No i mialam przyjemnosc z nia zarowno pisac na insta jak i porozmawiac na zywo, bo tragilysmy na siebie w pkp.

Nie mam jakos problemu z jej wspolpracami, bo ma to przemyslane. Za to faktycznie przestalam obserwowac kilka kont ktore zamienily sie w slupy ogloszeniowe. Teraz chyba musze wywalic Red Lipstick Monster bo juz rzygam jej polecaniem wszystkiego i byciem wszedzie, oczywiscie na zaproszenie.

Stary 2022-09-05, 21:55   #1958
kqq
Zakorzenienie

No nie zazdroszczę cierpienia ze szczęką.
Z włosowych kanałów to przeglądam raczej te z kręconymi włosami. I właśnie np na początku fajny kanał, szczera opinia o kosmetykach np z rossmana. A potem "słup ogłoszeniowy". Ale w sumie takie reklamy działają. Np ci co ćwiczą z Agatą Zając zaczęli kupować takie same stroje.

Kolację zjadłam po południu wyjadając różne rzeczy . Przynajmniej poćwiczyłam. Jako że 0 kroków poza mieszkaniem zrobiłam, to wyszłam do sklepu i mam zawrotne 2000 .

Margot sama 15 litrów ziemi ciągnęłaś? Jak ostatnio poszłam po hantelki do paczkomatu to żałowałam, że Tżta nie zabrałam
Stary 2022-09-05, 23:02   #1959
Aisha_Q
Zadomowienie

Zyjeeeesz Wolha?

Ja dziś 15 godzin w robocie i padam

W sobotę mieli nam montować kuchnię i przyszedł jakiś gamoń i tak zaczął dziurę wiercić, że po drugiej stronie odpadł wielki kawał ściany... Masakra jakaś. TZ mu jeszcze zapłacił za "czas" i za jakieś bezużyteczne listwy i wkręty które kupił, bo nie chciał się awanturować. Brak mi słów po prostu.

Przez ten remont to olewam trochę dietę, a przez złamany palec mało się ruszałam. Na początku to i tak mi kilogramy trochę spadły, ale widzę, że zaczynają wracać, więc czas się znowu przywitać z fitatu:/

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-05, 23:27   #1960
kqq
Zakorzenienie

Aisha po 10 latach kuchnia tu gdzie mieszkam doczeka się szkła na ścianie
Mi ostatnio stolarz przy przeróbce na zmywarkę przewiercił kable. A potem myśleli że w skrzynce elektrycznej wszystko podpisane zgodnie ze stanem faktycznym i próbowali je łączyć pod napięciem Dobrze że wezwali elektryka.

Nie pamiętam już takiego kaca kaca. Ostatnio może na studiach. Zresztą ja po nadmiarze alko dosłownie potrafię nie pamiętać, potem ludzie mi opowiadali
Tż to nie wiem jak żyje. Alkoholu nie lubi, kawy nie pije, herbaty też nie. Praktycznie samą wodę pije i to jednej marki.
Stary 2022-09-06, 07:37   #1961
Aisha_Q
Zadomowienie

Bez alkoholu bym mogła, od kawy bym odwykla, ale co to za życie bez herbaty

Stary 2022-09-06, 08:41   #1962
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Zyje, ale o boszzzz jak sie zalatwilam. A co najlepsze ja wcale nie wypilam moza alko, bylo tego duzo ale bez przesady. W sensie powinnam po takiej ilosc co najwyzej rano sie troche zle czuc. Wszystko przez wymieszanie jak sadze.

Aisha teraz musisz miec nerwy ze stali. Bez tego nie ma remontu.

Zwlekam sie niedlugo z lozka i lece nw dluuugi spacer a wieczorem trening. Marta wrzucila nowy z gumami.

Jeszcze co do wspolprac. Lubie Codzienie fit. Ma stala od wielu lat jawna wspolprace z Puma. Nie czaruje, pokazuje sety. Jak nagrywa z kims filmy, np. Cwiczenia to nie przebiera tych ludkow w Pume tylko maja dowolnosc, na filmach z Monika Ciesielska (Dr Lifestyle - bardzo polecam, dietetyk ze zdroworozsadkowym podejsciem) Monika popylala chyba w OcenasApart. No jest tak normalnie moim zdaniem.

Kqq jak ogladasz zakrecone osoby to co sadzisz o Zakrecovni? Wlosy to ona ma cudne, slinie sie i dostaje wlosowych orgazmow jak ja widze, ale jako osoba ostatnio mnie mocno denerwuje. Duzo maniery, epatuje taka pewnoscia siebie na pokaz, a to jest mega mloda dziewczyna. Wydsje mi sie ze zaszlo u niej zjawisko " zerwania sie z lancucha".

Stary 2022-09-06, 09:36   #1963
kqq
Zakorzenienie

Wolha mam podobne odczucia.
W sumie zdziwiło mnie że w hennie farbują odrosty zwykłą farbą. A ja nigdy nie miałam henny w ręce, to się nie znam

Codziennie fit oglądam czasem na yt i jest ok. Ale jakoś do ćwiczeń wybieram kogo innego zwykle

Chyba kupię sobie mini bandy materiałowe. Te gumowe faktycznie się rolują. A najgorzej że dostałam nowy zestaw gumowych gratis. A jeden już mam. Chyba oddam komuś albo wystawię na olx.
Stary 2022-09-06, 09:54   #1964
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Kqq bo henna z czasem mega przyciemnia kolor, ma sie kasztan a nie rude + przez to pogrubienie to jak masz skret no to juz go masz mniej... Obydwa powyzsze to opis moich wlosow. Niestety.

Z calego serca polecam materialowe gumy. Mam porownanie i te gumowa sao tylek otrzec.

Sprawdzilam oferte basenu ktory mamy doslownie za rogiem. Jestem pod wrazeniem, bo nie dosc ze basen oraz standard w dzisiejszych czasach czyli zajecia nauki plywania w roznych przedzialach wiekowych, maja np. Aquaaerobik na 2 poziomach i grupke z aqua gdzie idziesz jak masz jskies schorzenia/kontuzje i najpierw analizuja ten twoj problem zeby sobie krzywdy nie zrobic. Oprocz wodnych rzeczy jest cale centrum fitness z chyba 10 rodzajami treningow: kettle, silowe, 2-3 rodzaje jogi, pilatesy itp.

Ceny smieszna jak na tutejsze standardy.

Zwykly bilet zawsze obejmuje wejscie na strefe wellness i to jest koszt 32 zl. I to za wejscie, nie za godzine

Niech tylko A. odbierze okulary i przy okazji soczewki!

Zastanawiam sie nad pojsciem kiedys na ten aquaerobik. W grupach do 14 po poludniu kosz jdnych zajec 40 zl.

Stary 2022-09-06, 10:13   #1965
kqq
Zakorzenienie

A jakie materiałowe gumy masz? Bo tak przeglądam te allegro.

To zazdro basenu. W niedzielę byliśmy i Tż nie kupił multisporta. I zapłacił właśnie 30 zł za około 1,5h-2h. A basen oczywiście zapchany i pełno dzieci na nauce pływania. Ale tu mam najbliżej i na innych nie jest lepiej.
Stary 2022-09-06, 13:08   #1966
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Kqq mam takie cos. Zadne tam ąę firmowe. Kupowalam w Morele, bo mielismy ten sklep w benefitach A. Cwicze tylko z lekka i niektore cwiczenia na nogi srednia tasma.

Boze jak mi dobrze, ogarnelam spacer na 10 kola krokow, odwiedzilam Lidla. Boze kocham ten sklep jeszcze bardziej niz w Polsce. Jedyne miejsce gdzie maja twarog. Zjadlam miche twarogu z rzodkiewka i szczypiorkiem. Moge trawic i cwiczyc.
20220906_130409.jpg

Stary 2022-09-06, 14:42   #1967
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez kqq Pokaż wiadomość
A jakie materiałowe gumy masz? Bo tak przeglądam te allegro.

To zazdro basenu. W niedzielę byliśmy i Tż nie kupił multisporta. I zapłacił właśnie 30 zł za około 1,5h-2h. A basen oczywiście zapchany i pełno dzieci na nauce pływania. Ale tu mam najbliżej i na innych nie jest lepiej.
Ja mam takie jak ma Wolha i jeszcze z Forceband zestaw 5. Te Forceband są imo dużo lepsze, bo mam w nich znacznie większy zakres ruchu i można dodatkowo trenować ręce.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Klopf klopf, lass mich rein
lass mich dein Geheimnis sein
Higurashi jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 14:46   #1968
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Higu ja na tej najlzejszej normalnie rece cwicze, ale fakt te gumy sa mega mocne.

W ogole co sie z Toba dzialo jak Cie nie bylo? Kurcze tyle dziewczyn zamilklo przez ostatnie miesiace.

Stary 2022-09-06, 14:58   #1969
Aisha_Q
Zadomowienie

Właśnie, ciekawi mnie co tam u naszych zaginionych.

Stary 2022-09-06, 20:00   #1970
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Higu ja na tej najlzejszej normalnie rece cwicze, ale fakt te gumy sa mega mocne.

W ogole co sie z Toba dzialo jak Cie nie bylo? Kurcze tyle dziewczyn zamilklo przez ostatnie miesiace.

Nie bardzo mam jakoś wenę na Wizaż dwa miesiące temu zmieniłam pracę, na razie prawie nic nie robię, więc motywacja do czegokolwiek trochę mi leży

Stary 2022-09-07, 07:35   #1971
Dorasek
Raczkowanie

Hej,
wczoraj skończyłam moje wakacyjne wyzwanie gimnastyczne + ekstra czysta micha przez dwa miesiące = 2 kilo mniej, co mnie bardzo cieszy.
Teraz już wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczynam moją gimnastykę na sali - kilka dziewczyn i prowadząca rehabilitantka. Nie nastawione na schudnięcie, tylko na wzmocnienie ciała, rozciąganie. Bardzo fajna rzecz. Chodzę już z sześć lat i bardzo mi to służy. Ale ostatnio jakoś tak mię zainteresował pilates. Nie chciałabym pilatesu wychodnego, tylko takiego raczej w domowym zaciszu. Patrzyłam na yt, w poszukiwaniu programu tak około pół godziny. Jest tego mnóstwo i w związku z tym moje pytanie: czy możecie polecić kogoś konkretnego?
Dorasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 23:28   #1972
kqq
Zakorzenienie

Higru odzywaj się częściej. Co tam jeszcze słychać?
Spojrzę na te forceband, od Agaty jest kod zniżkowy.
Te co Wolha wkleiłaś to widziałam na allegro tylko z różnymi nadrukami.

Dorasek jakie wyzwanie? Gratulacje spadku!
Do pilatesu nie mam nic do polecania, ale wymienię kanały, które przeglądałam:
- Moving Mango - na początku pandemii sporo czasu z tym ćwiczyłam, robiłam jakieś challenge. Ale znudziło mi się. Nie lubię też mieć uniesionej szyi przez pół filmiku
- Move With Nicole - może jeden filmik zrobiłam, ale nie wróciłam
- boho beautiful yoga - tu ćwiczę jogę, bardziej dynamiczna jest, ale jakiś pilates też mają
- Pilates With Lottie - zrobiłam jeden filmik, bo wylosowało mi z ringiem, spokojniejszy
- SeniorShape Fitness - bardzo spokojne, jeden filmik zrobiłam jak wracałam do ćwiczeń
- Blogilates - nie podoba mi się
- Ola Żelazo - polski kanał, ale z nią nie ćwiczę - nie lubię.
- Heather Robertson - tu się czaję żeby zrobić filmiki z ciężarkami, ale widzę że pilates też ma.
- dansique fitness - bardziej zaawansowane filmiki, za trudne mi było jak wybierałam regularnie pilates

Także nie polecam nic, nie mam nic ulubionego

U mnie dzisiaj link i link
Ale co z tego, jak wczoraj i dzisiaj podjadam. I to nawet nie słodycze, ale np wafle ryżowe z różnymi pastami, orzechy. W ciągu dnia tego za dużo się zbiera. I nawet z domu nie wyszłam :/ Czyli zaliczam sobie 0 kroków.

Edytowane przez kqq
Czas edycji: 2022-09-07 o 23:31
kqq jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 06:47   #1973
Dorasek
Raczkowanie

Dziękuję
Moim wyzwaniem był skalpel z E. Chodakowską, przez cały lipiec i sierpień co drugi dzień. W sierpniu miałam tydzień przerwy przez wyjazd, więc wyzwanie się przeciągnęło do początku września. Zrobiłam 31 programów. Wiem, że tu na forum Chodakowska ma spore grono wrogów ale mi ona podpasowała. W sumie "znam" ją tylko z tego programu, bo nie śledzę jej kont w social mediach i w zasadzie nic o niej nie wiem poza tym, co było czasami pisane tu na forum. Dla mnie skalpel sprawdził się idealnie. Już w ubiegłe wakacje robiłam takie samo wyzwanie i na mnie to naprawdę działa. Czuję się mocniejsza, smuklejsza i ogólnie ciało ładniej wygląda.
Z tych polecanych przez Ciebie kanałów to kojarzę jedynie Olę Żelazo. Kilka razy przeglądałam jej programy, bo jest popularna wśród dziewczyn u mnie w pracy, ale ja nie poczułam do niej sympatii. I raczej z nią nie będę ćwiczyć. Resztę poprzeglądam. Przed chwilą rzuciłam też okiem na ten drugi link, który robiłaś i bardzo mi się spodobał ten 15minutowy streching. To chyba coś dla mnie dzięki!
Dorasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 12:53   #1974
Higurashi
Czarna owca

Kqq, postaram się

Dziś mam galę w pracy a że nie lubię nocować poza domem póki nie jest to absolutnie konieczne, to po gali after z ekipą z pracy i wracam pociągiem po 4 rano. Nie wiem, czy nie jestem już na to za stara, zobaczymy.

Stary 2022-09-08, 16:46   #1975
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Higu Wy tak w tygodniu macie? Aż dziwnie. Baw się dobrze

Też pierwszy raz w życiu jak coś ćwiczyłam to to był skalep, chociaż mnie denerwowało, że ja sapię a Choda nawet niespocona. No maszyna. Nie utorzsamiałam się.

Jesuuu mózg mi się dymi i czuję się taka głupia z tej nauki języka. Serio. A mam juz wyznaczoną datę pierwszego egzaminu. Póki czytam, piszę jest ok. Jak ktoś do mnie mówi to prawie nic nie rozumiem.
Stary 2022-09-08, 18:29   #1976
Higurashi
Czarna owca

Wolha, większość imprez w korpo z tego co wiem jest w czwartki, bo ta impreza jest w teorii do drugiej czy tam trzeciej w nocy i musieliby nam dać dzień wolny, gdyby zahaczyło o weekend. A tak to jutro i tak nikt nie będzie pracował ale tak oficjalnie to mamy po prostu zacząć później.
Nie dziękuję

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2022-09-08 o 18:30
Stary 2022-09-08, 22:59   #1977
kqq
Zakorzenienie

Poszłam na siłownię na zajęcia grupowe i nie opłacało się wychodzić z domu. Trzeba było odpalić youtube. Jakieś rzucania piłeczek. Bardziej myślałam, że będą to zajęcia na macie, albo z lekkimi ciężarkami. Dodatkowo prowadząca dodatkowych instrukcji udzielała po rosyjsku, większość sali była rosyjskojęzyczna. Nie wiem może nie rozumiały te osoby głównej instrukcji po polsku.

Dorasek mnie Ewa nie przekonuje, ale jak Ci się dobrze ćwiczył to super. Wolę większą różnorodność, trochę nudno jeden filmik.

Higru pociągiem po imprezie Ja to w sumie nie wiem nawet kiedy imprezy w pracy były, może i w piątki. Nigdy dnia wolnego nie było po

Wolha w sumie dobrze że taki przymus nauki. Bo prawda taka, że w domu jakbyś nie musiała to byś aż tyle czasu nie spędzała nad tym. A rozumienie ze słuchu przyjdzie w końcu.
Stary 2022-09-09, 02:13   #1978
kqq
Zakorzenienie

Zamówiłam takie
gumy.jpg
Te z lewej z ali real zdjęcie, te z prawej z allegro, podobne do tych co Wolha ma.

Już miałam zamawiać te z forceband, ale jak szukałam opinii, to wszędzie widać starą cenę 90 zł, a teraz 110. I jeszcze znalazłam zdjęcia jak brzydko się rozciągają i niszczą. A na ali jakiś kod mi wpadł i wyszło 30-40 zł Zanim dojdą pewnie znowu będę w fazie nie ćwiczenia I tak mam gumowe narazie.

I anulowali mi te gumy na ali Takie to zakupy na ali. Kliknęłam inne na allegro i tak to z tej samej fabryki wychodzi.

Edytowane przez kqq
Czas edycji: 2022-09-09 o 11:41
kqq jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-09, 07:49   #1979
Margot85
Wtajemniczenie

Hej, waga rano wskazała 54,5 kg. Zapisałam się na kurs angielskiego (na rozmowie kwalifikacyjnej straciłam chyba ten kilogram ze stresu )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2022-09-09, 12:08   #1980
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Higu ja nigdy w korpo nie pracowałam to nei wiem, a wyjścia A. to mi sie już mieszają. Tutaj na bank maja w piątki imprezy firmowe, ale teraz np. co tydzień w czwartki planszówki.

Ja pamiętam powroty z 18tek pkp

kqq oj tak, ja bez przymusu nie ruszę, po prostu nie jestem lingwistą, nie widze nic pasjonującego w nauce języków. To tylko mus i konieczność.

Margot uuuuu jaka rozmowa? Chwal się! I tak, ja też jak mam pogadać po angielsku tak formalnie to mam wrażenie że po jestem chudsza bo wypocę, a jeszcze przed 4 razy ląduję w kibelku, albo więcej

Powiem Wam, e te moje zajęcia aerial to jak psychoterapia. Wczoraj czułam się po duńskim jak kupa gooofna. Na prawdę. Poszłam skwaszona, a jak wychodziłam to uśmiech, pogadane w moim łamanym angielskim, jeszcze do sąsiadów zapukałam jak wracałam do mieszkania, bo takie nieogary, że klucz w drzwiach zostawiaja na korytarzu. Jakbym to zobaczyła przed, to przesząłbym obok i nic nie zrobiła.

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
jola1000
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości